Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!
Naturizmus, nem más, mint a harmónia. Harmónia, önmagunkkal, a többi emberrel és a természettel.
Nudizmus, nem más, mint ruhátlanság választása, akár a naturalizmust követve, akár „egyenletes barnaság” szelemét és sok egyéb dolgot. Persze a szexualitás csak egy kellemes mellékhatás. Amit természetesen privát körülmények között visszavonultan old meg az ember!
Nudista: az, aki időnként a ruhátlanságot választja;
Naturista pedig, ha akarja, a ruhátlanságot választja, de filozófiájának nem elengedhetetlen része alkalmi meztelenség, azaz nem biztos hogy nudista. Tehát egyszerű meztelenkedésnél, nem meztelenkedésnél többet foglal magába a szemlélete: környezettudatosságot, vegetarianizmust, és a természettel való szorosabb viszonyt (természetes öltözet, eszközök stb.)
Naturista strandon ne legyél meglepődve, hogy textilesek is vannak, de evidensnek veheted azt, hogy annak anyaga természetes anyag.
Nudista strand az a hely ahol elvárt a meztelenkedés.
A nudista strandon tett látogatás felhatalmazhat arra, hogy nudistának nevezd magad, de még nem tesz naturalistává!
Nudizmus-t - naturalizmus-t nem keverni nem egy a kettő (sajnos sok nudizmus számára helyet biztosító létesítmények, területek előszeretettel aggatják ki a „naturalista” szót csak a jobb úriasabb hangzás kedvért)
A nudizmus nem egyenlő az exhibicionizmussal!


Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

Az eddigi hozzászólások

2012. 05. 09. szerda 11:21  #1251
zsolt1121 zsolt1121
Sziasztok kérdezni szeretném hogy ismertek-e olyan strandot ahol van naturista rész is ? Mert hétvégén párommal tervezünk hogy el mennénk egy ilyen strandra sok sok rábeszélésemre, de nagyon rossz időt mondanak ezért több mint valószínű szabadtér kilőve marad a strand vagy egyéb fürdök.
2012. 05. 08. kedd 22:08  #1250
muffhunter muffhunter
Ez jó hír! Remélem a bokrok, fák is túlélték, mert csúnya látvány volt!
(Ez egy válasz ggraf üzenetére (2012. 05. 08. kedd 11:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 05. 08. kedd 11:03
Már nő szépen vissza a nádas. Amúgy jót tett neki a tűzvész, szépen megtisztult a hely. 2-3 hét és olyan lesz, mint régen. Ez ne riasszon el senkit sem.
2012. 05. 08. kedd 18:33  #1249
yoci04 yoci04
Szerintem Csepelen nincs nudi!Mi még nem találkoztunk az utóbbi években nudizókkal a sóderbányáknál.
2012. 05. 08. kedd 11:03  #1248
ggraf ggraf
Már nő szépen vissza a nádas. Amúgy jót tett neki a tűzvész, szépen megtisztult a hely. 2-3 hét és olyan lesz, mint régen. Ez ne riasszon el senkit sem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 05. 08. kedd 10:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (843711)
2012. 05. 08. kedd 10:05
Ez komoly? Holnap gondoltunk lemenni. :(
2012. 05. 08. kedd 10:06  #1247
Törölt felhasználó (843711)
Ja, amúgy Csepelre ki tud tippet adni? Érdemes megpróbálni?
2012. 05. 08. kedd 10:05  #1246
Törölt felhasználó (843711)
Ez komoly? Holnap gondoltunk lemenni. :(
(Ez egy válasz muffhunter üzenetére (2012. 05. 07. hétfő 22:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 05. 07. hétfő 22:48
A Gárdonyi nudihelyről tud valaki valami bíztatót? Sajnos Húsvétkor leégett a nádas és a félsziget nagy része! :-(
Remélem az eső jót tesz neki, mert szép környezet volt és nem túl felkapott, volt hely mindenkinek!
2012. 05. 07. hétfő 22:48  #1245
muffhunter muffhunter
A Gárdonyi nudihelyről tud valaki valami bíztatót? Sajnos Húsvétkor leégett a nádas és a félsziget nagy része! :-(
Remélem az eső jót tesz neki, mert szép környezet volt és nem túl felkapott, volt hely mindenkinek!
2012. 05. 07. hétfő 10:43  #1244
Ragazza Ragazza
Sajnos mi nem jutottunk ki Délegyházára de sokat gondoltunk rá smile
2012. 05. 07. hétfő 07:22  #1243
Törölt felhasználó (373340)
Múlthéten Ti voltatok kint? Szerda délután?
Üdv: Sz.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 05. 07. hétfő 05:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (751064)
2012. 05. 07. hétfő 05:32
Igen kicsi volt a part meg az idő se volt túl jó,alig volt kint valaki.El is maradt a nudizás.
2012. 05. 07. hétfő 05:32  #1242
Törölt felhasználó (751064)
Igen kicsi volt a part meg az idő se volt túl jó,alig volt kint valaki.El is maradt a nudizás.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 05. 06. vasárnap 09:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (373340)
2012. 05. 06. vasárnap 09:14
Hát nem nagyon...
Most magas a vízállás.
Kicsi a part.
Várni kell pár napot.
2012. 05. 06. vasárnap 09:14  #1241
Törölt felhasználó (373340)
Hát nem nagyon...
Most magas a vízállás.
Kicsi a part.
Várni kell pár napot.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 05. 05. szombat 21:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (751064)
2012. 05. 05. szombat 21:57
Sziasztok,mi holnap megyünk a Duna partra a Horányi részre nudizni,reméljük más pár is fog arra valahol.
2012. 05. 05. szombat 21:57  #1240
Törölt felhasználó (751064)
Sziasztok,mi holnap megyünk a Duna partra a Horányi részre nudizni,reméljük más pár is fog arra valahol.
2012. 05. 05. szombat 20:56  #1239
christiano christiano
holnap Lupára kellene menni,ha az idő el nem romlik!! vannak már szerintetek?
2012. 05. 05. szombat 20:01  #1238
1nudipár 1nudipár
Sziasztok ma voltunk Délegyen jól sikerült a májusfa állitás finom volt a babgulyás jó volt a zene utánna meg röpiztünk mindenkinek csak ajánlani tudom de az mne oldalán mindent meglehet tudni hawaii
2012. 05. 05. szombat 13:18  #1237
Törölt felhasználó (442236)
Zalában tud valaki olyan helyet ahol lehet nudizni? Legközelebb csak Berényről tudok.
2012. 05. 04. péntek 16:22  #1236
norbo norbo
Sziasztok Vasárnap tervezem hogy lemennék délegyházára és szívesen ismerkednék bárkivel.
Egyedül nem olyan jó smile
2012. 05. 04. péntek 16:07  #1235
ac4er ac4er
Érdemes elmenni Ráckevére ma? Jók szoktak lenni ezek az esték? Köszi
2012. 05. 03. csütörtök 18:10  #1234
1nudipár 1nudipár
Sziasztok csak egy ötlet azoknak akik Délegyen akarnak ismerkedni: meg lehetne beszélni levélben egy kijelölt helyet és időpontot a találkozásra azoknak akik ott akarnak ismerkedni, mert a fórum alapján sokan ismerkednének de mivel senkire nincs ráírva hogy mit is szeretne így elég nehéz. Ha ez így műkődne és meg van a szimpátia... vigyor2
2012. 05. 03. csütörtök 09:04  #1233
Törölt felhasználó (373340)
Gödön a szigeten szoktak nudizni, de inkább csak a szerelmesek látogatják... persze, ha szezon van, akkor egyre szűköl smile a helyük, mert sok ember jön ki a dunapartra. Hétköznap a tuti.
Ám: Alsógöddel szemben Horányban a révtől északra kb 332 m-re van egy rész ahol nudista terület van. Párok is és olyan családias a hangulat. Persze egy-egy "mozzanat" meg meg esik. Pl. tegnap is. smile
Kocsival Horány Dunapart, meg kell állni a gát elején. Vagy Göd és rév.
Vagy ha lehetősegetek van akkor kajak, kenu, stb...
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 05. 03. csütörtök 07:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (835258)
2012. 05. 03. csütörtök 07:31
Sziasztok!
Budapesthez közeli, dunaparti nudi helyet tudtok? Amit azért párok is látogatnak! Mi voltunk Tahi felé, de kihalt volt minden, pedig az idő szép volt! ( május 28 szombat)
2012. 05. 03. csütörtök 08:40  #1232
Törölt felhasználó (753889)
Valóban szoktunk ott napozni , de nem a tömeg közepén smile
(Ez egy válasz kismadárka üzenetére (2012. 05. 03. csütörtök 08:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 05. 03. csütörtök 08:19
Ha jol emlekszem a gödi dunaparton lattam mar nudistakat de akkor meg egy picit maskepp gondolkoztam..!)) igy nem jartam utanna a reszleteknek. Ma nem dolgozom ugyhogy lehet hogy kisetakok es korbenezek.
/ 395