Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2024. 04. 11. csütörtök 16:38  #27
Bppár88 Bppár88
Lehet majd el jönn annak is az ideje …lassú víz partot mos .,
(Ez egy válasz Levrol85 üzenetére (2024. 04. 11. csütörtök 13:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 11. csütörtök 13:09
Nálunk egyszer volt hármas .Azóta nem akarja .Pedig jó lenne látni ,ahogy más faszától élvez .Szex közben gyakran felhozom neki a témát ,akkor nagyokat élvez .Mikor dugom ,néha szokta szopni a műfaszt is .Nagyon izgalmas tud lenni .
2024. 04. 11. csütörtök 14:52  #26
Keksz Elek Keksz Elek
A legtöbben csak odáig jutnak el, hogy be se merik vallani az asszonynak, hogy mire vágynak. Engem is legalább hetente egyszer megkér valaki, hogy legyek a párjával, de az esetek 99%-ban elakad a projekt ott és akkor, amikor be kéne vonni a kedves nejet is. Tudnám sorolni a felhasználóneveket. Ha belép az ember a chatre, csak ott állandóan van legalább 5-10 ilyen komolytalan álmodozó. Nyilván tisztelet a kivételnek.
2024. 04. 11. csütörtök 13:46  #25
RicoRex RicoRex
Nekem dobná fel az asszony... kérdés, ez arról szól-e, hogy TE hogy szeretnéd vagy arról, hogy PÁROD élvezze? Elvégre róla (is) szól
(Ez egy válasz Jokerotti üzenetére (2024. 04. 10. szerda 21:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 10. szerda 21:55
Hát én felhoztam, benne volt egyből, egy kisnideig emészgette beszéltünk róla, aztán felhozott egy személyt, mondtam, hogy nem... Megint leülepedett a dolog, erre mondtam neki egyik nap, regisztráltam ide oda, hogy keressek, a válasz, az volt, hogy idegennel meg nem akar. Úgyhogy most megint várós a helyzet sajnos
2024. 04. 11. csütörtök 13:26  #24
Creampiefetis Creampiefetis
Nálunk addig jutott a dolog, hogy néhányszor beszéltünk róla de minden alkalommal határozottan elutasította a dolgot. Ezt nem is nagyon értem.. ki nem szeretne egy 15 éves kapcsolatban engedéllyel mással is dugni? Úgy látszik van ilyen de számomra érthetetlen.
2024. 04. 11. csütörtök 13:20  #23
ipppiapppacs ipppiapppacs
Nagyon nehéz partnert találni, akinek mi vagyunk szimpik az nekünk nem volt, aki nekünk volt, annak meg mi nem...
ráadásul, nálunk feltétel a nagy intimmel rendelkező fiatalabb pasi. Belefutottunk kamusba is nem egyszer. A nejem benne lenne, természetesen, bár az adatlapunkon az van hogy nem keresünk, mert úgyis reménytelennek látszik ennyi csalódás után.
2024. 04. 11. csütörtök 13:09  #22
Levrol85 Levrol85
Nálunk egyszer volt hármas .Azóta nem akarja .Pedig jó lenne látni ,ahogy más faszától élvez .Szex közben gyakran felhozom neki a témát ,akkor nagyokat élvez .Mikor dugom ,néha szokta szopni a műfaszt is .Nagyon izgalmas tud lenni .
2024. 04. 11. csütörtök 07:14  #21
Krumplisteszta Krumplisteszta
"...mondtam, hogy nem..."
Jo esellyel el is kurtad a dolgot hosszu idore. A nok tobbsege nem tud valamilyen szintu vonzalom nelkul kielegitoen szexelni. A szimpatia, az illatok, erzesek stb fontosabbak nekik mint a fizikai erintkezes. Feltetlenul hagyni kell hogy legalabb az elso alkalommal ok valasszanak. Kesobb, amikor attort a gat, akkor lehet terelgetni.
Arrol nem is beszelve, hogy te sem ertetted meg ennek a jateknak a lenyeget. A feleseged nem a tulajdonod. Biznod kell benne. Ha erzi hogy nem bizol benne akkor a szorongasrol, megfelelesrol fog szolni az eggyuttlet ha netan sikerul is ravenned. De az a gyanum, hogy kemenyen es hosszu ideig kell dolgoznod raja, hogy ismet megtord a jeget.
(Ez egy válasz Jokerotti üzenetére (2024. 04. 10. szerda 21:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 10. szerda 21:55
Hát én felhoztam, benne volt egyből, egy kisnideig emészgette beszéltünk róla, aztán felhozott egy személyt, mondtam, hogy nem... Megint leülepedett a dolog, erre mondtam neki egyik nap, regisztráltam ide oda, hogy keressek, a válasz, az volt, hogy idegennel meg nem akar. Úgyhogy most megint várós a helyzet sajnos
2024. 04. 10. szerda 21:55  #20
Jokerotti Jokerotti
Hát én felhoztam, benne volt egyből, egy kisnideig emészgette beszéltünk róla, aztán felhozott egy személyt, mondtam, hogy nem... Megint leülepedett a dolog, erre mondtam neki egyik nap, regisztráltam ide oda, hogy keressek, a válasz, az volt, hogy idegennel meg nem akar. Úgyhogy most megint várós a helyzet sajnos
2024. 04. 10. szerda 20:56  #19
keménysex keménysex
Szex közben elméletben mát többször is sikerült de valóságban sajnos még nem…..
Érdekes hogy ha fel hozom szex közben és a fülébe súgom mit hogyan csinálnánk vele tocsog a punciabes másként is élvez el…. De utánna ha felhozom a témát azt mondja hogy biztos h nem….
2024. 04. 01. hétfő 09:07  #18
Lingamos Lingamos
Ez szerintem is így van. A párom is nagyon élvezte, mégis bűntudata volt utána.
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2024. 04. 01. hétfő 08:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 01. hétfő 08:47
Ha belegondolunk akkor nem annyira meglepo. Az orgazmus a fejben tortenik. Ha valakinek a gondolatai nem ott jarnak, akkor nem fog sikerulni. Termeszetes hogy izgalmi allapotban az ember szabadabban fantazial, de kielegulten mar mas tenyezok is jatszanak. Neveltetes, szegyenerzet, gatlasok, a "mit fognak gondolni" erzese. A ferfiaknal is hasonlo a helyzet. Sokan irjak peldaul, hogy szivesen megkostolnanak egy telelelvezett puncit, de amikor elsul a dakojuk akkor hirtelen elmulik az erzes.
2024. 04. 01. hétfő 08:47  #17
Krumplisteszta Krumplisteszta
Ha belegondolunk akkor nem annyira meglepo. Az orgazmus a fejben tortenik. Ha valakinek a gondolatai nem ott jarnak, akkor nem fog sikerulni. Termeszetes hogy izgalmi allapotban az ember szabadabban fantazial, de kielegulten mar mas tenyezok is jatszanak. Neveltetes, szegyenerzet, gatlasok, a "mit fognak gondolni" erzese. A ferfiaknal is hasonlo a helyzet. Sokan irjak peldaul, hogy szivesen megkostolnanak egy telelelvezett puncit, de amikor elsul a dakojuk akkor hirtelen elmulik az erzes.
(Ez egy válasz Kutyu14cm üzenetére (2024. 04. 01. hétfő 07:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 01. hétfő 07:21
Igen,érdekes,hogy mennyi feleség van így ezzel. confused
2024. 04. 01. hétfő 07:21  #16
Kutyu14cm Kutyu14cm
Igen,érdekes,hogy mennyi feleség van így ezzel. confused
(Ez egy válasz keménysex üzenetére (2024. 03. 31. vasárnap 21:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 31. vasárnap 21:47
Szex közben ha felhozom ezt a témát nagyon nagyon beindul a feleségem,de szex után már azt mondja h nem lenne jó ötlet.
Érdekes…..
2024. 03. 31. vasárnap 21:47  #15
keménysex keménysex
Szex közben ha felhozom ezt a témát nagyon nagyon beindul a feleségem,de szex után már azt mondja h nem lenne jó ötlet.
Érdekes…..
2024. 03. 30. szombat 19:58  #14
Kutyu14cm Kutyu14cm
Pedig pont ez a lényeg,hogy élvezze,érezze nagyon Jó Nőnek magát!
2024. 03. 30. szombat 18:14  #13
nempecsel nempecsel
Nejem is félt hogy mit fogok szólni ha élvezi.
(Ez egy válasz Kutyu14cm üzenetére (2024. 03. 30. szombat 18:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 30. szombat 18:09
Ez az egyik ok a Női NEM-re. Mit fogsz szólni,ha látod mással mennyire élvezi?
2024. 03. 30. szombat 18:09  #12
Kutyu14cm Kutyu14cm
Ez az egyik ok a Női NEM-re. Mit fogsz szólni,ha látod mással mennyire élvezi?
(Ez egy válasz nagyrobert üzenetére (2024. 03. 30. szombat 05:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 30. szombat 05:47
hát nálunk meddig jutottunk el, hát közös barátunk elött ribis rucik pucérkodás és punci nyalás de mivel félt , nem merte bevállalni előttem így titokba engedte kicsit a puncijába mártogatni.
2024. 03. 30. szombat 18:07  #11
Lingamos Lingamos
Nálunk ez úgy van, hogy évekkel ezelőtt engem elkezdett izgatni ez a dolog nem könnyen ment bele a párom mert nem volt benne biztos, hogy nem fogok sérülni. Aggódott, hogy megvisel,vagy esetleg kurvának nézem majd. Végül lett egy srác akivel kb másfél-két hónapig össze jártak. Én nem láttam egyszer sem mert a srác nem volt beavatva, hogy tudok róla. Nekem így is nagyon izgató volt. Több alkalommal csinált a párom titokban hangfelvételt amit a mai napig sokszor meghallgatok. Isteni hangja van ahogy elvezi.Viszont mostanában már nem igazán akarja ezért részemről marad a vágy.
2024. 03. 30. szombat 05:47  #10
nagyrobert nagyrobert
hát nálunk meddig jutottunk el, hát közös barátunk elött ribis rucik pucérkodás és punci nyalás de mivel félt , nem merte bevállalni előttem így titokba engedte kicsit a puncijába mártogatni.
2024. 03. 29. péntek 23:01  #9
GGsex74 GGsex74
Nálunk én hoztam fel a témát. Beszéltünk róla sokat és benne volt. Igaz több év telt el mire meg tudtuk valósítani.
2024. 03. 29. péntek 22:29  #8
fecó0405 fecó0405
Mi még csak beszéltünk róla...
/ 5