Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2007. 10. 11. csütörtök 10:34  #167
xerox001 xerox001
Maximálisan egyetértek ZACS-al! Fő a változatosság, legyen a párunk fazonírozott is, néha csupasz is, néha mintás is! Üdv.
2007. 10. 08. hétfő 15:50  #166
zacs zacs
Mintás, kopasz, és fazonírozott. Tényleg nagyban függ a csajtól, a mufftól. De egy a lényeg: változatosan a legjobb! Az sem baj ha több különböző van.
2007. 10. 08. hétfő 12:15  #165
Törölt felhasználó (54854)
az én páromnak csupasz volt amikor összejöttünk, utánna rászokott a csíkra, mostanában megint teljesen csupasz volt, de rávettem, h növessze meg egy kicsit, mert szerintem szőrösen is nagyon izgató a puncija crazya eddig bejött nálunk mindegyik változat eplus2 wink
2007. 09. 30. vasárnap 17:25  #164
spy spy
mmoni!

ezek szerint voltál már csajjal is?
hányszor? kikkel? és milyen volt?
2007. 09. 27. csütörtök 16:30  #163
bigsasa bigsasa
Én acsupasznak vagyok a hive én is borotválom,sokkal izgatóbb egy szépen borotvált punci mint egy bozontos.
2007. 09. 27. csütörtök 14:25  #162
kotlar kotlar
Ha már borotváljuk, akkor legyen teljesen csupasz. Mi mindketten hetente kétszer egymást borotváljuk.Pár perc kérdése és jöhet a szex. Egy kis olajjal bekenjük egymás intim részeit és ne tudd meg milyen jó, ha sohasem próbáltad. Ugy vettem öszre, hogy a nudista strandon és a szaunában is egyre többen hódolnak a szőrtelenségnek. Nincs is ennél jobb.
(Ez egy válasz Lion74 üzenetére (2007. 09. 20. csütörtök 10:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 20. csütörtök 10:24
Igen divatból jött be a csupaszítás.
De sokkal kényelmesebb esztétikusabb és higénikusabb is. A csupasz-csupasz párosításban pedig sokkal jobban érzed a partnered. Mi nem vagyunk a teljesen csupasz híve. Egy kis diszités V minta vagy csík vagy vmi feldobja a puncit, és a párom is szereti ha a farkam felett van egy kis rövidre nyírt rész.
2007. 09. 20. csütörtök 10:24  #161
Lion74 Lion74 VIP
Igen divatból jött be a csupaszítás.
De sokkal kényelmesebb esztétikusabb és higénikusabb is. A csupasz-csupasz párosításban pedig sokkal jobban érzed a partnered. Mi nem vagyunk a teljesen csupasz híve. Egy kis diszités V minta vagy csík vagy vmi feldobja a puncit, és a párom is szereti ha a farkam felett van egy kis rövidre nyírt rész.
2007. 09. 19. szerda 18:27  #160
kicsirics kicsirics
mi a párommal rendszeresen borotváltuk
szerintem izgalmasabb a szex is úgy finom
(Ez egy válasz f1ck0 üzenetére (2007. 09. 19. szerda 13:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 19. szerda 13:58
"...KELLENE.."
De egy férfinál ez egész más...
Hisz az igazi férfi ismertető jele a szőrös f*sz,has! nyes (meg h f1ck0^^)

A viccet félrehajintva a férfiaknál is valaki vagy borotválja rendszeresen vagy nem, mert egyik sem rosz(dzsungel-vagy,sem), csak mikor már van vagy félcentis mindenhol,mert ugyan ő "borotválja" de már annyi ideje nem, hogy sajtot lehetne rajta reszelni...az már ápolatlanság!
Összegezve:Csak el kell döntetni a férfiaknak, h borotválja, vagy nem borotválja( vagy formásan), de azt rend(szer)esen, mert ha nem az unorító szerintem...
Én rendszeresen nemborotválom nyes (de hajmosáskor öntök oda is egy kis sampont smile )
2007. 09. 19. szerda 13:59  #159
castortroy21 castortroy21
a barátnőm puncija szinte teljesen csupasz, csak egy kis "v" díszíti a csiklója felett, mintegy megmutatva a helyes irányt smile
számomra ez a tökéletes fazon, a tökéletes puncival párosítva
2007. 09. 19. szerda 13:58  #158
f1ck0 f1ck0
"...KELLENE.."
De egy férfinál ez egész más...
Hisz az igazi férfi ismertető jele a szőrös f*sz,has! nyes (meg h f1ck0^^)

A viccet félrehajintva a férfiaknál is valaki vagy borotválja rendszeresen vagy nem, mert egyik sem rosz(dzsungel-vagy,sem), csak mikor már van vagy félcentis mindenhol,mert ugyan ő "borotválja" de már annyi ideje nem, hogy sajtot lehetne rajta reszelni...az már ápolatlanság!
Összegezve:Csak el kell döntetni a férfiaknak, h borotválja, vagy nem borotválja( vagy formásan), de azt rend(szer)esen, mert ha nem az unorító szerintem...
Én rendszeresen nemborotválom nyes (de hajmosáskor öntök oda is egy kis sampont smile )
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 09. 18. kedd 23:25), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 tom1019 VIP Admin
2007. 09. 18. kedd 23:25
látszik hogy nem a te gondolataid (idézet valamiből), és az is, hogy nem értesz vele teljesen egyet!
azt gondolom igazad lehet!
a természetes nő az igazi,
legyen kívánatos, mindig tiszta,
legyen jó és kellemes illatú,
legyen mindenhol gömbölyű,
legyen okos, intelligens, mindenre fogékony
legyen a szexben nyitott
legyen megértő és toleráns
legyen TERMÉSZETES, mind a belül, mind kívűl egyaránt (nem baj, ha nem kopasz mindenhol, de legyen ápolt)

sajnos, vagy szerencsére ez a ffi-akra is jellenzőnek kellene lennie (még a nemi szőrzetünknél is, mert redkívűl buzis és undorító egy ffi láb vagy mellkas, amikor az a borostáktól kezd sötétedni) eplus2
2007. 09. 19. szerda 11:26  #157
yanee84 yanee84
ha az ősember is ennyit szórakozott volna a szőrtelenítéssel,akkor mi nem lennénk itt. ez persze demagógia, a szőrtelenítés divat. ki tudja mi lesz még, lehet, hogy 10 év múlva meg a szőr lesz divatos! de a szex nem divat kérdése, szerencsére. (mármint a létezése, a módja már inkább az aktuális trendektől függ)
2007. 09. 19. szerda 11:23  #156
yanee84 yanee84
worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 07. 25. szerda 23:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621)
2007. 07. 25. szerda 23:39
Röhögnöm kell, kezdődik az egész előlről. Levágatom a kezeim, ha mégegyszer ide beírok. Tudom az ismétlés a tudás anyja de b@sszátok meg ennyiszer?
Azért még egy kérdésem lenne, itt a nagy kijelentő urak felé:
ott vagy kanosan, utálod a kopasz pinát /vagy szőröset/ és egy bazi jó csajjal vagy aki már alattad fekszik. Meglátod, felöltözöl és hazamégy ugye? na erről ennyit, meg a topicról is.
nekem a szőrös jön be
nekem a kopasz
nekem meg az, hogy az egész nem erről szól, pina legyen, forró oszt' megbeszéljük! /DDDDDDDDD/
2007. 09. 19. szerda 06:34  #155
MmePrune MmePrune VIP Admin
jól látod, hogy nem értek vele egyet smile
és f1ck0 hsz-ében van a kulcsszó: elvárás...ha valaki szőrtelenít, akkor azt tegye azért, mert szükségesnek érzi a saját komfortérzete, igénye miatt...ne azért, mert ez a trendi, ez az elvárás...és aki beáll a sorba és uniformizálódik az ne tegyen mocskolódó megjegyzést arra, aki megtartja saját egyéniségét, és szőrzetét vigyor0

egy szőrös testet is lehet tisztán tartani, semmi köze a higiéniának a szőrtelenséghez...elvárás pedig lehetne ezer más, sokkal, de sokkal fontosabb dologgal szemben
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 09. 18. kedd 23:25), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 tom1019 VIP Admin
2007. 09. 18. kedd 23:25
látszik hogy nem a te gondolataid (idézet valamiből), és az is, hogy nem értesz vele teljesen egyet!
azt gondolom igazad lehet!
a természetes nő az igazi,
legyen kívánatos, mindig tiszta,
legyen jó és kellemes illatú,
legyen mindenhol gömbölyű,
legyen okos, intelligens, mindenre fogékony
legyen a szexben nyitott
legyen megértő és toleráns
legyen TERMÉSZETES, mind a belül, mind kívűl egyaránt (nem baj, ha nem kopasz mindenhol, de legyen ápolt)

sajnos, vagy szerencsére ez a ffi-akra is jellenzőnek kellene lennie (még a nemi szőrzetünknél is, mert redkívűl buzis és undorító egy ffi láb vagy mellkas, amikor az a borostáktól kezd sötétedni) eplus2
2007. 09. 18. kedd 23:25  #154
tom1019 tom1019 VIP Admin
látszik hogy nem a te gondolataid (idézet valamiből), és az is, hogy nem értesz vele teljesen egyet!
azt gondolom igazad lehet!
a természetes nő az igazi,
legyen kívánatos, mindig tiszta,
legyen jó és kellemes illatú,
legyen mindenhol gömbölyű,
legyen okos, intelligens, mindenre fogékony
legyen a szexben nyitott
legyen megértő és toleráns
legyen TERMÉSZETES, mind a belül, mind kívűl egyaránt (nem baj, ha nem kopasz mindenhol, de legyen ápolt)

sajnos, vagy szerencsére ez a ffi-akra is jellenzőnek kellene lennie (még a nemi szőrzetünknél is, mert redkívűl buzis és undorító egy ffi láb vagy mellkas, amikor az a borostáktól kezd sötétedni) eplus2
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 09. 18. kedd 22:15), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune MmePrune VIP Admin
2007. 09. 18. kedd 22:15
"A szőrtelenítési terror legkorábbi áldozatai a nők. Szőrös nő nem létezhet, csak egy perverz férfi álmaiban. A nőknél a kiindulás: a tesztoszteron-mentes milói Vénusz. A reklámokból tudjuk: ha egy belevaló nő lábára selyem-kendőt dobunk, akkor az akadálymentesen végigomlik a lábon, és lágyan elpihen. Selyem a selyemnek örül. A nő is selyemből van, márpedig szőrös selymet ki látott? Aki igen, az köteles azonnal leborotválni, a gyulladásos sebeket pedig krémekkel álcázni és ápolni! A hónalj pedig maga kell legyen az örökkévalóság gyémántfényű kagylója! Egy szó mint száz, a szőrös nő nem nő. Ha nőként nő akarsz maradni, elő a pengével!
A szőr-eltávolítás technikái egyre fájdalommentesebbek, és mivel a szépség kötelező, ha egy kicsit mégis fáj, az se baj. Úgy tűnik, a hajon és a szemöldökön kívül a szőrnek egy nő testén egyre kevésbé lehet keresnivalója manapság. Némi utóvéd-harc folyik még ugyan a bikini-vonalért, de a „Titkok Kertje” egyre „titok-nélkülibb” lesz."

2007. 09. 18. kedd 22:56  #153
f1ck0 f1ck0
Én a csupaszat szeretem/nem tudom megindokolni miért, talán mert.../ ,de nem vetem meg a szőröset sem.Mindenesetre a mai világban az 20'as lányoktól elvárja az ember, hogy legalább fazonformált legyen.
2007. 09. 18. kedd 22:15  #152
MmePrune MmePrune VIP Admin
"A szőrtelenítési terror legkorábbi áldozatai a nők. Szőrös nő nem létezhet, csak egy perverz férfi álmaiban. A nőknél a kiindulás: a tesztoszteron-mentes milói Vénusz. A reklámokból tudjuk: ha egy belevaló nő lábára selyem-kendőt dobunk, akkor az akadálymentesen végigomlik a lábon, és lágyan elpihen. Selyem a selyemnek örül. A nő is selyemből van, márpedig szőrös selymet ki látott? Aki igen, az köteles azonnal leborotválni, a gyulladásos sebeket pedig krémekkel álcázni és ápolni! A hónalj pedig maga kell legyen az örökkévalóság gyémántfényű kagylója! Egy szó mint száz, a szőrös nő nem nő. Ha nőként nő akarsz maradni, elő a pengével!
A szőr-eltávolítás technikái egyre fájdalommentesebbek, és mivel a szépség kötelező, ha egy kicsit mégis fáj, az se baj. Úgy tűnik, a hajon és a szemöldökön kívül a szőrnek egy nő testén egyre kevésbé lehet keresnivalója manapság. Némi utóvéd-harc folyik még ugyan a bikini-vonalért, de a „Titkok Kertje” egyre „titok-nélkülibb” lesz."

2007. 08. 10. péntek 11:31  #151
Puncikiralyno Puncikiralyno
Az a helyzet, hogy minden évben van divat arra vonatkozóan, hogy hogyan és miként illik fazonírozni a puncit. Nem titok, többször leírtam, én a csupasz punci híve vagyok, így érzem jól magam (nyilván vannak időszakok, amikor az ember úgymond regenerálódik). A párom el is várja a borotválást, de ha én szólok, hogy neki is ideje lenne borotválni, akkor rögtön azzal jön elő, hogy már nem vagyok elég jó neked így? Tegnap az hangzott el, hogy így nyaranta milyen kellemetlen is ha nő a szőr, és hogy az alsógatya miatt ez különösen gáz. Ezúton megerősíteném, ez a nőknél sincs másként smile
2007. 08. 10. péntek 09:41  #150
fiui fiui
szerintem egy no legyen jo szoros
azert mert eleg izgato amikor a puncit keresed a dzsungelben de a legfontosabbb hogy tiszta es apolt legyen
2007. 08. 10. péntek 00:00  #149
DrAnthony DrAnthony
Igazad van, lehet itt indokolgatni, kinek mi tetszik... Az ápoltság és a tisztaság a legfontosabb. Tudod: "Ne fürggyééé le!" nyes
(Ez egy válasz faterboy üzenetére (2007. 08. 09. csütörtök 23:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 09. csütörtök 23:29
Barsonyos szőrös punci a kedvencem,ki probaltunk mar mindent,csupaszon is fincsi,mikor borostas akkor eleg kellemetlen. Tiszta és ápolt legyen az a fontos,meg jo tüZes....
2007. 08. 09. csütörtök 23:29  #148
faterboy faterboy
Barsonyos szőrös punci a kedvencem,ki probaltunk mar mindent,csupaszon is fincsi,mikor borostas akkor eleg kellemetlen. Tiszta és ápolt legyen az a fontos,meg jo tüZes....
/ 38