Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2024. 04. 17. szerda 16:58  #7
szabad szabad
Én sem szeretem a gumit, ezért is keresek olyan partnert, aki(k) igazolással rendelkezne(k) (ha mást nem is, legalább azt mutatja, hogy igyekszik egészséges maradni), viszont tapasztalat alapján itt mindenki úgy gondolja, hogy bemondásos alapon egy vadidegennek elhiszi bárki, hogy egészséges, holott mivel sosem csinált tesztet, ő maga sem tudja. Kicsit fura szerintem. No meg hogy valamiért a natúr franciára mindenki azt hiszi rendben van, holott úgy is terjed egy csomó betegség, arról nem is beszélve, ha sebek vannak a szájban, márpedig én fogszabályzós vagyok, de nem hiszem hogy bárki tartana szájvizsgálatot, mielőtt a nemi szervére nyomná a delikvens fejét. Akkor már inkább gumiban.
2024. 01. 16. kedd 16:24  #6
Krumplisteszta Krumplisteszta
Szerencsere eddig sikerult elkerulni oket. Azert keresunk allando hazibaratot hogy igy is maradjon, mert nem szeretjuk az ovszert. Nincs a vilagon annal vaditobb latvany mint amikor a sperma lassan csordogal a puncibol.
2019. 08. 13. kedd 09:51  #5
vazelinator vazelinator VIP Admin
szexuális szabadság miatt alacsony a kerítés...
hogy ezt hogy értem, hogy nem egyszer van az hogy buliban egy normál lány italokért szopik képletesen, de itt lehetne sorolni a dolgokat.
soha nem tudhatod a partnered merre hol volt és itt nem csak azt értjük, hogy valakivel, volt hanem ki után ült le fogta meg a kilincset azon melegében és utána igazította meg a bugyiját/alsóját ért a nemi szervéhez, vagy az arcához, (száj, szem), vagy strandolt gyógyvízben, normálvizben ahol nem megfelelő volt a tisztítás.
Egy kézfogás is elegendő egy elkapáshoz és hiába az hogy kezet mosol előtte utána, mert elég a szemedbe dörzsölni vagy szádhoz érni.
tehát időnként érdemes elmenni egy orvoshoz, és kérni egy STN panelt sok helyen ingyenes megcsinálják államira. csak a HPV ért kérnek pénzt. (de azt ellehet hagyni mert nem tudsz vele mit kezdeni csak előre beadatni a védő oltásokat ellene, nőknél meg a rendszeres rákszűréssel figyelemmel kísérik ezeket, azaz esetleges következményeiket.)
többit minden kép érdemes évente megszűrni még ha Papp vagy akkor is. mivel időben felfedezve egyszerűen gyógyíthatók míg hosszú ideig lappangva csúnya dolgokat csinálnak.
viszont azt elfelejtik említeni, hogy tényleges szexel is a betegségek 1-10% os elkapási rátával rendelkeznek (betegség válogatja), igaz nem vigasztaló ha elkapod. ez a ráta egy jó síkosítóval csökkenthető (hámsérülés csökkentés) sőt ha valamilyen úgy mond spermicidet tartalmaz az is csökkenti (betegségeknek nem igazán élhető közeg), de ezekre ne játssz semmi képen...
lényeg időnként egy szűrés...
2019. 08. 11. vasárnap 21:43  #4
CsarlszBronszon CsarlszBronszon
Ha megengeditek, bemásolok (belinkelek, mivel nincs VIP-m) egy cikket. Esetleg lesz akinek hasznos információkat tartalmaz smile
https://www.tamasibeladr.hu/blog/2018/9/10/std-szures-1x1

"Az ablakperiódusokkal általában tisztában szoktak lenni (ez az az időtartam, amikor a fertőzés még túl friss ahhoz, hogy kimutatható legyen): HIV-3 hét, szifilisz-4-5 hét, gonorrhoea-2-5 nap, Chlamydia-2 hét, HPV-1 hónap, hepatitisz-1 hónap."

"Attól, hogy egy helyről szűrik a kórokozót, a másik helyen még ott lehet. Tehát például nem elég a Chlamydiát csak húgycsőből szűrni, mert ez a vizsgálat nem lesz pozitív, ha a baktérium a fenékben is ott van: onnan is kell mintát venni (és ez sajnos meg is drágítja a vizsgálat árát, de máshogy nem megy)."

"Ehhez kapcsolódik, hogy az STD orvosod pont a fentiek miatt tehet fel kellemetlennek tűnő kérdéseket a szexuális szokásokról, hogy tisztázzátok, honnan érdemes mintát venni szűréshez. Egy csak passzív fiúnál például fölösleges húgycsőből mintákat venni, ha ott soha semmi nem történik smile Ugyanez vonatkozik például az ujjazásra, nyalásra, fistingre, vagy szexuális játékszerek használatára vonatkozó kérdésekre is. Érdemes ezekre a kérdésekre felkészülni, vagy rögtön az elején tisztázni, hogy melyik helyről milyen szűréseket kérsz. Az a nemi gyógyász, aki nem tesz fel ilyen kérdéseket, az egész egyszerűen rossz szakember."

"Ha STD-szűrésre mész, előtte legalább 1 órával tilos a pisilés (fiúknál, ha lesz húgycsővizsgálat), és a fenék kimosása is, ha történni fog anális szűrés is. Ezek a módszerek csökkentik a kórokozók számát, és tévesen negatív eredményt adhat a teszt."

"A végére egy olyan infó, ami mindig megmosolyogtat. Minden nemi gyógyász egyben bőrgyógyász is (és fordítva is, más kérdés, hogy egy frissen végzett orvos általában nem azért akar bőrgyógyász lenni, hogy nemi gyógyászként dolgozhasson - ez egy külön posztot érdemelne). Szóval az olyan kérés az STD ambulancián, hogy "én XY doktort szeretném, ha megnézne, mert hát ő bőrgyógyász is", teljesen feleslegesek, mert mindkettőhöz értünk smile "
2019. 08. 11. vasárnap 09:17  #3
Törölt felhasználó (3715492)
Jol tudod, a legtobb ilyen jellegu betegseg testnedv cserevel terjed. Az oralis szex jelentosen nagyobb vedelmet nyujt, mert a gyomorsav elpusztitja a korokozokat, de elegendo, ha van egy apro serules a szajban es maris van eselye bejutni a veraramba.
Azt hiszem ez a kerdes minden kezdo swinerezo szamara a legnagyobb visszatartoero.
(Ez egy válasz CsarlszBronszon üzenetére (2019. 08. 11. vasárnap 00:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 08. 11. vasárnap 00:24
Sziasztok! Alkalmi szexpartnert keresünk, és szeretnénk a lehető legkisebb kockázatot.
Kinek milyen tapasztalata van e téren, ill. kérdeznék a szűréssel kapcsolatban: melyik a legbiztonságosabb amelyik a lehető legtöbb nemi úton terjedő betegséget ki tudja mutatni, hol és milyen anyagi feltétellel vehető igénybe.
Zárójel: jól tudom -e, hogy testnedv cserével (genitáliás vagy sima nyál) is terjednek a nemi betegségek -vagy ez nem egészen így fedi a valóságot..
Üdv (és előre is köszönöm az érdemi (!) hsz-eket smile
2019. 08. 11. vasárnap 09:00  #2
Törölt felhasználó (4070622)
Komoly szakirodalma van a kérdésnek és tökéletes biztonságot a monogámia ad. De ezt hagyjuk. Viszont kevés alkalmi szeretőt láttam szűrési papírral rohangálni. Ez inkább a profi hirdetőkre jellemző. Ha a neten rákeresel találsz eü intézeteke ahol térítés ellenében megcsinálják. De a papír csak azt bizonyítja, hogy a mintavétel pillanatában volt negatív az illető. Onnantól a találkozásotokig terjedő időben még sok minden történhetett vele és találkozhatott másokkal is. Valamennyi kockázat mindig van, de nem kell túl aggódni sem. Gumi, bár az sem lovagi vért!
(Ez egy válasz CsarlszBronszon üzenetére (2019. 08. 11. vasárnap 00:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 08. 11. vasárnap 00:24
Sziasztok! Alkalmi szexpartnert keresünk, és szeretnénk a lehető legkisebb kockázatot.
Kinek milyen tapasztalata van e téren, ill. kérdeznék a szűréssel kapcsolatban: melyik a legbiztonságosabb amelyik a lehető legtöbb nemi úton terjedő betegséget ki tudja mutatni, hol és milyen anyagi feltétellel vehető igénybe.
Zárójel: jól tudom -e, hogy testnedv cserével (genitáliás vagy sima nyál) is terjednek a nemi betegségek -vagy ez nem egészen így fedi a valóságot..
Üdv (és előre is köszönöm az érdemi (!) hsz-eket smile
2019. 08. 11. vasárnap 00:24  #1
CsarlszBronszon CsarlszBronszon
Sziasztok! Alkalmi szexpartnert keresünk, és szeretnénk a lehető legkisebb kockázatot.
Kinek milyen tapasztalata van e téren, ill. kérdeznék a szűréssel kapcsolatban: melyik a legbiztonságosabb amelyik a lehető legtöbb nemi úton terjedő betegséget ki tudja mutatni, hol és milyen anyagi feltétellel vehető igénybe.
Zárójel: jól tudom -e, hogy testnedv cserével (genitáliás vagy sima nyál) is terjednek a nemi betegségek -vagy ez nem egészen így fedi a valóságot..
Üdv (és előre is köszönöm az érdemi (!) hsz-eket smile
/ 1