Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2013. 12. 20. péntek 16:52  #658
plasticman64 plasticman64
A párommal még nem jött össze, de láttam már élőben, amikor beszálltam egy párhoz harmadiknak. Engem nagyon felizgatott a látvány. Azt viszont nem gondoltam volna, hogy velem is összejön a csajnak. Amikor becsúsztattam a farkamat a puncijába és mozogni kezdtem, a csaj felkiáltott, hogy G-pontos farkam van. Valóban be is bizonyosodott, mert amikor elélvezett, teljesen összespriccelt.
2013. 04. 22. hétfő 00:20  #657
Törölt felhasználó (831055)
....en is tanusitom......csak igy tovabb, en is rendszeresen spricceltetem a parom eljen
(Ez egy válasz neta üzenetére (2012. 07. 12. csütörtök 12:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 12. csütörtök 12:42
Sziasztok!

Én nem hittem az egészben, de tegnap véletlenül, nem erre gyakorolva kétszer úgy kilövellt az asszony, hogy először nem tudtam hogy mi az. Azt hittem a nyála folyt a kezemre...., de beterített könyékig. És nem pisa volt az tuti! Ráadásul nem is tudott róla...utólag mondtam el neki. úgyhogy ma próba megint, hogy ő is lássa. smile

Hogy hogy csináltam?
Asszony térdelve állt, majd a nedves puncijába betettem 2, majd 3, majd 4 ujjamat, és addig bedugtam a kezem, amíg rá nem feszült a puncija teljesen. Majd elkezdtem belül masszírozni a hüvelyét. Először lassan, majd egyre gyorsabban. Közben ingereltem a csiklóját. Onnan tudtam meg, hogy hol jó, hogy el kezdett visítani...Néha a méhszáj alatt csináltam, néha a méhszájánál, de leginkább a hüvely felső területén a méhszáj előtti résznél. Körkörösen, hívogató mozdulat, meg ilyesmi, csak ráérzéssel, semmi tudatos nem volt benne, próbáltam ráérezni, hogy hogyan jó neki. A lényeg, hogy a végén, már elég vadul és egyre gyorsabban csináltam. Na ekkor történt meg a nem várt kilövellés...

Repdesek a boldogságtól! smile Hisz azt mondta, hogy ez volt életében eddig a legintenzívebb orgazmusa.

Szóval mindenkit erre buzdítok, hogy próbálja ki! Hatalmas élmény!
2013. 04. 21. vasárnap 19:29  #656
bigcum bigcum
Péntek este kettesben maradtunk a párommal,gyerekek zaciba smile , semmi tervezett dolog nem volt ,iszogattunk egy kicsit és a kedvesem elővette a régen használt (már lemerült az elem benne ) a vibrátorát és elkezdte izgatni magát vele.Sikositóval bekentem a punciját és figyeltem az eseményt.Nagyon felizgatott a látványa! Átvettem és elkezdtem én kezelni a vibrit .Gyengéden ,lassan majd gyorsan ,mindenhogyan :amikor már nem birtam betettem kőkemény farkamat és szeretkeztünk egy hatalmasat.Többször elélvezett majd hanyatt fektettem és elkezdtem izgatni a G pontját a makkommal épp hogy bedugtam egy kicsit neki és felfele dörzsölgettem a punci falát belülről...kezdett nagyon begerjedni , egyre jobban majd szólt hogy nem birja tovább spriccelni fog de nem akarja eláztatni az ágyat smile ) Gyorsan kihúztam az ágy szélére és folytattam....folytattam és megjött a spricc a hasamra,farkamra ,mindenhova 5-6x . Nem hagytam ,ujjamat bedugtam és izgattam tovább a G pontját...,kikészitettem teljesen,önkivületi állapotig izgattam és csak spriccelt !! Fantasztikus élmény volt ismét nekünk mivel pár hónapja nem volt ilyenünk.Az mondta a drágám hogy ennél nagyobb orgazmusa mér nem lehet !
Próbálkozzatok, megéri !
2012. 09. 30. vasárnap 20:19  #655
Törölt felhasználó (860998)
Elnézést, nagyon gyorsan írtam, akkor itt van még egyszer:
Már nagyon szükségem lenne rá, mert isteni érzés.

Egyébként, te próbáltad már?
Egy lány.
(Ez egy válasz Zsuzsa üzenetére (2012. 09. 30. vasárnap 20:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 30. vasárnap 20:05
Most "rohadt" vagy élvezetes..?A kettő együtt nagyon gáz../
2012. 09. 30. vasárnap 20:05  #654
Zsuzsa Zsuzsa
Most "rohadt" vagy élvezetes..?A kettő együtt nagyon gáz../
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 09. 30. vasárnap 20:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (860998)
2012. 09. 30. vasárnap 20:02
Már nagyon szükségem lenne rám, mert rohadtl élvezetes dolog
Egy lány
2012. 09. 30. vasárnap 20:02  #653
Törölt felhasználó (860998)
Már nagyon szükségem lenne rám, mert rohadtl élvezetes dolog
Egy lány
2012. 08. 17. péntek 09:50  #652
Törölt felhasználó (853193)
Szia!..én már többször is megéltem és hihetetlen érzés nem lehet leírni ,hogy milyen kellemes áramlat szerűség megy át a testen,nagyon örjítő tud lenni fantasztikus ha látod ,hogy a pasinak tetszik és oda van érte az maga a csúcs.Cirrrmos.
(Ez egy válasz neta üzenetére (2012. 07. 12. csütörtök 12:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 12. csütörtök 12:42
Sziasztok!

Én nem hittem az egészben, de tegnap véletlenül, nem erre gyakorolva kétszer úgy kilövellt az asszony, hogy először nem tudtam hogy mi az. Azt hittem a nyála folyt a kezemre...., de beterített könyékig. És nem pisa volt az tuti! Ráadásul nem is tudott róla...utólag mondtam el neki. úgyhogy ma próba megint, hogy ő is lássa. smile

Hogy hogy csináltam?
Asszony térdelve állt, majd a nedves puncijába betettem 2, majd 3, majd 4 ujjamat, és addig bedugtam a kezem, amíg rá nem feszült a puncija teljesen. Majd elkezdtem belül masszírozni a hüvelyét. Először lassan, majd egyre gyorsabban. Közben ingereltem a csiklóját. Onnan tudtam meg, hogy hol jó, hogy el kezdett visítani...Néha a méhszáj alatt csináltam, néha a méhszájánál, de leginkább a hüvely felső területén a méhszáj előtti résznél. Körkörösen, hívogató mozdulat, meg ilyesmi, csak ráérzéssel, semmi tudatos nem volt benne, próbáltam ráérezni, hogy hogyan jó neki. A lényeg, hogy a végén, már elég vadul és egyre gyorsabban csináltam. Na ekkor történt meg a nem várt kilövellés...

Repdesek a boldogságtól! smile Hisz azt mondta, hogy ez volt életében eddig a legintenzívebb orgazmusa.

Szóval mindenkit erre buzdítok, hogy próbálja ki! Hatalmas élmény!
2012. 07. 12. csütörtök 12:42  #651
neta neta
Sziasztok!

Én nem hittem az egészben, de tegnap véletlenül, nem erre gyakorolva kétszer úgy kilövellt az asszony, hogy először nem tudtam hogy mi az. Azt hittem a nyála folyt a kezemre...., de beterített könyékig. És nem pisa volt az tuti! Ráadásul nem is tudott róla...utólag mondtam el neki. úgyhogy ma próba megint, hogy ő is lássa. smile

Hogy hogy csináltam?
Asszony térdelve állt, majd a nedves puncijába betettem 2, majd 3, majd 4 ujjamat, és addig bedugtam a kezem, amíg rá nem feszült a puncija teljesen. Majd elkezdtem belül masszírozni a hüvelyét. Először lassan, majd egyre gyorsabban. Közben ingereltem a csiklóját. Onnan tudtam meg, hogy hol jó, hogy el kezdett visítani...Néha a méhszáj alatt csináltam, néha a méhszájánál, de leginkább a hüvely felső területén a méhszáj előtti résznél. Körkörösen, hívogató mozdulat, meg ilyesmi, csak ráérzéssel, semmi tudatos nem volt benne, próbáltam ráérezni, hogy hogyan jó neki. A lényeg, hogy a végén, már elég vadul és egyre gyorsabban csináltam. Na ekkor történt meg a nem várt kilövellés...

Repdesek a boldogságtól! smile Hisz azt mondta, hogy ez volt életében eddig a legintenzívebb orgazmusa.

Szóval mindenkit erre buzdítok, hogy próbálja ki! Hatalmas élmény!
2012. 05. 30. szerda 22:05  #650
Demona Demona Admin
Az előjáték során, miután kellőképpen felizgultál, az ujjadat használva tapintsd ki G-pontodat. Az izgatás során a hasfalad felőli oldalon egy babszem nagyságú duzzanatot kell keresni. A G-pont izgatása vizelési ingert vált ki ez segítség is egyben, hogy jó felé tapogatózol. A kellemetlenség azonban egy idő után elmúlik. Bepisiléstől nem kell tartani mert a záróizmok feszültek, orazmuskor főleg, így ez nem fog bekövetkezni. Ha úgy érzed, megtaláltátok, akkor olyan pózban törtéjen a behatolás, például hátulról, hogy a hímvessző továbbra is izgassa a G-pontot. Ezzel egy időben a csiklót is izgatva,fenntarthatóbb az erős izgalmi állapot. Hát.. sajnos orgazmus esetén sem biztos hogy lesz magömlés, mert ez egy elég ritka jelenség, de már a G-pont felfedezése is csodálatos élvezet finom
2012. 05. 30. szerda 15:28  #649
parbaniek parbaniek VIP
eljen eljen hehe hehe
(Ez egy válasz batka.mano üzenetére (2012. 01. 08. vasárnap 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 01. 08. vasárnap 10:56
Én majd akkor hiszem el, hogy nem vagy kamus, ha tényleg fent lesz a videótok. Csak ne felejtsetek el valami GG-s hátteret készíteni nehogy azt gondoljuk a video is lopott. Egyébként a pontos "spriccelés leírást" tényleg kirakhatod ide. De legalább jól induljon be a fantáziád előtte. Ne ám valami átmásolt szöveg legyen.
2012. 05. 30. szerda 14:59  #648
walter_melon walter_melon
Taníts Mester!

De itt, hogy mindenki tanulhasson. smile
2012. 01. 11. szerda 15:51  #647
Karlos 20 Karlos 20
Ez engem is érdekelne! Köszi worship
2012. 01. 08. vasárnap 15:58  #646
Törölt felhasználó (62565)
Azt nagyon megköszönném! Várom a levelet!
2012. 01. 08. vasárnap 10:56  #645
batka.mano batka.mano
Én majd akkor hiszem el, hogy nem vagy kamus, ha tényleg fent lesz a videótok. Csak ne felejtsetek el valami GG-s hátteret készíteni nehogy azt gondoljuk a video is lopott. Egyébként a pontos "spriccelés leírást" tényleg kirakhatod ide. De legalább jól induljon be a fantáziád előtte. Ne ám valami átmásolt szöveg legyen.
2012. 01. 08. vasárnap 09:46  #644
Törölt felhasználó (379579)
Szerintem elférne itt, hogy mindenki olvashassa. wave
2012. 01. 07. szombat 22:38  #643
dragunov88 dragunov88
Légyszíves nekem is ird le!! Köszi
2012. 01. 07. szombat 16:14  #642
Törölt felhasználó (62565)
Sziasztok!

Engem az érdekelne miként tudtátok elérni a spriccelést! Mi is próbálkozunk vele de eddig csak a váladék mennyisége nőtt meg eléggé nagy mértékben! Nagyon szívesen fogadom a tanácsokat, okítást és előre is köszönöm!
2011. 12. 16. péntek 07:10  #641
hot_blood hot_blood
Gratulalunk nektek!Meg sok elvezetes egyuttletet kivanunk nektek!Varjuk a videot!! smile
2011. 12. 04. vasárnap 22:21  #640
hot_blood hot_blood
Szuper parod van,de en sem panaszkodhatom!!Kozel 12 eve vagyunk egyutt,es sok mindent kiprobaltunk mar!
Szex negyesben,szex harmasban(2 pasi es a dragam),pisiszex(de az egyszeri alkalom volt,nem jott be egyikunknek sem,nem is eroltettuk tobbet),poposzex,okolszex(4 ujjam benne volt,az o keze bizonyara becsusszanna,de nem akarja eroltetni ,mert fel,hogy kitagul,es szegyelne masokkal,mert hisz lesznek masok,mert nyitott hazassagban elunk),poposzex(imadja,ugy is van orgazmusa,hogy a pinusahoz nem is erek),most keresunk egy csajszit harmadiknak(picit nehez,volt egy csajszi szeretoje,aki nem tudta,hogy en tudom hogy ok lefekszenek egymassal,amikor a parom felhozta,hogy szuper lenne ha en is beszalnek,a csajszi hallani sem akart rola,mert total lezbikus ,azota mar szakitottak,mert a csajszi kezded komoj erzeseket erezni a parom irant),es meg sok mas aprosag,meg a spriccelos orgazmus hianyzik tapasztalatainkbol!Remelem az is osszejon elobb vagy utobb!
(Ez egy válasz Macilacy üzenetére (2011. 12. 04. vasárnap 21:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 12. 04. vasárnap 21:54
Köszi a jókivánságokat!
Véleményem(és némi tapasztalatom)szerint,ez is hasonlóképp működik a lányoknál,mint pl. a popsiszex is.Ha nagyon akarod,ragaszkodsz az eredményhez,akkor az valszeg nem fog sikerülni.
Nekünk ez volt a második alkalom,mostmár tudatosan kerestük mindketten ezt az élvezetet,de az első alkalomnál nem is árultam el,h mire készülök,csak mondtam,h megmasszirozom az intimtájékát.Hát meg is lepődtünk rendesen,h egyből jutottunk valamire.Igaz,Ő akkor még csak részben merte elengedni a nedveit,nemúgy mint a második alkalomkor(tegnap),amikor már mondhatom,h komoly mennyiséget mert produkálni,csak előtte sokat kellett biztatni,nyugtatgatni,h merje elengedni,mert én nagyon örülök neki,h ilyen belevaló csajom van.Kissé érzékeny lélek.
Érdekes,h Ő nem, jut el az orgasmusig,amikor spriccel,csak orgazmus közeli állapotban lebeg.Ehhez tudni kell,h egyébként is alaposan meg kell dolgoznia az orgazmusért,nem jön könnyen neki,de amikor elélvez,akkor,remeg,megmered,levegőét kapkod és nem ritkán potyognak a könnyei is...
2011. 12. 04. vasárnap 21:54  #639
Macilacy Macilacy
Köszi a jókivánságokat!
Véleményem(és némi tapasztalatom)szerint,ez is hasonlóképp működik a lányoknál,mint pl. a popsiszex is.Ha nagyon akarod,ragaszkodsz az eredményhez,akkor az valszeg nem fog sikerülni.
Nekünk ez volt a második alkalom,mostmár tudatosan kerestük mindketten ezt az élvezetet,de az első alkalomnál nem is árultam el,h mire készülök,csak mondtam,h megmasszirozom az intimtájékát.Hát meg is lepődtünk rendesen,h egyből jutottunk valamire.Igaz,Ő akkor még csak részben merte elengedni a nedveit,nemúgy mint a második alkalomkor(tegnap),amikor már mondhatom,h komoly mennyiséget mert produkálni,csak előtte sokat kellett biztatni,nyugtatgatni,h merje elengedni,mert én nagyon örülök neki,h ilyen belevaló csajom van.Kissé érzékeny lélek.
Érdekes,h Ő nem, jut el az orgasmusig,amikor spriccel,csak orgazmus közeli állapotban lebeg.Ehhez tudni kell,h egyébként is alaposan meg kell dolgoznia az orgazmusért,nem jön könnyen neki,de amikor elélvez,akkor,remeg,megmered,levegőét kapkod és nem ritkán potyognak a könnyei is...
(Ez egy válasz hot_blood üzenetére (2011. 12. 04. vasárnap 21:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 12. 04. vasárnap 21:27
Nagyon orulok,hogy nektek osszejott!Remelem mi is elobb vagy utobb sztorizhatunk!Sajnos eddig meg nem jott ossze,de nem adjuk fel!Remelem,a parom is kepes erre az elvezetre!Kivanok,meg nagyon sok lepedocseres kalandot nektek!!
/ 65