Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2010. 01. 29. péntek 14:29  #557
zolka74 zolka74
dako.szerintem én nem fikáztam a te partnered,szerintem Te se tedd... szánalmas,ha ilyenekkel vagdalkozol.. egyébként,ha elölröl kezded olvasni a topicot,talán Te is rájössz a dolgok nyitjára.. hasznos dolgokat irnak a hozzászólók.. ha nem jönnél rá mégsem, írj nyugodtan a privátra,és megosztom Veled..-a titkot... smile
2010. 01. 29. péntek 13:31  #556
Törölt felhasználó (69371)
ha neked az nő mf1

inkább oszd meg mindenkivel, hogy mi a titkod! ha meg nem kell nő, akkor rosszul fogalmaztad meg az írásod! alien2
(Ez egy válasz zolka74 üzenetére (2010. 01. 29. péntek 13:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 29. péntek 13:27
jajj dako... ne stresszelj már... nem kell nekem nő.. ha megnézed az adatlapom,láthatod hogy van... Tudod,volt egy vietnami barátnőm,és Ö tanított meg arra ,hogy lehet egy nőnek így örömet okozni..igazad van,a nötöl is függ.. de nekem talán 2 partnerem volt akivel nem sikerült..-pedig volt egypár... de had ne magyarázkodjak neked...
2010. 01. 29. péntek 13:27  #555
zolka74 zolka74
jajj dako... ne stresszelj már... nem kell nekem nő.. ha megnézed az adatlapom,láthatod hogy van... Tudod,volt egy vietnami barátnőm,és Ö tanított meg arra ,hogy lehet egy nőnek így örömet okozni..igazad van,a nötöl is függ.. de nekem talán 2 partnerem volt akivel nem sikerült..-pedig volt egypár... de had ne magyarázkodjak neked...
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 01. 29. péntek 12:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2010. 01. 29. péntek 12:54
egy kicsit nagy arcú vagy! azt hiszed te kellesz, ahhoz, hogy egy nő spricceljen? tudod ez a nőtől is függ, és ezt nem tudni elég gyerekes a kommented. inkább valld be így akarsz nőt szerezni mf2
2010. 01. 29. péntek 12:54  #554
Törölt felhasználó (69371)
egy kicsit nagy arcú vagy! azt hiszed te kellesz, ahhoz, hogy egy nő spricceljen? tudod ez a nőtől is függ, és ezt nem tudni elég gyerekes a kommented. inkább valld be így akarsz nőt szerezni mf2
(Ez egy válasz zolka74 üzenetére (2010. 01. 29. péntek 10:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 29. péntek 10:20
Na ha van itt olyan leányzó,aki élvezés közben még nem spriccelt,de szeretne az nyugodtan zaklasson.. smile akár priviben is...
2010. 01. 29. péntek 10:20  #553
zolka74 zolka74
Na ha van itt olyan leányzó,aki élvezés közben még nem spriccelt,de szeretne az nyugodtan zaklasson.. smile akár priviben is...
2010. 01. 24. vasárnap 14:56  #552
Törölt felhasználó (69371)
tegnap este sikerült végre. igaz nem volt sok, mert én sem bírtam tovább. nekikezdtünk a dolognak, majd a végére kutyapózban bekeményítettem, nagyokat löktem rajta, párom közben a kezével a csiklóját izgatta, majd elélvezett. mivel én még ekkor nem voltam abban a fázísban, így kihúztam, majd visszaraktam remegő testébe, pumpáltam 3-at, majd kirántottam, vissza pumpa megint, majd kirántás. 3-4 kirántást csináltam, és ezekben a pillanatokban spiccelt a nedü a párom puncijából. mivel ez nagyon felizgatott én sem bírtam tovább, pedig még akartam, hogy neki még jobb legyen. majd legközelebb. azt hitte bepisilt, de elmondása szerint mégsem olyan érzés volt, azt mondja se jó, se rossz nem volt, hanem furcsa érzés, de látszott rajta, hogy élvezi. próbáltam ma is, de nem jött össze a spricc.
2009. 11. 20. péntek 18:39  #551
MrEnigma MrEnigma
Azért mert feltehetőleg a két vibri együttes alkalmazása jelentősebben stimulál int a pasik.
De a normál válaszhoz írd már le, hogy pasival hogy csinálod (általában, póz stb) és a 2 vibri alkalmazásáról is írhatnál pár sort amikor elcsurransz tőle. Akkor talán tudunk tippet adni pasival eddig miért nem volt még ilyen.
2009. 11. 19. csütörtök 16:13  #550
gorbesrac gorbesrac VIP
Feszélyeznek a pasik? Vagy esetleg nem elég kemények?
2009. 11. 18. szerda 07:24  #549
Törölt felhasználó (463383)
Próbáld a kettőt vegyesen alkalmazni!
2009. 11. 15. vasárnap 08:32  #548
Andrea és Endre Andrea és Endre
Valóbban nehéz dolog, mert olyan érzés, mintha pisilni kellene. Nálunk is sokáig tartott, mire a kedvesem képes volt teljesen ellazulni és elengedni magát. Anélkül viszont soha nem fog menni. De a kád valóbban fura ebben az estben. Tény, hogy az exem (és most már a jelenlegi kedvesem is) képes volt rá, de azért itt nem több literről van szó. Mi egy lakk lepedőt szereztünk be, mert így nem kell törülközővel vagy egyéb nedvszívó anyagokkal bíbelődni. Továbbá nem fenyegeti a matracot az elázás veszélye és nyugodtan folytathatjuk tovább, amit elkezdtünk. vigyor2
2009. 11. 14. szombat 02:13  #547
MrEnigma MrEnigma
Azért a kád enyhe barokkos túlzás nem?
Tényleg, könyörgöm mondj már egy tippet lányoknak, hogy hogyan vagy miért érdemes ledönteni azt a gátat hogy "Jajj bepisilek, visszatartom, mert tök ciki!" miközben ez nem is az lenne és aki épp adja neki a jót az élvezné is?
Egyszerűen én már mindent megpróbáltam egy leányzóval, de visszatartja és nyugtat, hogy így is jó neki, pedig csak egy picikét kéne ellazulnia és máris mehet a mennyekbe. És elsőre nem fog litereket kispriccelni. De ő még mindig tart tőle és jó neki így is. :S Én meg a falnak megyek.
(Ez egy válasz Cattie üzenetére (2009. 11. 03. kedd 21:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 11. 03. kedd 21:18
Ez így van! Mert nálunk is kevés volt, végül az lett az átmeneti megoldás, hogy mivel párom korházban dolgozik szerzett egy gumilepedőt és ezt tettük még alánk hogy ne ázzon át a lepedő és a türcsi. De változó ez is mert van amikor kevesebb és van amikor egy kád sem lenne elég smile
2009. 11. 04. szerda 23:32  #546
kandurmarci kandurmarci VIP
Kád? Mekkora kád? Azért ez túlzás, nem? Mindenesetre fantasztikus vagy. Már egy kicsike kis lucsoktól is mennybe megyek.
2009. 11. 04. szerda 18:36  #545
Törölt felhasználó (39273)
Igazad van, tényleg változó a mennyiség. Van úgy, hogy eláztatjuk a fürdőszobát smile
(Ez egy válasz Cattie üzenetére (2009. 11. 03. kedd 21:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 11. 03. kedd 21:18
Ez így van! Mert nálunk is kevés volt, végül az lett az átmeneti megoldás, hogy mivel párom korházban dolgozik szerzett egy gumilepedőt és ezt tettük még alánk hogy ne ázzon át a lepedő és a türcsi. De változó ez is mert van amikor kevesebb és van amikor egy kád sem lenne elég smile
2009. 11. 03. kedd 21:18  #544
Cattie Cattie VIP
Ez így van! Mert nálunk is kevés volt, végül az lett az átmeneti megoldás, hogy mivel párom korházban dolgozik szerzett egy gumilepedőt és ezt tettük még alánk hogy ne ázzon át a lepedő és a türcsi. De változó ez is mert van amikor kevesebb és van amikor egy kád sem lenne elég smile
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2009. 11. 03. kedd 19:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 11. 03. kedd 19:07
Na itt van neked:
#16
#30
#33
#110
#111
hozzászólásaim.
Nem nem abból áll ez a pár poszt hogy én mondom meg a tuti. Na jó abból is. De találsz egy pár linket ami elvezet olyan oldalakra ahol foglalkoznak a témával, amit nem én írtam, sőt független tőlem és ahonnan én is informálódtam.
Na közben visszanéztem ezeknek a linkeknek a fele már halott, de egyik másik kiindulópontnak jó.
Kulcsszavak. Női ejakuláció/magömlés, Skene-mirigy, G-pont, ugyanezek angol megfelelője, és Carol Queen.

A sok sok alattam szóló "szakértőt" meg megkérném, hogy az "Ez pisi" vagy "Csak kamu, vízzel van felfújva" jellegű valóban szakmailag, biológiailag jól megalapozott kikezdhetetlen érvrendszerüket 2-3 szónál bővebben legyenek szívesek kifejteni, némi külsős információforrással is alátámogatva, hogy hitele legyen annak amit írnak.
A hitetlenkedők be-bekiabálásukat meg tartsák meg maguknak, mer fogalmuk sincs a dologról.
Vitázni lehet értelmesen, de ahhoz egy egy odalökött sor nem elég. Lehet kifejteni. Aki erre lusta inkább hallgasson!
2009. 11. 03. kedd 19:16  #543
MrEnigma MrEnigma
Még egy ilyen tartalmas hozzászólás és pofon lesz a vége!
2009. 11. 03. kedd 19:09  #542
MrEnigma MrEnigma
Bár nem nekem szólt a kérdés, de magamra veszem ceccus mellett.
Mi anno használtunk 4 rét hajtott törcsit.
Általában az bőven elég, de ha odateszed magad rendesen és a leányzó is rendesen fel van húzva és nem csak egy gyors numerát csináltok akkor lehet kevés lesz.
2009. 11. 03. kedd 19:07  #541
MrEnigma MrEnigma
Na itt van neked:
#16
#30
#33
#110
#111
hozzászólásaim.
Nem nem abból áll ez a pár poszt hogy én mondom meg a tuti. Na jó abból is. De találsz egy pár linket ami elvezet olyan oldalakra ahol foglalkoznak a témával, amit nem én írtam, sőt független tőlem és ahonnan én is informálódtam.
Na közben visszanéztem ezeknek a linkeknek a fele már halott, de egyik másik kiindulópontnak jó.
Kulcsszavak. Női ejakuláció/magömlés, Skene-mirigy, G-pont, ugyanezek angol megfelelője, és Carol Queen.

A sok sok alattam szóló "szakértőt" meg megkérném, hogy az "Ez pisi" vagy "Csak kamu, vízzel van felfújva" jellegű valóban szakmailag, biológiailag jól megalapozott kikezdhetetlen érvrendszerüket 2-3 szónál bővebben legyenek szívesek kifejteni, némi külsős információforrással is alátámogatva, hogy hitele legyen annak amit írnak.
A hitetlenkedők be-bekiabálásukat meg tartsák meg maguknak, mer fogalmuk sincs a dologról.
Vitázni lehet értelmesen, de ahhoz egy egy odalökött sor nem elég. Lehet kifejteni. Aki erre lusta inkább hallgasson!
2009. 11. 03. kedd 18:52  #540
MrEnigma MrEnigma
Keress rá a hozzászólásaimra ebben a témában és találsz bőven leírást tőlem és linkelve is angolul és magyarul.
Per pill. az elfogadott nézet Grafenberg ponthoz (G-pont) köthető Skene-mirigy heves váladékkiválasztása (mely a húgycsőbe ürül) okozza ezt.
De keress rám hadd ne nekem kelljen már megint előremásolnom magamat.
(Ez egy válasz GUMMIMACI üzenetére (2009. 03. 20. péntek 06:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 03. 20. péntek 06:20
Sziasztok!
Valaki meg tudja mondani, hogy egész pontosan mi is spriccel olyankor?
Tleg érdekelne, mivel nem olvastam utána
2009. 10. 30. péntek 10:56  #539
zsomyk zsomyk
Sziasztok!!

Nagyon nagyokat szoktam élvezni, de még soha nem spricceltem. Ez adottság?? Vagy lehet valahogy gyakorolni? Tényleg nagyon érdekel,mert nagyon erotikusnak tartom
2009. 10. 20. kedd 18:04  #538
skala.cope skala.cope
Volt egy ilyen spriccelős szeretőm. Fantasztikus volt a szex! Hatalmasakat tudott élvezni! Életem legjobb együttléteit töltöttem vele. Órákig szeretkeztünk... imádtam nyalni a punciját. Pillanatok alatt benedvesedett és újra meg újra lüktetve spriccelte az édes nedűt. A legszebb az volt, amikor rajtam ülve élvezett! Éreztem ahogy lövell, a farkamon végigcsurog... Isteni! Gyönyörű emlékek ezek!
/ 65