Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Szív küldi szívnek.
Tehát tartalmazza kinek küldöd, és ki küldi.
Lehet próza, videó, gif, és egyéb képes üzenet.
Kérünk benneteket egyéb kommentet ne fűzzetek hozzá.

Az eddigi hozzászólások

2008. 05. 25. vasárnap 18:23  #11
lencsibaby lencsibaby
A barátság az ember életében nagyon fontos..és nem könnyü az igazi barátokat meg találni. Több mint két éve vagyok köztetek, lettek barátaim,jó barátaim, és ami a legfontosabb, lettek igaz barátaim ,barátnöim. Köszönöm mamikám, hogy az elsö pillanattól befogadtál, vigasztaltál mikor kelett és jol leszidtál ha lüke voltam...csak ugy mint egy igazi mami. Andikám téged kicsit késöbb ismertelek meg...de nagyon boldog vagyok hogy egy ilyen embernek önthetem ki a szívem nap mint nap és örülök hogy ha bármit elszeretnél mondani...ha bármi bánt vagy öröm ért te is hozzám fordulsz, én most ugy érzem a mi barátságunk még nagyon sokáig vagy talán örökké fog tartani...és mint már sok megérzésem ez is jöjjön be igy! smile És tudod az elvonási tünetek naponta rámtörnek legalább egyszer wink
2008. 05. 25. vasárnap 17:19  #10
Tika29 Tika29
Minden barátomnak küldöm!Köszönöm ,hogy a barátotok lehetek és megosztahtunk egymással mindent ,hogy odafigyelünk egymásra és ha kell kiállunk egymásér!Külön köszönet Andinak aki mindíg melettem áll és velem örül ha boldog vagyok és velem szomorú ha szomorú vagyok!Akire mindíg számíthatok és akiben bízhatok!!Mert a barátság fogalma ez wink
2008. 05. 25. vasárnap 11:34  #9
nan65 nan65
egy kép többet mondhat ezer szónál....Tika29-nek
2008. 05. 25. vasárnap 09:52  #8
Törölt felhasználó (231810)



A vén ligetben
A vén ligetben jártunk mi ketten,
Aludt a tölgy,a hárs, a nyár;
Hozzámsimult félőn,ijedten,
S éreztem: nem a régi már
Sebten suhantunk, halk volt a hangunk,
S csendes volt szívünk nagyon,
És mégis csókba forrt az ajkunk
Azon a sápadt alkonyon

Kezéről a fűre,könnyesen,gyűrve,
Lehullott egy csöpp csipke-rom,
Fehéren és halkan röpült le,
Akár egy elhervadt szirom.
Szeme rámnézett kérdőn,búsan
(Nincs búsabb szem, mint aki kérd)
Ily szomorúan,ily koldúsan.
Miért hívtuk egymást ide? mért?

S mondta, hogy késő már az éj,s ő
Megy...mennie kell...s elfutott.
Hallotam haló zaját a lépcsőn,
S nem tudom meddig álltam ott.
Aztán...le s fel jártam a parkban,
Mint aki valakire vár.
Gázolt a sarkam a síró avarban,
S aludt a tölgy, a hárs, a nyár...

Tóth Árpád


Juditnak amiért szívét nekem adta!!
Szeretem!!
2008. 05. 25. vasárnap 07:21  #7
Molly_anyó Molly_anyó
Köszönöm, hogy a chaten és forumba elfogadtatok,és barátaimnak érezhetlek titeket.Ha köztetek vagyok fiatalnak érzem magam.
Szeretnék még nagyon sok napot veletek tölteni vidámságban és szeretben. Amit még mondanék nézzétek és hallgassátok ezen a nagyon régi felvételen. wink >>>> KATT
2008. 05. 25. vasárnap 03:22  #6
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Na végre!!!

Valami hasonlót akartam elérni az "öröm"-topiccal is...

Épp ideje volt a szex mellett az érzelmeknek is helyt adni!
eljen
2008. 05. 25. vasárnap 00:21  #5
Törölt felhasználó (157143)
Minden kedves chatesnek ezzel a számmal szeretném megköszöni ,hogy itt lehetek és hogy befogadtak ide .Minden rossz tulajdonságom ellenére elviselnek. És külön köszönet Andienak aki Minden idők legjobb Adminja .Aki minden hisztim ellenére is bízik bennem smile )Azért vannak a jó barátok....
2008. 05. 24. szombat 17:10  #4
lencsibaby lencsibaby
Sokan azt mondják férfi és nő közt nincs barátság...én hiszem és tudom ...hogy igenis van!
Három igazán öszinte és igaz barát van a szívemben...akikre mindig mindenben számithatok...fiuk tudom hogy néha kicsit sok(k) vagyok,de imádlak titeket és tudom hogy ti is engem wink és bízom abban hogy ez még nagyon sokáig igy marad ! Kecsu , Bill és Big ...ezt a pár sort és az idézetet nektek küldöm. Puszi Lencsyke
2008. 05. 24. szombat 16:56  #3
Törölt felhasználó (157143)
Andicinek csakhogy egyértelmű legyen

MIKOR AZ UCCÁN ÁTMENT A KEDVES
Mikor az uccán átment a kedves,
galambok ültek a verebekhez.
Mikor gyöngéden járdára lépett,
édes bokája derengve fénylett.

Mikor a válla picikét rándult,
egy kis fiúcska utána bámult.

Lebegve lépett - már gyúlt a villany
s kedvükre nézték, csodálták vígan.

És ránevettek, senki se bánta,
hogy ő a szívem gyökere-ága.

Akit ringattam vigyázva, ölben,
óh hogy aggódtam - elveszik tőlem!

De begyes kedvük szivemre rászállt,
letörte ott az irígy virágszált.

És ment a kedves, szépen, derűsen,
karcsú szél hajlott utána hűsen!

/József Attila/
2008. 05. 24. szombat 16:55  #2
MmePrune MmePrune VIP Admin
remélem tudni fogja, akinek szánom smile

"...Ez a mély rokonszenv egy csapásra a leghevesebb és leggyengédebb szenvedéllyel párosult... A szimpátia érzése a szenvedély kialakulásának előfeltétele, a titokzatos vonzalom a plátóni megismerés gondolatát idézi fel...Ugyanakkor a megmagyarázhatatlan vonzalom a Másik iránt, annak ismerete nélkül, az előre elrendeltség érzetét kelti."

(nos ez így szabálytalan, hiszen nem írtam ide, hogy kinek szól...de én admin vagyok, nekem lehet)
2008. 05. 24. szombat 16:25  #1
Andie Andie
Szeretnénk ezzel a topickal segítséget nyújtani,hogy ily módon is kifejezhessétek egymás iránt érzett érzelmeiteket (vonzalom, szerelem, őszinte barátság).

Verseket, idézeteket, zenéket, képeket várunk, amit névreszólóan egymásnak címeztek ebben a topicban! smile

Szabályok:

1. egy nap csak egy hsz lehet ugyanattól a fórumozótól, benne bármi (kép, zene, vers, idézet)
2. ne csak linket tegyetek, mindenképp legyen mellette valami (szöveg, kép)
3. másik szex oldalról videót, más szexoldalra mutató linket berakni (mint általában) tilos
4. csak üzenőhsz-ek lehetnek, a kép-, klip és egyéb értékelő hsz-eket töröljük
5. természetesen szerepeljen a hsz-ben az, hogy kinek külditek


/ 24