Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

régi chatesek!
régi fórumosok!
merre vagytok???

Az eddigi hozzászólások

2009. 05. 05. kedd 09:14  #3
Lencsy Lencsy
Hát igen ,egy idő után a legtöbb chat lecserélődik . Aki hű maradt és ráér az idejét itt tölteni azok közt van aki új néven van már ,ahogy Tom mondta. Olyan "régi" is van köztünk aki nem váltott nevet és marad ameddig csak chat a chat smile
(Ez egy válasz Vaskapu üzenetére (2009. 05. 04. hétfő 21:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 05. 04. hétfő 21:19
Ki hallott a régi chetesekrő? Moha, Bandita, Magdi66,Ditababy,Atis? Akik még réges-régen voltak, hova lettek a régi arcok? Valaki hallott mostanába róluk? pardon1

(szerintem felesleges keresgélni! van aki meg új névvel, de itt van!) :tom wink
2009. 05. 05. kedd 08:31  #2
surdapapa surdapapa
kinek mi a régi....

gazosgyury, Jesus, CPT, édespille, gonoszkismalac, BigJoe, Vad, Erdőkerülő, Cuncus, eperkelyhecske, sonkás, zelli, katicika stb.

tényleg teljesség igénye nélkül, de nem válogatva... megosztó személyiségeket is ide értve...

én nagyon jól tudom, hogy a nem is olyan rég még aktív régiek jó része miért is nincs itt.... mint ahogy nekem is miért nincs kedvem itt lenni ezen a mesterségesen tönkretett fórumon
2009. 05. 04. hétfő 21:19  #1
Vaskapu Vaskapu
Ki hallott a régi chetesekrő? Moha, Bandita, Magdi66,Ditababy,Atis? Akik még réges-régen voltak, hova lettek a régi arcok? Valaki hallott mostanába róluk? pardon1

(szerintem felesleges keresgélni! van aki meg új névvel, de itt van!) :tom wink
/ 9