Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Útitársat keresek (nyaralás, kirándulás, hosszú út) és annak finomságai

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2013. 12. 26. csütörtök 23:21  #1197
Steve85 Steve85
Sziasztok! Holnap délután Hatvanból Budapestre megyek kocsival, szívesen fogadok hölgy útitársakat!
2013. 12. 26. csütörtök 13:45  #1196
Törölt felhasználó (872903)
Sziasztok!
30.-án Budapestről Sárvár felé autózok. Szívesen fogadok hölgyeket utitársnak.
2013. 12. 25. szerda 14:34  #1195
Törölt felhasználó (834589)
December 28-án Budapestről Nyiregyházára utazok,hölgyek .....
2013. 12. 24. kedd 20:19  #1194
gerike1990 gerike1990
sziasztok egy ápolt 23 éves srác vagyok tele tapasztalatokkal és vágyakkal, ha esetleg valakibe csajok fantáziát keltettem akkor ne habozz irni szivesen fell megyek hozzád és eltölthetünk egy fergeteges éjjszakát vagy esetleg be is szállok 3-dik nak utazás nem akadály! irjatok nyugodtan skypom: gerike19900816
2013. 12. 24. kedd 11:55  #1193
Törölt felhasználó (872903)
Sziasztok!
30.-án Budapestről Sárvár felé autózok. Szívesen fogadok hölgyeket utitársnak.
2013. 12. 22. vasárnap 23:47  #1192
Törölt felhasználó (442214)
Sziasztok!
Szivesen beszálnék pár km. erejéig!, smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 12. 11. szerda 04:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (762066)
2013. 12. 11. szerda 04:46
23-madikán Győrböl -Kalocsára utazunk.Férfit,vagy pár csatlakozhat ezen a vonalon.utközben bármi meg történhet.
2013. 12. 22. vasárnap 13:19  #1191
jellygum jellygum
Sziasztok!
Ma 18 óra körül indulok, Gyöngyös környékéről Budapestre! Keresem kedves útitársam, társaim, akikkel kellemesebben telne az út és az éjszaka!
2013. 12. 22. vasárnap 07:41  #1190
Törölt felhasználó (762066)
23-madikán Győrböl -Kalocsára utazunk.Férfit,vagy pár csatlakozhat ezen a vonalon.utközben bármi meg történhet. vagy esetleg fogadna valaki,pár órára.
2013. 12. 20. péntek 16:12  #1189
Törölt felhasználó (897623)
Sziasztok!Találtatok már utitársat????
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 12. 16. hétfő 07:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (762066)
2013. 12. 16. hétfő 07:52
23-adikán Győrböl-Kalocsára utazunk.utközben a páromat baszatnám.
2013. 12. 20. péntek 10:32  #1188
Törölt felhasználó (894785)
Délután Debrecen -Püspökladány és vissza,jó lenne útitárs!Privátban írj!
2013. 12. 19. csütörtök 14:14  #1187
Törölt felhasználó (857484)
smile
2013. 12. 19. csütörtök 05:59  #1186
Bond_007 Bond_007
Sziasztok! Ma 10h-kor Pécs-Budapest útvonalon hölgy vagy pár csatlakozhatna hozzám. Késő este visszaútra szintén. Várom a jelentkezőket privátüzenetben!
2013. 12. 18. szerda 14:14  #1185
mezgaaladar mezgaaladar
Sziasztok! Holnap délelőtt Győrből Esztergomba utazok. Útközben szívesen kinyalnék egy finom puncit.
2013. 12. 17. kedd 08:57  #1184
Törölt felhasználó (875102)
Sziasztok
ma Fehérvárról megyek Pestre talán egy hölgy utitárs?
2013. 12. 16. hétfő 21:57  #1183
Törölt felhasználó (872903)
dec 17.-én délután Pest-Tata-Győr vagy Pest- Sz.fehérvár-Ajka vonalon utazok, hogy melyik az csak rajtad múlik!!! finom Lányok csatlakozását várom , útközben bármi lehet. Írj privit!!!
2013. 12. 16. hétfő 21:53  #1182
mezgaaladar mezgaaladar
Sziasztok! Holnap délelőtt Szolnokról Győrbe utazok. Útközben szívesen kinyalnék egy finom puncit.
2013. 12. 16. hétfő 07:52  #1181
Törölt felhasználó (762066)
23-adikán Győrböl-Kalocsára utazunk.utközben a páromat baszatnám.
2013. 12. 15. vasárnap 07:16  #1180
Törölt felhasználó (762066)
23-madikán Győrböl -Kalocsára utazunk.Férfit,vagy pár csatlakozhat ezen a vonalon.utközben bármi meg történhet. vagy esetleg fogadna valaki,pár órára.
2013. 12. 14. szombat 20:58  #1179
Licker69 Licker69
December 20-án hölgy úti társam keresem Sopron-Sárvár-Sümeg-Keszthely szakaszon.. 27 éves jóképű,szép és méretes f... Csak bátran.. vigyor3
2013. 12. 14. szombat 20:48  #1178
Törölt felhasználó (891478)
Ki lenne az utitársunk át a 2014-es évbe? jelentkezés privátban.
/ 389