Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2024. 02. 12. hétfő 19:52  #17
vazelinator vazelinator VIP Admin
igényesség
nem lehet megállapítani egy univerzális szintet.. nem véletlen nem mivel mérője az "én". "én" állapítom meg mit tartok igényesnek.
túlságosan rosszul kezelik az emberek ezt a szót a társkeresőkön.
pl: van kinek igényes a melegítős fukszos kocka ladás, helyi kemény gengsztert játszó szép fiú. mert a környezet ennél rosszabb.
s ez a szép fiú miért is ne jelentkezne ilyen hirdetésre, hisz vagy nyolc csaj meg mondta neki, hogy "de igényes vagy peti"

nem igényességet kell keresni. majd morogni hogy ki írnak annak ellenére, hogy oda van vésve kiemelve "csak igényes"

helyesen
igényeim: ( vagy olvasatomba az igényesség)
és felsorold mit vársz el, és nem "hát tudnia kéne mindenkinek mi az igényesség"
nem, nem tudja neked mi a az igényesség, nem gondolat olvasó. ok létezik úgymond nagy társadalmi klisék. de mindenki itt is a saját íze szerintieket teszi magáévá.
2024. 01. 29. hétfő 06:55  #16
csemegekolbi csemegekolbi
Masreszrol a Viz,tusfürdő ,szappan,borotva ,parfüm,dezodor,fogkefe,fogkrém,koromvago csipesz, mosógép,öblítő,mosópor,seprű,felmosó sűrű és rendszeres rendeltetés -szerű használatával nem mondható senki igénytelennek esetleg butának,parasztnak ,csúnyának,üresnek,jellemtelennek , unalmasnak ,kőbukónak stb stb ! Másképp fogalmazva
2024. 01. 29. hétfő 06:19  #15
csemegekolbi csemegekolbi
Az igényesség nagyon tág fogalom ! Egy igényes férfi ápolt és tiszta ! Egyediségét a saját személyisége igazolja! Nem máshoz akar hasonlítani nem jobbnak akar látszani egyszerűen ön magara igenyes, avval hogy megjelenése egyediseget tükrözi !! Szóval lehet nagy darab,mackos ,sportos,vékony,borostás, csupasz ,bajszos,szakállas ,rosszfius , jógyerekes,szoláriumozott,kreol,barna ,fehér,ázsiai ,román,roma stb stb stb stb Igényességet nem az én izlesvilagom dönti el !
2024. 01. 22. hétfő 19:18  #14
totthek totthek
azért igaza van barátnődnek
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2024. 01. 18. csütörtök 05:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 18. csütörtök 05:38
Na ez egy igazi "gumi" fogalom! Minden belefér és annak az ellenkezője is.
Úgyhogy gyakorlatilag teljesíthetetlen.
Mondok példát is!
Sőt, ezeket nem is én mondom, hanem mondjuk egy barátnőmet idézem ide, - így talán kevesebb ellenséget szerzek... nyes

Mert ha rendben van a higiénia, tudja használni a magyar nyelvet, van stílusa, intelligens, - remélem semmit sem hagytam ki a korábban elhangzott feltételek közül - akkor jön a barátnőm, - a teljesség igénye nélkül!
ÉS azt mondja, hogy:
Igen, látom az alapok rendben vannak - mondhatnám: megérkeztél a nulladik szintre -, akkor most kérlek vetkőzz le, és nézzük meg, hogy mennyire vagy "igényes" a legértékesebb kincsedre, a testedre!
Lássuk mennyi figyelmet fordítasz az egészségedre, a fitt megjelenésedre?!
A meztelen test tükör. Megmutatja a táplálkozási szokásokat, a mozgási szokásokat, a.... mindent. Mindent.

Na, hát az esetek 99% -ban ilyenkor jönnek a bajok, meg a "megmagyarázkodások"... (Mondta a barátnőm!)
- Nincs rá idő, stb., stb. ...
Mire nincs idő? A kajálásra? Jaaa, hogy nálad a kajálás, amikor a csülkös bableveses lángost leöblíted egy kis 40 dkg tepertővel... Meglátszik.
Vagy az edzőteremre nincs idő? Jaaa, hogy elviszi az időt a TV nézés, a netezgetés, stb. ... Meglátszik.

Na szóval, nehéz ügy ez az "igényesség"...
Ne is akarjunk megfelelni, mert úgyis lehetetlen! (Mondta a barátnőm...) nyes
2024. 01. 18. csütörtök 05:38  #13
Babettbitch Babettbitch
Na ez egy igazi "gumi" fogalom! Minden belefér és annak az ellenkezője is.
Úgyhogy gyakorlatilag teljesíthetetlen.
Mondok példát is!
Sőt, ezeket nem is én mondom, hanem mondjuk egy barátnőmet idézem ide, - így talán kevesebb ellenséget szerzek... nyes

Mert ha rendben van a higiénia, tudja használni a magyar nyelvet, van stílusa, intelligens, - remélem semmit sem hagytam ki a korábban elhangzott feltételek közül - akkor jön a barátnőm, - a teljesség igénye nélkül!
ÉS azt mondja, hogy:
Igen, látom az alapok rendben vannak - mondhatnám: megérkeztél a nulladik szintre -, akkor most kérlek vetkőzz le, és nézzük meg, hogy mennyire vagy "igényes" a legértékesebb kincsedre, a testedre!
Lássuk mennyi figyelmet fordítasz az egészségedre, a fitt megjelenésedre?!
A meztelen test tükör. Megmutatja a táplálkozási szokásokat, a mozgási szokásokat, a.... mindent. Mindent.

Na, hát az esetek 99% -ban ilyenkor jönnek a bajok, meg a "megmagyarázkodások"... (Mondta a barátnőm!)
- Nincs rá idő, stb., stb. ...
Mire nincs idő? A kajálásra? Jaaa, hogy nálad a kajálás, amikor a csülkös bableveses lángost leöblíted egy kis 40 dkg tepertővel... Meglátszik.
Vagy az edzőteremre nincs idő? Jaaa, hogy elviszi az időt a TV nézés, a netezgetés, stb. ... Meglátszik.

Na szóval, nehéz ügy ez az "igényesség"...
Ne is akarjunk megfelelni, mert úgyis lehetetlen! (Mondta a barátnőm...) nyes
2022. 09. 16. péntek 18:37  #12
Törölt felhasználó (4683871)
Ezért lenne kötelező minden profilhoz kép és ha valaki találkozik a másikkal az oldalról akkor lehessen véleményezni a másikat mint pl egy adásvételnél, és ha összegyűlik egy csomó dicséret és az adott profilon látni hogy megbízható nem kamu akkor az oldal minőségét és magát a társkeresést segítené.

Egyszerű, találkoztál vele felkérés, a felkérést megkapja a profil és aki felkért írhat jellemzést majd akiről írták lezárja!

De a like gomb is ilyen, vagy akármilyen lehetőség ami azt segíti hogy hiteles megbízható profil nem csak képet meg videót gyűjteni van itt vagy exhibicionista és vadássza hogy elismerjék, megdicsérjék!
2022. 09. 15. csütörtök 20:26  #11
egypar7977 egypar7977
Itt most az az igényes aki vékony testalkatú, kigyúrt ... stb
Szerintünk egy telt ember is lehet igényes ... nálunk ez egészen mást jelent ... ha vékonyak lennénk akkor is azt jelentené amik már itt elhangzottak. Sehol sincs test szag, tiszta öltözet, köröm alatt sincs retek ... stb.
2021. 10. 29. péntek 07:29  #10
Törölt felhasználó (4503802)
kel
2021. 10. 18. hétfő 16:46  #9
STS011 STS011
Az igényesség sok mindenre értendő
2021. 09. 05. vasárnap 06:42  #8
Törölt felhasználó (4615522)
Kövezzetek meg, de én, ha beszélgetés során azt érzem, hogy nyílik a zsebemben a helyesírási szótár ( bicska sicc!) akkor nagy valószínűsséggel a higiénia is olyan amilyen. Tapasztalat. Alapból szűröm, tiltom, vagy virágnyelven próbálom közölni, hogy bocsi de nem. Ez a meglátásom smile
2021. 06. 28. hétfő 11:18  #7
a nickem a nickem
Szerintem sem hatékony, de azért írták a hirdetésbe, mert fontosnak tartották, és ezt tiszteletben kell tartani.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 26. szombat 17:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (880110)
2021. 06. 26. szombat 17:08
Na, igen, pont ezért szerintem felesleges beleírni a hirdetésbe, mert ha nem részletezik, akkor igazából semmi pluszt nem ad hozzá, csak szükséges karakterszámot csökkenti.
2021. 06. 26. szombat 17:08  #6
Törölt felhasználó (880110)
Na, igen, pont ezért szerintem felesleges beleírni a hirdetésbe, mert ha nem részletezik, akkor igazából semmi pluszt nem ad hozzá, csak szükséges karakterszámot csökkenti.
(Ez egy válasz a nickem üzenetére (2021. 06. 22. kedd 14:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 22. kedd 14:08
Azt jelenti, amit mondanak, amikor rákérdezel náluk, hogy mit jelent.
2021. 06. 22. kedd 14:08  #5
a nickem a nickem
Azt jelenti, amit mondanak, amikor rákérdezel náluk, hogy mit jelent.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 08. kedd 15:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (880110)
2021. 06. 08. kedd 15:46
Sok társkereső hirdetésben szerepel, hogy "igényes" férfit, nőt keresnek. Kíváncsi vagyok, hogy kinek mit jelent ezt? Vannak-e olyan univerzális szempontok amelyeknek mindenképpen meg kell felelni ahhoz, hogy valaki igényesnek számítson? Akár nagy csalódást is írhattok. Pl. nekem volt olyan (vak) randim, amikor a hölgynek néhány méterről is érezhető kellemetlen szájszaga volt. Ez még a tescoban is zavarna, hát meg egy randin. De ha valakinek ápolt a szája, fogai, már igényesnek számít? Ennek szerintem még alapnak kellene lennie, mint az ápolt haj, kellemes illat, stb. Vagy ez már igényesség?
2021. 06. 17. csütörtök 11:11  #4
feketekandur feketekandur
Egyetértek! eljen
(Ez egy válasz grimthereaper üzenetére (2021. 06. 17. csütörtök 10:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 17. csütörtök 10:10
Van, akinek a tokától-bokáig csupaszság az igényesség, a 20 centis műkörömmel, műhajjal, műcsöccsel és sorolhatnám.
Nekem többet ad az intellektus, a stílus ÉS az ápoltság szentháromsága.
Meg persze nem árt, ha a nő tud ordas ribanc lenni az "ágyban" wink
2021. 06. 17. csütörtök 10:10  #3
grimthereaper grimthereaper
Van, akinek a tokától-bokáig csupaszság az igényesség, a 20 centis műkörömmel, műhajjal, műcsöccsel és sorolhatnám.
Nekem többet ad az intellektus, a stílus ÉS az ápoltság szentháromsága.
Meg persze nem árt, ha a nő tud ordas ribanc lenni az "ágyban" wink
2021. 06. 16. szerda 12:32  #2
feketekandur feketekandur
Sokaknál az számít igényesnek, ha intim részen borotváltak és sötétbarnára van szolizva a bőrük, de kommunikálni, választékosan beszélni nem tudnak. Nekem is volt múlt héten randim egy hölggyel, akinek kellemetlen szájszaga volt. Nagyon zavaró volt, pedig telt, nagymellű, csinos 47 éves volt. Én frissen zuhanyozva, hajat mosva, tiszta ingben, dezodor, parfüm, fogat mosva jelentem meg és ezt elvártam volna visszafele is. Randi után nem írtam neki többször.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 08. kedd 15:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (880110)
2021. 06. 08. kedd 15:46
Sok társkereső hirdetésben szerepel, hogy "igényes" férfit, nőt keresnek. Kíváncsi vagyok, hogy kinek mit jelent ezt? Vannak-e olyan univerzális szempontok amelyeknek mindenképpen meg kell felelni ahhoz, hogy valaki igényesnek számítson? Akár nagy csalódást is írhattok. Pl. nekem volt olyan (vak) randim, amikor a hölgynek néhány méterről is érezhető kellemetlen szájszaga volt. Ez még a tescoban is zavarna, hát meg egy randin. De ha valakinek ápolt a szája, fogai, már igényesnek számít? Ennek szerintem még alapnak kellene lennie, mint az ápolt haj, kellemes illat, stb. Vagy ez már igényesség?
2021. 06. 08. kedd 15:46  #1
Törölt felhasználó (880110)
Sok társkereső hirdetésben szerepel, hogy "igényes" férfit, nőt keresnek. Kíváncsi vagyok, hogy kinek mit jelent ezt? Vannak-e olyan univerzális szempontok amelyeknek mindenképpen meg kell felelni ahhoz, hogy valaki igényesnek számítson? Akár nagy csalódást is írhattok. Pl. nekem volt olyan (vak) randim, amikor a hölgynek néhány méterről is érezhető kellemetlen szájszaga volt. Ez még a tescoban is zavarna, hát meg egy randin. De ha valakinek ápolt a szája, fogai, már igényesnek számít? Ennek szerintem még alapnak kellene lennie, mint az ápolt haj, kellemes illat, stb. Vagy ez már igényesség?
/ 1