Azta kurva...
Nagyon torkos pinád van , az biztos! Szerintem két faszt is befogadna!!
Inkább basszál velem
Aranyos
miből lesz Pinocio
Királylány vagy, nagyon tetszett
Lennék én székláb nálatok! (Higéniailag azért erősen megkérdőjelezhető)
Isteni pinád van!
Legalabb az udvarrol hoztad be azt a retkes valamit?
Nyelte rendesen a pinád!
vigyáz nagyon nehogy megkarcolt a puncidat
Ezért ilyen kopott
nermnormâlis legalabb gumit huzott volna râ!!!!!
idióta vagy
az emberek betegek...........
én azért kiváncsi lennék még több videóra
ez gusztustalan szerintem. Ha jobb mint a barátod akkor milyen lehet a barátod?????!!!!!
váááóóó
Hmmmmm. :p
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 02. 19. kedd 22:11), amit ide kattintva olvashatsz)
X
2013. 02. 19. kedd 22:11
FASZ híján egy FASZék :d


















