Van egy közmondás: "inkább pocsékba menjen, mint kárba vesszen!"
Ez sajnos pocsékba is ment és kárba is veszett!
Ez sajnos pocsékba is ment és kárba is veszett!
Guszta
nagyon szép !
Ez is jó
!
!






