Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Korai magömlés

Az eddigi hozzászólások

2022. 05. 29. vasárnap 21:02  #36
Szovázs Szovázs
Sziasztok, na leírom az én módszeremet. Én is sokáig küzdöttem ezzel a problémával, és ha sokáig nem szexelek, akkor most is jelentkezik. Kipróbáltam az eddig leírtakból már réges-régen mindent. Nekem a lidocain csak nagyon picit segített, de azzal meg az volt a baj, hogy ha keveset raktam a farkamra nem ért semmit, de ha meg többet, akkor nem állt fel, mert nem kapott elég ingert. Szóval szerintem nem túl jó megoldás. A maszturbálással gyakorlás sem segít, mert bárhogy vered is, az teljesen más, mint egy punci, ott egyedül vagy, te kontrollálsz, nincs egy másik élő, mozgó ember. Ami beválik, az a sok szex. Ha minden nap szexelek, akkor a harmadik nap már egészen jól bírom. Na most, ehhez jön még egy kis plusz! Én alapból nem vagyok az a típus, aki viszonylag rövid idő után újra képes szexelni. De! Itt jön képbe az El Torito nevű kapszula, ami nálam ajzószerként totálisan bevált. Az van ráírva, hogy gyógynövényekböl áll, de ez tuti, hogy nem teljesen igaz... Ha ezt szedem, akkor képes vagyok viszonylag rövid idő után újra szexelni, ráadasul a lelohadástól sem kell tartanom. Szóval a tuti módszerem mindezeknek a kombinálása: Mondjuk szexelsz két vagy három nap egymás után. A harmadik (vagy negyedik) nap is szexelsz, de ekkor helyette ki is verheted, ám akkor beveszed a kapszulát. Egyébkent az aznapi első menet (vagy a maszturbálás) után is beveheted. Vársz pár órát, vagy még annyit sem és egy kis stimulálásra kívánni fogod a szexet. És akkor szuper lesz. Nekem így olyan hosszú meneteim szoktak lenni, amilyet csak akarok. Van, hogy szinte el sem tudok menni, mert igazából áll a farkam, élvezem is, de az elélvezéshez óriási stimulació kell. Ilyenkor úgy döngetem a páromat, hogy beleremegnek a falak, és ő meg baromira élvezi, konkrétan kefélünk, csattogunk, keményen dugom a punciját, torkát, minden. A párom egyébként csendes típus, "sima" szexnél vagy amikor orgazmusa van akkor is csak halkan sóhajtozik, de ilyenkor aztán ő is elég hangosan nyög. Ennek csak az állóképesség szab határt, mert ez ilyenkor sport, minél edzetlenebb vagy, annál hamarabb lefáradsz. Ha nagyon elfáradok, és ömlik rólam a víz, akkor kicsit lelankadok, ám biztos lehetek benne, hogy ettől a kis szar kapszulától rövid idön belül újra feláll.
Remélem, érthető voltam. Írjatok nyugodtan privátba, ha van még egyéb kérdésetek! Kérlek titeket, hogy azt is írjátok meg, hogy nálatok beválik-e a módszerem!
2022. 05. 29. vasárnap 08:50  #35
MILF-shooter MILF-shooter
Ez úgy is fejben dől el. Közben másra gondolj. (Nem személy, hanem tevékenység, vagy semleges dolog)
(Ez egy válasz Viking200 üzenetére (2022. 05. 28. szombat 15:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 28. szombat 15:16
Szia! Én össze tenném a két kezem ha 3 percig bírnám punciba. Orálnál én is birom viszonylag sokáig. Sajnos nállunk az anál nem játszik. Nem engedi, én elfogadtam. Vibrátort használtunk mi is a úgy mond a tágításhoz mert ha tágabb a punci akkor egy kicsit jobban megy. De itt sem kell több percben gondolkodni, max 1,5 perc. Nállam már ez rekord. De lecseréltük egy kicsi csiklóizgatós vibrátorra mert azt mondta túl vastag a vibrátor és fáj neki. Ezért is gondoltam azt hogy úgy mond hozzá kell szokatnom a farkam a szűk puncihoz mert szerintem ez okozza a korai magömlésemet. Ajánlották hogy vegyek egy műpuncit. Vettem is egyet de ahogy neki láttam szintén fél perc és elsültem. Valahogyan hozzá kellene szokni. De hogy? Túl érzékeny lehet a farkam. Jó lenne már megoldanom a problémámat mert már veszélyben a házasságom. És nem a feleségem csinál belőle problémát hanem én.
2022. 05. 28. szombat 23:49  #34
viking1988 viking1988
Minden nap masztizz a mupuncival ,minél többet.akkor hozzászoksz hogy szűk. Vagy verd ki szex előtt, vagy miután élvezel egyet,szopja fel,és akkor már jobb lesz a második menet
(Ez egy válasz Viking200 üzenetére (2022. 05. 28. szombat 15:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 28. szombat 15:16
Szia! Én össze tenném a két kezem ha 3 percig bírnám punciba. Orálnál én is birom viszonylag sokáig. Sajnos nállunk az anál nem játszik. Nem engedi, én elfogadtam. Vibrátort használtunk mi is a úgy mond a tágításhoz mert ha tágabb a punci akkor egy kicsit jobban megy. De itt sem kell több percben gondolkodni, max 1,5 perc. Nállam már ez rekord. De lecseréltük egy kicsi csiklóizgatós vibrátorra mert azt mondta túl vastag a vibrátor és fáj neki. Ezért is gondoltam azt hogy úgy mond hozzá kell szokatnom a farkam a szűk puncihoz mert szerintem ez okozza a korai magömlésemet. Ajánlották hogy vegyek egy műpuncit. Vettem is egyet de ahogy neki láttam szintén fél perc és elsültem. Valahogyan hozzá kellene szokni. De hogy? Túl érzékeny lehet a farkam. Jó lenne már megoldanom a problémámat mert már veszélyben a házasságom. És nem a feleségem csinál belőle problémát hanem én.
2022. 05. 28. szombat 21:22  #33
Törölt felhasználó (4298102)
Gumival próbáltad? Az is visszafog valamicskét.
(Ez egy válasz Viking200 üzenetére (2022. 05. 28. szombat 15:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 28. szombat 15:16
Szia! Én össze tenném a két kezem ha 3 percig bírnám punciba. Orálnál én is birom viszonylag sokáig. Sajnos nállunk az anál nem játszik. Nem engedi, én elfogadtam. Vibrátort használtunk mi is a úgy mond a tágításhoz mert ha tágabb a punci akkor egy kicsit jobban megy. De itt sem kell több percben gondolkodni, max 1,5 perc. Nállam már ez rekord. De lecseréltük egy kicsi csiklóizgatós vibrátorra mert azt mondta túl vastag a vibrátor és fáj neki. Ezért is gondoltam azt hogy úgy mond hozzá kell szokatnom a farkam a szűk puncihoz mert szerintem ez okozza a korai magömlésemet. Ajánlották hogy vegyek egy műpuncit. Vettem is egyet de ahogy neki láttam szintén fél perc és elsültem. Valahogyan hozzá kellene szokni. De hogy? Túl érzékeny lehet a farkam. Jó lenne már megoldanom a problémámat mert már veszélyben a házasságom. És nem a feleségem csinál belőle problémát hanem én.
2022. 05. 28. szombat 15:16  #32
Viking200 Viking200
Szia! Én össze tenném a két kezem ha 3 percig bírnám punciba. Orálnál én is birom viszonylag sokáig. Sajnos nállunk az anál nem játszik. Nem engedi, én elfogadtam. Vibrátort használtunk mi is a úgy mond a tágításhoz mert ha tágabb a punci akkor egy kicsit jobban megy. De itt sem kell több percben gondolkodni, max 1,5 perc. Nállam már ez rekord. De lecseréltük egy kicsi csiklóizgatós vibrátorra mert azt mondta túl vastag a vibrátor és fáj neki. Ezért is gondoltam azt hogy úgy mond hozzá kell szokatnom a farkam a szűk puncihoz mert szerintem ez okozza a korai magömlésemet. Ajánlották hogy vegyek egy műpuncit. Vettem is egyet de ahogy neki láttam szintén fél perc és elsültem. Valahogyan hozzá kellene szokni. De hogy? Túl érzékeny lehet a farkam. Jó lenne már megoldanom a problémámat mert már veszélyben a házasságom. És nem a feleségem csinál belőle problémát hanem én.
(Ez egy válasz HPeti1983 üzenetére (2022. 05. 28. szombat 13:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 28. szombat 13:23
Szia.
Én kb 12 éve vagyok így.
Ha szopik az asszony azzal nincs gond,simán fél óráig is bírom,van mikor mondja hogy már zsibbad a szája.
Ha pinájába dugom,3 perc és annyi!
Újabban popsiba is csináljuk az nagyon bejött!!
Előtte,jól kinyalom(imádja,én is).
Van mikor meg ujjazom,aztán popsiba!
Már simán 10percig is megy a buli,sőt ő is nagyon élvezi!
Kicsit vastag neki a farkam,de vettünk egy anál-plugot,azzal tágítottuk!!
És bejött!!!
2022. 05. 28. szombat 13:23  #31
HPeti1983 HPeti1983
Szia.
Én kb 12 éve vagyok így.
Ha szopik az asszony azzal nincs gond,simán fél óráig is bírom,van mikor mondja hogy már zsibbad a szája.
Ha pinájába dugom,3 perc és annyi!
Újabban popsiba is csináljuk az nagyon bejött!!
Előtte,jól kinyalom(imádja,én is).
Van mikor meg ujjazom,aztán popsiba!
Már simán 10percig is megy a buli,sőt ő is nagyon élvezi!
Kicsit vastag neki a farkam,de vettünk egy anál-plugot,azzal tágítottuk!!
És bejött!!!
(Ez egy válasz Viking200 üzenetére (2022. 05. 04. szerda 11:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 04. szerda 11:59
Száraz maszturbálás alatt azt értem hogy minden féle síkosító nélkül. Ha már síkosítót használok már szinte punci érzése van az egésznek. Azért is van az, hogy ha csak simán maszturbáláok akkor viszonylag 2-3 percig bírom de ha szexről van szó azonnal elmegyek. A makk szabadon hagyásán meg azt értem hogy napközben szabadon hagyom hogy ne legyen olyan érzékeny. Sajnos egy házas életben 3 kiskorú gyerek mellett nehezen lehet tervezni a szexet, ezért varázs szerek szedése nem túl jó ötlet. Mert beveszed amire oda kerül a sor hogy indul az akció az egyik gyerek biztos bejön valami féle nyűggel bajjal. Te meg ott maradsz álló cerkával. De egyébként nem is szívesen nyúlok ilyen fajta csodaszerekhez. Én amúgy már kezdem feladni ezt a fajta küzdelmet mert el kell fogadnom hogy nem segít semmi. Fiatal korom óta küzdök ezzel és most vagyok 45 éves. És mindig is extrém gyorsan elélveztem. Ezalatt azt értem hogy 2-3 lökést követően. Fiatal koromban még a második menettel lehetett korrigálni a dolgot de már sajnos nem működik. A feleségem alapjába véve megértő, de látom rajta hogy neki sem jó így. Elfogadta!
2022. 05. 28. szombat 12:48  #30
Viking200 Viking200
Műpunci beszerezve! Ugyan az mint az igazival. Beteszem lökök kettőt és vége a dalnak. Ez miért van! Hogy lehet ezt begyakorolni?
2022. 05. 27. péntek 16:03  #29
viking1988 viking1988
Vegyél műpuncit. Egy jobb minőségű olyan intenzív, hogy azután az igaziban simán bírni fogod
(Ez egy válasz Viking200 üzenetére (2022. 05. 26. csütörtök 19:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 26. csütörtök 19:35
Hogy lehet az hogy 20 percig is bírja az ember sima maszturbálással, de ha hozzá érek a puncihoz azon nyomban eldurranok. Tisztában vagyok vele hogy nem ugyan az a két dolog de legalább 2 percig ki tudnám húzni. Túl pörgetném magam?
2022. 05. 27. péntek 11:02  #28
nogradisrac nogradisrac
Szia!
Alaposan nyald ki, ujjazd mega feleséged szex előtt, majd kérd meg, hogy ő is szopjon le rendesen, élvezz a szájába, szívja ki az utolsó cseppig, majd utána még kényeztesse a cerkát szájjal, hogy ne lankadjon le. Utána mehet a behatolás... wink
(Ez egy válasz Viking200 üzenetére (2022. 05. 26. csütörtök 19:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 26. csütörtök 19:35
Hogy lehet az hogy 20 percig is bírja az ember sima maszturbálással, de ha hozzá érek a puncihoz azon nyomban eldurranok. Tisztában vagyok vele hogy nem ugyan az a két dolog de legalább 2 percig ki tudnám húzni. Túl pörgetném magam?
2022. 05. 26. csütörtök 20:47  #27
Chessterfield Chessterfield
Ha sima maszti alatt a kezedet érted, akkor persze, hogy az teljesen más, mint punciban.

Javaslom vegyél egy műpuncit és azzal gyakorolj.
(Ez egy válasz Viking200 üzenetére (2022. 05. 26. csütörtök 19:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 26. csütörtök 19:35
Hogy lehet az hogy 20 percig is bírja az ember sima maszturbálással, de ha hozzá érek a puncihoz azon nyomban eldurranok. Tisztában vagyok vele hogy nem ugyan az a két dolog de legalább 2 percig ki tudnám húzni. Túl pörgetném magam?
2022. 05. 26. csütörtök 19:35  #26
Viking200 Viking200
Hogy lehet az hogy 20 percig is bírja az ember sima maszturbálással, de ha hozzá érek a puncihoz azon nyomban eldurranok. Tisztában vagyok vele hogy nem ugyan az a két dolog de legalább 2 percig ki tudnám húzni. Túl pörgetném magam?
2022. 05. 05. csütörtök 18:35  #25
reaper420 reaper420
Szerintem sem kell feltétlenül tájékoztatnod kedves párod.. szépen megmosod action előtt és kész ha pedig ovszerrel védekeztek esetleg abba meg mehet egy kis krém a makkhoz és csak ha óvszer nélküli rész következik akkor kell értelemszerűen megmosni alaposan és már mehet is minden tovább.. ahogy írták hadd örüljön hogy megszállt téged valami szexistenség.. nyes
2022. 05. 05. csütörtök 14:39  #24
jakari jakari VIP
Szerintem sehogy ha szexeltek úgy is rájön, és majd élvezi a több időt.
(Ez egy válasz Viking200 üzenetére (2022. 05. 05. csütörtök 08:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 05. csütörtök 08:44
Amúgy nem rossz ötlet a lidokain. Pár hete vásároltam is, de nem nagyon volt ötletem hogy álljak neki hogy ne vigyem át az érzéketlenséget a feleségemnek. Ez már nekem is megfordult a fejemben, mert szerintem a korai magömlésben szenvedők túlnyomórészt ez okozza. Egyedül már próbáltam a krémet és működhet, csak még azt nem tudom hogy kellene ezt közölnöm az asszonnyal!
2022. 05. 05. csütörtök 08:45  #23
Viking200 Viking200
Ha van valakinek ebben a témában tapasztalata legyen szíves ossza meg!
2022. 05. 05. csütörtök 08:44  #22
Viking200 Viking200
Amúgy nem rossz ötlet a lidokain. Pár hete vásároltam is, de nem nagyon volt ötletem hogy álljak neki hogy ne vigyem át az érzéketlenséget a feleségemnek. Ez már nekem is megfordult a fejemben, mert szerintem a korai magömlésben szenvedők túlnyomórészt ez okozza. Egyedül már próbáltam a krémet és működhet, csak még azt nem tudom hogy kellene ezt közölnöm az asszonnyal!
2022. 05. 05. csütörtök 08:34  #21
Viking200 Viking200
Szia! Egyébként én is csak azért jelentkeztem be hogy hátha találok itt jó megoldásokat, tippeket. Más fórumokon sajnos 70%-ban olyan segítséget kaptam hogy felajánlották hogy majd ők jól megdugják a feleségem!
(Ez egy válasz reaper420 üzenetére (2022. 05. 04. szerda 19:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 04. szerda 19:08
Hello hello!
Csak emiatt a téma miatt jelentkeztem be újra mert anno mikor csikó voltam engem nagyon idegesített hogy semmi fix módszert nem találtam nekem kellett megtalálnom a saját megoldásom..
Az én működő módszerem a patikákban kapható Lidocain 5% kenőcs, vény nélküli bár tudom hogy ettől még gyógyszer de működik.
Action előtt attól függ milyen hosszút szeretnénk 30-60 percel bekenem a makkot meg a fitymat de ha jut a rudra az sem baj teszek köré egy papírtörlőt meg ha kell újra is kenem egyszer kétszer ez idő alatt, letelik az idő lemosom jó alaposan és mehet a móka mostmár hogy évek óta használom kb addig amíg akarom.. néha már partner "könyörög" hogy menjek el mert se punci se száj nem végez ki amíg nem koncentrálok az orgazmusra.. ha még egy kis kamagraval is felpezsditem magam akkor meg végtelen plusz 1 ameddig kitart..
Viszont vigyázni kell mert nálam ez működik míg lehet másnak az érzéketlenség miatt meg se kemenyedik és azért sül fel bár ez a fentebb említett tabival kiküszöbölhető..
Tudom hogy ez mind kémia, de természetes úton nem sikerült megoldanom így meg partnerem is és én is hosszasan élvezhetjük a testi gyönyöröket plusz az én életstílusomhoz elfér, így itt is csak úgy hagynám ezt az írást mint egy tippet vagy trükköt és akinek inge felveszi aki meg nem csak átfutja.. de remélem azért pár sorstarsamnak okozok jópár kéjgőzős órát a két perces idegeskedés helyett.. pîsz!
2022. 05. 04. szerda 19:08  #20
reaper420 reaper420
Hello hello!
Csak emiatt a téma miatt jelentkeztem be újra mert anno mikor csikó voltam engem nagyon idegesített hogy semmi fix módszert nem találtam nekem kellett megtalálnom a saját megoldásom..
Az én működő módszerem a patikákban kapható Lidocain 5% kenőcs, vény nélküli bár tudom hogy ettől még gyógyszer de működik.
Action előtt attól függ milyen hosszút szeretnénk 30-60 percel bekenem a makkot meg a fitymat de ha jut a rudra az sem baj teszek köré egy papírtörlőt meg ha kell újra is kenem egyszer kétszer ez idő alatt, letelik az idő lemosom jó alaposan és mehet a móka mostmár hogy évek óta használom kb addig amíg akarom.. néha már partner "könyörög" hogy menjek el mert se punci se száj nem végez ki amíg nem koncentrálok az orgazmusra.. ha még egy kis kamagraval is felpezsditem magam akkor meg végtelen plusz 1 ameddig kitart..
Viszont vigyázni kell mert nálam ez működik míg lehet másnak az érzéketlenség miatt meg se kemenyedik és azért sül fel bár ez a fentebb említett tabival kiküszöbölhető..
Tudom hogy ez mind kémia, de természetes úton nem sikerült megoldanom így meg partnerem is és én is hosszasan élvezhetjük a testi gyönyöröket plusz az én életstílusomhoz elfér, így itt is csak úgy hagynám ezt az írást mint egy tippet vagy trükköt és akinek inge felveszi aki meg nem csak átfutja.. de remélem azért pár sorstarsamnak okozok jópár kéjgőzős órát a két perces idegeskedés helyett.. pîsz!
2022. 05. 04. szerda 12:40  #19
FúúRafiG.ura FúúRafiG.ura
.. aLLYaLLYaLLY.. huhh.. hál' Istennek efféle problémáim soha nem voltak.. belegondolni is rossz.. részvétem Nektek szegény "fiúk"..(sokra nem mentek vele.. tudom..)
Esetleg 1 ötlet : (tapasztalatom nincs vele, mert soha nem használtam..de hátha..?) shopból, v. csájnából lehet rendelni "f@Xhosszabbítót"/vastagítót..szilikon "izé".. van olyan verzió, ami végig beborítja a tréfát..nemcsak a tövére húzandó pl. rücskös cucc, amiből kilóg a "legproblémásabb rész"..a makk.. így talán elérhető az, hogy a 3,14na varázs 6ása mérsékelhető..?
A több koton verzió az azért nem ok, mert még mindig tized mm-ekről beszélünk.. ellentétben ezzel, mert ez jó vastag,ergo nem olyan intenzív a tapintás, szorítás, simogatás, stb. érzés..ráadásul a makk részen több cm vastagságú is van.(fotón láttam még csak)
Hmm?
1ébiránt nekem nem 1/2 percekre kell(ett fiatalabb koromban) az aQpresszúrás móCCerrel "pihenni".. kb. 5mp+2 nagy lélegzetvétel, és ismét percekig "ok a balhé".. ezért is bátorkodtam ajánlani.
Kalandra fel.. kitartás!
2022. 05. 04. szerda 11:59  #18
Viking200 Viking200
Száraz maszturbálás alatt azt értem hogy minden féle síkosító nélkül. Ha már síkosítót használok már szinte punci érzése van az egésznek. Azért is van az, hogy ha csak simán maszturbáláok akkor viszonylag 2-3 percig bírom de ha szexről van szó azonnal elmegyek. A makk szabadon hagyásán meg azt értem hogy napközben szabadon hagyom hogy ne legyen olyan érzékeny. Sajnos egy házas életben 3 kiskorú gyerek mellett nehezen lehet tervezni a szexet, ezért varázs szerek szedése nem túl jó ötlet. Mert beveszed amire oda kerül a sor hogy indul az akció az egyik gyerek biztos bejön valami féle nyűggel bajjal. Te meg ott maradsz álló cerkával. De egyébként nem is szívesen nyúlok ilyen fajta csodaszerekhez. Én amúgy már kezdem feladni ezt a fajta küzdelmet mert el kell fogadnom hogy nem segít semmi. Fiatal korom óta küzdök ezzel és most vagyok 45 éves. És mindig is extrém gyorsan elélveztem. Ezalatt azt értem hogy 2-3 lökést követően. Fiatal koromban még a második menettel lehetett korrigálni a dolgot de már sajnos nem működik. A feleségem alapjába véve megértő, de látom rajta hogy neki sem jó így. Elfogadta!
(Ez egy válasz Wolf Gabi üzenetére (2022. 05. 03. kedd 23:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 03. kedd 23:27
Érdekes párhuzam,hogy nálam is,ha megfeszítem a pc izmaimat,akkor már majd nem elsülök...! Mi értesz száraz maszturbáción? A makk tényleg teli van idegvégződéssel,de azt nem lehet szabadon hagyni.Dugásnál azt nem lehet kint hagyni.Vagy hogyan képzelted el? Nekem az ellazulás hoz némi segítséget.Olyankor pár másodpercre megállok.Ha,van kedved így írásban tapasztalatot cserélni,akkor kifaggathatjuk egymást.Hát,ha okosabbak leszünk.
2022. 05. 04. szerda 11:53  #17
viking1988 viking1988
Hát igen , nálam is ez van. Ha úgy érzem élvezek,akkor hiába állok meg, utána 5-10 lökés és megint majdnem elelvezek.ilyenkor a feleségem mikor már nem bírja hogy mennyit szünetelek ,nekem nyomja a a csípőjét, tövig befogadva a farkam, és úgy elkezdi hozzám dorgolni a punciját, hogy azonnal ki kell rantsam, és rögtön elelvezek
(Ez egy válasz Viking200 üzenetére (2022. 05. 04. szerda 11:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 04. szerda 11:23
Minden sorstárs nevében köszi, hogy megosztottad ezt a fajta módszert. Többek között erről is olvastam már és valakinél működik is. Nálam sajnos nem! Ez a szex közben megállok ellazulok nálam nem működik mert úgy nézne ki a történet ,hogy bedugom 2-3 lökés után már abba is kell hagynom. várok ugye egy fél percet, újra 2-3 lökés ismét fél perc. Valljuk be őszintén hogy ez egy nőnek sem jó.
/ 3