Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása


ÉSZAK-ALFÖLD Régió

Megyék: Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nagyobb városok: Debrecen, Szolnok, Nyíregyháza


INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

ma 13:03  #10090
krawczyksearch krawczyksearch
Lesz ott valaki ma fél3-3 körül?Mennék....
(Ez egy válasz nyirsegifiu üzenetére (ma 11:04), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 11:04
Sziasztok! Ha szeretnéd kipróbálni és átélni a glory hole, szopatólyuk világát, akkor értesítelek Benneteket arról, hogy ismét üzemel egy ideje Nyíregyházán a belvárosban, Hősök terén a régi villamos mellett a földalatti WC-ben a hatalmas szopatólyuk. Elsősorban szopós srácok járnak le akik brutális jól cumiznak! Tapasztalataim szerint kedvelik a fiatal nős pasik is, akik titkos vágyaikat is itt élik meg, nekik is nagyon jó! A fülkék zárhatóak. A középső és a bal szélső fülke közötti falon van a hatalmas lyuk. Ha körültekintő vagy, hamar rá fogsz jönni, hogy ki miért van ott. Nemzetközi jelzés, hogy ha szopni akarsz akkor az ujjadat egy pillanatra a lyukon átrakod. Ez a jel, amivel kéred a dákót. Ha szopatás közben abbahagyják a szopást és nem éppen a forgalom miatt, ez annak a jele, hogy az illető az oda-vissza játékban is benne van, nem csak egyoldalúan.
Érdemes papírzsepit, WC papírt vinned, mert ha nagy a forgalom hamar elfogy. Reggel 6-tól este 8-ig van nyitva jétvégén is, nincs biztonsági őr, nincs állandóan zavarkodó takarító, nincsenek kamerák és még ingyenes is. Szombaton a parkolás is ingyenes mellette. Gyertek, élvezzétek, élvezzetek sokat!
Ha kérdésed van, vagy netán velem szeretnél mókázni írj itt privát üzenetet, vagy írj a nyirsegifiu@gmail.com címemre! Mindenkinek válaszolok. Sok sikert mindenkinek!
ma 11:04  #10089
nyirsegifiu nyirsegifiu
Sziasztok! Ha szeretnéd kipróbálni és átélni a glory hole, szopatólyuk világát, akkor értesítelek Benneteket arról, hogy ismét üzemel egy ideje Nyíregyházán a belvárosban, Hősök terén a régi villamos mellett a földalatti WC-ben a hatalmas szopatólyuk. Elsősorban szopós srácok járnak le akik brutális jól cumiznak! Tapasztalataim szerint kedvelik a fiatal nős pasik is, akik titkos vágyaikat is itt élik meg, nekik is nagyon jó! A fülkék zárhatóak. A középső és a bal szélső fülke közötti falon van a hatalmas lyuk. Ha körültekintő vagy, hamar rá fogsz jönni, hogy ki miért van ott. Nemzetközi jelzés, hogy ha szopni akarsz akkor az ujjadat egy pillanatra a lyukon átrakod. Ez a jel, amivel kéred a dákót. Ha szopatás közben abbahagyják a szopást és nem éppen a forgalom miatt, ez annak a jele, hogy az illető az oda-vissza játékban is benne van, nem csak egyoldalúan.
Érdemes papírzsepit, WC papírt vinned, mert ha nagy a forgalom hamar elfogy. Reggel 6-tól este 8-ig van nyitva jétvégén is, nincs biztonsági őr, nincs állandóan zavarkodó takarító, nincsenek kamerák és még ingyenes is. Szombaton a parkolás is ingyenes mellette. Gyertek, élvezzétek, élvezzetek sokat!
Ha kérdésed van, vagy netán velem szeretnél mókázni írj itt privát üzenetet, vagy írj a nyirsegifiu@gmail.com címemre! Mindenkinek válaszolok. Sok sikert mindenkinek!
ma 09:28  #10088
Electicity Electicity
Sziasztok! Debrecen környékén benne lennék most minden jóban. Z
ma 09:15  #10087
cuckoldpar cuckoldpar
50éves hetero házaspár keres gyakorlott férfimasszőrt a feleség részére,Szabolcs megyében
tegnap 22:54  #10086
Egyedülálló _32 Egyedülálló _32
Sziasztok.
Fiatal egyedülálló hetero pasi vagyok, és Nyíregyháza illetve környékén szeretnék ismerkedni, új embereket megismerni - találkozni velük.
Hétvégi kikapcsolódás céljából!
tegnap 19:45  #10085
cuki fiuka cuki fiuka
Nyíregyházán idősebb érzéki párt keresek.Aranyos vékony fiú vagyok. finom
tegnap 18:27  #10084
Miszterek13 Miszterek13
Sziasztok! Tud esetleg valaki Szabolcs megyeben vagy Borsodban valami jo apartmant, es hozzá tartozo horgász tó , páromal mennènk 1-2 napra , irj privatba
tegnap 18:23  #10083
jd6969 jd6969
Sziasztok! Párként párokat keresünk.
tegnap 17:19  #10082
Kolorosz Kolorosz
Sziasztok, 21 éves vagyok. Szolnokon keresnék lányokat / párokat közös örömszerzéshez
tegnap 08:20  #10081
Miszterek13 Miszterek13
Párokhoz,Hölgyekhez csatlakoznek kisvárda ès környèkèn! smile irj privatba
tegnap 08:18  #10080
SubenM SubenM
Sziasztok.A hétvégén szívesen kényeztetnék elhanyagolt nök,vagy extrém vágyakkal rendelkező párok hölgy tagjait. 25 éves ápolt,sportosabb debreceni srác vagyok. Bevállalos legyél és nem bánod meg. Ha férjnél vagy az sem baj maximálisan diszkrét vagyok DE ha akarod a férjed is nézheti smile Legyen egy kellemes esténk wink
2024. 04. 24. szerda 23:43  #10079
szimpipar0618 szimpipar0618
Sziasztok ! Péntek estére fogadóképes párt keresünk Debrecen környékén, adatlapunk szerint.
2024. 04. 24. szerda 18:49  #10078
djtoma djtoma
Szia. Írj rám privátban!
(Ez egy válasz Arteon 80 üzenetére (2024. 04. 24. szerda 16:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 24. szerda 16:10
Sziasztok 120 kg feletti pasit keresük extrém perverz barátnöm szopatásra és baszására. csak a délelötti orák jok. Hadu vagy Szabolcs megyeti
2024. 04. 24. szerda 18:28  #10077
debcocksucker debcocksucker
Debrecenben elhanyagolt vagy kíváncsi pasit bő nyállal orálisan kényeztetnék akár kölcsönösen (de inkább én szopnék) de masztiba is benne vagyok, ápoltság diszkréció adott és elvárt. Én férfias mackós 30-as pasi vagyok.
2024. 04. 24. szerda 18:25  #10076
Gépészszex Gépészszex
Sziasztok! Szolnok és környékén klíma tisztítást vállalok hölgyeknél, pároknál.
2024. 04. 24. szerda 16:24  #10075
strada80 strada80
Békés megyében van helyem de utazom is nőt pát fiút keresek
2024. 04. 24. szerda 16:10  #10074
Arteon 80 Arteon 80
Sziasztok 120 kg feletti pasit keresük extrém perverz barátnöm szopatásra és baszására. csak a délelötti orák jok. Hadu vagy Szabolcs megyeti
2024. 04. 24. szerda 11:35  #10073
kicsike19191919 kicsike19191919
sziasztok!
telt, molett nővel ismerkednék, imádom őket!
20-60 éves korig, írj rám és beszélgessünk!! smile
2024. 04. 24. szerda 09:04  #10072
fairman fairman
Debrecen és környékén keresek egyedülálló hölgyet, esetleg párt akihez heteró alapon lehet csatlakozni. Nagy mérettel rendelkező 31 éves ápolt férfi vagyok.
2024. 04. 24. szerda 07:22  #10071
Petofike55 Petofike55
Mai nap délelötti vagy kora délutáni órákba hölgy pár esetleg ? Lenne kedve kalandozni ?
/ 505