Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2009. 01. 14. szerda 02:30  #73
Gabeszzzz Gabeszzzz VIP
Szavazzatok, szavazzatok! smile
2009. 01. 13. kedd 22:54  #72
Törölt felhasználó (38701)
hol tudok szavazni????? nemtalálom:
2009. 01. 13. kedd 13:54  #71
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
Bekerült a sokak által hiányolt ZIP letöltés a versenyhez. A leírás alatt található!
2009. 01. 12. hétfő 16:59  #70
Törölt felhasználó (86984)
Régebben le lehetett tölteni egyben az egészet. Ez a lehetőség most megszűnt?
2009. 01. 11. vasárnap 12:20  #69
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
Kedves kapikaa!

Képzavarban vagy, nincs semmilyen trükk. Az összes versenyző nevezett a versenyre, a feltöltésnél beállítható volt a nevezési időszakban, hogy te nevezni akarsz a versenyre. Mindannyian ezt tették, ráböktek, hogy ők ezen indulnak. Nem, nincs összevonva a havi szavazással. Nem rakta senki egybe őket, miről beszélsz? A szavazás módjára írtam, hogy hasonlóan működik, ettől ez még két külön dolog.

A havi szavazáson indulók: Havi szavazás

A popsi versenyen indulók: Popsi verseny

Magán a havi szavazáson is az átlagosnál jóval többen indultak december. és januárban is. A darabszám azért is magas, mert ez egy jóval egyszerűbb verseny, mint az eddigi bármelyik. Nyugodtan kérdezd meg a felsorolt emberek bármelyikét, és rájöszz, hogy tévesen gondolod.
(Ez egy válasz kapikaaa üzenetére (2009. 01. 11. vasárnap 11:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 11. vasárnap 11:53
A fentebb említett nem nevező sorozatok: bali36 , bober , FatboySlim , fazernyak , macskafiú26 , Gyönyör , vika1010 , Mi2 , rextun , SZ-K-N78 Van még 1-2 ahol kétséges, hogy erre a szavazásra küldték, vagy csak a havira, de azokat most nem említem inkább.
***************************
( moderálva: vazelinator /ez még ide sem tartozik, ha nem ide:Moderatorok-fogadooraja/ vagy msgadmin(kukac)goldengate.hu )
2009. 01. 11. vasárnap 11:53  #68
kapikaaa kapikaaa
A fentebb említett nem nevező sorozatok: bali36 , bober , FatboySlim , fazernyak , macskafiú26 , Gyönyör , vika1010 , Mi2 , rextun , SZ-K-N78 Van még 1-2 ahol kétséges, hogy erre a szavazásra küldték, vagy csak a havira, de azokat most nem említem inkább.
***************************
( moderálva: vazelinator /ez még ide sem tartozik, ha nem ide:Moderatorok-fogadooraja/ vagy msgadmin(kukac)goldengate.hu )
2009. 01. 11. vasárnap 11:30  #67
kapikaaa kapikaaa
Na ez most egy ritka nagy gusztustalanság amit csinál a GG ezzel a versennyel.Mondjuk egyáltalán nem lepődök meg ezen, ahogy mostanság viszonyul a dolgokhoz a szerkesztőség.A "nevezők" fele nem is nevezett a versenyre.Nézzétek már meg, hogy hány sorozatnál van ott, hogy "nevezünk", vagy, hogy a versenyre küldték???A szavazás rendszere meg egyenesen szxxr! Milyen dolog az, hogy egyberakják a havi szavazással?Akkor most aki megnyeri a versenyt az megnyeri a havi-t is???Szépen külön kellett volna venni azokat akik konkrétan a pucsítós versenyre neveztek, meg azokat akik csak simán beküldtek egy igazolós sorozatot a havi szavazásra.Attól, hogy van igazoló kép és mondjuk a 20 képből 3 amin pucsít a hölgy, még nem kéne betenni a versenybe.pláne, ha sehol nincs feltüntetve, hogy konkrétan erre a versenyre küldték.Mondjuk így könnyű elérni a "REKORD" nevező számot.Én személy szerint azért nem is neveztem, mert már az utóbbi időben túlságosan pénzremenő oldalnak nem szeretnék még több bevételt ezzel is.Tehát a szavazásban csak VIP tagok vehetnek részt.Akkor csináljuk azt, hogy azokat is felírjuk a versenyre akik igazából nem is erre küldték és hátha a több nevező miatt többen fognak VIP tagságot venni és szavazni.A trükk okos, csak némileg etikátlan azokra nézve akik, direkt emiatt verseny miatt csináltak képeket.Kíváncsi leszek majd az ő véleményükre is.
2009. 01. 10. szombat 23:33  #66
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
"Ahogy az összes eddigi versenyünkön, a csalások elkerülése végett, csak a VIP tagjaink véleménye fog beleszámítani a végeredménybe, illetve a szavazás aktuális állását az elején nem fogjuk megmutatni, majd csak egy hét múlva, hogy izgalmasabb legyen."

Az igaz, hogy nincs így leírva, ahogy én tettem az előbb. Hétfőn átírjuk érthetőbbre. Lényegében ugyanúgy mér, mint a havi szavazás. Olvasd el, remélem így már érthető lesz:
Havi szavazás - help

"Hogyan működik a szavazás?" részleg!
2009. 01. 10. szombat 23:29  #65
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
De le van írva a leírásban. Amennyiben a tetszik-re nyomsz vagy szakértőin 4-5-re értékelsz egy versenyben nevezőt, az azt jelenti, hogy őrá szavazol a versenyen. Ekkor kapsz a versenyszavazásért pontot.

Minden más esetben a sima vagy a csúszkás szavazásért kapsz pontot, ahogy más sorozatnál/anyagnál is lenne.

Igen, minden nap szavazhatsz egy nevezőre.

Egy bug van, hogy a versenyszavazásért járó pontot nem írjuk ki a részletező listában a "pontjaim"-nál. Ettől függetlenül megkapod minden szavazásért, 5-öt szavazásonként, naponta max 50-et.

Üdv.
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 01. 10. szombat 22:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (26831) VIP
2009. 01. 10. szombat 22:34
Kedves GG Szerkesztők
Most hogy is van ez a popsi verseny szavazás? Mert ha a tetszik ikonra kattintok, azt írja, hogy mint VIP tag érvényesen szavaztam, és kapok 5 pontot, ha a nem tetszik ikonra kattintok akkor meg azt írja, köszönjük az értékelést, szavaz másokra is és nem kapok semennyi pontot.
Ha szakértőként szavazok, akkor meg a weblap hol VIP tagként kezel és kapok pontot, hol meg megköszöni a szavazást és nem ad pontot. Gyerekek ez az új weblap nem akar nektek összejönni. Akkor most ez hogy is működik részletesen? Mindennap lehet szavazni, a szavazás lezárásáig? Hogy működnek a szavazatokért járó pontok? És egyébként is ez hol van pontosan és részletesen leírva? Minden szavazatért jár a pont? STB Van még egy csomó más bajom is ezzel a sz…..r új lappal, de az majd egy másik levél témája lesz. Ne értsetek félre, nem vagyok türelmetlen, csak ideges. Tök jó, hogy az én lóvémmal kísérleteztek, próbálkoztok, és játszadoztok. MÁR BOCS HA DURVA VOLTAM.
Mint a CSH-ban Dart Vader „nem haragszom önre Mida kapitány” csak éppen…………….
Valami értelmes választ várnék, ha lehet. Az olvasd el a verseny oldalán a szavazásról tudnivalókat nem lesz elég, mert azt megtettem, de ilyenek ott nincsenek leírva.
Üdv
Jet101
VIP
2009. 01. 10. szombat 22:34  #64
Törölt felhasználó (26831) VIP
Kedves GG Szerkesztők
Most hogy is van ez a popsi verseny szavazás? Mert ha a tetszik ikonra kattintok, azt írja, hogy mint VIP tag érvényesen szavaztam, és kapok 5 pontot, ha a nem tetszik ikonra kattintok akkor meg azt írja, köszönjük az értékelést, szavaz másokra is és nem kapok semennyi pontot.
Ha szakértőként szavazok, akkor meg a weblap hol VIP tagként kezel és kapok pontot, hol meg megköszöni a szavazást és nem ad pontot. Gyerekek ez az új weblap nem akar nektek összejönni. Akkor most ez hogy is működik részletesen? Mindennap lehet szavazni, a szavazás lezárásáig? Hogy működnek a szavazatokért járó pontok? És egyébként is ez hol van pontosan és részletesen leírva? Minden szavazatért jár a pont? STB Van még egy csomó más bajom is ezzel a sz…..r új lappal, de az majd egy másik levél témája lesz. Ne értsetek félre, nem vagyok türelmetlen, csak ideges. Tök jó, hogy az én lóvémmal kísérleteztek, próbálkoztok, és játszadoztok. MÁR BOCS HA DURVA VOLTAM.
Mint a CSH-ban Dart Vader „nem haragszom önre Mida kapitány” csak éppen…………….
Valami értelmes választ várnék, ha lehet. Az olvasd el a verseny oldalán a szavazásról tudnivalókat nem lesz elég, mert azt megtettem, de ilyenek ott nincsenek leírva.
Üdv
Jet101
VIP
2009. 01. 10. szombat 21:05  #63
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
Olvasd el a verseny oldalánál a szavazásról tudnivalókat.
(Ez egy válasz -ch- üzenetére (2009. 01. 10. szombat 20:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 10. szombat 20:48
Hogy lehet hogy az ,hogy saját feltöltött képeimnél véletlenül megnyomtam a tetszik gombot,a rendszer meg érvényes szavazatnak vette.Aztán kijelentkeztem,és egy másik versenyzőnél is /ott már direkt/megnyomtam hogy tetszik,és azt a szavazatot is elfogadta.
2009. 01. 10. szombat 20:48  #62
-ch- -ch-
Hogy lehet hogy az ,hogy saját feltöltött képeimnél véletlenül megnyomtam a tetszik gombot,a rendszer meg érvényes szavazatnak vette.Aztán kijelentkeztem,és egy másik versenyzőnél is /ott már direkt/megnyomtam hogy tetszik,és azt a szavazatot is elfogadta.
2009. 01. 10. szombat 13:45  #61
vazelinator vazelinator VIP Admin
57 db nevező
ez igen...
2009. 01. 10. szombat 11:08  #60
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
Nem lesz. Azért van, mert az kategória oldal, és egy lányok vagy párok sor ott is megjelenik. A szavazatok nem oszlanak meg, teljesen mindegy, hogy honnan jutsz oda. Azert raktuk be a verseny sorokhoz jobboldalra a piros szöveget, hogy mindenki könnyen visszataláljon a verseny főlapjára.
(Ez egy válasz nedvesbaba üzenetére (2009. 01. 10. szombat 09:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 10. szombat 09:24
Sziasztok! Azt megtudja mondani valaki, hogy miért van külön lányok kategória és miért van külön párok kategória? Külön lesz lányokból is 3 helyezett és külön párokból is 3 helyezett????köszi, puszka
2009. 01. 10. szombat 09:24  #59
nedvesbaba nedvesbaba
Sziasztok! Azt megtudja mondani valaki, hogy miért van külön lányok kategória és miért van külön párok kategória? Külön lesz lányokból is 3 helyezett és külön párokból is 3 helyezett????köszi, puszka
2009. 01. 10. szombat 04:27  #58
Gabeszzzz Gabeszzzz
Írtam vmelyik adminnak nagy pánikomban levelet mikor megláttam főoldalon a verseny sorozatot, h ez igy eléggé zavaros....kitenni a lányok közé a verseny képeket. Mi azt hittük, h külön fog menni, mint régebben, majd keresgélés után megtaláltuk külön is....így már pláne nem értem. Kint van a pucsítós sorozatunk a szimpla amatőr lányok sorozatban meg külön a versenyen is...
Nem szeretném ha megoszlanának a szavazatok, nyerni készülünk nyes
2009. 01. 10. szombat 01:28  #57
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
Már megy élesben 57 nevezővel! smile

GoldenGate - Pucsíts!
2009. 01. 09. péntek 21:04  #56
biglaca biglaca
Mikor lesz látható a nagy közönség előtt?
2009. 01. 08. csütörtök 12:10  #55
toratoratora toratoratora VIP
valahogy csak kibírjuk!! vigyor2
(Ez egy válasz AngelH üzenetére (2009. 01. 07. szerda 17:18), amit ide kattintva olvashatsz)
AngelH AngelH VIP Admin
2009. 01. 07. szerda 17:18
Ebben igazat adok, valóban mindíg csúsztunk, viszont nem csak rajtunk múlik... mindíg valaki hiányosan küldi be a sorozatát, meg az utolsó pillantra hagyja a feltöltést, ennyi rugalmasság azért belefér... ha már másért nem, hát jófejségből! Pénteken viszont már tényleg bezár-a-bazár! smile
2009. 01. 07. szerda 20:59  #54
Törölt felhasználó (60826)
Mikor és hol lesznek láthatóak a 2008 decemberi szavazós csajok ill a popsis csapat mikor lesz látható
/ 5