Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!
Naturizmus, nem más, mint a harmónia. Harmónia, önmagunkkal, a többi emberrel és a természettel.
Nudizmus, nem más, mint ruhátlanság választása, akár a naturalizmust követve, akár „egyenletes barnaság” szelemét és sok egyéb dolgot. Persze a szexualitás csak egy kellemes mellékhatás. Amit természetesen privát körülmények között visszavonultan old meg az ember!
Nudista: az, aki időnként a ruhátlanságot választja;
Naturista pedig, ha akarja, a ruhátlanságot választja, de filozófiájának nem elengedhetetlen része alkalmi meztelenség, azaz nem biztos hogy nudista. Tehát egyszerű meztelenkedésnél, nem meztelenkedésnél többet foglal magába a szemlélete: környezettudatosságot, vegetarianizmust, és a természettel való szorosabb viszonyt (természetes öltözet, eszközök stb.)
Naturista strandon ne legyél meglepődve, hogy textilesek is vannak, de evidensnek veheted azt, hogy annak anyaga természetes anyag.
Nudista strand az a hely ahol elvárt a meztelenkedés.
A nudista strandon tett látogatás felhatalmazhat arra, hogy nudistának nevezd magad, de még nem tesz naturalistává!
Nudizmus-t - naturalizmus-t nem keverni nem egy a kettő (sajnos sok nudizmus számára helyet biztosító létesítmények, területek előszeretettel aggatják ki a „naturalista” szót csak a jobb úriasabb hangzás kedvért)
A nudizmus nem egyenlő az exhibicionizmussal!


Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

Az eddigi hozzászólások

2010. 07. 27. kedd 21:48  #570
borisz226 borisz226 VIP
Sziasztok!
Érdekelne, hogy járt e valaki a "Naturist Camping Istra" nevű Fkk kempingben?
Horvátország, Funtana (Porec)
Vélemény? tapasztalat? árak?
2010. 07. 26. hétfő 01:11  #569
Törölt felhasználó (409771)
Simán csak osztályzó tó,Dunavarsány és Délegyháza között van a vasúti sínek mellett az 51. út oldalán,a hivatalos nudistán kívül,már csak itt lehet nudizni.
(Ez egy válasz Rozsomák üzenetére (2010. 07. 25. vasárnap 22:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 25. vasárnap 22:39
Valaki mondja meg nekem, hogy Délegyen melyik az a híres 4-es osztályzó, mert egyetlen térképen sem találom. lookaround
Vagy ki hová jár nudizni Délegy környékén, mert van ott elég tó.
2010. 07. 25. vasárnap 22:39  #568
Rozsomák Rozsomák VIP
Valaki mondja meg nekem, hogy Délegyen melyik az a híres 4-es osztályzó, mert egyetlen térképen sem találom. lookaround
Vagy ki hová jár nudizni Délegy környékén, mert van ott elég tó.
2010. 07. 25. vasárnap 08:39  #567
leo88 leo88
Pénteken mi is a Szikin voltunk. Nagyon meleg volt már a víz is nem beszélve a levegőről. Jól jött a lehülés.
2010. 07. 25. vasárnap 06:56  #566
Törölt felhasználó (443025)
Pénteken a szikin voltunk nudizni, nagyon szuper volt. Nem voltak túl sokan a víz is jó volt.
2010. 07. 23. péntek 12:33  #565
zimmi zimmi
Nincs nudista része neki.
(Ez egy válasz Jocó_ üzenetére (2010. 07. 23. péntek 09:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 23. péntek 09:18
Szelidi tónál jártam. Érdeklődnék,nudista rész van_e ? És ha van merre található?
.
2010. 07. 23. péntek 11:47  #564
Zsuzsi_ Zsuzsi_
Ha ott jártál és már nem vagy ott, akkor teljesen mind1, nem? smile
OFF : Egy kicsit talán cinikus megjegyzést tennék, lehet hogy kimoderálnak majd érte.

Sokan keresnek itt helyeket, nudiznának, meg egyéb kérdésük ötletük van. Nekem nem volt nehezebb felkutatni a GG-t mint valami csodakersőben kicsemegéznem azt, ami érdekel....
smile
(Ez egy válasz Jocó_ üzenetére (2010. 07. 23. péntek 09:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 23. péntek 09:18
Szelidi tónál jártam. Érdeklődnék,nudista rész van_e ? És ha van merre található?
.
2010. 07. 23. péntek 09:18  #563
Jocó_ Jocó_
Szelidi tónál jártam. Érdeklődnék,nudista rész van_e ? És ha van merre található?
.
2010. 07. 19. hétfő 12:41  #562
zsolti 2 zsolti 2
http://www.hungaryrooms.com/terkep/Tarcal
2010. 07. 19. hétfő 10:44  #561
Kigyo18 Kigyo18
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Azt szeretném megtudni, hogy az ország határain belül van-e swinger strand vagy olyan strand, tó akármilyen fürdőzésre alkalmas valami ahol nem probléma a szex. Olyan nudi strand ahol nem probléma ha megkívánjuk egymást.
Várom a válaszokat.
2010. 07. 18. vasárnap 17:30  #560
zsolti 2 zsolti 2
borso megye . tarcalnak hivják a falut . nagyon szép hegy . bányató .nagyon tiszta viz . szóval szuper .
2010. 07. 18. vasárnap 17:19  #559
leo88 leo88
Merre van ez a tó. MI is mennénk a párommal.
(Ez egy válasz zsolti 2 üzenetére (2010. 07. 18. vasárnap 15:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 18. vasárnap 15:41
http://i.ittvoltam.hu/p/00/03/14/82/5722a.jpg
ez sem rossz hely !!!!!!
2010. 07. 18. vasárnap 15:41  #558
zsolti 2 zsolti 2
http://i.ittvoltam.hu/p/00/03/14/82/5722a.jpg
ez sem rossz hely !!!!!!
2010. 07. 18. vasárnap 15:39  #557
zsolti 2 zsolti 2
http://asvanytan.nyf.hu/node/98
2010. 07. 18. vasárnap 13:55  #556
Törölt felhasználó (382655)
Sziasztok!
A hétvégén Balatonberényre mennénk a kempingbe ,tanácsokat ,tapasztalat cserét kérnénk.
köszönjük wave worship
2010. 07. 16. péntek 23:12  #555
wellness82 wellness82
gárdonyban hol van pontosan a nudi részleg?
2010. 07. 16. péntek 16:50  #554
Törölt felhasználó (6408)
Holnap gyertek minél többen szegedre a szikire! Akár velünk....
2010. 07. 15. csütörtök 18:56  #553
baltazarprofesszor baltazarprofesszor
Köszi a kimerítő választ. vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 15. csütörtök 07:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (401458)
2010. 07. 15. csütörtök 07:05
Közvetlenül a hajó állomás mellet. GPS koordináták: 46°52\' 58\" északi szélesség és 17°45\' 21\" keleti hosszúság
wink
2010. 07. 15. csütörtök 16:16  #552
Törölt felhasználó (23775)
Melyik homokszigetre gondolsz? Göd-ön?
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 08. csütörtök 19:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (373340)
2010. 07. 08. csütörtök 19:06
Mátol megy vissza a Duna vízszintje.
Kiszáradt már a talaj. ma voltam kint a homokszigeten. klassz volt.
Igaz senki szinte, de jót lehetet nudizni és pihenni.
2010. 07. 15. csütörtök 12:54  #551
Törölt felhasználó (742700)
Udv mindenkinek!
Tud valaki nudi strandot valahol Bekescsaba kornyeken? esetleg Szarvas Mezotur Szolnok? A csongradi hasznalhato mar? sokan vannak?
Van egy szolnokon. Arrol van valakinek valami infoja? Milyen? Valaki volt mar ott?
Bocsi a szaraz kerdesozont.
Elore is koszonok minden infot,
A nap susson ratok!
/ 394