Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Útitársat keresek (nyaralás, kirándulás, hosszú út) és annak finomságai

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2012. 05. 03. csütörtök 21:42  #705
Törölt felhasználó (457809)
Sziasztok!Nőt,párt keresek laza kapcsolatra!Motoros túra,közös nudi,szauna stb.Írjon bárki akit érdekel
2012. 05. 03. csütörtök 19:20  #704
Törölt felhasználó (364954)
Holnap du megyek Sopronbol Kanizsara
Ha valakit erdekel szivessen elviszem...hm
Irj uzit ha erdekel
2012. 05. 03. csütörtök 08:29  #703
Törölt felhasználó (350812)
Május 4. pénteken 10-14 közötti indulással keresek Fiú, Lány, Pár útitársat BP-ről kecskemétre
Cegléd felé megyek nem autópályán ha bárhova elvihetlek szólj.
De akár Visszafelé is szívesen hozok valakit, de visszafele csak 1 hely lesz valószinűleg.
Dobj belső üzit
2012. 04. 30. hétfő 18:53  #702
gabonya gabonya
Holnap (máj1) hajnalban, valaki jön Bécsbe? Elviszem, szivesen
2012. 04. 30. hétfő 06:32  #701
DAYTONA DAYTONA
Heti három alkalommal bekescsaba-bécs-bekescsaba!Nöt keresek utitársnak...Irhatsz ide is:oralszex@citromail.hu
2012. 04. 25. szerda 14:53  #700
HATHOR HATHOR
Hétvégén Nudizáshoz Keresek 35-től Mindkét Részről BISZEX Párt Budapesten!
Én vasárnap a kora délelőtti órákban szeretnék indulni KOCSIVAL!
Mehetünk Gárdonyba de a Luppára is akár... smile
Állítólag nagyon szép idő lesz.
Ha valakinek van kedve csatlakozni hozzám az kérem belső üziben jelezzen.
A kocsiban még van hely...... smile
2012. 04. 25. szerda 12:35  #699
Törölt felhasználó (749072)
Május 10-én a reggeli órákban indulok Nyíregyháza felől Budapestre és du vissza. Szívesen elvinnék egy hölgyet aki utazna velem... smile
2012. 04. 25. szerda 07:22  #698
frederich111 frederich111
Sziasztok!Ha valaki utazna Salzburg- Graz- Zalaegerszeg, utvonalon, vagy utitárs lennék vagy, velem lehetne utazni.
2012. 04. 24. kedd 18:31  #697
Törölt felhasználó (830203)
Sziasztok!
Hétvégén mennék nudizni Bp-ről, kocsival.
Még nem tudom hova, de várok ötleteket és érdeklődőket akikkel együtt mehetnénk.
smile
2012. 04. 24. kedd 17:57  #696
joaszex joaszex
Sziasztok,
Csütörtök reggel autózok Budapest-Püspökladány utvonalon és aznap este vissza ha valakit érkekel küldjön belső levelet.
2012. 04. 24. kedd 17:16  #695
videopar videopar
Szóló urakat keresünk. Csak priviben válaszolunk!
2012. 04. 18. szerda 23:37  #694
leger leger
szia
Laci vagyok ha érdekel tel:0630 6601792
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 04. 18. szerda 20:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (743893)
2012. 04. 18. szerda 20:17
Holnap keresek partnert akit izgat a kamionban szex az M0 on. Csömörig írj.
2012. 04. 18. szerda 20:17  #693
Törölt felhasználó (743893)
Holnap keresek partnert akit izgat a kamionban szex az M0 on. Csömörig írj.
2012. 04. 18. szerda 15:09  #692
Törölt felhasználó (822369)
sziasztok...pénteken pestről akar jönni valaki kocsival zalaegerszeg felé?azon az útvonalon esetleg egy kis kitőré nem gond...
2012. 04. 17. kedd 18:51  #691
Törölt felhasználó (6484)
Szombat este utazunk (3 férfi) Pestről Nyíregyházára, egy hölgy csatlakozhat!
2012. 04. 17. kedd 08:11  #690
Törölt felhasználó (347727)
Balatonföldvárról megyek Budapestre a régi 7-es főúton. Ha valakit érdekel szívesen elviszem 2012 április 19-én reggel 9:00 után. Ha érdekel jelezd priviben.
2012. 04. 16. hétfő 09:51  #689
párhozbármikor párhozbármikor
borsodi lány, pár kocsikázás?? smile
2012. 04. 14. szombat 20:50  #688
Törölt felhasználó (457809)
Fiatal nőt keresek motoros túrázáshoz.
2012. 04. 14. szombat 07:25  #687
leger leger
minden vasárnap délután megyek Szekszárdról Budapestre! bárkit szívesen elviszek!! írjprvátba
2012. 04. 13. péntek 22:01  #686
Törölt felhasználó (430691)
Holnap reggel (5-6) BP-Tatabánya útvonalra keresek partnert.
/ 389