Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2007. 07. 30. hétfő 08:07  #217
pestpasi pestpasi
Sziasztok!

Én is régóta keresek olyan lányt, aki képes spriccelős orgazmusra.
2007. 07. 30. hétfő 02:43  #216
Törölt felhasználó (30048)
en is gyakorlom a témát szorgosan
el is hitettem a barátnőmmel hogy nem pisilnie kell...ö elengedte magát...de aztan megis...:S nyes
miert lehetett ez?
csacsa
2007. 07. 29. vasárnap 21:11  #215
roarr roarr VIP
Nekem egyszer sikerült a barátnőmmel. Nem semmi küzdelem volt de megérte. Kipróbálnám mással... smile
2007. 07. 29. vasárnap 10:09  #214
pumukli534 pumukli534
1x láttam 1 ilyen filmet. Azóta szeretném én is kipróbálni...
2007. 07. 29. vasárnap 08:32  #213
gorbesrac gorbesrac VIP
Nagyon dícséretes, hogy gyakorolsz! smile Szerintem nem én vagyok az egyetlen aki szívesen megnézné hogyan csurogsz. smile Nagyon örülnék néhány csurgás közben/után készült képnek.
(Ez egy válasz Zizzke üzenetére (2007. 07. 29. vasárnap 02:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 29. vasárnap 02:56
Sziasztok smile Érdekes a téma, vettem a fáradságot és végigolvastalak titeket smile Sőt, promt' gyakorlásba fogtam. Jelentem, vibrátorral sikerült csurognom egy jót. smile Spriccelés nem volt, de ennek is nagyon örültem smile
Tényleg hasznos a fórum, tanultam belőle, köszi smile
2007. 07. 29. vasárnap 02:56  #212
Zizzke Zizzke
Sziasztok smile Érdekes a téma, vettem a fáradságot és végigolvastalak titeket smile Sőt, promt' gyakorlásba fogtam. Jelentem, vibrátorral sikerült csurognom egy jót. smile Spriccelés nem volt, de ennek is nagyon örültem smile
Tényleg hasznos a fórum, tanultam belőle, köszi smile
2007. 07. 24. kedd 09:57  #211
Törölt felhasználó (3995)
Hát, nem tudom, nekem már több lánynál is sikerült elérnem a spriccelést, és nem csak pár csepp erejéig, hanem teljes lepedőáztatásig. Egy idő után már külön fürdőlepedőt kellett használni. smile Amúgy a "klasszikus" középső+gyűrűs ujj kettőssel sikerül elérnem a kívánt eredményt. smile És csak megnyugtatásul a többi próbálkozónak: az első sikerig nekem sem volt könnyű az út. És itt nagyobb részt a hölgy meggyőzése volt a feladat, hogy higyje el, nem pisilnie kell...
2007. 07. 24. kedd 08:46  #210
Törölt felhasználó (47519) VIP
Még mi is csak a "bőséges nedüig" jutottunk el, a spricc még várat magára. Na, de a remény hal meg utoljára!!!

"...tudom: a kardhal meg először..."
2007. 07. 18. szerda 21:52  #209
kotlar kotlar
Fantasztikus mikor spriccel a csaj. 7 évid jártunk, nagy volt a szerelem, a š-ik év után indult be a spricc, egyre nagyobb mennyiségben.Borzasztóan jó, mikor telespricceli a szád, nyeli a spermát. Ez a csúcs: 69.
2007. 07. 18. szerda 18:46  #208
Valakiakivagy Valakiakivagy
Olyan volt már nálunk is, hogy sok lé jött, de spricc még nem...
2007. 07. 18. szerda 17:10  #207
sokroyg sokroyg
sok lány nem is tudja mi ez, és zavarban van. Ha érezné, hogy jön valami, inkább feszült lesz, ahelyett, hogy kiengedné magából... Visszasírom én is, hidd el, de mostani barátnőm nagyon szeretem, és bár Ő még nem spriccelt, de nem is ezért vagyok vele... talán egyszer Ő is ráérez smile
Ja, és még annyi, hogy ne tegyük felelőssé a csajokat, hogy rajtuk múlik, nam kell ez miatt görcsöltetni Őket!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 18. szerda 16:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (729)
2007. 07. 18. szerda 16:44
Fúú, irigyellek!!
Szerintem inkább a nôn múlik, már csak azért is, mert ha ô tudja,
hogy hogy jó neki és élvezi is a spriccelést, úgyis rávezeti a faszit,
hogy hogy csinálja!
2007. 07. 18. szerda 16:44  #206
Törölt felhasználó (729)
Fúú, irigyellek!!
Szerintem inkább a nôn múlik, már csak azért is, mert ha ô tudja,
hogy hogy jó neki és élvezi is a spriccelést, úgyis rávezeti a faszit,
hogy hogy csinálja!
(Ez egy válasz sokroyg üzenetére (2007. 07. 18. szerda 16:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 18. szerda 16:31
A pasin múlik, hogy mennyire jól csinálja? vagy a lányon, hogy hajlandó-e felszabadultan élvezni?
Piszkos mázlim volt, életem legelső szeretkezése, a szűzességem elvesztése egy ilyen lánnyal történt meg. Akkor még nem tudtam, hogy mi ez, óriásit spriccelt, mondhatni megijedtem smile
Ne mondja senki, hogy én már akkor annyira értettem a szexhez... Ellenben a hölgy elmondta, hogy előtte is gyakran ilyen orgazmusa van, és azóta is, szinte minden alkalommal így élvez...
Ráérzett saját testére, nincs benne feszélyérzet, és neki minden alkalommal sikerül így... Azóta egyetlen ilyen lánnyal hozott össze a sors, de neki csak csordogált, fini nagyon smile
Mindenkinek sok sikert a görcs nélküli felszabadult orgazmusokhoz... wink
2007. 07. 18. szerda 16:31  #205
sokroyg sokroyg
A pasin múlik, hogy mennyire jól csinálja? vagy a lányon, hogy hajlandó-e felszabadultan élvezni?
Piszkos mázlim volt, életem legelső szeretkezése, a szűzességem elvesztése egy ilyen lánnyal történt meg. Akkor még nem tudtam, hogy mi ez, óriásit spriccelt, mondhatni megijedtem smile
Ne mondja senki, hogy én már akkor annyira értettem a szexhez... Ellenben a hölgy elmondta, hogy előtte is gyakran ilyen orgazmusa van, és azóta is, szinte minden alkalommal így élvez...
Ráérzett saját testére, nincs benne feszélyérzet, és neki minden alkalommal sikerül így... Azóta egyetlen ilyen lánnyal hozott össze a sors, de neki csak csordogált, fini nagyon smile
Mindenkinek sok sikert a görcs nélküli felszabadult orgazmusokhoz... wink
2007. 07. 11. szerda 09:33  #204
Törölt felhasználó (100967)
Nekünk is összejött már egyparszor a dolog. Mondjuk spricc nem volt, de ujjazás közben ereztem, ahogy vmi raspriccol belül az aujjamra es aztan kicsordul a tenyeremre egy csomo lé. Hát ennyi. Ha fel tudod izgatni eléggé a csajt akkor lehetséges.
2007. 07. 06. péntek 10:05  #203
Törölt felhasználó (47519) VIP
Azért ez nem olyan rossz topic, hogy csak úgy eltűnjön!
Ötletek, tapasztalatok??
Hajrá!
2007. 05. 17. csütörtök 23:00  #202
sanyiy sanyiy
azt tudom javasolni mindenkinek hajol feltugjátok izgatni apuncit ugy hogymár könyörögjönértetek akormegfogjátok tapasztalni ezt a csodálatos dolgot.ezt tapasztalatbol irtam mert az énpárom hálistenek ijen.jo gyakorlást mindenkinek
2007. 05. 17. csütörtök 15:47  #201
Törölt felhasználó (53426)
Az életben legalább egyszer lennék ilyen lánnyal!
A világ végére is elmennék,csak lássam élőben.
2007. 05. 10. csütörtök 17:32  #200
brody brody VIP
Nekem volt olyan barátnőm akinek minden élvezése pisivel és telyes önkivülettel zárult.Nagyon érdekes és izgató volt.Szeretném ha most is lenne ilyen csajom.Baranyából jelentkezhetne egy.
2007. 05. 10. csütörtök 13:21  #199
tamas93 tamas93
Hát igen ez jellemző aki akarja hogy legyen ilyen csaja az persze hogy nem talál.
2007. 05. 10. csütörtök 09:55  #198
Törölt felhasználó (160)
Kedves Katám!
Hát igen, ez egy eléggé összetett dolog, mert a legtöbb pasi óckodik tőle, mert tényleg azt hiszik, hogy az csak vizelet! Amelyik pasi nagyon szeretné - mint pl. én smile - az meg nem talál olyan lányt aki ne "röhögné" ki! Sajnos ez van, mint pl.a prosztataorgazmus..., hasonló azzal is a helyzet, pedig ha a pasik tudnák, hogy az egyáltalán nem buziság, és annál nagyobb élvezet nincs is, és ezt meg lehetne nekik "magyarázni", én biztos vagyok benne, hogy másként gondolkodnának, vagy ha csak egyszer lenne benne részük...! Egyébként nagyon jókat írt mindenki, és sokat lehet itt tanulni! Hajrá, és sok-sok hatalmas orgazmust kívánok mindenkinek!!! finom
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 05. 09. szerda 20:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (80046)
2007. 05. 09. szerda 20:01
Szerintem nagyon sok csajnak menne,de a pasik nem hozzák ki belölünk.
/ 65