Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2024. 03. 03. vasárnap 09:59  #109
nooti nooti
Mert nem őszinték, nem mondanak el mindent becsületesen. Ferditik a valóságot. De nagy valószinűséggel nem csak veled ,velem hanem már otthon sem tudja megbeszélni a vágyait. Rátalál egy ilyen vagy hasonló oldalra és fellángol benne valami elfolytott vágy. Belevág de nem gondolta végig, hogy esetleg ott a család vagy a borzasztoan nagy távolság, a hely hianyá, idő hiánya, stb. és egy adag kamu szöveg amivel megpróbálta eladni magát. Persze, hogy ki kell szálni a guruló autóból. Az meg sem fordul a fejében, hogy mekkora rombolást tesz egy úgymond amugyis törékeny közösségben ami a bizalomra épül.
2024. 03. 02. szombat 19:18  #108
Paris Paris VIP
Mindig elmegyek talizni. Legalább a végére járunk működik-e a kémia mer ugye azt távolból nehéz kideríteni (vagy talán csak a Cápák képesek rá...)
2023. 08. 23. szerda 14:02  #107
Yenkee Yenkee
Azt látom, hogy:
-sokan azt a programot vagy döntést hurcolják magukkal, hogy önmagadként nem vagy jó, ezért nem derülhet ki, ki és milyen vagy valójában
-az őszinteséget sebezhetőségnek azonositják, pedig a legnagyobb erő, ha ki mered tenni magad a világnak úgy ahogy vagy
-szégyellik magukat, hogy vágyaik vannak, szégyellik a vágyaikat, mert ki mit gondol majd
-félnek a konfrontációtól, pedig tudni kell nemet kapni és nemet mondani
-ugyanúgy tudni kell igent kapni és igent mondani is, nagyjából ugyanúgy nem tudják kezelni az emberek ezt, mint a nemet
-nagyon sokan a negatívat keresik, ha nincs, belemagyarázzák, csak azért, hogy enyhítsék a saját bizonytalanságukat
-a túlagyalás mindent tönkretesz, emiatt az emberek elmennek a lehetőségek mellett, sosem a lehetőség megy el mellettünk
-önbizalomhiány miatt mindent tudni akarnak előre, pontosan mi fog történni, hol, hogyan, mikor, nincs bennük az, hogy képes vagyok kezelni a helyzeteket, belemegyek és meglátjuk, hogy alakul
-sosem benned kételkedik a másik, hanem saját magában

Személy szerint ezeket figyeltem meg tapasztalatból, itt olvasott sztorikból. Sosem találkoztam még olyannal, aki megevett vna. A minimum a nagyon jót beszélgettünk, már eleve abból kifolyólag, hogy feloldódott, illetve a félelmei ellenére megjelent, sokat adott az önbizalmának. Mindenkivel így volt. Senki nem harap. Maximum kiderül, hogy nem egymást keresitek, na és?!
Mivan ha kiderül, hogy igen? Az még rosszabb tudom. De tudni kell felnőtt módon kezelni a dolgokat. Illetve még az egy fontos dolog, hogy csak azért, mert gyerekkorban azt tanultuk, hogy ne álljunk szóba idegenekkel, az már nem valid, mind felnőttünk, mostmár szabad.

Ha van még észrevételetek, írjátok ide nyugodtan. Hátha segít ez az önreflexióban azoknak, akiknek szükséges.
2023. 08. 18. péntek 22:47  #106
Sweetkrisz Sweetkrisz VIP
Sziasztok! Nekünk sikerült találkozni egy párral, elég nehéz köröket futottunk le. Sok kamus...eltüntek stb. Na sikerült hála, volt is pár cserés szex. Jó volt tapasztalat szerzésnek. Most keresünk bi nőt vagy hetero szingli pasit...nem könnyű feladat ez se.
2023. 08. 17. csütörtök 05:47  #105
Törölt felhasználó (4715017)
Hát nem egyszerű, én nyitott vagyok sok mindenre a hetero szex határain belül de se kecskeméti pár, szóló nő meg aztán végképp nincs.
Akik írnak, meleg pasik, bi pasik, bi pasis párok. Az meg engem nem izgat.
2023. 08. 13. vasárnap 20:42  #104
parbaniek parbaniek
Érdekes kérdés!
Nem csak találkozni nem szeretnek de a valóságot megírni sem!
Én például jónéven venném izgatna ha valaki olyan venné fel velem a kapcsolatot aki felismerné a képek alapján a nejem!
Főleg akkor ha ott lakna ahol mi! Régen Maglód, most Ecser
2023. 06. 26. hétfő 14:37  #103
Zolman Zolman
Sziasztok!
Legtöbben csak fantáziálnak amire a találkozásra kerülne a sor, eltűnik.
Jó kérdés, amúgy wink
Kíváncsi lennék, hogy miért vannak fent az oldalon.
2023. 06. 23. péntek 15:56  #102
tattooman84 tattooman84
Ez örök titok marad,mert akinek kellene válaszolni, az nem fogja ide leírni eplus2
2022. 12. 26. hétfő 20:32  #101
merion merion
Sziasztok! Nekem kétszer sikerült innen találkozót összehoznom, egyik egy lány volt, a másik egy pár (akikről később kiderül, hogy nem is pár), de mindkettő nagyon pozitív volt, hónapokig összejártunk, sőt a lánnyal a mai napig beszélgetünk néha. Ez évekkel ezelőtt volt, sajnos azóta semmi, még a levelezések is elakadnak néhány levélváltás után.
2022. 12. 26. hétfő 16:13  #100
beszálló 72 beszálló 72
Sziasztok! Szerintem a válasz részemről nagyon egyszerű! Mert odáig el se jutok! Sőt válaszra se méltatnak! Tisztelet annak a kevés kivételnek aki egy köszi de nemet ír!
2022. 12. 15. csütörtök 09:33  #99
Törölt felhasználó (61631)
Sziasztok! Sokat gondolkodtam, végül úgy döntöttem írok pár sort a témában! Sajnos rengeteg a beteg ember. A fejekben óriási gond van, ezt sokszor tapasztalom. Tisztelet a kivételnek......bár sajnos nagyon kevés....sok sok negatív tapasztalat van már mögöttem, de azért nem adja fel az ember mert kapott azért jót is. Nekem szerencsére sikerült itt találni olyan embert/embereket akik vállalták magukat, találkozni is sikerült, sőt szex is volt. Sajnos érthető okok miatt már mindegyiknek vége , de hátha lesz még olyan aki komolyan gondolja amit leírt
2022. 12. 04. vasárnap 14:52  #98
xy_pasi xy_pasi
Sose tudjuk meg, mert ahoz kellene válaszolni vagy úristen megkeresni
2022. 11. 25. péntek 20:19  #97
Nudistapár Nudistapár
Olyanná válnak,mint az élet:légy "szabad"egy virtuális térben,bárki lehetsz,bárkinek kiadhatod magad.De ismerek olyanokat,akiknek a pozitív válasz már lelki kielégülést okoz,mert ennyivel már megszerezték a nőt,minimális energiabefektetéssel,kudarc lehetősége nélkül.
(Ez egy válasz Beussmar18 üzenetére (2022. 11. 18. péntek 15:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 11. 18. péntek 15:04
Csalodtak,felnek vagy egyszeruen a virtualis ter izgatobb szamukra lookaround Eleg szomoru valosag ez mar .
2022. 11. 18. péntek 15:04  #96
Beussmar18 Beussmar18
Csalodtak,felnek vagy egyszeruen a virtualis ter izgatobb szamukra lookaround Eleg szomoru valosag ez mar .
2022. 11. 17. csütörtök 15:56  #95
Diszkrét9 Diszkrét9
Sajnos igazad van....
(Ez egy válasz WMage üzenetére (2022. 10. 19. szerda 21:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 19. szerda 21:02
Találkozni? Sokan válaszolni sem képesek, pedig alapnak tartanám. Utcán ha rádköszön valaki, elfordulsz, és bedugod a fülest, nehogy tőled kérjen útbaigazítást, vagy közölje hogy 10 éve nem látott? Vagy bármi más...
2022. 10. 19. szerda 21:02  #94
WMage WMage VIP
Találkozni? Sokan válaszolni sem képesek, pedig alapnak tartanám. Utcán ha rádköszön valaki, elfordulsz, és bedugod a fülest, nehogy tőled kérjen útbaigazítást, vagy közölje hogy 10 éve nem látott? Vagy bármi más...
2022. 06. 23. csütörtök 06:45  #93
jony1983 jony1983
Ebben a helyzetben voltam èn is.Találtam egy párt nagyon szexi hölhgy taggal.Küldtem arcos kèpet ès telefonszámot is.Persze egy elörre megnem beszèlt időben hívtak fel.Pont egy családi rendezvènyen voltam!Csöppet kellemetlen volt.Azt hozzáteszem,hogy persze ők ismeretlen számról hívtak.Kedvesek voltak,de a bizalom megerősítès èrdekèben mèg kèrtek egèsz alakos meztelen kèpet ès hogy a a találkozást videóra vennèk.Kicsit gondolkoztam ès inkább úgy döntöttem, hogy nemèlek ezzel a lehetőséggel.Írtam nekik egy levelet,hogy valószínűleg èletem szex èlmènyèt dobom el magamtól,de ez nekem nemfèr bele.Nemfèr bele,hogy egy arcos meztelen kèp keringenek rólam a neten vagy ilyesmi.A találkozó helyszinèn is elküldhetnek nyugodtan,mèg mindíg korrektebb lett volna szerintem.Úgy,hogy kimaradt az első ilyen èlmènyem sajnos.Egyszer biztos találok olyan párt akikkel megtapasztalhatom a hármasozás vagy a cuckold örömeit.
(Ez egy válasz vesz.pasi üzenetére (2022. 03. 18. péntek 07:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 03. 18. péntek 07:37
Nem nagyon értem a kép kéregetést. Írtam egy párnak , hogy találkozzunk nem küldök arc képet erre az a válasz jött bizalom nélkül soha. Ez a bizalom dolog 2 oldalú. Érdekes , hogy mindig csak az egyik oldalra vonatkozik. Meg képet bárhonnan és bárki le tud szedni, és mikor találkozol ott jön a döbbenet. Miért nem jó elsőre ,úgy is ott dől el minden. Egyedülálló pasi ként sokszor futottam bele ,hogy a kép és az adatok jók voltak és a valóság teljesen más.Pl: 65kg helyett 110kg a hölgy nem gond ez ha valaki azt keresi.
2022. 05. 29. vasárnap 15:40  #92
kacsakázmér kacsakázmér
Én merek és mertem is... bár az utóbbi időben sajnos még arra a párra sincsen időm akik várnának...szerencsére nekem van pozitív tapasztalatom az oldallal kapcsolatban... ez több emberen múlik... sokan szerintem azért nem mernek találkozni mert félnek a teljesítménykényszertől és beparáznak, vagy csak szimplán már levelezéskor lehazudták a csillagot is az égről, csak hogy ők legyenek a befutók az adott hölgynél/párnál
2022. 05. 29. vasárnap 13:29  #91
Törölt felhasználó (4665395)
Én oda mentem ahhoz akivel 2 éve ismerkedtem. Mindent megtettem azért, hogy ez a dolog működjön. De azt nem hagyhatom ,hogy egy nem normális nővel vagy nőkkel éljek együtt egy háztartásban. Vagy olyan nővel ismerkedjek aki mindenkivel lefekszik szimpátia nélkül csak velem nem mert én senkinek nem vagyok jó, szimpatikus és csak röhögni lehet mert ő, vagy ők jól érzik magukat. Ők jókat kúrogatnak én meg csak arra vagyok jó ,hogy lehülyézzenek és buzinak nevezzenek és megbecsteleníteni mindenki előtt.Még Mohács városa előtt is mert van aki komolyan venné a partnerkereseést.Már nem és nem érdekel ki miért csinálja ,de nem kéne ezt a szexet túl ragozni már annyira unalmas.
2022. 05. 28. szombat 19:24  #90
peterfoto peterfoto
Akikkel eddig voltam párokkal anno az oldalrol, ők is mindig azzal kezdték, hogy végre elmert jonni valaki.. nem is értem, ha belerakjátok az ismerkedésbe a rengeteg energiát, akkor miért nem mentek oda leszamilesz alapon?..
/ 6