Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2021. 05. 21. péntek 22:10  #20
Törölt felhasználó (4554672) VIP
Azt hiszem mi férfiak ezekért a pillanatokért várjuk a nyarat... smile
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2021. 04. 10. szombat 01:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 10. szombat 01:54
Hmmm... A topik címét olvasva (és szó szerint értelmezve!), teljesen megszólítva éreztem magam. Mondhatnám, hogy értelmezésemben a kifejezetten kihívóan közönséges öltözködés jelenti a "ribancost". Ami nem ilyen, az számomra hétköznapi, mondhatnám decens nőies megjelenés. Ultra exhibicionizmusom okán nálam napi rutinnak számít a "ribancos öltözködés utcán". Nyilván nyáron jobban ki tudok teljesedni...
Ez már egy olyan "becsípődés", amiről nem tudok (és nem is akarok) lejönni. Annyira az, hogy szerintem ennek már nem is öltözködésnek, hanem inkább inkább utcai "vetkőzködésnek" kell lennie. Alap, hogy a bugyi nélkül hordott 18 cm -es miniszoknyáimból állandóan kilátszó seggem, a kivillanó piercinges pinám, vagy a felsőből kibukó melleim látványával polgárpukkasztó módon borzolom a kedélyeket, feszegetem a tűrőképesség határait... mf1

Arra pedig, hogy "ki hogyan éli meg": kb. 6-8 alkalommal van afférom rendőrrel, közterület felügyelővel, pláza biztonsági őrrel... Évente. nyes
Viszont elképesztő adrenalin! Már várom a nyarat! crazya
2021. 04. 14. szerda 12:11  #19
KingR._007 KingR._007
A nélkül, hogy ítélkeznék, valakinek a pap, valakinek meg a papné... A vulgáris öltözködés szerény véleményem szerint már túlmegy az erotika határain. Nálam ezek inkább ellenszenvet keltenek mint vonzalmat. Mondom ezt a nélkül, hogy tudnám mit jelent nálad ez a "ribi outfit".
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2021. 04. 11. vasárnap 08:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 11. vasárnap 08:52
Budapest. Azon belül: belváros, plázák általában... smile
2021. 04. 11. vasárnap 08:52  #18
Babettbitch Babettbitch
Budapest. Azon belül: belváros, plázák általában... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 04. 10. szombat 11:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1292612)
2021. 04. 10. szombat 11:09
Engem is piszokul izgat, ha egy nő kirívóan szexyn öltözve vadássza a kocsányon lógó pasitekinteteket.
Adatlapod nem lévén, melyik városban keresselek?
2021. 04. 11. vasárnap 05:19  #17
Porthos61 Porthos61
De nem ám elfelejteni! ejnye1 várom hogy írj. Mától nagyon jó időt mond. finom
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2021. 04. 10. szombat 07:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 10. szombat 07:59
Majd ha már jó idő lesz a mutogatáshoz, rád írok. smile
2021. 04. 10. szombat 18:05  #16
közösfeleség közösfeleség
Feleségem jól éli meg smile
2021. 04. 10. szombat 15:16  #15
szexelmenyek szexelmenyek
Ez nagyon jó ötlet, én támogatom! wink
(Ez egy válasz Triboro üzenetére (2021. 04. 10. szombat 14:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 10. szombat 14:25
Mély tisztelettel, és álló farokkal érdeklődnék, az exibicionista ribanc mellett, nem lakik a szíved mélyén egy icipici Teréz anya is, akinek megesik a szíve a sok csorgó nyállal fantáziáló pasin? Itt ez az unalmas hétvége, nincs kedved elővenni a nyári ruhatár néhány darabját, kicsit felpróbalni egy-két darabot, csinálni közben néhány szelfit.... Tudom, hogy nem kérek, (kérünk) keveset, de képzeld el, ahogy bámuljuk majd a képeket, és közben.... Kicsit ez is adrenalin növelő, nem???
2021. 04. 10. szombat 14:25  #14
Triboro Triboro
Mély tisztelettel, és álló farokkal érdeklődnék, az exibicionista ribanc mellett, nem lakik a szíved mélyén egy icipici Teréz anya is, akinek megesik a szíve a sok csorgó nyállal fantáziáló pasin? Itt ez az unalmas hétvége, nincs kedved elővenni a nyári ruhatár néhány darabját, kicsit felpróbalni egy-két darabot, csinálni közben néhány szelfit.... Tudom, hogy nem kérek, (kérünk) keveset, de képzeld el, ahogy bámuljuk majd a képeket, és közben.... Kicsit ez is adrenalin növelő, nem???
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2021. 04. 10. szombat 01:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 10. szombat 01:54
Hmmm... A topik címét olvasva (és szó szerint értelmezve!), teljesen megszólítva éreztem magam. Mondhatnám, hogy értelmezésemben a kifejezetten kihívóan közönséges öltözködés jelenti a "ribancost". Ami nem ilyen, az számomra hétköznapi, mondhatnám decens nőies megjelenés. Ultra exhibicionizmusom okán nálam napi rutinnak számít a "ribancos öltözködés utcán". Nyilván nyáron jobban ki tudok teljesedni...
Ez már egy olyan "becsípődés", amiről nem tudok (és nem is akarok) lejönni. Annyira az, hogy szerintem ennek már nem is öltözködésnek, hanem inkább inkább utcai "vetkőzködésnek" kell lennie. Alap, hogy a bugyi nélkül hordott 18 cm -es miniszoknyáimból állandóan kilátszó seggem, a kivillanó piercinges pinám, vagy a felsőből kibukó melleim látványával polgárpukkasztó módon borzolom a kedélyeket, feszegetem a tűrőképesség határait... mf1

Arra pedig, hogy "ki hogyan éli meg": kb. 6-8 alkalommal van afférom rendőrrel, közterület felügyelővel, pláza biztonsági őrrel... Évente. nyes
Viszont elképesztő adrenalin! Már várom a nyarat! crazya
2021. 04. 10. szombat 11:09  #13
Törölt felhasználó (1292612)
Engem is piszokul izgat, ha egy nő kirívóan szexyn öltözve vadássza a kocsányon lógó pasitekinteteket.
Adatlapod nem lévén, melyik városban keresselek?
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2021. 04. 10. szombat 07:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 10. szombat 07:59
Majd ha már jó idő lesz a mutogatáshoz, rád írok. smile
2021. 04. 10. szombat 07:59  #12
Babettbitch Babettbitch
Majd ha már jó idő lesz a mutogatáshoz, rád írok. smile
(Ez egy válasz Porthos61 üzenetére (2021. 04. 10. szombat 02:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 10. szombat 02:54
Merre szoktál járni - kelni? Én is arra mennék. Szívesen megnézném a miniszoknyából kivillanó segged, és a piercing-es pinád.
2021. 04. 10. szombat 02:54  #11
Porthos61 Porthos61
Merre szoktál járni - kelni? Én is arra mennék. Szívesen megnézném a miniszoknyából kivillanó segged, és a piercing-es pinád.
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2021. 04. 10. szombat 01:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 10. szombat 01:54
Hmmm... A topik címét olvasva (és szó szerint értelmezve!), teljesen megszólítva éreztem magam. Mondhatnám, hogy értelmezésemben a kifejezetten kihívóan közönséges öltözködés jelenti a "ribancost". Ami nem ilyen, az számomra hétköznapi, mondhatnám decens nőies megjelenés. Ultra exhibicionizmusom okán nálam napi rutinnak számít a "ribancos öltözködés utcán". Nyilván nyáron jobban ki tudok teljesedni...
Ez már egy olyan "becsípődés", amiről nem tudok (és nem is akarok) lejönni. Annyira az, hogy szerintem ennek már nem is öltözködésnek, hanem inkább inkább utcai "vetkőzködésnek" kell lennie. Alap, hogy a bugyi nélkül hordott 18 cm -es miniszoknyáimból állandóan kilátszó seggem, a kivillanó piercinges pinám, vagy a felsőből kibukó melleim látványával polgárpukkasztó módon borzolom a kedélyeket, feszegetem a tűrőképesség határait... mf1

Arra pedig, hogy "ki hogyan éli meg": kb. 6-8 alkalommal van afférom rendőrrel, közterület felügyelővel, pláza biztonsági őrrel... Évente. nyes
Viszont elképesztő adrenalin! Már várom a nyarat! crazya
2021. 04. 10. szombat 01:54  #10
Babettbitch Babettbitch
Hmmm... A topik címét olvasva (és szó szerint értelmezve!), teljesen megszólítva éreztem magam. Mondhatnám, hogy értelmezésemben a kifejezetten kihívóan közönséges öltözködés jelenti a "ribancost". Ami nem ilyen, az számomra hétköznapi, mondhatnám decens nőies megjelenés. Ultra exhibicionizmusom okán nálam napi rutinnak számít a "ribancos öltözködés utcán". Nyilván nyáron jobban ki tudok teljesedni...
Ez már egy olyan "becsípődés", amiről nem tudok (és nem is akarok) lejönni. Annyira az, hogy szerintem ennek már nem is öltözködésnek, hanem inkább inkább utcai "vetkőzködésnek" kell lennie. Alap, hogy a bugyi nélkül hordott 18 cm -es miniszoknyáimból állandóan kilátszó seggem, a kivillanó piercinges pinám, vagy a felsőből kibukó melleim látványával polgárpukkasztó módon borzolom a kedélyeket, feszegetem a tűrőképesség határait... mf1

Arra pedig, hogy "ki hogyan éli meg": kb. 6-8 alkalommal van afférom rendőrrel, közterület felügyelővel, pláza biztonsági őrrel... Évente. nyes
Viszont elképesztő adrenalin! Már várom a nyarat! crazya
2021. 04. 09. péntek 14:57  #9
Negyvenesigenyespar Negyvenesigenyespar
Csak egyeterteni tudok!! eljen
(Ez egy válasz KingR._007 üzenetére (2021. 04. 08. csütörtök 22:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 08. csütörtök 22:21
Kedves Gyönyörünő!
Teljes mértékben egyet értek Önnel, egy nő akkor nő ha van stílusa, egyénisége és legfőképp ízlése! Amennyiben ehhez társul egy ámulatba ejtő Afrodite szerű varázslatos külső akkor összeáll a férfigyilkos elegy! smile
Az elegenacia és a sejtelmes erotika ezel összetevőkkel biztos sikert jelent, még a leg igényesebb férfiak esetében is! Elmondhatom, hogy nekem megadatott az a szerencse, hogy mindezt párom egy személyben megtestesíti, az én és a férfitársadalom örömére! smile
2021. 04. 08. csütörtök 22:21  #8
KingR._007 KingR._007
Kedves Gyönyörünő!
Teljes mértékben egyet értek Önnel, egy nő akkor nő ha van stílusa, egyénisége és legfőképp ízlése! Amennyiben ehhez társul egy ámulatba ejtő Afrodite szerű varázslatos külső akkor összeáll a férfigyilkos elegy! smile
Az elegenacia és a sejtelmes erotika ezel összetevőkkel biztos sikert jelent, még a leg igényesebb férfiak esetében is! Elmondhatom, hogy nekem megadatott az a szerencse, hogy mindezt párom egy személyben megtestesíti, az én és a férfitársadalom örömére! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 04. 08. csütörtök 20:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4269692)
2021. 04. 08. csütörtök 20:25
Kinek mi a ribancos? Van aki már egy jól befeszülő bőr gatyára is azt mondja ,de van olyan is akinek a dekoltázsa akkorra ,hogy épp csak a mell bimbó nem látszik, még sem érzi a ribancos öltözködést.Szerintem egy férfit sokkal jobban izgat egy sejtelmes öltözet ,de úgy hogy az takar és mindenképp az alak jól látható legyen.Elegánsan ,csinosan
2021. 04. 08. csütörtök 21:48  #7
illdi18 illdi18
.
2021. 04. 08. csütörtök 21:05  #6
feherkalman1 feherkalman1
Ezek alapján igazi nő vagy .
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 04. 08. csütörtök 20:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4269692)
2021. 04. 08. csütörtök 20:25
Kinek mi a ribancos? Van aki már egy jól befeszülő bőr gatyára is azt mondja ,de van olyan is akinek a dekoltázsa akkorra ,hogy épp csak a mell bimbó nem látszik, még sem érzi a ribancos öltözködést.Szerintem egy férfit sokkal jobban izgat egy sejtelmes öltözet ,de úgy hogy az takar és mindenképp az alak jól látható legyen.Elegánsan ,csinosan
2021. 04. 08. csütörtök 20:29  #5
erzo3 erzo3
Ízig vérig nő lehetsz . Tökéletesen tudod mi kell egy férfinek
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 04. 08. csütörtök 20:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4269692)
2021. 04. 08. csütörtök 20:25
Kinek mi a ribancos? Van aki már egy jól befeszülő bőr gatyára is azt mondja ,de van olyan is akinek a dekoltázsa akkorra ,hogy épp csak a mell bimbó nem látszik, még sem érzi a ribancos öltözködést.Szerintem egy férfit sokkal jobban izgat egy sejtelmes öltözet ,de úgy hogy az takar és mindenképp az alak jól látható legyen.Elegánsan ,csinosan
2021. 04. 08. csütörtök 20:25  #4
Törölt felhasználó (4269692)
Kinek mi a ribancos? Van aki már egy jól befeszülő bőr gatyára is azt mondja ,de van olyan is akinek a dekoltázsa akkorra ,hogy épp csak a mell bimbó nem látszik, még sem érzi a ribancos öltözködést.Szerintem egy férfit sokkal jobban izgat egy sejtelmes öltözet ,de úgy hogy az takar és mindenképp az alak jól látható legyen.Elegánsan ,csinosan
2021. 04. 08. csütörtök 19:58  #3
feherkalman1 feherkalman1
Sokkal izgatóbb egy normális kosztüm, áttetsző blúzzal esetleg még a bimbok is kinyomják kicsit az anyagot a zakó alatt.
2021. 04. 08. csütörtök 18:58  #2
Lacika74 Lacika74
Imádom! Pláne ha a feleségem az alany.
2021. 04. 08. csütörtök 17:35  #1
Wellpar Wellpar
Latex nadrág punciba bevág, áttetsző ruha tanga villantás.
/ 10