Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2005. 07. 05. kedd 23:26  #24
Dentonvan Dentonvan
Manapság az a divat, az a trendi, ha a hawerok meg a nőik összegyűlnek egy kis narkóra nemkevés pia kíséretében, és így próbál szórakozni az ifjúság.
Trendi manapság az, ha nem tudsz beszélgetni azokkal, akik érdekelnek és akiket esetleg érdekelsz, mert betegre szívod az agyad, hülyére iszod magad egy-egy buliban.
Kérlek szépen PAmmy. Te hány éves vagy? ÉN eléggé ifju vagyok és ez nem igaz. TUdod kik gondolkoznak igy? Anyámék. De ők se mindig.
Szórakozóhelyekre csak kurvák járnak, nomeg persze a rájuk igényt tartó pasik.
Hát baszki én csajommal szoktam bulizni. Egyébként meg nem csak kurvák szoktak járni. Nem tudom te hova jársz de sajnálom hogy a közeletekben nincs egy minőségi szórakozóhely. Te PAmmy eszméletlenül önző lehecc és nem csak körülötted forog a világ. Benned egy kis üldözési mániával kevert feminizmus lakozik. Jah és sztem te vagy egy hisztis picsa.
2005. 07. 05. kedd 21:44  #23
Gby Gby
Akkor bocsi,hogy véleményt alkottam. Nyugi többet nem teszem.(nincs értelme)
2005. 07. 05. kedd 19:52  #22
Gby Gby
kb hasonló reakcióra számítottam
2005. 07. 05. kedd 19:13  #21
Gby Gby
Ez szerintem is így van. Írásodba nem nagyon lehet belekötni mert jópár kapcsolat után én is így vélekedem. A szerelemre lehet alapozni egy kapcsolatot de csak erre építeni a szerintem nem szabad.És nem szabad hogy az legyen a mérce,hogy a partner csak velem foglalkozik mindíg és mindenhol.
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 07. 05. kedd 18:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (239776)
2005. 07. 05. kedd 18:01
Jujj, ennél többet vártam azért!

Te irgalmatlanul önző ember lehetsz!

Ha már itt tartunk, nálunk egyáltalán nincsen semmi baj! Boldogok vagyunk. És oly annyira nem unalmas a kapcsolatunk, hogy arról neked még csak elképzelésed sincs,,, SŐT! Mivel segíteni nem tudunk, (az ilyen és ehez hasonló reagálások miatt), együtt röhögünk a világon és rajtad és a hozzád hasonlókon! Mert, sajnos azt kell hogy mondjam, fogalmad sincs hogy milyen egy igazi párkapcsolat! Hát hogy mást ne mondjak, nem olyan, mint amit a tetves TV-ből tanul a jelenkor fiatal nője!

Mindenkinek psychológushoz kellene járnia aki így gondolkozik mint te! Tönkreteszed ezzel a te saját, és a partnered életét is, nem veszed észre??
Mert amit te eröltetsz az nem természetes, fárasztó, idegesítő. Nem lehet állandóan egymás "seggében lógni", mert attól lesz uncsi a kapcsolatod, nem pedig az ellenkezőjétől. Ha tetszik ha nem, ez az igazság.

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, és nagyon sokat tanultam belőle. 3 évig tartott és a végén már őrültségeket vágtunk egymás fejéhez, üvöltöztünk, verekedtünk, és a csaj pont olyan sületlenségeket beszélt mint te.

Amikor megismertem a mostani páromat, akkor jöttem rá, hogy a mai nők 95%-a tévesen félre van nevelve, és a teljesen megkavarodott értékrendjükkel egy olyan világképet eröltetnének, mely nem tartható fent!

Hát ennyi.

tom1019> Szerintem meg kell találni azt a nőt, aki nem csak mint szerelmed, hanem mint legjobb barátod is képes veled lenni! A lángoló szerelem valószínüleg úgy is elmúlik idővel, fontos, hogy egy igaz barátsága legyen az embernek a barátnőjével! És akkor minden az ég világon sinen van!!
2005. 07. 05. kedd 18:01  #20
Törölt felhasználó (239776)
Jujj, ennél többet vártam azért!

Te irgalmatlanul önző ember lehetsz!

Ha már itt tartunk, nálunk egyáltalán nincsen semmi baj! Boldogok vagyunk. És oly annyira nem unalmas a kapcsolatunk, hogy arról neked még csak elképzelésed sincs,,, SŐT! Mivel segíteni nem tudunk, (az ilyen és ehez hasonló reagálások miatt), együtt röhögünk a világon és rajtad és a hozzád hasonlókon! Mert, sajnos azt kell hogy mondjam, fogalmad sincs hogy milyen egy igazi párkapcsolat! Hát hogy mást ne mondjak, nem olyan, mint amit a tetves TV-ből tanul a jelenkor fiatal nője!

Mindenkinek psychológushoz kellene járnia aki így gondolkozik mint te! Tönkreteszed ezzel a te saját, és a partnered életét is, nem veszed észre??
Mert amit te eröltetsz az nem természetes, fárasztó, idegesítő. Nem lehet állandóan egymás "seggében lógni", mert attól lesz uncsi a kapcsolatod, nem pedig az ellenkezőjétől. Ha tetszik ha nem, ez az igazság.

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, és nagyon sokat tanultam belőle. 3 évig tartott és a végén már őrültségeket vágtunk egymás fejéhez, üvöltöztünk, verekedtünk, és a csaj pont olyan sületlenségeket beszélt mint te.

Amikor megismertem a mostani páromat, akkor jöttem rá, hogy a mai nők 95%-a tévesen félre van nevelve, és a teljesen megkavarodott értékrendjükkel egy olyan világképet eröltetnének, mely nem tartható fent!

Hát ennyi.

tom1019> Szerintem meg kell találni azt a nőt, aki nem csak mint szerelmed, hanem mint legjobb barátod is képes veled lenni! A lángoló szerelem valószínüleg úgy is elmúlik idővel, fontos, hogy egy igaz barátsága legyen az embernek a barátnőjével! És akkor minden az ég világon sinen van!!
2005. 07. 04. hétfő 23:16  #19
Törölt felhasználó (239776)
Egy nőcit akivel egy pasi nem boldogul, azt nem megszelidíteni kell, mert az nem vezet sehova. Hanem hátat fordítani neki, és elfelejteni, de nagyon gyorsan, mert az ilyen megszelídítéseknek, átváltoztatásoknak és hasonló "szemfényvesztéseknek" mindíg rossz és csúfos végük szakad.

Tehát ha egy pasi nem boldogul egy nővel, akkor nem illenek össze! Aki okos, ezt belátja és odébbál, aki nem, az erölködik, aztán jön a veszekedés "hisztizés", dobálás, verekedés, 2-3 napra kibékülés, tartsunk szünetetezés, öngyilkossággal fenyegetőzés ill. kisérletezgetés. és a többi satöbbi!!

Azt hiszitek ez nomrális, és minden kapcsolat ilyen? hát nem. Példa erre a saját kapcsolatom, amiben ezek közül egyetlen egy sem fordult elő még egyszersem! 6 éve szüntelenül veszekedés nélkül, békében, szeretetben élünk. És vagányok vagyunk, és minden héten bulizni járunk, ugyanakkor a szórakozó helyen 1 percet sem töltünk egymással szinte, utána megbeszéljük a történteket és jókat röhögünk azon hogy miféle őrültségek, inzultálások és stb. ért minket,,, ha véletlenül összefutunk a klubban, csatt egy csók és különválunk,,, ők csajok, mi fiúk, együtt és mégis külön!! és büszkék vagyunk magunkra - egymásra stb,stb.. elképzelhetetlen?

Vajon miért? hát most szólj hozzá
2005. 07. 04. hétfő 23:03  #18
Törölt felhasználó (239776)
ja,,, jézusom! Te nem vagy kissé idegbeteg? Nem választasz kissé rosszul partnert, és esetleg nem kevered a féltékenységet a szerelemmel???

Amúgy meg nem vagy véletlenül egy hisztis picsa?
2005. 07. 04. hétfő 23:00  #17
Törölt felhasználó (239776)
Hát ez hatalmas ökörség,, már bocsi. Sztem neked nem való a szórakozás, a szórakozóhely, mert amit te akarsz csinálni azt lehet otthon a nappaliban is.
2005. 07. 04. hétfő 22:33  #16
Gby Gby
Közhely vagy sem én meg tudtam változni és azóta új barátok, új barátnő és boldog voltam,de most megint úgy érzem,hogy váltani kell. Ez van.
2005. 07. 04. hétfő 21:39  #15
Gby Gby
na neee :) nem írhatunk minden negatív dolgot a férfiak számlájára.Az embernek kialakul az egyénisége,stílusa,szokásai, öltözködése, külső jegyei. Ezeket figyelembevéve fog barátokat,partnert keresni/találni. Ha sorozatosan belenyúl a csalánba, ha állandóan ugyanazok a problémák merülnek fel a kapcsolatban akkor valószinű,hogy változtatnia kell valamin.
2005. 07. 04. hétfő 20:24  #14
Gby Gby
a hisztis picsa témához hozzászólva, igaz ,hogy a lányok talán többet lelkiznek a kelleténél, de akkor viszont nyithatnánk egy "durcás pasi" c. topicot-is ,csak a fairplay kedvéért. smile
2005. 07. 04. hétfő 20:19  #13
Gby Gby
fura fiatalságod lehetett,hogy ezt szűrted le. Nekem teljesen normális ismerőseim vannak és csak legális drogokat fogyasztunk
2005. 06. 29. szerda 15:38  #12
john james john james
"azért az eléggé kétségbeejtő innen a női oldalról, hogy a pasik minden problémát (kiemelten a nőieket) a szexuális élet(ük) minőségének tudják be..."
Pammy, ezt nem értem.. Én nem a magam dicséretére szóltam. A párom olyan, hogy legyen szó bármiről - amiben nézeteltérésünk támad - miután olyat hall ami neki tetszik, vagy amire már nincs válasza, hirtelen huss, elillan a probléma és egy hatalmas szeretkezésbe torkollik. buck
"Ilyenkor vagyok én is kétségbeesve: miért nem érti meg az istenért sem, valójában miről van szó????...."
Valójában most miről van szó? Én is csak pasi vagyok, ha nem beszélsz világosan én sem értem. wink felkialtas
2005. 06. 29. szerda 12:38  #11
Törölt felhasználó (26894)
Ez nálunk úgy zajlik, hogy ha valami nem stimmel, akkor megmondom, hogy mi nem stimmel és kész. Aztán vagy elismeri, vagy nem. Ha nem, jön a vita és valamilyen kompromisszum. Vagy nem. Akkor újra vita, amíg valahogy meg nem oldódik a dolog. Célozgatni máshol szoktam.
2005. 06. 28. kedd 19:48  #10
amodent amodent
Amúgy nálunk itthon ez úgy zajlik, hogy a párom elkezd hisztizni vmin. Sajna van egy olyan rossz szokásom, hogy úgy gondolom nekem van igazam, erre én is elkezdek hisztizni és még megfejelem egy megsértődéssel. Erre ő abbahagyja a hisztit és mivel szegény nem bírja a kettőnk közötti konfliktust elkezd békíteni. Már próbálom a sértődési időmet csökkenteni, de még sajna elég kitartó szoktam lenni:) Ezt anyukámtól örököltem, aki a sértődés világbajnoka.
Hát így zajlik a koreográfia nálunk.
2005. 06. 28. kedd 19:42  #9
amodent amodent
Szia Pammy!

A 3. mondatodat nem igazán értettem.
2005. 06. 28. kedd 10:58  #8
john james john james
Pammy és Freebrain véléményével nagyon egyet tudok érteni! Magamat nézve Moncy-nak is igaza van /a pasik is hisztiznek/, de azért a hisztimmel én is taktikázom. smile Néha kissé kétségbeejtő a hatás; az istenért sem érti meg mi miért történt, mit miért tettem.
A végén meg én csodálkozom a legjobban; szeretkezés után valahogy megszűnik a probléma. Nem is egyszerűbb lesz, MEGSZŰNIK... confused
2005. 06. 27. hétfő 22:55  #7
Moncy Moncy
Kivel? Pammy, freebrain, béka12, Silverman74, Luci1.. wow3
(Ez egy válasz K-utya üzenetére (2005. 06. 27. hétfő 22:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 06. 27. hétfő 22:52
heloka szeretnenk cseteni veled ha kedved van vladica pusz
2005. 06. 27. hétfő 22:52  #6
K-utya K-utya
heloka szeretnenk cseteni veled ha kedved van vladica pusz
2005. 06. 27. hétfő 19:22  #5
Moncy Moncy
eljen eljen a férfi is tud hisztis lenni.. hajajjjj de még mennyire!!!!

2 éven keresztül "hisztis picsa" voltam.. most meg h. elköltözött nem hisztizek az a baja confused és még hogy a női lélek kiismerhetetlen.. egy fenéket...

Amúgy kedves nő-társaim: saját bőrömön tapasztaltam: hisztivel semmire nem megyünk a hím egyedeknél...(De kár h. ezt nem mondhatom meg a Kedvesem nejének nyes )
/ 5