Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Útitársat keresek (nyaralás, kirándulás, hosszú út) és annak finomságai

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2014. 02. 04. kedd 10:17  #1237
Keserű Méz Keserű Méz
Sziasztok !
Helyszín ?? Hol ha szabad tudni ??
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 02. 04. kedd 06:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (762066)
2014. 02. 04. kedd 06:48
hellyel rendelkező fotost keresünk,aki fotozná akcionkat..fizetség érte természetben
2014. 02. 04. kedd 06:48  #1236
Törölt felhasználó (762066)
hellyel rendelkező fotost keresünk,aki fotozná akcionkat..fizetség érte természetben
2014. 02. 04. kedd 00:29  #1235
Bond_007 Bond_007
Szerdán (febr. 5.) reggel 6h, Pécs-Bp útvonalon hölgy vagy pár útitárs lenne? Útközben kis pihenőt tartanánk... finom
2014. 02. 03. hétfő 21:25  #1234
Törölt felhasználó (808358)
Február 5-én és 6-án reggel Nyíregyháza-Debrecen, délután Debrecen-Nyíregyháza vonalon közlekedem... Hölgyet szívesen látok utitársnak!
2014. 02. 03. hétfő 16:18  #1233
Hipodrom Hipodrom
Február 9-én vagy 16-án megyek Zürichbe. Szívesen viszek magammal egy fiatal, nem komplikált lányt. Pár napot ott tartózkodhat velem és természetesen a vissza utat finanszírozom!
2014. 01. 31. péntek 10:05  #1232
Törölt felhasználó (877117)
Sziasztok.
Holnap Du-tán kb-4-kor megyek Győrből Pestre.
Majd vissza 6-7 körül jövök vissza,.
Valaki? Lányok? Párok?
2014. 01. 29. szerda 18:06  #1231
Hodito77 Hodito77
sziasztok valaki Szombathely sárvár környéke???
2014. 01. 28. kedd 16:15  #1230
Törölt felhasználó (884150)
valaki felvenne egy 20 éves izmos srácot vácon ? smile
2014. 01. 27. hétfő 16:15  #1229
Tomi973 Tomi973
Sziasztok!
Ma este lenne kedve valakinek velem masztizni?
Francia vagy egyéb finomságok is lehetnek.
Ha csak nézni szeretnéd, azt is lehet.
Autóban vagy bárhol itt Budapesten!
Csak hölgyet vagy párt keresek!
2014. 01. 27. hétfő 11:58  #1228
Törölt felhasználó (860492)
sziasztok.szivesen fotoználak titeket!
zoli
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 01. 26. vasárnap 14:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (762066)
2014. 01. 26. vasárnap 14:32
hellyel rendelkező fotost keresünk,aki fotozná akcionkat..fizetség érte természetben
2014. 01. 26. vasárnap 14:32  #1227
Törölt felhasználó (762066)
hellyel rendelkező fotost keresünk,aki fotozná akcionkat..fizetség érte természetben
2014. 01. 23. csütörtök 09:18  #1226
Törölt felhasználó (388655)
Ma megyek Pestről Várpalotára. utitársnak lányt szívesen fogadnék smile
2014. 01. 22. szerda 08:08  #1225
Törölt felhasználó (879189)
ma valaki reggel veszprémből Győrbe? 0630 960 73 68
2014. 01. 22. szerda 08:07  #1224
Törölt felhasználó (879189)
Ma délkörűl Győrben valaki??Veszprém felé??0630 960 73 68
2014. 01. 21. kedd 11:22  #1223
Törölt felhasználó (879189)
holnap délelött veszprém és győr között párt vagy nőt keresek kellemes együtt létre 06 30 960 73 68
2014. 01. 21. kedd 10:26  #1222
Törölt felhasználó (902375)
Sziasztok ! 18 éves fiú vagyok . Aranyos,kedves de még szűz vagyok . Keresek hölgyet,nőt,lányt CSAK NŐNEMŰT .
Budapesten élek . Ha van kedved megismerni , akkor írjál üzenetet megadom az email címem és ha kéred küldök képet smile
2014. 01. 20. hétfő 20:59  #1221
Törölt felhasználó (872903)
Szerdán Pestről Sárvár felé autózok, szívesen fogadok utitársakat hölgyek személyében.
2014. 01. 19. vasárnap 06:53  #1220
Bond_007 Bond_007
Hétfőn (jan.20.) reggel 6h, Pécs-Bp útvonalon hölgy vagy pár útitárs lenne? Útközben kis pihenőt tartanánk finom
2014. 01. 17. péntek 20:08  #1219
Törölt felhasználó (874617)
Szívesen masztiznék kíváncsi hetero úr kocsijában,esetleg orál....fiatal fiú vagyok...Budapest,Alsónémedi,Üllő,Felsőpakony környéke....
2014. 01. 13. hétfő 07:07  #1218
Törölt felhasználó (774783)
Ma délelőtt megyek Budapestre onnan pedig Münchenbe. Szivesen elvinnék magammal egy hölgyet!!!
/ 389