Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Várjuk a jobbnál-jobb ötleteket! Írjatok minél többen!
Olyat ne írjatok, amilyen verseny már volt.

Az eddigi hozzászólások

2009. 11. 21. szombat 20:03  #13
swingerlife swingerlife VIP
Mindenképpen olyan verseny legyen ahol 1 csaj, 2 pasi van ,a végén arcra élvezéssel minnél látványosabb arcra spricceléssel. ezt sokan tudják megvalósítani szerintünk.
2009. 11. 21. szombat 18:03  #12
feruggio80 feruggio80
Már régóta szeretnék egy STRAND nevű versenyt, de persze ez most nem aktuális, majd a nyáron....most szerintem lehetne egy szaunás verseny, nyilvános vagy saját szaunával, de a nyilvános jobb lenne, mert lehetne az uszoda előtt már képeket csinálni, esetleg az öltözőben (bár az nehézkes), a termálmedencében.....
Egy másik lehetséges téma lehetne a Hóban című. Itt ugye nem törvényszerű a nyilvánosság, elég ha simán a hóban csinálnak képeket a jelöltek (talán nem annyira izgalmas, és az sem biztos hogy lesz hó).
A harmadik ötletem egy "ismétlés" lenne. A karácsonyi vásárlás közben készített képek annak idején nagyon jól sikerültek, szerintem jó lenne megismételni. Ha jól emlékszem sokan jelentkeztek annó, hátha most is így lenne és izgalmas képeket, jeleneteket láthatnánk ismét!!!
A negyedik ötletem (bár ezt szerintem kevesen vállalnák be, és a közterületeseknek sem biztos hogy tetszene) a KARÁCSONYI DÍSZKIVILÁGÍTÁS A VÁROSODBAN címet kapná. Ez elég necces, és lehet hogy megbotránkoztatná az arra járókat, vagy éjszaka kell a képeket csinálni, ahhoz pedig komoly gép kell, és nagyon kell érteni a fotózáshoz...Asszem ennyi!
2009. 11. 21. szombat 14:15  #11
Cattie Cattie VIP
Esetleg tárgyak a punciban? Mert a többest nem biztos,hogy mindenki bevállalja (mi igen). De lehet ,hogy pont a harmadik nem adná a beleegyezését.... Esetleg hogy ne legyen egyszerű, hiszen mindenkinek szép a popsija vagy puncija... has szépségverseny?
2009. 11. 21. szombat 10:31  #10
klepto klepto VIP
Szerintem legyen valamilyen mezítlábas téma, mert olyan még nem volt, illetve én, nem emlékszem rá.
2009. 11. 20. péntek 22:02  #9
djdoro djdoro
egy pasi két nővel ,utána pedig egy nő két pasival ,csajok a koleszos életről, buli partyfotólk versenye csak forduljatok hozzám ötletért a legjobb anal képek
2009. 11. 20. péntek 18:41  #8
vazelinator vazelinator VIP Admin
Krampusz- mikulás pajzánságok


pezsgőfürdő, pezsgőbe fürösztés
Klikkelj a normál/tömörített mérethez

angyalka
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
2009. 11. 20. péntek 17:57  #7
rapling rapling
Sex Szilveszter éjszaka akár éjfélkor pezsgö bontással egybekötve.
2009. 11. 20. péntek 17:26  #6
T-A-M T-A-M VIP
Kicsit elmélkedtem a kérdésen...
...mivel a Mikulás hamarosan itt van, ez már nem férne bele....a Karácsonyt nem kéne belekeverni....így nekem az új év jutott eszembe (vagy hova), mint lehetséges téma....
Nyilván itt a lehetőségek tárháza végtelen, csak a képek utaljanak az új esztendő eljövetelére......komoly kellékek sem szükségesek hozzá, valamint nem is annyira "veszélyes" mint egy nyilvános fotózás...(bár lehet hogy valaki ezt a témát is ki tudja vesézni a szabadban nyes ).
wave
2009. 11. 20. péntek 17:20  #5
tom99 tom99
szex nappal autóban forgalomban smile
2009. 11. 20. péntek 15:58  #4
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
Na, milyen témában mérkőzzenek meg amatőrjeink szerinted?
2001. 03. 02. péntek 09:20  #3
Törölt felhasználó (96042)
Üdv!
Pár éve a nyilvános meztelenkedés témában a verseny nagyon jó ötlet volt. Ilyen jellegű versenyt kellene csinálni. Gondoljuk a hozzánk hasonló párok szívesen elmennek kirándulni, szeretnek meztelenkedni, minél izgalmasabb helyeken és ezt persze meg is örökíteni.-) Szexi ruhában..... rá kell venni őket, hogy mozduljanak ki.
ötletes volt, hogy mutassuk be országunk nevezetességeit is... Szerintünk ebben a kategóriában lehetne egy állandó verseny, havi zárással, díjazással, mert minden hónapnak megvannak a szépségei, amikor kinta természetben és izgalmas helyeken lehet képeket csinálni. Az olyan, mint takarítónő, kéz a punciban pedig maradhat alkalmi verseny, de azokban nincs nagy motiváció, hazamegyek, asszony vetkőzik, fényképezem, beküldöm.... ennyi smile
szerintünk!
Üdv
2001. 03. 02. péntek 09:11  #2
Törölt felhasználó (96042)
Szerintünk és pár ismerősünk szerint " Híva természet!!!"
Itt a tavasz, használjuk ki nyes
2001. 03. 02. péntek 09:09  #1
Törölt felhasználó (96042)
Szerintem és pár ismerősöm szerint " Hív a természet!" Itt a tavasz, használjuk ki smile
/ 15