Mi is indulunk!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 15. szombat 19:15), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 15. szombat 19:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (775593)
2013. 06. 15. szombat 19:15
Holnaptól Dél1
Sziasztok!
A Desedára jár innen valaki napozni,fürdeni stb ?
A Desedára jár innen valaki napozni,fürdeni stb ?
Holnap én is Dél1
Holnaptól Dél1
Sziasztok! Pécs környékén van nudista strand?
Na remélem csináltok pár képet...
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 14. péntek 14:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (766796)
2013. 06. 14. péntek 14:16
Végre a hétvégén csodás idő lesz!
Ideje szombaton kilátogatni Délegyre, reméljük nem leszünk egyedül.
Ideje szombaton kilátogatni Délegyre, reméljük nem leszünk egyedül.
Végre a hétvégén csodás idő lesz!
Ideje szombaton kilátogatni Délegyre, reméljük nem leszünk egyedül.
Ideje szombaton kilátogatni Délegyre, reméljük nem leszünk egyedül.
Van Budapest környékén sok nudi hely Lupa, Duna part egyes részei, különböző bányatavak, de legális ,kiépített,kulturált és a legnagyobb ,csak Délegyházán.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 13. csütörtök 13:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (39012)
2013. 06. 13. csütörtök 13:11
bpről hova jártok nudiznni?
Délegyháza
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 13. csütörtök 13:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (39012)
2013. 06. 13. csütörtök 13:11
bpről hova jártok nudiznni?
bpről hova jártok nudiznni?
megy valaki hétvégén nudizni?
akkor csinálhatna pár képet a Hölgyről és meg is oszthatná velünk...
akkor csinálhatna pár képet a Hölgyről és meg is oszthatná velünk...
Nyéki tó valaki infó van már nudi?
nudizás az erdő közepén?? kemencei erdő!! ja és lovagolni is lehet.
Mórahalom jó hely, szerda délután meg is látogatom a naturista szaunáját
Sziasztok!! Naturalizmust kedvelőknek és pároknak**********************
moderálva! NEM partnerkereső! Ravenna
moderálva! NEM partnerkereső! Ravenna
Remél nem 3 napig fog tartani.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 04. kedd 13:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (803756)
2013. 06. 04. kedd 13:32
Csütörtöktől már melegedést jósolnak!
Csütörtöktől már melegedést jósolnak!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 04. kedd 10:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857648)
2013. 06. 04. kedd 10:19
lesz még idén strand idő?
lesz még idén strand idő?
Marad a Sziki vagy Mórahalom ebben a reménytelen és brutál árvízi helyzetben... csak a napsütés is hiányzik
Azt hiszem ez most már nem aktuális sajna!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 28. kedd 09:13), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 28. kedd 09:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (783956)
2013. 05. 28. kedd 09:13
Szentendrénél - Tahinál nem volt senki mostanában? Milyen magas a vízállás, van valamennyi partrész, ahol lehet napozni, vagy fent van-e még a víz?
Ha esetleg van valakinek valami információja azt megköszönnénk!
Ha esetleg van valakinek valami információja azt megköszönnénk!




