Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!
Naturizmus, nem más, mint a harmónia. Harmónia, önmagunkkal, a többi emberrel és a természettel.
Nudizmus, nem más, mint ruhátlanság választása, akár a naturalizmust követve, akár „egyenletes barnaság” szelemét és sok egyéb dolgot. Persze a szexualitás csak egy kellemes mellékhatás. Amit természetesen privát körülmények között visszavonultan old meg az ember!
Nudista: az, aki időnként a ruhátlanságot választja;
Naturista pedig, ha akarja, a ruhátlanságot választja, de filozófiájának nem elengedhetetlen része alkalmi meztelenség, azaz nem biztos hogy nudista. Tehát egyszerű meztelenkedésnél, nem meztelenkedésnél többet foglal magába a szemlélete: környezettudatosságot, vegetarianizmust, és a természettel való szorosabb viszonyt (természetes öltözet, eszközök stb.)
Naturista strandon ne legyél meglepődve, hogy textilesek is vannak, de evidensnek veheted azt, hogy annak anyaga természetes anyag.
Nudista strand az a hely ahol elvárt a meztelenkedés.
A nudista strandon tett látogatás felhatalmazhat arra, hogy nudistának nevezd magad, de még nem tesz naturalistává!
Nudizmus-t - naturalizmus-t nem keverni nem egy a kettő (sajnos sok nudizmus számára helyet biztosító létesítmények, területek előszeretettel aggatják ki a „naturalista” szót csak a jobb úriasabb hangzás kedvért)
A nudizmus nem egyenlő az exhibicionizmussal!


Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

Az eddigi hozzászólások

2011. 10. 02. vasárnap 16:33  #1090
kerce kerce
Persze!A kerítésen kívül!A kerítésen belül nagyon nem ajánlanám,már csak a saját érdekedben.
(Ez egy válasz Lion74 üzenetére (2011. 09. 23. péntek 23:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 09. 23. péntek 23:25
Hamarosan kiderülnek az időpontok smile
2011. 10. 02. vasárnap 07:15  #1089
Törölt felhasználó (118959) VIP
Szia ! Bezárt a fürdő Dunaújvárosban csak májusban nyit, a konditerem működik csak.
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2011. 09. 23. péntek 10:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 09. 23. péntek 10:28
van még pénteken naturista est a dunaujvárosi élményfürdőben??
2011. 10. 02. vasárnap 06:47  #1088
kicss kicss
Ki tudja? Van a szikin olyan hely,ahol lehet szexelni úgy,hogy mások is láthassanak?
2011. 09. 23. péntek 23:25  #1087
Lion74 Lion74
Hamarosan kiderülnek az időpontok smile
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2011. 09. 23. péntek 10:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 09. 23. péntek 10:28
van még pénteken naturista est a dunaujvárosi élményfürdőben??
2011. 09. 23. péntek 10:28  #1086
zsozs70 zsozs70
van még pénteken naturista est a dunaujvárosi élményfürdőben??
2011. 09. 23. péntek 08:06  #1085
Törölt felhasználó (734555)
Bocsánatkérés messzemenőleg elfogadva smile
(Ez egy válasz csapi123 üzenetére (2011. 09. 22. csütörtök 23:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 09. 22. csütörtök 23:56
valóban nem voltam elég körültekintő s ezért ELNÉZÉST KÉREK!
tehát bocsánat!!!
2011. 09. 23. péntek 08:02  #1084
Törölt felhasználó (734555)
Érhetőbben: ha megnéznek vagy meglátnak nem zavar. De ha a bokorban recskázik rám, az már igen. Pláne ha nekem nem mutatja smile
(Ez egy válasz egypasi üzenetére (2011. 09. 23. péntek 06:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 09. 23. péntek 06:00
Azt hiszem, ezt nem lehet félreérteni.: "és a fák mögött álló embereket sem szeretem, akik magukkal foglalatoskodnak. " Márpedig ha valaki kurvának áll, ne csodálkozzon, ha szét kell raknia a lábát - szerintem te csodálkozol. Ezért írtam, amit írtam: érthetőbben: aki nem akarja, hogy meglássák, ne menjen oda, maradjon otthon , akár a spájzban, ott nem kerül ilyen helyzetbe. Szia
2011. 09. 23. péntek 06:00  #1083
egypasi egypasi
Azt hiszem, ezt nem lehet félreérteni.: "és a fák mögött álló embereket sem szeretem, akik magukkal foglalatoskodnak. " Márpedig ha valaki kurvának áll, ne csodálkozzon, ha szét kell raknia a lábát - szerintem te csodálkozol. Ezért írtam, amit írtam: érthetőbben: aki nem akarja, hogy meglássák, ne menjen oda, maradjon otthon , akár a spájzban, ott nem kerül ilyen helyzetbe. Szia
2011. 09. 22. csütörtök 23:56  #1082
csapi123 csapi123
valóban nem voltam elég körültekintő s ezért ELNÉZÉST KÉREK!
tehát bocsánat!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 09. 21. szerda 20:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (734555)
2011. 09. 21. szerda 20:01
Köszönöm. Az nem zavar ha néznek... sőt.
Az viszont igen ha egy nagy területen, ahol senki sincs közvetlen mellettem fekszenek és bámulnak, pofátlanul.
Egy kis infót szerettem volna, nem pedig lehányást Csapitól.
2011. 09. 22. csütörtök 21:53  #1081
Törölt felhasználó (20600)
Akkor majd onnan kérünk egy helyzetjelentést.Mostanság több rosszat hallani onnan mint jót!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 09. 17. szombat 12:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (442236)
2011. 09. 17. szombat 12:19
Na beindul a szaunaszezon lassan, jövő hétvégén megyek is kehidakustányba smile
2011. 09. 21. szerda 21:24  #1080
kerce kerce
Ha már Szegeden vagytok akkor javaslom próbáljátok ki a a Szikit.Ott tuti nem fognak megbámulni.Tök normálisan viselkednek az emberek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 09. 21. szerda 07:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (734555)
2011. 09. 21. szerda 07:17
Szoktunk napozgatni a szegedi foka-n. Néha átkacsingatunk a nudi fele is, lehet, hogy jó lenne kipróbálni. Valaki aki jártas benne, elmondhatná nekünk, hogy hétköznap ilyenkor mennyien szoktak lenni, illetve mennyire gáz ott nudizni. Azért nem szeretnénk egymás "seggében" napozni és a fák mögött álló embereket sem szeretem, akik magukkal foglalatoskodnak.
2011. 09. 21. szerda 20:06  #1079
Törölt felhasználó (734555)
Egy kicsit félreértettél. Talán olvasd el még egyszer amit írtam és rakjál fel magadról képeket inkább. Jó lesz a spájzban készült is.
(Ez egy válasz egypasi üzenetére (2011. 09. 21. szerda 07:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 09. 21. szerda 07:44
Szerintem akkor te menj a spájzba, ott nem láthat meg senki.
2011. 09. 21. szerda 20:01  #1078
Törölt felhasználó (734555)
Köszönöm. Az nem zavar ha néznek... sőt.
Az viszont igen ha egy nagy területen, ahol senki sincs közvetlen mellettem fekszenek és bámulnak, pofátlanul.
Egy kis infót szerettem volna, nem pedig lehányást Csapitól.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 09. 21. szerda 10:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (819517)
2011. 09. 21. szerda 10:57
Nem voltál alapos!A társkereső lapján láthatod!Ott vannak képek!!!!
2011. 09. 21. szerda 10:57  #1077
Törölt felhasználó (819517)
Nem voltál alapos!A társkereső lapján láthatod!Ott vannak képek!!!!
(Ez egy válasz csapi123 üzenetére (2011. 09. 21. szerda 10:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 09. 21. szerda 10:51
micsoda álszentség már ez??
anonim vagy itt az oldalon , nézegeted a képeket videókat de a te seggedet ne lássa senki még egy nudi strandon se?
Pfffffffffffffffffffffffff
2011. 09. 21. szerda 10:51  #1076
csapi123 csapi123
micsoda álszentség már ez??
anonim vagy itt az oldalon , nézegeted a képeket videókat de a te seggedet ne lássa senki még egy nudi strandon se?
Pfffffffffffffffffffffffff
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 09. 21. szerda 07:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (734555)
2011. 09. 21. szerda 07:17
Szoktunk napozgatni a szegedi foka-n. Néha átkacsingatunk a nudi fele is, lehet, hogy jó lenne kipróbálni. Valaki aki jártas benne, elmondhatná nekünk, hogy hétköznap ilyenkor mennyien szoktak lenni, illetve mennyire gáz ott nudizni. Azért nem szeretnénk egymás "seggében" napozni és a fák mögött álló embereket sem szeretem, akik magukkal foglalatoskodnak.
2011. 09. 21. szerda 07:44  #1075
egypasi egypasi
Szerintem akkor te menj a spájzba, ott nem láthat meg senki.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 09. 21. szerda 07:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (734555)
2011. 09. 21. szerda 07:17
Szoktunk napozgatni a szegedi foka-n. Néha átkacsingatunk a nudi fele is, lehet, hogy jó lenne kipróbálni. Valaki aki jártas benne, elmondhatná nekünk, hogy hétköznap ilyenkor mennyien szoktak lenni, illetve mennyire gáz ott nudizni. Azért nem szeretnénk egymás "seggében" napozni és a fák mögött álló embereket sem szeretem, akik magukkal foglalatoskodnak.
2011. 09. 21. szerda 07:17  #1074
Törölt felhasználó (734555)
Szoktunk napozgatni a szegedi foka-n. Néha átkacsingatunk a nudi fele is, lehet, hogy jó lenne kipróbálni. Valaki aki jártas benne, elmondhatná nekünk, hogy hétköznap ilyenkor mennyien szoktak lenni, illetve mennyire gáz ott nudizni. Azért nem szeretnénk egymás "seggében" napozni és a fák mögött álló embereket sem szeretem, akik magukkal foglalatoskodnak.
2011. 09. 20. kedd 00:47  #1073
Törölt felhasználó (756688)
Igaza van Nudipuninak!

Egyáltalán nem zavaróak a melegek, teljesen külön vannak és sokkal több a hetero pár,lány,hölgy.
A magával foglalatoskodó pasik pedig ilyen helyen természetesen vannak. Amúgy volt már,hogy én is masztiztam ott,miközben egy pár szexelt smile )
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 09. 19. hétfő 16:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (456419)
2011. 09. 19. hétfő 16:38
Szia!
Egy dolgot mindenki elfelejt közölni,mégpedig azt,hogy sokkal több a meleg ott mint a heteró!!!!!
2011. 09. 19. hétfő 18:05  #1072
Törölt felhasználó (817037)
Mi elég gyakran voltunk ott a nyáron és nem ezt tapasztaltuk. Voltak melegek, de külön, nem vegyültek a heterokkal mint pl. Berényben. A zavaró inkább a bokorban bujkáló és magával foglalatoskodó pasik.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 09. 19. hétfő 16:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (456419)
2011. 09. 19. hétfő 16:38
Szia!
Egy dolgot mindenki elfelejt közölni,mégpedig azt,hogy sokkal több a meleg ott mint a heteró!!!!!
2011. 09. 19. hétfő 16:38  #1071
Törölt felhasználó (456419)
Szia!
Egy dolgot mindenki elfelejt közölni,mégpedig azt,hogy sokkal több a meleg ott mint a heteró!!!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 09. 19. hétfő 12:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (756688)
2011. 09. 19. hétfő 12:42
Tatabányáról indulok, Tata, Almásfüzítő, Szőny, Komárom útvonalon...
/ 395