Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A téma felvetése és indítása kényes területekre enged betekintést.
Csak az látogassa a topicot, aki normális és emberi hangnemben kívánja megosztani másokkal a véleményét és tapasztalatait!
Az oldal hetero, de teret engedünk olyan témákban is, ami közérdeklődésre számíthat, ezért sem az oldalt, sem a téma iránt fogékonyabb felhasználókat ne bántsátok!
Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. A bújtatott, okosan, ravaszul fogalmazó társkeresőkre is ez vonatkozik! Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2010. 01. 11. hétfő 10:11  #118
Törölt felhasználó (217424)
Én sokszor vertem haverral,haverokkal. Gyerekként (13-15 évesen) néha többen is összejöttünk és együtt csináltuk,vagy egyenként és a többiek nézték,de egy sráccal egymásét is.Később a koleszban is volt közös maszti,majd kimaradt jó pár év és mostanában amióta a barátnőm és egy ismerős párral néha összejövünk újra előfordul.
2010. 01. 11. hétfő 08:53  #117
Törölt felhasználó (731266)
Endör!

Ehhez nem kell idejönni, hogy nyomd a fikát! Ha nem érdekel a dolog, akkor minek is néztél be ide??? Csak nem azért mert valahol felizgatott a cím.... smile Na hagyjuk ezt. Ha tetszik, vetkőzd le a gátlásaidat, ha nem, akkor meg lépj le innen... Egyébként sajnos még én sem voltam ilyen szituban, de szívesen kipróbálnám!
2009. 07. 02. csütörtök 09:54  #116
andrew87 andrew87
Anno kamaszként meg sem fordult a fejemben, de most 22 évesen kicsit sajnálom h nem volt rá lehetőségem.
Többre nem is vágynék semmiképpen sem.
2009. 06. 29. hétfő 23:26  #115
Vasabi Vasabi
Ahogy olvasom az utóbbi pár hozzászólást, elgondolkodtam... most, így lassan - lassan 40 felé azt hiszem, annak idején tizen-huszon egynéhány éves koromban nem jutott eszembe, sőt, furcsán néztem volna, ha akkor a haver felveti ezt az egymással hokizás dolgot. Manapság, viszont már nem látok benne semmi felháborítót. Változik a világ uraim, és ez is benne van! Olvassátok vissza, mennyire egyszerű ez manapság.
Persze, lehet vitatkozni, meg a hőmérőre mutogatni, de hát ne olvassa az, akit ez irritál! Több topic feszegette, hogy hol a "hőhatár". Nos, ezt döntse el mindenki magában!
Mellesleg, ha az lenne a téma, hogy "Ujjaztál már a barátnőddel?", mindenkinek teljesen természetes lenne a dolog, senki fel nem akadna a dolgon, sőt, egyemberként csorgatná a nyálát itt!!!
Pedig van különbség.....?
2009. 06. 29. hétfő 03:48  #114
Törölt felhasználó (426306)
Mert csak kis mértékben érdekli...és várja a tapasztalatokat..
2009. 06. 29. hétfő 00:13  #113
Törölt felhasználó (23078)
Én elfogadom a más véleményt. De ha más a véleménye valakinek, attól még nem hülyézem, idiótázom, stb.
Egyébként meg ennek a fórumnak van címe. Ha valaki belép, valami érdekli. Ha csak mások motivációja, akkor miért szól hozzá?
2009. 06. 28. vasárnap 10:28  #112
club club
A válaszon nem kellett gondolkodni, akinek ez a téma terhes kissé, ne írjon ide, Főleg, hogy nem arra válaszol ami az eredeti kérdés. Ha meg nem a homozás megy, akkor megy az idiótázás.
2009. 06. 28. vasárnap 08:09  #111
GUMMIMACI GUMMIMACI
Érdekes konzekvenciákat vontok le, ha pl. olvasom az olaszliszkai gyilkosság híreit és a hsz-eket hozzá egy másik forumon akkor látens gyilkos vagy látens roma vagyok?
Idióta egy érv volt a miért olvassa.
Pl. kíváncsi más emberek motivációira.
Mindegy.
Egy biztos, a témát olvasgatom, de nem kaptam hozzá kedvet.
Akkor most én mi vagyok?
Mondjuk ideges kicsit attól, hogy nem tudjátok elfogadni egymás eltérő véleményét.
értsd:
Tőlem verhetik egymásét a faszik, csak ne akarják kötelezővé tenni, hogy vonzzon a gondolat...
:o)
2009. 06. 28. vasárnap 03:01  #110
Törölt felhasználó (426306)
Na kanyarodjunk vissza az eredeti irányba........./ Nem tom manapság divat az egymás lebuzizása (?)....... /
Nem csodálkozom h így elszaporodtak..... violent
2009. 06. 28. vasárnap 01:19  #109
Icemat Icemat
Mi van öregem, nincs Béluska és le kell vezetni a feszültséget? idiota Kiváncsi vagyok, hogy hány óráig gondolkodtál a válaszon. De tudod mit? Gratulálok, nagyon ügyes vagy! zavart2
(Ez egy válasz club üzenetére (2009. 06. 28. vasárnap 00:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 06. 28. vasárnap 00:40
Helyes worship , ezt kérdeztem Én is tőle, de látod, szedet még egy cimborát magának egyből. Így már két rejtett homo van kapásból.
2009. 06. 28. vasárnap 00:40  #108
club club
Helyes worship , ezt kérdeztem Én is tőle, de látod, szedet még egy cimborát magának egyből. Így már két rejtett homo van kapásból.
2009. 06. 28. vasárnap 00:17  #107
Törölt felhasználó (23078)
Akkor miért olvasol ilyen fórumot, s miért jársz folyton vissza?
Te olyan látens homoszexuális vagy, mint az atom. Persze ez nem gáz, de ezt neked kell megoldani...
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 06. 27. szombat 07:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (443052)
2009. 06. 27. szombat 07:55
Így van. Végre egy normális ember. Akinek mindegy, hogy nő vagy férfi, az már elég nagy baj. Én nő párti leszek amíg csak élek, és soha nem is vonzott egy férfi sem. Ez így van rendjén.
2009. 06. 27. szombat 07:55  #106
Törölt felhasználó (443052)
Így van. Végre egy normális ember. Akinek mindegy, hogy nő vagy férfi, az már elég nagy baj. Én nő párti leszek amíg csak élek, és soha nem is vonzott egy férfi sem. Ez így van rendjén.
(Ez egy válasz Icemat üzenetére (2009. 06. 27. szombat 02:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 06. 27. szombat 02:40
Húú vazze gyerekek... Elolvastam pár hozzászólást, de jó pár emberke erősen a melegedő felé vette az írányt. Nem is olvastam el az összes kommentet, mert a végén én érezném magam kellemetlenül, hogy miért nem rejszolta ki nekem a haverom vagy miért is szenvedtem hiányát a fiús pippantásnak.
A másik vicc meg az, hogy az emberek még büszkék is rá, hogy a haverjával verték. 24 éves vagyok, lehet én másik dimenzióban éltem, de én óvodás koromban a szomszéd lányokkal játszottam "doktorosat" és ott a maga módján volt minden. Mikor általános felsős (7.-8. osztály) lettem, akkor már barátnőm volt és nagyban nyaltam fateromék franciáján. Felénk ez volt a dívat és nem a rejszoljunk Béluska felállás. nyes idiota
2009. 06. 27. szombat 02:40  #105
Icemat Icemat
Húú vazze gyerekek... Elolvastam pár hozzászólást, de jó pár emberke erősen a melegedő felé vette az írányt. Nem is olvastam el az összes kommentet, mert a végén én érezném magam kellemetlenül, hogy miért nem rejszolta ki nekem a haverom vagy miért is szenvedtem hiányát a fiús pippantásnak.
A másik vicc meg az, hogy az emberek még büszkék is rá, hogy a haverjával verték. 24 éves vagyok, lehet én másik dimenzióban éltem, de én óvodás koromban a szomszéd lányokkal játszottam "doktorosat" és ott a maga módján volt minden. Mikor általános felsős (7.-8. osztály) lettem, akkor már barátnőm volt és nagyban nyaltam fateromék franciáján. Felénk ez volt a dívat és nem a rejszoljunk Béluska felállás. nyes idiota
2009. 06. 27. szombat 01:54  #104
Törölt felhasználó (23078)
Egyetértek veled. A belénk nevelt normák befolyásolnak minket.
Én a nőket és a pasikat egyaránt kedvelem a szexben. Igazából mindegy,, hogy melyik nemmel vagyok. Viszont szerelmes csak nőbe tudok lenni. Én vagyok az aki biszex.
(Ez egy válasz qkatz69 üzenetére (2009. 06. 26. péntek 14:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 06. 26. péntek 14:50
Nem hiszem, h aki ezt olvassa, vagy hozzászól, nagyrészt homo lenne. Társadalmi megitélés kérdése, koronként változott, hogy MI a természetes és elfogadott szexuális viselkedés. Gondoljunk az ókori Rómára, ahol hetero beállitottságu férfiak is néha férfiakkal szexeltek.
Változó, hogy a belénk nevelt "erkülcsi normákat" ki hogy tudja oldani.
Nem akkor homoszexuális valaki, ha hozzányul egy f@szhoz, hanem ha a férfihoz vonzódik. Nagy külömbség !
teljesen hetero vok, de amikor "csapatjátékban" kézzel rásegitettem férfitársamnak, senkinek sem volt kellemetlen. (sőt)
2009. 06. 27. szombat 01:32  #103
Törölt felhasználó (426306)
Én inkább maradok a nőkkel masztizásnál... mf2
2009. 06. 26. péntek 23:33  #102
Törölt felhasználó (443052)
Nem emiatt a téma miatt regisztráltam ide, csak láttam, hogy sokan írnak ide és benéztem. Kár volt.
(Ez egy válasz club üzenetére (2009. 06. 26. péntek 21:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 06. 26. péntek 21:23
Minek ír ide olyan ember aki csak ugatni tud, ráadásul miért lép be ide, ha nem is érdekli a téma. Erre tudnál választ adni B.CJ-R?
2009. 06. 26. péntek 21:23  #101
club club
Minek ír ide olyan ember aki csak ugatni tud, ráadásul miért lép be ide, ha nem is érdekli a téma. Erre tudnál választ adni B.CJ-R?
2009. 06. 26. péntek 19:24  #100
Törölt felhasználó (443052)
Igazad van, én vagyok a homokos aki nem nyúlna férfihez nyes nyes nyes tiszta vicc... gyerekkorban fejreejtettek?
(Ez egy válasz qkatz69 üzenetére (2009. 06. 26. péntek 14:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 06. 26. péntek 14:50
Nem hiszem, h aki ezt olvassa, vagy hozzászól, nagyrészt homo lenne. Társadalmi megitélés kérdése, koronként változott, hogy MI a természetes és elfogadott szexuális viselkedés. Gondoljunk az ókori Rómára, ahol hetero beállitottságu férfiak is néha férfiakkal szexeltek.
Változó, hogy a belénk nevelt "erkülcsi normákat" ki hogy tudja oldani.
Nem akkor homoszexuális valaki, ha hozzányul egy f@szhoz, hanem ha a férfihoz vonzódik. Nagy külömbség !
teljesen hetero vok, de amikor "csapatjátékban" kézzel rásegitettem férfitársamnak, senkinek sem volt kellemetlen. (sőt)
2009. 06. 26. péntek 14:50  #99
qkatz69 qkatz69
Nem hiszem, h aki ezt olvassa, vagy hozzászól, nagyrészt homo lenne. Társadalmi megitélés kérdése, koronként változott, hogy MI a természetes és elfogadott szexuális viselkedés. Gondoljunk az ókori Rómára, ahol hetero beállitottságu férfiak is néha férfiakkal szexeltek.
Változó, hogy a belénk nevelt "erkülcsi normákat" ki hogy tudja oldani.
Nem akkor homoszexuális valaki, ha hozzányul egy f@szhoz, hanem ha a férfihoz vonzódik. Nagy külömbség !
teljesen hetero vok, de amikor "csapatjátékban" kézzel rásegitettem férfitársamnak, senkinek sem volt kellemetlen. (sőt)
/ 38