Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Útitársat keresek (nyaralás, kirándulás, hosszú út) és annak finomságai

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2010. 07. 06. kedd 13:40  #295
Törölt felhasználó (759521)
Holnapra Hatvan - Budapest között csajt keresek , legyél tüzes smile )
2010. 06. 30. szerda 21:58  #294
Törölt felhasználó (350812)
Továbbá keresek hölgy utitársat Július 16 péntek délutánra Bp ről a velencei tóra.
De szivesen veszem azt is ha velemtöltöd a hétvégét. fuvar szállás pia lesz.
Írjatok lányok
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 25. péntek 10:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (350812)
2010. 06. 25. péntek 10:19
25éves rendes srác keres utitársat Budapestről Siófokra augusztus 1-én este vagy 2-án reggel.
Képcsere és kis ismerkedés mailon/msn-en djkw@freemail.hu
Útiköltség nincs csak legyél tüzes.
puszi
2010. 06. 25. péntek 10:19  #293
Törölt felhasználó (350812)
25éves rendes srác keres utitársat Budapestről Siófokra augusztus 1-én este vagy 2-án reggel.
Képcsere és kis ismerkedés mailon/msn-en djkw@freemail.hu
Útiköltség nincs csak legyél tüzes.
puszi
2010. 06. 20. vasárnap 18:47  #292
Törölt felhasználó (294786)
Sziasztok!
Hatvanból Pestre érdekel valakit?
2010. 06. 19. szombat 11:05  #291
Törölt felhasználó (455255)
SZEXÉHES SZEXPARTNERT KERESEK AKI JÓL MEGDUGNA,ÉS TOKAJBA REPITENE TISZALŐKRŐL .EBÉDELNE,FAGYIZNA VELEM,ÉS VÁROSTNÉZNE,EGYSZÓVAL JÓL ÉREZNÉ MAGÁT HOLNAP..molett,30 as nő vagyok
msn-eva1591@windowslive.com
2010. 06. 18. péntek 08:43  #290
Törölt felhasználó (733094)
Július 12.én Cegléd - Debrecen útvonalon szívesen elvinnénk egy csajt vagy bi fiút.
2010. 06. 17. csütörtök 09:32  #289
Törölt felhasználó (121096)
ma délután Szeged-Komárom útvonalra keresek női útitársat
2010. 06. 17. csütörtök 09:27  #288
01magic 01magic
sziasztok! Lányt vagy hölgyet keresek pest megyéből akit érdekelne egy hétvége a Balatonon.Az üziket ide várom köszi.
2010. 06. 15. kedd 14:18  #287
RX7Tomy RX7Tomy
Holnap valaki Eger-Budapes-Eger útvonalon?
rx7tomy@gmail.hu
2010. 06. 13. vasárnap 09:08  #286
Törölt felhasználó (419838)
de ha válaszolok s nem éppen a legszebb szavakkal akkor vérig van sértve, mert ö normálisan irt neke.
DE EGYÁLTALÁN NEM KELLET VNA IRNIA HA NEM FELEL MEG A KRITÉRIUMOKNAK!!!!!!!!!!!
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2010. 05. 16. vasárnap 16:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 16. vasárnap 16:16
és ezután még ezek az emberek vannak felháborodva, ha még választ sem kapnak! idiota
2010. 06. 12. szombat 11:47  #285
Törölt felhasználó (757835)
Sziasztok!
Jóképű Bp-i 40 éves férfi vagyok és olyan nőt vagy párt keresek aki napközben ráér és szereti autóban vgy szabadban csinálni a dolgokat. Imádok nyalni,méretem 18cm,borotvált vagyok.
renault68@freemail.hu Budapest 18 kerület és környéke

napközben valaki??
2010. 06. 09. szerda 17:18  #284
Törölt felhasználó (733376)
holnap cece- fehárvár- budapest vonalon vinnék szívesen magammal valakit. ha van kedved, útközben meg is állhatunk wink
andrás
2010. 06. 09. szerda 16:39  #283
RX7Tomy RX7Tomy
Sziasztok.
Pénteken Eger-Pest-Eger útvonalon, vagy csak az egyik irányba keresnék lány utitársat, aki szeret ezekben a melegekben meztelenül autózni.
2010. 06. 01. kedd 07:40  #282
Törölt felhasználó (68)
2010-06-04 Pétek:
9:00Vecsés-Tatabánya-Komárom-Vecsés

Valaki? Lány? smile

Privát üzenetet várok.
2010. 05. 25. kedd 15:47  #281
tanulo71 tanulo71
Sziasztok

jun. 4-6 -ig a Horvát tengerpartra napoznivágyó lányokat keres két jóbarát. De párok csatlakozását is várjuk. 9 személyes kisbusszal utazunk, bővebben levélben.
2010. 05. 22. szombat 11:47  #280
Törölt felhasználó (408433)
Sziasztok!
Jóképű Bp-i 40 éves férfi vagyok és olyan nőt vagy párt keresek aki napközben ráér és szereti autóban vgy szabadban csinálni a dolgokat. Imádok nyalni,méretem 18cm,borotvált vagyok.
renault68@freemail.hu Budapest 18 kerület és környéke

napközben valaki??
2010. 05. 19. szerda 10:44  #279
01magic 01magic
Sziazstok 38éves vagyokpest megyéből, lány vagy hölgy utitársat keresek ellenszolgáltatás fejében Németország és vissza ha valakit érdelel üzenjen köszi!
2010. 05. 19. szerda 06:37  #278
Törölt felhasználó (408433)
Sziasztok!
Jóképű Bp-i 40 éves férfi vagyok és olyan nőt vagy párt keresek aki napközben ráér és szereti autóban vgy szabadban csinálni a dolgokat. Imádok nyalni,méretem 18cm,borotvált vagyok.
renault68@freemail.hu Budapest 18 kerület és környéke

napközben valaki??
2010. 05. 18. kedd 15:31  #277
Törölt felhasználó (743502)
holnap Budapeströl reggel 9-kor Nográdba utazom pontosaban Felsőpeténybe és vissza kb 2-3 óra mulva ha van olyan házaspár vagy hölgy aki elkisérne szivesen elviszem, minden lehetséges smile

válasz belső levélben!!
2010. 05. 16. vasárnap 16:16  #276
surdapapa surdapapa
és ezután még ezek az emberek vannak felháborodva, ha még választ sem kapnak! idiota
(Ez egy válasz A Janoka üzenetére (2010. 05. 16. vasárnap 09:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 16. vasárnap 09:47
Ez se rossz, de ha azt irjuk max 30 éves korig mért jelentkezik a hülye ha ő több? Meg a környékről /max 30km/
K:Honnét írsz? V: Karakóbivaly pusztáról. De tudok utazni.
K:Hely kéne, van? V:Nincs, de tudok utazni.........
Meg mennyire nagy megkönnyebbülés a számomra hogy a sok "titánnak" nincs párja, de engem kitúrna a párom mellöl. Én szégyenlem magam az ilyen emberek miatt komolyan.
/ 388