Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2004. 12. 13. hétfő 14:45  #19
tomeex tomeex
Lion sztem nem vagy egyedül.
Én is szerelmes vok a tanárnőmbe, legalábbis nagyon tetszik. :) :D
2004. 12. 13. hétfő 12:10  #18
Lion Lion
azt nem árulom el vigyor3 Biztonság kedvéért
2004. 12. 13. hétfő 09:21  #17
Romeo Romeo
Magyart tanít???
Vagy higéniát???

confused zavart2
(Ez egy válasz Lion üzenetére (2004. 12. 12. vasárnap 17:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 12. 12. vasárnap 17:04
Van egy tanárnő amely retkesen szerelmes vagyok belé. Nálam ő a szexszimbólumom. Nálam 17 évvel idősebb. És? Nekem nem számít, lehet hogy ez beteges, de én nagyívben leszarom. Sajnos tisztán látom azt, hogy soha nem lesz erotikus pillanatom vele szomoru1 Igen, mert ő normális ember. Én nem vagyok az. Túlságosan erős a szex iránti vágyam. Szeretnék róla pár rejtett fényképeket zuhanyozás közben vigyor0 Vagy videó is jól jönne nekem.
Na peace all. Sajnos csak a fantáziámban tudok szeretkezni vele, de valóságban nem lesz vele, soha.
2004. 12. 12. vasárnap 17:04  #16
Lion Lion
Van egy tanárnő amely retkesen szerelmes vagyok belé. Nálam ő a szexszimbólumom. Nálam 17 évvel idősebb. És? Nekem nem számít, lehet hogy ez beteges, de én nagyívben leszarom. Sajnos tisztán látom azt, hogy soha nem lesz erotikus pillanatom vele szomoru1 Igen, mert ő normális ember. Én nem vagyok az. Túlságosan erős a szex iránti vágyam. Szeretnék róla pár rejtett fényképeket zuhanyozás közben vigyor0 Vagy videó is jól jönne nekem.
Na peace all. Sajnos csak a fantáziámban tudok szeretkezni vele, de valóságban nem lesz vele, soha.
2004. 12. 09. csütörtök 14:56  #15
tomeex tomeex
hm...
2004. 11. 09. kedd 15:33  #14
magus magus
hogy?:DD
(Ez egy válasz Shock üzenetére (2004. 11. 08. hétfő 20:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 08. hétfő 20:45
Szerintem ha elég intelligensek a felek, akkor megoldható a dolgog. Én a középiskolában "rontottam meg" a nálam 8 évvel idősebb irodalomtanárnőmet. Nagyon bomba nő volt, csak az volt utána kicsit hülye helyzet, mikor az órán meg a folyosón "Kézcsókom v. Jónapot, Tanárnő" kezdetű köszönés ment. Amúgy minden a legnagyobb rendben volt és békében "váltunk el".
2004. 11. 09. kedd 15:23  #13
tomeex tomeex
Szerintem egy kicsit durva, hogy a tanár minden évben válsztott magának egy csajt.
Bár ki tudja??? buck
Az hogy még a gyerekeit is elhagyja az már borzasztó.
Szereintem az még elmegy, hogy találkoznak meg ilyenek, de egy egész családot elhagyni, az már egy családanyátol szerintem igen is sok!!!
Tényleg gáz a tanárt egyszer tegezni máskor meg magázni. Ki mtudja, hogy mikor mit mondjon neki. beka2 confused
2004. 11. 09. kedd 06:06  #12
Moncy Moncy
Nálunk a suliba minden csaj megvolt őrülve az akkor 40 éves testitanártól... aki minden évben a negyedikesek közül "választott" magának egy csajt, de szigorúan csak az érettségiig..

Hú de izgult az évfolyamom mire "élértük a kiválasztási kort".... akkor érte a "tanár urat" a legnagyobb meglepi... személyemben....
Pár hónap ostrom után belátta hogy nem vesz le minden nőt a lábáról... szegény.... volt egy csajmentes éve smile smile
(Ez egy válasz Shock üzenetére (2004. 11. 08. hétfő 20:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 08. hétfő 20:45
Szerintem ha elég intelligensek a felek, akkor megoldható a dolgog. Én a középiskolában "rontottam meg" a nálam 8 évvel idősebb irodalomtanárnőmet. Nagyon bomba nő volt, csak az volt utána kicsit hülye helyzet, mikor az órán meg a folyosón "Kézcsókom v. Jónapot, Tanárnő" kezdetű köszönés ment. Amúgy minden a legnagyobb rendben volt és békében "váltunk el".
2004. 11. 08. hétfő 20:45  #11
Shock Shock VIP
Szerintem ha elég intelligensek a felek, akkor megoldható a dolgog. Én a középiskolában "rontottam meg" a nálam 8 évvel idősebb irodalomtanárnőmet. Nagyon bomba nő volt, csak az volt utána kicsit hülye helyzet, mikor az órán meg a folyosón "Kézcsókom v. Jónapot, Tanárnő" kezdetű köszönés ment. Amúgy minden a legnagyobb rendben volt és békében "váltunk el".
2004. 10. 20. szerda 07:28  #10
tomeex tomeex
Mind kettő! schmoll2
2004. 10. 19. kedd 20:14  #9
Törölt felhasználó (256875)
Válaszolva a kérdésre szerintem azért lehetsz szerelmes a tanárodba mert vagy fiatal és csinos vagy mert még nem volt jó csajod.
2004. 10. 19. kedd 14:53  #8
tomeex tomeex
confused ejnye1 mf3 boxer finom levele oooo bohoc vigyor5 vigyor3 heureka [# mf2] mf1 hawaii szomoru1 vigyor4 gonosz1 pardon1 gun wink smile
2004. 10. 19. kedd 14:51  #7
tomeex tomeex
Teljesen igazad van!
Vannak nagyon gyönyürű és csinos meg okos tanárnők is!
Aki nekem tetszik az pontosan ilyen!
Nagyon szép! :(
2004. 10. 19. kedd 14:49  #6
tomeex tomeex
Hát az húzos lehetett.
Azt még én se merném megcsinálni.
Kiváncsi lettem volna az osztálytársak felyére?
Nagy meghökkenés!!!
2004. 10. 15. péntek 18:46  #5
lótusvirág lótusvirág
Nekem egyszer egy tanítvány óra közepén vallott szerelmet. Hát... Se köpni, se nyelni nem tudtam.
2004. 10. 14. csütörtök 15:14  #4
laci van kenoby laci van kenoby
Na Miert?
2004. 10. 13. szerda 14:03  #3
tomeex tomeex
Hehe. :)
De én akkor sem akarok. Miért pont az angol tanárnőmbe? Miért csak belé? Én ezt nem értem.
Aranyos, csinos meg minden de akkor is! :(((
Van párja és igy biztos, hogy nincs esélyem.
kb 3-4 éve voltam szerelmes az egyik előző angol tanárnőmbe. Még virágot is küldtem neki. Utána element a suliból. Lehet, hogy ez a megoldás? :D
Tul drága volt. :(
2004. 10. 12. kedd 15:13  #2
mouradi mouradi
Szerintem azért leszel szerelmes belé mert még iskolába jársz!!Ez velem már biztos nem fordul elő!
Egyébként Én nem voltam szerelmes a volt tanárnőmbe, de egyszer azért csak sikerült becserkeszni a lompost!!!
De ez már nagyon régen volt.
(Ez egy válasz tomeex üzenetére (2004. 10. 12. kedd 15:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 10. 12. kedd 15:08
Sziasztok!!!

A problémám a következő lenne.
A mindig szerelmes leszek az angol tanáromba. Nem csunya nem is az a baj hanem tudom, hogy viszonzatlan. Már egyszer voltam egy másik angol tanáromba voltam szerelmes.
Nem szeretnék mégegyszer szerelmes lenni. Nem tudjátok, hogy mit tegyek? Ahányszor látom akkor mindig egyre jobban megtetszik. :(
Nem akarom. Ha tudtok vmi okosat akkor lécci segitsetek.
2004. 10. 12. kedd 15:08  #1
tomeex tomeex
Sziasztok!!!

A problémám a következő lenne.
A mindig szerelmes leszek az angol tanáromba. Nem csunya nem is az a baj hanem tudom, hogy viszonzatlan. Már egyszer voltam egy másik angol tanáromba voltam szerelmes.
Nem szeretnék mégegyszer szerelmes lenni. Nem tudjátok, hogy mit tegyek? Ahányszor látom akkor mindig egyre jobban megtetszik. :(
Nem akarom. Ha tudtok vmi okosat akkor lécci segitsetek.
/ 2