Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Mi a teendő, ha adatlapod hibásan jelenik meg a keresőben?

Hogyan hívhatod fel a másik felhasználó figyelmét hibásan beállított adatlapjára

Az eddigi hozzászólások

2021. 03. 27. szombat 21:42  #5
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Csak addig látod a meghívó szövegét, amíg el nem fogadod az ismerősnek jelölést. De ha már az ismerősöd, kérdezd meg tőle vigyor4
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 03. 27. szombat 12:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1884742)
2021. 03. 27. szombat 12:21
Sziasztok, egy hölgy kapcsolatra jelölt, az üzenetében leirta az elerhetoseget majd miután elfogadtam a jeloleset nem látom azt az üzenetet amit írt. Vagy hol láthatom újra?
2021. 03. 27. szombat 12:21  #4
Törölt felhasználó (1884742)
Sziasztok, egy hölgy kapcsolatra jelölt, az üzenetében leirta az elerhetoseget majd miután elfogadtam a jeloleset nem látom azt az üzenetet amit írt. Vagy hol láthatom újra?
2021. 03. 27. szombat 09:40  #3
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Ne pipálj be semmit az adatlapon, tehát szedj ki minden mentett adatot, ments el ezt a változtatást, ekkor nem fogsz megjelenni a Társkeresőben. Majd utána töltsd ki az aktuális adataid szerint
(Ez egy válasz Megélnénk2 üzenetére (2021. 03. 26. péntek 12:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 03. 26. péntek 12:27
Sziasztok.

Szeretném az alapbeállításokat visszaállítani. Sajnos nem sikerül.
2021. 03. 26. péntek 12:27  #2
Megélnénk2 Megélnénk2
Sziasztok.

Szeretném az alapbeállításokat visszaállítani. Sajnos nem sikerül.
2021. 03. 19. péntek 06:11  #1
raul76 raul76
Segitsünk a GG-nek a Társkereső rendbetételében.
Sziasztok! Ti is futottatok már bele a keresés során abba a bosszantó ténybe, hogy Nőt keresel és bedobál egy csomó álló farkú pasit vagy fordítva.Mivel a GG a személyes adatokba nem tud belenyúlni ezért mi is segíthetünk ezen. Én ha ilyennel találkozok,mostantól írok neki egy üzit,hogy változtasson. Aki hajlandóságot érez erre az kérem tegye ugyan ezt. Alább beírok egy szöveget amit kitudtok másolni és akkor nem kell pötyögni.
Én arra kérem a GG-t ha van ilyenre lehetőség akkor ezt a posztot tűzze ki az első helyre állandóra.

másolható szöveg:

Kedves felhasználó! A társkereső rovatban a nemed férfi/nő hibásan jelenik meg a profilleírásod (és/vagy a képeid) alapján.
Ezt megtudod változtatni
a Társkereső / Személyes adatok / "nemed" résznél.
Kérlek tedd meg ezt mihamarabb a saját érdekedben is,mert igy ha valaki részletesen keres nem fogsz megjelenni neki.
Köszi előre is.
/ 1