Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2022. 01. 08. szombat 06:59  #7
gabcse300 gabcse300
Nőknek csakis a magas,kigyúrt,nagy szerszámú jóképű macsó kell csak,akinek a zsebe tele van pézzel !Azt azonban elfelejtik a nők,hogy csak annyi kéne elvárni,amit ő ad és értem itt minden térre.Természetesen a nők azt mondják nekik normális férfi kell,őszinte,hűséges,figyelmes...stb,de mindenki tudja,hogy ez kamu,mert aki normális az nem nem kell,csak arra,hogy kihasználják,megcsalják,anyagilag lehúzzák és felneveltessék vele más gyerekét miközben ő megcsalja a lényeg hogy csak a rossz kell nekik,ahogy a mondás is tartja "kell a jó,nem,kell a rossz,csak az kell"!!Mielőtt itt sok hölgy támadna engem,nos ez nem csak az én tapasztalatom,hanem sok nővel beszélgettem ismerőseim körében és mind egyetértett,hogy tényleg így van nagyrészt!
2021. 11. 06. szombat 06:19  #6
STS011 STS011
Tetszik, hogy nem rugaszkodsz el a valóságtól, nem az anyagiak az elsők. Kívánom, hogy találj Magadnak ilyen férfit. Én a sportos alkat miatt nem férek bele az elképzelésedbe. SAJNOS
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 01. 24. vasárnap 07:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4269692)
2021. 01. 24. vasárnap 07:04
A külső jegyei alapjàn mindenkèpp magas legyen , sportos ,àpolt,ès a pofikàja szàmomra àtütő erejü legyen.
Aztàn figyeljen ràm, szeressen kènyeztessen.Az àgyban nagybetűs fèrfi legyen,az anyagiakban pedig annyi legyen amennyi mindig kell.
2021. 01. 24. vasárnap 07:04  #5
Törölt felhasználó (4269692)
A külső jegyei alapjàn mindenkèpp magas legyen , sportos ,àpolt,ès a pofikàja szàmomra àtütő erejü legyen.
Aztàn figyeljen ràm, szeressen kènyeztessen.Az àgyban nagybetűs fèrfi legyen,az anyagiakban pedig annyi legyen amennyi mindig kell.
2021. 01. 07. csütörtök 07:03  #4
Babettbitch Babettbitch
Hááát... Van az a pénz, amiért kölcsön adom... mf1
(Ez egy válasz BaraTom1 üzenetére (2021. 01. 06. szerda 23:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 01. 06. szerda 23:55
Mázlista! A létező egyetlen egy példányt nyúltad le. Most mi lesz a többi nővel? bee1
2021. 01. 06. szerda 23:55  #3
BaraTom1 BaraTom1
Mázlista! A létező egyetlen egy példányt nyúltad le. Most mi lesz a többi nővel? bee1
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2021. 01. 06. szerda 14:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 01. 06. szerda 14:12
Viselkedés: Előzékeny, nagyvonalú, figyelmes, stb. ...
Testalkat: Testépítő. (Naturál!)
Szokások: Ne legyenek szokásai, a szokások kiszámíthatóvá tesznek, és a kiszámíthatóság a kapcsolat halála! Mert unalmassá válik.
Legyen minden perc spontán!
Tevékenységek: Dolgozzon, de érjen rá(m) amikor akarom!
Anyagiak: Amire kell, arra legyen, de tartsa szem előtt, hogy a pénz eszköz, nem pedig cél! Eszerint éljen, dolgozzon!

Megtaláltam! wink
2021. 01. 06. szerda 14:12  #2
Babettbitch Babettbitch
Viselkedés: Előzékeny, nagyvonalú, figyelmes, stb. ...
Testalkat: Testépítő. (Naturál!)
Szokások: Ne legyenek szokásai, a szokások kiszámíthatóvá tesznek, és a kiszámíthatóság a kapcsolat halála! Mert unalmassá válik.
Legyen minden perc spontán!
Tevékenységek: Dolgozzon, de érjen rá(m) amikor akarom!
Anyagiak: Amire kell, arra legyen, de tartsa szem előtt, hogy a pénz eszköz, nem pedig cél! Eszerint éljen, dolgozzon!

Megtaláltam! wink
2020. 12. 23. szerda 19:05  #1
Törölt felhasználó (4286482)
Viselkedés, testalkat, szokások, tevékenységek, anyagiak. Mindenféle szempont szerint. Kiváncsi vagyok, hogy manapság milyen pasira vágynak a nők leginkább!
/ 1