Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2018. 06. 06. szerda 20:33  #19
Hotwife Hotwife
Egymást szerető párnál, egy érzelmi kapcsolatban ez így működik. Tudom, hogy van a kúrja meg valaki a csajom, mert élvezem, de az egy másik műfaj. wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 06. 06. szerda 08:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3588632)
2018. 06. 06. szerda 08:24
teljes mértékben osztom amit leírtál, pont igy érzem én is csak nem tudtam volna ilyen szépen leírni, köszönöm hogy megtetted helyettem.
és igen nagyon élvezzük a teleélvezett puncit!!!
2018. 06. 06. szerda 08:24  #18
Törölt felhasználó (3588632)
teljes mértékben osztom amit leírtál, pont igy érzem én is csak nem tudtam volna ilyen szépen leírni, köszönöm hogy megtetted helyettem.
és igen nagyon élvezzük a teleélvezett puncit!!!
(Ez egy válasz Hotwife üzenetére (2018. 05. 14. hétfő 02:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 05. 14. hétfő 02:07
Miután mással randevúztam, a férjem imádja megtenni. Ebben nem az a lényeg, hogy szereti más férfiak spermáját, hanem így biztosít újra és újra a szerelméről és, hogy elfogadja, akarja, élvezi ezt az életmódot. Imádjuk és soha el nem hagynánk el egymást, de nagyon ráéreztünk erre a játékra. A készülődés együtt a randira, ahogy elmegy, hogy szeretkezhessem mással, majd amikor hazajön, nagyon őrjítő dolgok! Aztán amikor belép a hálószobába, megcsókoljuk egymást, majd elmondom neki, hogy mennyire szeretem, miközben simogatom a haját, ő pedig gyengéden csókolgatja, nyalogatja a maszatos puncimat és a popsimat. Elmesélem neki, hogy mi történt, hogyan és mit csináltunk a barátommal. Majd a végén vele is szeretkezünk, visszaszerez magának. Lényeg, hogy ez a dolog lehet a szerelem és a gyengédség része, nem csak egy extra perverzió.
Amit kimondatlanul is elvár tőlem, hogy akivel lefekszem, az kedves és kulturált legyen hozzám, legyen diszkrét és egészséges. Ez nálam is alap. Nem vagyok kiéhezve, csak olyannak adom oda magam, aki megérdemli. A férjemmel teljes bizalommal vagyunk egymás iránt. Ő nem keres házasságon kívüli kalandot, amit egyébként nehezen viselnék, én pedig gondoskodom a plusz fűszerről, ami a legcsodásabb együttléteinkhez szükséges.
Remélem, tudtam érzékeltetni, hogy ez a teleélvezett punci nyalás lehet egy nagyon gyengéd része, egy pár szexuális életének. Igénytelenül ezt sem érdemes csinálni. wave
2018. 05. 20. vasárnap 19:41  #17
sucal sucal
Szia! Örömmel töltött el ,hogy nem egyedül müvelem ezt a játékot. Megkereshedtlek priviben ,hogy nem lenne-e kedved idegennek kitárulkozni és nem a férjeddel nyalatni ki hanem az ő spermáját nyalná ki belőled valaki?.
válaszod várom, Üdv sucal
(Ez egy válasz Hotwife üzenetére (2018. 05. 14. hétfő 02:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 05. 14. hétfő 02:07
Miután mással randevúztam, a férjem imádja megtenni. Ebben nem az a lényeg, hogy szereti más férfiak spermáját, hanem így biztosít újra és újra a szerelméről és, hogy elfogadja, akarja, élvezi ezt az életmódot. Imádjuk és soha el nem hagynánk el egymást, de nagyon ráéreztünk erre a játékra. A készülődés együtt a randira, ahogy elmegy, hogy szeretkezhessem mással, majd amikor hazajön, nagyon őrjítő dolgok! Aztán amikor belép a hálószobába, megcsókoljuk egymást, majd elmondom neki, hogy mennyire szeretem, miközben simogatom a haját, ő pedig gyengéden csókolgatja, nyalogatja a maszatos puncimat és a popsimat. Elmesélem neki, hogy mi történt, hogyan és mit csináltunk a barátommal. Majd a végén vele is szeretkezünk, visszaszerez magának. Lényeg, hogy ez a dolog lehet a szerelem és a gyengédség része, nem csak egy extra perverzió.
Amit kimondatlanul is elvár tőlem, hogy akivel lefekszem, az kedves és kulturált legyen hozzám, legyen diszkrét és egészséges. Ez nálam is alap. Nem vagyok kiéhezve, csak olyannak adom oda magam, aki megérdemli. A férjemmel teljes bizalommal vagyunk egymás iránt. Ő nem keres házasságon kívüli kalandot, amit egyébként nehezen viselnék, én pedig gondoskodom a plusz fűszerről, ami a legcsodásabb együttléteinkhez szükséges.
Remélem, tudtam érzékeltetni, hogy ez a teleélvezett punci nyalás lehet egy nagyon gyengéd része, egy pár szexuális életének. Igénytelenül ezt sem érdemes csinálni. wave
2018. 05. 14. hétfő 17:35  #16
Hotwife Hotwife
Látom érted te a lényeget. Az a lényeg, hogy ki jár jól. hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 05. 14. hétfő 08:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3802852)
2018. 05. 14. hétfő 08:06
Szerintem itt csak Te jársz " jól" , mert mindig duplán kapod meg az élvezetet! Úgy érzem jobban élvezed a szitut mint a párod! Valami biztos van, ami elvitt ebbe az irányba? Milyen gyakran esik meg, és milyen gyakran cseréled a hódolókat?
2018. 05. 14. hétfő 08:06  #15
Törölt felhasználó (3802852)
Szerintem itt csak Te jársz " jól" , mert mindig duplán kapod meg az élvezetet! Úgy érzem jobban élvezed a szitut mint a párod! Valami biztos van, ami elvitt ebbe az irányba? Milyen gyakran esik meg, és milyen gyakran cseréled a hódolókat?
(Ez egy válasz Hotwife üzenetére (2018. 05. 14. hétfő 02:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 05. 14. hétfő 02:07
Miután mással randevúztam, a férjem imádja megtenni. Ebben nem az a lényeg, hogy szereti más férfiak spermáját, hanem így biztosít újra és újra a szerelméről és, hogy elfogadja, akarja, élvezi ezt az életmódot. Imádjuk és soha el nem hagynánk el egymást, de nagyon ráéreztünk erre a játékra. A készülődés együtt a randira, ahogy elmegy, hogy szeretkezhessem mással, majd amikor hazajön, nagyon őrjítő dolgok! Aztán amikor belép a hálószobába, megcsókoljuk egymást, majd elmondom neki, hogy mennyire szeretem, miközben simogatom a haját, ő pedig gyengéden csókolgatja, nyalogatja a maszatos puncimat és a popsimat. Elmesélem neki, hogy mi történt, hogyan és mit csináltunk a barátommal. Majd a végén vele is szeretkezünk, visszaszerez magának. Lényeg, hogy ez a dolog lehet a szerelem és a gyengédség része, nem csak egy extra perverzió.
Amit kimondatlanul is elvár tőlem, hogy akivel lefekszem, az kedves és kulturált legyen hozzám, legyen diszkrét és egészséges. Ez nálam is alap. Nem vagyok kiéhezve, csak olyannak adom oda magam, aki megérdemli. A férjemmel teljes bizalommal vagyunk egymás iránt. Ő nem keres házasságon kívüli kalandot, amit egyébként nehezen viselnék, én pedig gondoskodom a plusz fűszerről, ami a legcsodásabb együttléteinkhez szükséges.
Remélem, tudtam érzékeltetni, hogy ez a teleélvezett punci nyalás lehet egy nagyon gyengéd része, egy pár szexuális életének. Igénytelenül ezt sem érdemes csinálni. wave
2018. 05. 14. hétfő 02:07  #14
Hotwife Hotwife
Miután mással randevúztam, a férjem imádja megtenni. Ebben nem az a lényeg, hogy szereti más férfiak spermáját, hanem így biztosít újra és újra a szerelméről és, hogy elfogadja, akarja, élvezi ezt az életmódot. Imádjuk és soha el nem hagynánk el egymást, de nagyon ráéreztünk erre a játékra. A készülődés együtt a randira, ahogy elmegy, hogy szeretkezhessem mással, majd amikor hazajön, nagyon őrjítő dolgok! Aztán amikor belép a hálószobába, megcsókoljuk egymást, majd elmondom neki, hogy mennyire szeretem, miközben simogatom a haját, ő pedig gyengéden csókolgatja, nyalogatja a maszatos puncimat és a popsimat. Elmesélem neki, hogy mi történt, hogyan és mit csináltunk a barátommal. Majd a végén vele is szeretkezünk, visszaszerez magának. Lényeg, hogy ez a dolog lehet a szerelem és a gyengédség része, nem csak egy extra perverzió.
Amit kimondatlanul is elvár tőlem, hogy akivel lefekszem, az kedves és kulturált legyen hozzám, legyen diszkrét és egészséges. Ez nálam is alap. Nem vagyok kiéhezve, csak olyannak adom oda magam, aki megérdemli. A férjemmel teljes bizalommal vagyunk egymás iránt. Ő nem keres házasságon kívüli kalandot, amit egyébként nehezen viselnék, én pedig gondoskodom a plusz fűszerről, ami a legcsodásabb együttléteinkhez szükséges.
Remélem, tudtam érzékeltetni, hogy ez a teleélvezett punci nyalás lehet egy nagyon gyengéd része, egy pár szexuális életének. Igénytelenül ezt sem érdemes csinálni. wave
2018. 05. 13. vasárnap 22:34  #13
Törölt felhasználó (3807282)
Mi szoktuk. Imádjuk!
2018. 05. 13. vasárnap 16:06  #12
pasipárhoz01 pasipárhoz01
Érett asszony szívesen teleélveznék férje előtt legalább 2x férje kinyalhatná utánnam.Felvehetnénk videóra smile
2018. 05. 12. szombat 15:59  #11
Törölt felhasználó (912190)
Ezt nagyon nagyon kipróbálnám......
2018. 05. 09. szerda 07:43  #10
colamatyi colamatyi
Nagyon szuper beleélvezés után kinyalni
2018. 05. 08. kedd 06:33  #9
Törölt felhasználó (932660) VIP
Ezt imádom a legjobban. Annyira finom és annyira izgató.
2018. 05. 08. kedd 06:00  #8
Törölt felhasználó (3724732)
A párom az este telelőtte a puncikámat,azután kinyalt élvezésig. Isteni volt! Hálából leszoptam!
2018. 05. 08. kedd 04:37  #7
Vidékiek nőtincs Vidékiek nőtincs
Szeretem dugni ha előttem tele lövik
2018. 05. 07. hétfő 23:45  #6
jps jps
Régi vágyam...
2018. 05. 07. hétfő 20:45  #5
puncikám79 puncikám79
Én is nyaltam már a páromból,izgi nagyon!
2018. 05. 07. hétfő 19:30  #4
portas71 portas71
De jó lehet annak aki már próbálhatta. A sajátját, vagy akár másét. Egyik csajomat sem tudtam 'rávenni' erre a dologra. Nem engedték egyszerűen. :-(
2018. 05. 07. hétfő 18:30  #3
kanosperv kanosperv
Imádom. és sok hölgy szereti mikor kinyalom.
2018. 05. 07. hétfő 11:45  #2
car83 car83
Ezt én is kipróbálnám. wave
2018. 05. 07. hétfő 10:03  #1
sucal sucal
a páromból a sajátomat már kinyaltam , jó lenne idegen punciból akár saját vagy másét kinyalni!
/ 25