Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Útitársat keresek (nyaralás, kirándulás, hosszú út) és annak finomságai

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2013. 09. 18. szerda 14:28  #1072
Törölt felhasználó (852070)
Holnap Ausztriába megyek több napra. Egy szexéhes női útitársat keresek, szállást, ellátást én állom...
Ha érdekel írj privát üzenetet...
2013. 09. 15. vasárnap 21:28  #1071
Törölt felhasználó (879341)
Szia!
Egy aranyos budapesti csajt szívesen fuvaroznék a városba egy kis kézimunkáért .
Üzenetet privibe kérek .
2013. 09. 11. szerda 20:56  #1070
Törölt felhasználó (812038)
Sziasztok!

Csütörtök reggel megyek BP-ről Sopronba, délután pedig vissza. Hölgyeket szívesen fuvaroznék.
Írj telefonszámmal és reggel hívlak.
2013. 09. 11. szerda 20:49  #1069
Peter_xx Peter_xx
Csongrád Kiskunfélegyháza Budapest útvonalon és vissza, a napokban.
Nem szégyenlős, bevállalós csajszit, esetleg párt keresek.
Elérhetőséget, telefonszámot, privátban várok.
2013. 09. 11. szerda 04:23  #1068
Törölt felhasználó (879341)
Szia!
Egy aranyos budapesti csajt szívesen fuvaroznék a városba egy kis kézimunkáért .
Üzenetet privibe kérek .
2013. 09. 10. kedd 19:07  #1067
Peter_xx Peter_xx
Csongrád Kiskunfélegyháza Budapest útvonalon és vissza, a napokban.
Nem szégyenlős, bevállalós csajszit, esetleg párt keresek.
Elérhetőséget, telefonszámot, privátban várok.
2013. 09. 10. kedd 17:35  #1066
Törölt felhasználó (769171)
Útitársat keresek holnap reggel 8-órakór indulok . Pécs - Szigetvár - Kadarkút - Marcali útvonalon . Írj elérhetőséget és hívlak holnap reggel 7-órakór .
2013. 09. 10. kedd 13:50  #1065
Peter_xx Peter_xx
Csongrád Kiskunfélegyháza Budapest útvonalon és vissza, a napokban.
Nem szégyenlős, bevállalós csajszit, esetleg párt keresek.
Elérhetőséget, telefonszámot, privátban várok.
2013. 09. 10. kedd 06:20  #1064
Törölt felhasználó (879341)
Szia!
Egy aranyos budapesti csajt szívesen fuvaroznék a városba egy kis kézimunkáért .
2013. 09. 09. hétfő 12:46  #1063
Peter_xx Peter_xx
Csongrád Kiskunfélegyháza Budapest útvonalon és vissza, a napokban.
Nem szégyenlős, bevállalós csajszit, esetleg párt keresek.
Elérhetőséget, telefonszámot, privátban várok.
2013. 09. 06. péntek 06:11  #1062
Törölt felhasználó (879341)
Szia!
Autós huncutkodásra fiatal csajt keresek Budapesten.
(közös maszti , 69 )
2013. 09. 05. csütörtök 19:40  #1061
wady wady
Helló, hétfőn a Szekszárd-Fajsz- Solt útvonalon megyek Budapestre, a Lupa tóhoz is szeretnék elmenni. Masztizni mutogatni szerető lányok hölgyek üzenetét várom. Valaki jönne?
2013. 09. 04. szerda 17:04  #1060
Törölt felhasználó (884671)
Holnap délután 4-5 körüli indulással Mátészalka-Nyíregyháza vonalról elvinnék egy vállalkozó kedvű hölgyet Budapestre. straytiss@gmail.com
2013. 09. 04. szerda 16:57  #1059
Törölt felhasználó (749072)
Holnap valaki utazna Debrecenből Szegedre és vissza?
2013. 09. 04. szerda 07:46  #1058
Törölt felhasználó (883455)
Kinek van kedve ,motorozni?Ma szívesen elmotoroznék,kellemes hölgyhöz vagy nyitott párhoz!
Írj smst vagy telón beszéljünk,ritkán vagyok gép eőtt!Az adatlapom is nézd meg!
Veszprém,Fehérvár,Enying,Tamási,Dombóvár,Kaposvár,Marca- li,Nagykanizsa,Zalaegerszeg,Keszthely,Tapolca,
Siófoktól -Fonyódig a déli part, persze ezek környéke is,nem ragaszkodom a városokhoz.Diszkréció adott!
2013. 08. 31. szombat 00:22  #1057
Törölt felhasználó (882637)
Eisenstat-ból jövök minden este haza 6 óra körül.Keresek hölgyet vagy párt autósdugásra.Én 20-as farokkal barna hajjal és kék szemmel enyíhe bi érdeklődéssel és órjási szexétvágyal rendelkezem!!!!!!!!!!!!. finom Nem kell lenned világszépének csak ápolt légy éééééssss szeress szexelni!!!!! finom
2013. 08. 30. péntek 20:18  #1056
Törölt felhasználó (186355)
hellóó .
pesten vagy környékén keresek 1 kis sexre hölgyet,
2013. 08. 29. csütörtök 08:20  #1055
Törölt felhasználó (845018)
HY.MA KI SZOPATNA SRÁCOT ?BP?VÁROSLIGET KÖRNYÉKE?
2013. 08. 29. csütörtök 07:56  #1054
Törölt felhasználó (883455)
Kinek van kedve ,motorozni?Ma szívesen elmotoroznék,kellemes hölgyhöz vagy nyitott párhoz!
Írj smst vagy telón beszéljünk,ritkán vagyok gép eőtt!Az adatlapom is nézd meg!
Veszprém,Fehérvár,Enying,Tamási,Dombóvár,Kaposvár,Marca- li,Nagykanizsa,Zalaegerszeg,Keszthely,Tapolca,
Siófoktól -Fonyódig a déli part, persze ezek környéke is,nem ragaszkodom a városokhoz.Diszkréció adott!
2013. 08. 27. kedd 10:44  #1053
childboy87 childboy87
Sziasztok Lányok! Akinek lenne kedve ismerkedni, kamozni egy olyan 26 éves sráccal akitől bármit lehet, ő megteszi, akkor engem kerestek! Az hogy bármit lehet kérni, nem csak hangzatosság, tényleg így van!! Tabuk nélkül Bármit!!

Vegyetek fel bátran skype-ra: childboy87
/ 389