Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2008. 01. 04. péntek 18:23  #177
Sqll Sqll
szerintem legjob dolog puncia élvezni csak nagyon vigyázni kell vele ha nem szed gyógyszert a barátnőd .
2007. 12. 27. csütörtök 11:33  #176
MrEnigma MrEnigma
Élettartam
Vaginában: néhány óra. A méhnyakban 7 nap. A levegőn (függ a melegtől, szárazságtól stb.) 4-24 óra. A férfi testben 1 hónap.

Na EZEN a ponton hibáztam. Vaginát írtam helytelenül. Akkor ezt javítom, nem a hüvelyre gondoltam. alapvetően, ott hamar felúsznak és a méhbe jutnak. Az egy hét már stimmel, de akár kettő is lehet. Anatómia könyv, Egészségügyi Lexikon, Gimnáziumi biológia könyv, mind mind 1-től 2 hétig írják az élettartamot. De ezen nem veszünk össze azt hiszem. Lényeg a lányeg. Életképesebb mint gondolnánk, ezért óvatosan a punciba fröccsenéssel. wink
(Ez egy válasz amatorpar2 üzenetére (2007. 12. 20. csütörtök 12:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 20. csütörtök 12:52
link:
http://www.babaszoba.hu/topics/9month/articles/550

http://www.szexualitas.hu/page.php?p=3&id=129&catid=1
(középtájt ott vannak a körülmények hogy hol meddig él)

Nemcsak a kémhatás miatt pusztul el a sperma, egyszerűen nincs tápanyag és szó szerint éhenhal.
2007. 12. 21. péntek 13:21  #175
nanday nanday
Királylánynál az igazság!!!!!!!!
2007. 12. 21. péntek 13:07  #174
Törölt felhasználó (142787)
Bushy1!
Nem az érzés jó,hogy oda élvezett hanem maga a tudat,hogy tőlem élvezett oda és még ha Ő is mozog vagy csinálja akkor is kellettem hozzá...
Vagy valami ilyesminek tudnám elmondani...
2007. 12. 20. csütörtök 12:52  #173
amatorpar2 amatorpar2
link:
http://www.babaszoba.hu/topics/9month/articles/550

http://www.szexualitas.hu/page.php?p=3&id=129&catid=1
(középtájt ott vannak a körülmények hogy hol meddig él)

Nemcsak a kémhatás miatt pusztul el a sperma, egyszerűen nincs tápanyag és szó szerint éhenhal.
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2007. 12. 20. csütörtök 09:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 20. csütörtök 09:38
Várj csak?
Szerintem tudom honnan adódik a félreértés.
Az élettartamuk valóban pár nap, vaginán kívül.
De bekerülve a megfelelő környezetbe (ráadásul úsznak fel a méhbe ami igen megfelelő!) már kitolódik és így lesz akár 2 hét is! Na én erre mondtam az élettartamot, elvégre "punciba élvezés" a topic címe így alapesetnek vettem, hogy a sperma nam az arcon landol, hanem mélyen bent a lányban. smile
2007. 12. 20. csütörtök 11:07  #172
MrEnigma MrEnigma
Igen a hüvely savas kémhatású! DE a méh már nem. A méh orgamzmus közben szó szerint "szürcsöli" fel ami bekerül elősegítve az átjutást, és a kis fickók is igen fürgék tudnak lenni. Odabenn már jó helyen vannak. És az ondó lúgos, de az csak egy közeget ad segítve a közlekedést.
Tehát a méhen belül már nem csak egy két nap (és ha orgazmus közben tövig löki a srác - amit szintén feltételezek, mert ha már bele a punciba a legjobb minél mélyebben nyes ).

Higyjétek el a természet igencsak segíti (sőt akkora hátszelet ad!) a szaporodást, és ahogy tudja védi a leendő magzatot.
(Ez egy válasz hotdogzero üzenetére (2007. 12. 20. csütörtök 10:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 20. csütörtök 10:37
MrEnigma!

És a lugos kémhatású (tudtommal) spermának a savas kémhatású hüvely, nem igazán a megfelelő környezet, úgy tudom az is öli a srácokat smile
2007. 12. 20. csütörtök 10:37  #171
hotdogzero hotdogzero
MrEnigma!

És a lugos kémhatású (tudtommal) spermának a savas kémhatású hüvely, nem igazán a megfelelő környezet, úgy tudom az is öli a srácokat smile
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2007. 12. 20. csütörtök 09:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 20. csütörtök 09:38
Várj csak?
Szerintem tudom honnan adódik a félreértés.
Az élettartamuk valóban pár nap, vaginán kívül.
De bekerülve a megfelelő környezetbe (ráadásul úsznak fel a méhbe ami igen megfelelő!) már kitolódik és így lesz akár 2 hét is! Na én erre mondtam az élettartamot, elvégre "punciba élvezés" a topic címe így alapesetnek vettem, hogy a sperma nam az arcon landol, hanem mélyen bent a lányban. smile
2007. 12. 20. csütörtök 10:09  #170
Törölt felhasználó (60185)
Szerintem szuper a puniba popsiba szájba testre lehetőleg egymás után minél többször.
2007. 12. 20. csütörtök 09:38  #169
MrEnigma MrEnigma
Várj csak?
Szerintem tudom honnan adódik a félreértés.
Az élettartamuk valóban pár nap, vaginán kívül.
De bekerülve a megfelelő környezetbe (ráadásul úsznak fel a méhbe ami igen megfelelő!) már kitolódik és így lesz akár 2 hét is! Na én erre mondtam az élettartamot, elvégre "punciba élvezés" a topic címe így alapesetnek vettem, hogy a sperma nam az arcon landol, hanem mélyen bent a lányban. smile
(Ez egy válasz amatorpar2 üzenetére (2007. 12. 19. szerda 20:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 19. szerda 20:33
"De az sem szabad elfelejteni, hogy a kis virgonc "ifjú urak" akiket ilyenkor jó mélyen bejuttatsz a punciba vagy három hétig simán életképesek"
Ebben tévedsz. Max 2-3 napig élnek.
2007. 12. 20. csütörtök 09:33  #168
MrEnigma MrEnigma
Na ennek járj utána mégegyszer.
Orvosi lexikon ekkorát tévedne? 2-3 nap helyett 1-2 hét? Ésszexológus ismerősömnek a SOTE-s prof ezekszerint hülyeséget tanít?
Kétlem!
(Ez egy válasz amatorpar2 üzenetére (2007. 12. 19. szerda 20:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 19. szerda 20:33
"De az sem szabad elfelejteni, hogy a kis virgonc "ifjú urak" akiket ilyenkor jó mélyen bejuttatsz a punciba vagy három hétig simán életképesek"
Ebben tévedsz. Max 2-3 napig élnek.
2007. 12. 19. szerda 23:50  #167
muga_bea muga_bea
egyrészt ott van a pumpálás, mintha csak szétrobbanna az a farok a puncimban. meg aztán azt is tudom, hogy mi történik, meg a farok gazdája is élvez erősen - na, ez így együtt smile
(Ez egy válasz husband35 üzenetére (2007. 12. 19. szerda 22:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 19. szerda 22:09
Szerintem is a legjobb dolog,kérdeztem feleségem,hogy milyen érzés ő azt mondta,hogy érzi ahogy belé pumpálom a spermát és érzi a farkam lüktetését.Csodás nő... eljen finom
2007. 12. 19. szerda 23:37  #166
palagyik palagyik
Hát barátom Te nem figyeltél bioszon!
A peteérés napja a vérzés első napja mínusz 14 nap. A peteérés +/- 2 nap, amikor a nő teherbe eshet. Gondoljunk csak bele, a nőnek mondjuk 26 napos a ciklusa. 5 napig vérzik. Te mondjuk a vérzés elmúlását követő 4. napon szeretkezel vele, ami már a 9. nap. 26-14 nap az 12. napon van a peteérés. Mivel a kis fickók 3 napig is életképesek, így simán lehet a menstruáció utáni pár napon folytatott szeretkezésekből gyerek. Éppen akkor a legkevesebb az esélye, mielőtt megjön a nőnek! Persze ekkor is lehet extra peteérés! Úgyhogy jobb, ha még bejársz biológia órára, mert ebből egyszer gyerek lesz.
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2007. 11. 26. hétfő 09:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 26. hétfő 09:38
Tévedsz barátom.
A petesejt a vérzéssel távozik. Ami eltart pár napig, és nem tudhatod, hogy már első nap ürült, vagy az urtsó napon fog. Előtte meg végképp nem szabad mert akkor igazán pregnáns az illető. Látom Te sem figyeltél bioszon.
Ellenben menstruáció után, ha nem is veszélytelen, DE az esély valóban alacsonyabb. De az sem szabad elfelejteni, hogy a kis virgonc "ifjú urak" akiket ilyenkor jó mélyen bejuttatsz a punciba vagy három hétig simán életképesek, azaz vérzé után telespricceled, azok szépen felúsznbak bejutnak és megindulnak felfelé és aká a petevezetékben is megtermékenyülhet úgy 2 hjéttel később a petesejt, ami aztán szépen lejjebb beágyazódik, és máris kész a baj, hiába vérzés urtán csináltad. És a megszakított közösülés (milyen sokat lehetet hallni egy időben: coitus interruptus nyes ) sem véd semmitől. Mivel az előnedvek síkosítják az alezredest. Na abban is elég ha egy virgonc fickó van és máris kész a baj. Aki ezzel ellenkezni szeretne azt szívesen bemutatom egy ilyen (már elnézést) "előnedvnek". Már 5 éves! (Előzőhöz egy kis kieg. Csajnak a srác berakta gumi nélkül, mondván, hogy majd vigyáz, de a csaj pár perc után felrakatta a gumit, és a srác abban ment el, de addigra már...)

Sokan érvelnek azzal, hogy gumiban nem jó. Tessék venni vágyfokozót, van akinél működik (de ahoyg hallom ez sem 100%) és mehet gumiban is a dolog jól.

De a másik. Sokan szidják a gumit, mondják, hogy kényelmetlen így nem jó úgy nem jó. Nem azért van ez mert, nagy a gumi? Aszondják uan szájz fits ól, de afrikába egyel nagyobb ázsiába egyel kisebb termékkel mennek a gyártók. Talán ha valakinek nem óriási akkor vegyen kiebbet. Mondjuk magyarorzságon NEM lehet kapni, csak normál meg XXL méreteket, de neten lehet rendelni. LifeStyles Snugger Fit.

Fogamzásgátló, meg hízlal... Igaz vannak alacsonyabb hormontartalmúak, de nem árt számolni vele hogy segít hízlalni, elvégre a fogamzásgátló a szervezet felé a terhességet szimulálja így nem ágyazódik be az embrió. És a felkészülséhez tartozik a test részéről, hogy hízik. Akkor lightosan kell étkezni, vagy tessék lemondani a punciba durrantás élvezetésről. Elvégre nem ér meg nekem egy apasági pert tartásdíjat stb stb...

És mégvalami: Mekkora ökörségeket tudnak egyesek összeírni!!! Hát senki nem tanult biológiát? Bár ez szvsz. ALAPMŰVELTSÉG!!!
2007. 12. 19. szerda 22:09  #165
husband35 husband35 VIP
Szerintem is a legjobb dolog,kérdeztem feleségem,hogy milyen érzés ő azt mondta,hogy érzi ahogy belé pumpálom a spermát és érzi a farkam lüktetését.Csodás nő... eljen finom
2007. 12. 19. szerda 21:00  #164
bushy1 bushy1
elsősorban a hölgyektől kérdezném smile miért szeretitek, vagy milyen érzés ha a puncitokba élvezünk, a b.nőmtől kérdeztem de nem tudta leírni az érzést, csak anyit mondott, hogy imádja ha ott van végem. smile
2007. 12. 19. szerda 20:33  #163
amatorpar2 amatorpar2
"De az sem szabad elfelejteni, hogy a kis virgonc "ifjú urak" akiket ilyenkor jó mélyen bejuttatsz a punciba vagy három hétig simán életképesek"
Ebben tévedsz. Max 2-3 napig élnek.
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2007. 11. 26. hétfő 09:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 26. hétfő 09:38
Tévedsz barátom.
A petesejt a vérzéssel távozik. Ami eltart pár napig, és nem tudhatod, hogy már első nap ürült, vagy az urtsó napon fog. Előtte meg végképp nem szabad mert akkor igazán pregnáns az illető. Látom Te sem figyeltél bioszon.
Ellenben menstruáció után, ha nem is veszélytelen, DE az esély valóban alacsonyabb. De az sem szabad elfelejteni, hogy a kis virgonc "ifjú urak" akiket ilyenkor jó mélyen bejuttatsz a punciba vagy három hétig simán életképesek, azaz vérzé után telespricceled, azok szépen felúsznbak bejutnak és megindulnak felfelé és aká a petevezetékben is megtermékenyülhet úgy 2 hjéttel később a petesejt, ami aztán szépen lejjebb beágyazódik, és máris kész a baj, hiába vérzés urtán csináltad. És a megszakított közösülés (milyen sokat lehetet hallni egy időben: coitus interruptus nyes ) sem véd semmitől. Mivel az előnedvek síkosítják az alezredest. Na abban is elég ha egy virgonc fickó van és máris kész a baj. Aki ezzel ellenkezni szeretne azt szívesen bemutatom egy ilyen (már elnézést) "előnedvnek". Már 5 éves! (Előzőhöz egy kis kieg. Csajnak a srác berakta gumi nélkül, mondván, hogy majd vigyáz, de a csaj pár perc után felrakatta a gumit, és a srác abban ment el, de addigra már...)

Sokan érvelnek azzal, hogy gumiban nem jó. Tessék venni vágyfokozót, van akinél működik (de ahoyg hallom ez sem 100%) és mehet gumiban is a dolog jól.

De a másik. Sokan szidják a gumit, mondják, hogy kényelmetlen így nem jó úgy nem jó. Nem azért van ez mert, nagy a gumi? Aszondják uan szájz fits ól, de afrikába egyel nagyobb ázsiába egyel kisebb termékkel mennek a gyártók. Talán ha valakinek nem óriási akkor vegyen kiebbet. Mondjuk magyarorzságon NEM lehet kapni, csak normál meg XXL méreteket, de neten lehet rendelni. LifeStyles Snugger Fit.

Fogamzásgátló, meg hízlal... Igaz vannak alacsonyabb hormontartalmúak, de nem árt számolni vele hogy segít hízlalni, elvégre a fogamzásgátló a szervezet felé a terhességet szimulálja így nem ágyazódik be az embrió. És a felkészülséhez tartozik a test részéről, hogy hízik. Akkor lightosan kell étkezni, vagy tessék lemondani a punciba durrantás élvezetésről. Elvégre nem ér meg nekem egy apasági pert tartásdíjat stb stb...

És mégvalami: Mekkora ökörségeket tudnak egyesek összeírni!!! Hát senki nem tanult biológiát? Bár ez szvsz. ALAPMŰVELTSÉG!!!
2007. 12. 19. szerda 13:16  #162
Misspunci Misspunci
Halistennekvan mar szamos olyan fogamzasgatlo, ami olyan
alcsony hormontartalmu, hogy eszre sem lehet venni semmifele
valtozast a teten. en lassan 1 eve szedem es egy dekat sem
hiztam. bar mondjuk sportolo vagyok es nem jarok szaros
mekibe, de ez a hizas dolog hülyeseg. hany nö szed a vilagon
fogamzasgatlot?? rengeteg... es el van hizva mind?? tessek
sportolni. smile
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2007. 11. 26. hétfő 09:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 26. hétfő 09:38
Tévedsz barátom.
A petesejt a vérzéssel távozik. Ami eltart pár napig, és nem tudhatod, hogy már első nap ürült, vagy az urtsó napon fog. Előtte meg végképp nem szabad mert akkor igazán pregnáns az illető. Látom Te sem figyeltél bioszon.
Ellenben menstruáció után, ha nem is veszélytelen, DE az esély valóban alacsonyabb. De az sem szabad elfelejteni, hogy a kis virgonc "ifjú urak" akiket ilyenkor jó mélyen bejuttatsz a punciba vagy három hétig simán életképesek, azaz vérzé után telespricceled, azok szépen felúsznbak bejutnak és megindulnak felfelé és aká a petevezetékben is megtermékenyülhet úgy 2 hjéttel később a petesejt, ami aztán szépen lejjebb beágyazódik, és máris kész a baj, hiába vérzés urtán csináltad. És a megszakított közösülés (milyen sokat lehetet hallni egy időben: coitus interruptus nyes ) sem véd semmitől. Mivel az előnedvek síkosítják az alezredest. Na abban is elég ha egy virgonc fickó van és máris kész a baj. Aki ezzel ellenkezni szeretne azt szívesen bemutatom egy ilyen (már elnézést) "előnedvnek". Már 5 éves! (Előzőhöz egy kis kieg. Csajnak a srác berakta gumi nélkül, mondván, hogy majd vigyáz, de a csaj pár perc után felrakatta a gumit, és a srác abban ment el, de addigra már...)

Sokan érvelnek azzal, hogy gumiban nem jó. Tessék venni vágyfokozót, van akinél működik (de ahoyg hallom ez sem 100%) és mehet gumiban is a dolog jól.

De a másik. Sokan szidják a gumit, mondják, hogy kényelmetlen így nem jó úgy nem jó. Nem azért van ez mert, nagy a gumi? Aszondják uan szájz fits ól, de afrikába egyel nagyobb ázsiába egyel kisebb termékkel mennek a gyártók. Talán ha valakinek nem óriási akkor vegyen kiebbet. Mondjuk magyarorzságon NEM lehet kapni, csak normál meg XXL méreteket, de neten lehet rendelni. LifeStyles Snugger Fit.

Fogamzásgátló, meg hízlal... Igaz vannak alacsonyabb hormontartalmúak, de nem árt számolni vele hogy segít hízlalni, elvégre a fogamzásgátló a szervezet felé a terhességet szimulálja így nem ágyazódik be az embrió. És a felkészülséhez tartozik a test részéről, hogy hízik. Akkor lightosan kell étkezni, vagy tessék lemondani a punciba durrantás élvezetésről. Elvégre nem ér meg nekem egy apasági pert tartásdíjat stb stb...

És mégvalami: Mekkora ökörségeket tudnak egyesek összeírni!!! Hát senki nem tanult biológiát? Bár ez szvsz. ALAPMŰVELTSÉG!!!
2007. 12. 18. kedd 18:17  #161
Törölt felhasználó (148148)
Nem dicsekedni akarok, de én mindig a punciba élvezek! Imádom/juk a párommal. Szerintünk ez olyan, mint egy Mercedes a háromágú csillag nélkül. Ez teszi fel a pontot az i-re smile
2007. 12. 06. csütörtök 15:46  #160
Törölt felhasználó (53426)
Én szeretek punciba élvezni ,de nem mindig engedi meg a párom. sajnos marad a testre élvezés
2007. 11. 26. hétfő 19:26  #159
Törölt felhasználó (152490)
Sziasztok.Nekünk a kedvenc befejezésünk lovaglás után a punciba elmenni,és utána felálva kifolyatni.Huh nagyon izgi!
2007. 11. 26. hétfő 18:07  #158
corinna corinna
igazán szeret, és a kúpot pont ezért nem szereti, mert sokan terhesek lettek már tőle... (és mi még 2-3 évet várnánk a gyerekkel...
(Ez egy válasz szocsy üzenetére (2007. 11. 26. hétfő 11:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 26. hétfő 11:08
Ha igazán szeret, a kúp nem akadály. Egy férfinak pedig fantasztikus érzés, ahogy "megtölti" a nőt. Ezzel lesz beteljesült igazán az együttlét.
/ 32