Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Bármilyen erotikus történet jöhet!
Akár igaz, akár nem, jelentősége nincs, sokkal lényegesebb az olvashatóság és a szórakoztatás.
Tartalmilag NEM lehetnek a történetek:
- kizárólag meleg témájúak,
- bármelyik nem számára durván megalázóak, véresek, vagy az emberi élet kioltására mutatóak,
- politikai és vallási vonalvezetésűek,
- faji hovatartozást feszegetőek.

Az eddigi hozzászólások

2012. 12. 08. szombat 21:53  #342
Törölt felhasználó (802923)
Nagyon jó történet!
(Ez egy válasz forbidden peach üzenetére (2012. 12. 08. szombat 20:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 08. szombat 20:06
Ez az eset vagy jó 20 éve történt. Nem voltam aktív résztvevője de az egyik legjobb szexuális élményem és a mai napig felizgat ha eszembe jut. Tehát, főiskolai tanulmányi kiránduláson voltunk. Jó volt a társaság jól éreztük magunkat. Volt egy srác és egy lány aki jó haverságban voltak, a lánynak volt pasija a srác egyedülálló volt. Mindenki tudta, hogy a srác oda-vissza van a lányért, de tiszteletbe tartotta a helyzetet. Úgy alakult, hogy egy hosszúra nyúlt nap után még nem mindenki akart lefeküdni és néhányan átmentek másokhoz dumálgatni. Ez a mi szobánkban is így volt a srác átjött hozzánk dumálni. Befeküdt a lány mellé, mert kicsit hűvös volt. Én elég fáradt voltam, úgyhogy nem vettem részt a dumálásban, aludni akartam. Már majdnem elaludtam, amikor arra lettem figyelmes, hogy egyre halkabban beszélgetnek és egyre sikamlósabb témákról. Na erre kinyílt a csipám és elkezdtem fülelni. Ők ekkor már szinte biztosra vették, hogy alszom, én meg nagyon vigyáztam, hogy továbbra is így gondolják. Szépen terelődött a beszélgetés a jó irányba, érezni lehetett a fokozódó izgalmat. Érdekes módon a lány hangján hallottam egyértelműbben, hogy nagyon felizgult. A beszélgetés folyt, kis kacarászásokkal rövid szünetekkel és egyre hangosabb lélegzetvételekkel. Egyszer csak a lány felajánlotta, hogy szívesen beleülne a srác farkába, majd kipattant az ágyból levette az alsóját lehúzta a srác alsóját is és ráült a farkára. Sajnos látni nem láttam nagyon semmit, de hallottam ahogy a nedves punciba behatolt a kemény farok. Na ezt már én sem bírtam tovább tétlenül és óvatosan benyúltam a bugyimba. A lány és a srác szeretkezése nem tartott tovább néhány percnél, de csodálatos volt hallani az egyre szaporább lélegzetvételeket, az egyre erősebb sóhajokat, az egyre erősödő súrlódó hangokat. Ahogy ők közeledtek a csúcs felé én is megállíthatatlanul robogtam velük. Néhány perc elteltével hallottam amint a srác azt mondja, hogy el fog élvezni, úgy látszik ennyi kellett a lánynak is mert néhány pillanat múlva hallottam, hogy ő is elmegy. A hangok hatására és is elértem a csúcsra, gyakorlatilag velük együtt. Ezután a srác sietve távozott. Másnap mindenki úgy tett mintha semmi nem történt volna. Szerintem még csak nem is sejtik, hogy én aznap éjszaka nem aludtam hanem velük együtt és az ő segítségükkel jutottam el a csúcsra.
2012. 12. 08. szombat 20:06  #341
forbidden peach forbidden peach
Ez az eset vagy jó 20 éve történt. Nem voltam aktív résztvevője de az egyik legjobb szexuális élményem és a mai napig felizgat ha eszembe jut. Tehát, főiskolai tanulmányi kiránduláson voltunk. Jó volt a társaság jól éreztük magunkat. Volt egy srác és egy lány aki jó haverságban voltak, a lánynak volt pasija a srác egyedülálló volt. Mindenki tudta, hogy a srác oda-vissza van a lányért, de tiszteletbe tartotta a helyzetet. Úgy alakult, hogy egy hosszúra nyúlt nap után még nem mindenki akart lefeküdni és néhányan átmentek másokhoz dumálgatni. Ez a mi szobánkban is így volt a srác átjött hozzánk dumálni. Befeküdt a lány mellé, mert kicsit hűvös volt. Én elég fáradt voltam, úgyhogy nem vettem részt a dumálásban, aludni akartam. Már majdnem elaludtam, amikor arra lettem figyelmes, hogy egyre halkabban beszélgetnek és egyre sikamlósabb témákról. Na erre kinyílt a csipám és elkezdtem fülelni. Ők ekkor már szinte biztosra vették, hogy alszom, én meg nagyon vigyáztam, hogy továbbra is így gondolják. Szépen terelődött a beszélgetés a jó irányba, érezni lehetett a fokozódó izgalmat. Érdekes módon a lány hangján hallottam egyértelműbben, hogy nagyon felizgult. A beszélgetés folyt, kis kacarászásokkal rövid szünetekkel és egyre hangosabb lélegzetvételekkel. Egyszer csak a lány felajánlotta, hogy szívesen beleülne a srác farkába, majd kipattant az ágyból levette az alsóját lehúzta a srác alsóját is és ráült a farkára. Sajnos látni nem láttam nagyon semmit, de hallottam ahogy a nedves punciba behatolt a kemény farok. Na ezt már én sem bírtam tovább tétlenül és óvatosan benyúltam a bugyimba. A lány és a srác szeretkezése nem tartott tovább néhány percnél, de csodálatos volt hallani az egyre szaporább lélegzetvételeket, az egyre erősebb sóhajokat, az egyre erősödő súrlódó hangokat. Ahogy ők közeledtek a csúcs felé én is megállíthatatlanul robogtam velük. Néhány perc elteltével hallottam amint a srác azt mondja, hogy el fog élvezni, úgy látszik ennyi kellett a lánynak is mert néhány pillanat múlva hallottam, hogy ő is elmegy. A hangok hatására és is elértem a csúcsra, gyakorlatilag velük együtt. Ezután a srác sietve távozott. Másnap mindenki úgy tett mintha semmi nem történt volna. Szerintem még csak nem is sejtik, hogy én aznap éjszaka nem aludtam hanem velük együtt és az ő segítségükkel jutottam el a csúcsra.
2012. 11. 08. csütörtök 23:37  #340
Törölt felhasználó (846028)
Tetszik a történeted! Remélem folytatod!
(Ez egy válasz Váradi Péter üzenetére (2012. 11. 08. csütörtök 16:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 11. 08. csütörtök 16:08
. Aztán váltás részéről és kérte , hogy köszöni neki ennyi és jól eset ez a kis masszírozás majd halkan odasúgta, hogy folytatjuk de mikkor kettesben lehetünk. Este az asszonnyal egy jót szeretkeztünk és folyamatosan az anyós járt az agyamban ,meg is jegyezte az asszony , hogy de kivagyok éhezve ha még ez után is akarok vele egy menetet. folyt.........
.
2012. 11. 08. csütörtök 16:08  #339
Váradi Péter Váradi Péter
. Aztán váltás részéről és kérte , hogy köszöni neki ennyi és jól eset ez a kis masszírozás majd halkan odasúgta, hogy folytatjuk de mikkor kettesben lehetünk. Este az asszonnyal egy jót szeretkeztünk és folyamatosan az anyós járt az agyamban ,meg is jegyezte az asszony , hogy de kivagyok éhezve ha még ez után is akarok vele egy menetet. folyt.........
.
2012. 11. 08. csütörtök 16:08  #338
Váradi Péter Váradi Péter
Úgy kezdődött az egész, hogy olvastam egy jó történetet az anyós be cserkészésére,ami
hatására kezdtem vágyat érezni én is az anyósom után. A történet lényege, hogy a vő fürdő szobában résnyire nyitva hagyta az ajtót és az anyós meglátva a lánya férjét pucéran megkívánta majd megtörtént az a bizonyos dolog. A fürdőajtót résnyire nyitva hagytam úgy , hogy az anyósom láthatja a meztelen testem a nappaliból mikor kortyolgatja a reggeli kávéját.
Az elképzelésem sikerült, sokszor oda nézet és a fürdőszobai tükörből néztem, hogy az anyósom ,hogy legelteti szemeit rajtam. Ezen felbuzdulva tovább játszottam az elhúzódó öltözködésemet. Az anyósommal többször voltunk kettesbe és vártam , hogy majd szóvá teszi
szemtelen reggeli szokásaimat a fürdőben, de nem így volt . Némán hallgatott , pedig próbáltam célozgatni rá, hogy nem véletlenül csinálom ezeket a dolgokat . Tudtam , hogy kb. 10. éve nem volt férfivel intim kapcsolata ,laza fiatalos gondolkodású és viselkedésű , sok mindent megtudok vele beszélni a napi dolgokról ,olyan igazi jó anyós vő szerep van köztünk. Az anyósom nem szép olyan igazi 60-as anyós.
De van benne valami ami felkelti a vágyaimat feléje , főleg, hogy több olyan oldalra is fel léptem ami ilyen jellegű témával foglalkozik. Ez a játszadozás kb. 3-4 hónapig volt míg egy otthoni ünnepségen egy kis pohár pezsgő után meg nem kért, hogy masszírozzam meg a hátát.
Megtörtént és egy picit elkalandoztak a kezeim nagy feneke felé is amit enyhe mély sóhajtásokkal nyugtázta. Ez a fajta masszírozást többször meg ismételtük, csak mindig volt valaki otthon a családból ezért másfajta közeledést nem tudtam kieszközölni.
Az egyik masszírozást állva kérte úgy,hogy neki dőlt a nappali falának,ekkor elkezdtem masszírozni mindenütt,még a lábát is. Kértem,hogy álljon nagyobb terpeszbe,hogy megtudjam nyomkodni a lábát is. A gondolatok csak úgy kavarogtak bennem a farkam meg úgy ált,hogy akár ruhafogasnak is lehetett volna használni. Ahogy masszíroztam óvatosan odaértettem a farkamat a fenekéhez aminek hatására semmisem történt. Kezdtem félni,hogy
az egésztervem semmit sem ér ha ő nem veszi a lapot ,lehet ha tovább nyomulok a szex felé
akkor egy oltári nagy balhé lehet belőle .Óvatosan nyomkodom a lábát mikor megszólalt elcsukló hangon , a combomnál is légy szíves. Hát ekkor lett volna jó ha az egyik ujjam
legalább öt centivel hosszabb lenne. Erőt véve magamon feljebb húztam a kezem és elértem az ő kis féltve őrzött kincsét,előbb óvatosan meg –meg érintve majd halk sóhajok után
bátran meg simogatva a közben a bugyin átütve éreztem benedvesedett,majd a punci bejáratán is határozott simogatást végeztem. Ezek után felbátorodva hátulról át ölelve meg simogattam oldalt a két mellét is mi közben oda nyomtam a majd szétrobbanó farkamat a fenekéhez amit ő is elkezdett óvatosan kifelé nyomni . Aztán váltás részéről és kérte , hogy köszöni neki ennyi és jól eset ez a kis masszírozás majd halkan odasúgta, hogy folytatjuk de mikkor kettesben lehetü
2012. 11. 05. hétfő 18:12  #337
Törölt felhasználó (828712)
Beleélvezek a szájába,csurog ki a gecim,ahogy elenged az ajkaival,nyelvét kinyújtva megérint újra,rálövellem a maradék ondómat is gyönyörű csókos ajkára,az arcára hajára,a szemén csurog végig,majd az orrán lefelé,végül az álláról csöpög tovább....Hátulról csattanás ismét,mozdulni sem tudok a tükörből figyelem,ahogy kiszáll a mögöttem lévő autóból egy csajszi,feszes miniruhában ,hozzá combig érő fekete lakkcsizmát visel..lép néhányat,vizsgálgatni kezdi az autóm hátulját,majd a sajátját,Ehhez hátatfordít,lehajol mélyen,kivillan a popsija,puncija,bugyi persze rajta sincsen...Ekkor fülsíketítően megszólal az ébresztőóra..és minden-minden csupa lucsok az ágyékom körül..
2012. 11. 05. hétfő 17:52  #336
Törölt felhasználó (828712)
Kora délután volt,kellemes nyárutó.A csárdából csak néhány perc a város,de a lány már útközben lebukott a lábam közé,kibontott a nadrágomból,és csókolgatni,simogatni kezdte a farkam. A különös helyzettől,,és a szakszerű kezeléstől duzzadni,nőni kezdett a péniszem,Hátrébbtoltam az ülést,hogy jobban hozzámférjen,meg hogy nekem is kényelmesebb legyen.Megemeltem a fenekem,Ő lehúzta a nadrágot egészen a térdemig,de így csak még jobban megbéklyózott,-Csak fékezni ne kelljen most,- gondoltam...Szavak nélkül is megértette,már húzta is le a nadrágot egészen,kibújtatva az egyik,majd a másik lábam,a kisautó már szinte alig haladt,alapjáraton köhögött, gurult,rángatózva ,szenvedett,mint én ,amikor előtör belőlem az ondó maszturbálás közben,vagy mint mikor a faszomat szívja ki egy ügyes csaj,aki nem kapja el a fejét,ha előtör a "láva,hanem csak szívja és szívja,amíg csak egy csepp is marad,közben meg a vibrátorával tövig behatol a seggembe ...-Belátnak-mondtam rémülten,merthogy közben beértünk a városba,épp egy zsúfolásig telt buszmegálló mellet gurultunk el.Az idősek hangosan méltatlankodtak,a fiatalok vidáman nevettek,és poénkodtak,még buzdítottak is," hajrá fater",kiabálták,a lány szőke feje ütemesen járt az ölemben,a szája ekkor már tele volt a jókorára megduzzadt faszommal,alig értettem ,.-Ne törődj velük,-motyogta,de már újra tövig benyelte a dákómat,jobb kezével a golyóimat markolta egyre erősebben...A lámpa zöldről sárgára váltott,a gázra léptem,de az előttem haladó megállt az addigra már pirosra váltott lámpánál.Hatalmasat fékeztem,a gumik csikorogtak, úgy öt centin múlott csak,...csattanás..., megálltunk...A lány felemelte a fejét,épp ,mikor a szélső sávban várakozó kisteherautó sofőrja átnézett a csikorgásra, meredező hímtagom már önálló életet élt,lüktetett és táncolt,mint valami önkívületben lévő bennszülött lány a tűz körül.A fickónak elakadt lélegzete,aztán kaján mosoly kíséretében a hüvelykujjával az ég felé mutatott.Hosszúlábú bombázó száll ki az előttem lévő autóból,piros miniszoknyát viselt tűsarkúval,hatalmas mellei majd kibuggyantak a dekoltázsán...hátrasétélt,hogy" felmérje a kárt..ingatja a fejét, ahogy egyre közeledebb ér,lehajol,hogy jobban szemügyre vegy a lökhárítóját csokibarna kerek popsija kivillan,csupasz puncija rózsaszín szirmai két méternyire tőlem buján hívogatnak:"gyere-gyere,basszál meg",még mélyebbre hajol.mozdulatlanul,hosszan szemléli a lökhárítót,láthatóan élvezi a helyzetet,megszokta,hogy bámulják,szereti kínozni a férfiakat...-El fogok élvezni,el fogok élvezni!-...Most felegyenesedik,felénkfordul,majd szemrehányóan rámnéz,és akkor meglátja,ahogy a lány éppen bekapja újra a méretes szerszámom,majd mintha misem történt volna mohón szopni kezdi,és közben felnéz a csajócára,aki már egy lépésre állt csak tőlünk,rámoslyog kedvesen,megemeli a fejét kicsit,Már csak a makkom van a szájában,szívja erősen,az arca kétoldalt behorpad ,körbenyalja a makkom,majd még erőssebben szívja...,3,2,1, a lámpa zöldre vált ..beleélvezek
2012. 10. 01. hétfő 10:01  #335
1feffelino 1feffelino
hatan dugtátok, majdnem Mária Gero..............
2012. 09. 30. vasárnap 11:43  #334
Törölt felhasználó (844992)
Horvátországban voltunk és sétáltunk a tengerparton. Volt ott egy stég, amin kb. 15 helyi fiatal srác napozott. 15-16 évesek lehettek. Többen fürdőgatya nélkül napoztak. Volt közöttük egy magas, vékony srác, aki felállt, amikor éppen ott mentünk el. Merevedése volt, mindenki röhögött. Én még ekkor faszt nem láttam. Alkarnyi volt, Legalább 25 centi és nagyon vastag, eres. A barátnőm fülig vörösödött, de nem tudta levenni róla a szemét. Este amikor zuhanyzott, kimentem rágyujtani. A nagyfarkú is kint cigizett. Odamentem hozzá és meghívtam egy sörre. Mondtam neki, hogy ha a barátnőm benne van, megduhatja. Nem kellett kétszer mondani, Amikor a párom kijött a zuhanyzóból meztelen volt, mivel azt hitte, csak én vagyok ott. Kicsit megijedt. A srác nem szarozott, odament hozzá, elővette a farkát, megfogta a tarkóját és húzta a farka felé. Reggelig dugtuk folyamatosan. A párom szopta, tolta magába a nagy faszt, kicsit elhanyagolt, de ki akarta használni a helyzetet. Meg is tette.
Gondolom otthon elmesélt mindent, mert másnap este négy haverjátval jött át és kérdezték, hogy lehet-e? Hatan dugtuk, ahol értük a barátnőmet. Ezeknek a 16 éves kölyköknek folyamatosan áll a farkuk, hiába élveznek el. A barátnőm teljesen kivolt, szétkeféltük.
2012. 09. 24. hétfő 16:26  #333
Törölt felhasználó (804968)
na igen!
2012. 09. 23. vasárnap 21:53  #332
Törölt felhasználó (99405)
Nagyon jó vagy, jöhet a többi is!!!!!!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 09. 22. szombat 22:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (736623)
2012. 09. 22. szombat 22:51
Ez is egy megtörtént eset. Összefutottam egy lány ismerősömmel, beszélgettünk bambiztunk egy kávézó teraszán. Egyszer csak megjelent a haverom a haverjaival és beültek közénk beszélgetni. Majd kitalálták hogy menjünk át hozzájuk a kéróba. Hát felkerekedtünk mindnyájan és átmentünk. A szobába leültünk, zenéthallgattunk. Közben a haver egyfolytában simogatott, tapperolt, markolászta a cicijeimet mindenki előtt. Majd kimentem a fürdőszobába és mikor kiakartam menni az ajtón, egyszer csak visszalökött, becsukta az ajtót és nekem esett. Csókolta a nyakamat, a fülemet, majd lehúzta a nacimat és a sajátjáét is, nekilökött a kád fölötti csempének a mutató és a hüvelykujját a nyakamra tette, teljes erőből leszorította a nyakamat majd dugni kezdett, olyan hévvel, olyan erősen, hogy a szemeim majd kidűledtek, én meg ziháltam az élvezettől. De ő sem bírta sokáig.
2012. 09. 22. szombat 22:51  #331
Törölt felhasználó (736623)
Ez is egy megtörtént eset. Összefutottam egy lány ismerősömmel, beszélgettünk bambiztunk egy kávézó teraszán. Egyszer csak megjelent a haverom a haverjaival és beültek közénk beszélgetni. Majd kitalálták hogy menjünk át hozzájuk a kéróba. Hát felkerekedtünk mindnyájan és átmentünk. A szobába leültünk, zenéthallgattunk. Közben a haver egyfolytában simogatott, tapperolt, markolászta a cicijeimet mindenki előtt. Majd kimentem a fürdőszobába és mikor kiakartam menni az ajtón, egyszer csak visszalökött, becsukta az ajtót és nekem esett. Csókolta a nyakamat, a fülemet, majd lehúzta a nacimat és a sajátjáét is, nekilökött a kád fölötti csempének a mutató és a hüvelykujját a nyakamra tette, teljes erőből leszorította a nyakamat majd dugni kezdett, olyan hévvel, olyan erősen, hogy a szemeim majd kidűledtek, én meg ziháltam az élvezettől. De ő sem bírta sokáig.
2012. 09. 22. szombat 22:42  #330
Törölt felhasználó (736623)
Hát van sok és mind igazak. Kezdem az elején. Egyszer egy srác haverommal történt a dolog. Már akkor több volt köztünk mint barátság, mondhatni szexbarátságnak is nevezhetjük. Elmentünk sétálni és céltudatosan a Dunapart felé vettük az irányt. Ő ott leterítette a pólóját, leültem és ő leült mögém és hátradöntött az ölébe. Elkezdte simogatni az arcomat, a számat, csókolgatta, a nyakamat, a fülemet és benyúlt a pólómba, kiszabadította a nem kis kebleimet, csókolgatta, harapdálta és a nadrágomon keresztül a puncimat is. Aztán egyszer csak húzta lefelé a nadrágomat és már ott feküdtem már a karjaiban teljesen meztelenül. Elkezdte a csiklómat az ujjaival maszírozni, majd a hüvelyemet ujjazni, egyre és egyre gyorsabban és vadabbul. Hát az arcomra volt írva az élvezet, az ajkamat meg csak úgy hagyták el a nyögések. Mikor befejezte, akkor számba vettem vértől duzzadó hímveszőjét és nagy élvezettel szopni, nyalni-falni kezdtem az egészet, addig amíg az teljesen el nem tűnt a számban, aztán újra előlről. Már kapkodva szedte a levegőt. Látszott rajta hogy élvezi. De mivel magáévá akart tenni, ezért leállított és felhúzott a térdelésből. Odavezetett egy hatalmas fához, amit átöleltem és ő hátulról belém hatolt. Ritmikusan, erősen nyomta belém kemény farkát, éreztem ahogy lüktet, én már szinte sikítottam a kéjtől. Néha-néha kicsúsztunk, akkor éreztem hogy szinte a fenekembe nyomja, de nem szóltam rá, mert jólesett, annyira ellazultam, hogy lehunytam szememet és ismét a puncimban volt. Nem vettem volna rossz néven ha a popsimat is magáévá teszi, mert annyira kívántam vele az egész szexet. Szexelés közben éppen egy hatalmas hajó ment el előttünk, szerintem biztos hogy láthattak minket teljesen meztelenül, fának támaszkodva. Hozzáteszem így nem sokáig bírta állva a srác, mert azt mondta hogy a fenekemmel baromira rászorítok a farkára és így egy hatalmasat élvezett.
2012. 07. 14. szombat 16:58  #329
dori123 dori123
Köszönjük ezt a csodálatos történetet!
Élmény volt elolvasni... wink
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2012. 07. 12. csütörtök 17:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 12. csütörtök 17:16
7.
Az üveg szájával lágyan végigmasszíroztam asszonykám Vénuszdombját, csiklóját, csatakos ajkait. Hallottam hangján, éreztem teste remegésén, élvezi. Lassan körbemasszíroztam újra és újra a csiklóját, hol az üveg száját hozzáérintve, hol az üveg nyakával végig simítva. Néha-néha oldalra néztem, és látom, Szabolcs igyekszik utánozni mozdulataimat. Hát igen. Lehet, csak ki-be digi-dugihoz használhattak üveget, a masszírozás valszeg nem jutott eszükbe. Máskor biztos hogy eszükbe fog jutni, mert hallom, látom, Karola is élvezi ezt a fajta kényeztetést. Az Ő puncija is nedvességtől csillogó, s kéjtől vörös, duzzadt. Minden nő hihetetlenül nagyon-nagyon csodás, ilyen kitárt, kitárulkozott, kéjt kérő és kívánó pózban.
Ám, ezek csak kósza gondolatok, mert asszonykám újabb, talán minden eddiginél intenzívebb orgazmussal ajándékoz meg engem, minket. Szinte jajgat a gyönyörtől. Imádom, amikor hangosan élvez!
Megfogom a pezsgősüveget, és óvatos, ám határozott mozdulattal bedugom a puncijába, majd kezét ráteszem, jelezve, most irányítsa Ő az üveget. Én meg arrébb húzódom egy kicsit. Ezt teszi Szabolcs is. Alig tudunk betelni a látvánnyal. Két pezsgősüveggel maszturbáló nő. Nem minden napi látvány! Szinte ösztönösen masszírozom a vágytól szinte fájón kemény férfiasságomat. Mellettem Szabolcs, fejét ide-oda kapkodva gyönyörködik a két búja nőben. A saját feleségében, és az enyémben.
Amikor már érzem, szinte a látványtól eldurranok, elveszem asszonykámtól az üveget, és átváltunk a lovaglós pózba. Asszonykám szinte hintázik rajtam. Lágyan, ám buján. Mellettünk Szabolcsék teljesen be vannak vadulva, Karola heves, gyors mozdulatokkal szinte ugrál férje férfiasságán, Szabolcs viszont szemét le nem veszi asszonykám szépen ringó kebleiről. Hamar elélvez, bele Karolába. Dia közel hajol, és fülembe súgja. Én is azt akarom, élvezz belém! Mondanám, hogy De…. de számra teszi kezét, s csak annyit mond, úgyis pár nap múlva megjön…
Érzem tüzes hüvelyének szorítását farkamon, és a tudat, hogy telefröcskölhetem pillanatok alatt a csúcsra repít. Szinte egyszerre élvezünk el. Érzem, amint lüktető férfiasságomat védőn körül öleli lüktető, szoros hüvelye. Csodás érzés….
Teljesen kitikkadtunk. Egy gyors zuhanyzást követően teljesen meztelenül négyen alszunk el a francia ágyon. Belül a két nő, kívül meg mi, férfiak.
Másnap reggel már jócskán elmúlik nyolc óra, mire ébredezni kezdünk. Elsőnek én ébredtem fel. Fura volt a sok meztelen test látványa az ágyon. Meg izgató is. Nem bírtam magammal, és lágyan elkezdtem simogatni asszonykámat. Úgy simogattam orgazmusig, hogy mellettünk vendégeink nem is tudtak róla. Vagy csak tetették az alvást? Kitudja?
Mikor azonban felébredtek, meghívtak minket magukhoz estére, mert hát a tükör-játék alapszabálya, hogy a tükrözést visszafelé is el kell játszani…
Hogy mi történt az este folyam náluk, amikor mi másoltuk őket, meg mi minden történt a későbbiekben, az már másik történet, sőt, több másik történet… smile ))
2012. 07. 14. szombat 07:11  #328
delfin0407 delfin0407
Nagyon jó történet.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2012. 07. 12. csütörtök 17:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 12. csütörtök 17:40
Egy történet, melyben van bőséggel fantázia, ám ott bujkál benne a valóság… nem is túl rejtetten.

0.
Tükör


Nyitok egy pezsgőt? Jó lesz? Nem baj, ha édes?
Szeretjük! - Jött az egyöntetű válasz, szinte egyszerre.
Új barátaink meglepő módon hasonló ízléssel, mentalitással voltak megáldva, mint mi. A szaunában ismerkedtünk meg vélük. Asszonykámmal gyermekeinkről beszélgettünk, az iskola körüli ügyes-bajos dolgokról, mikor is bekapcsolódott a beszélgetésünkbe egy velünk közel egykorú pár hölgy tagja. Elsőre rosszallóan felvontam szemöldökömet, mit szólnak bele a mi beszélgetésünkbe, ám, hamar kiderült, hogy nem a kotnyeleskedés, hanem a közös téma az, mely miatt belefolyt Karola a beszélgetésünkbe. Sőt, hamarost férje, Szabolcs is aktív, vidám részese lett az egyre oldottabb, jó hangulatú társalgásunknak. Mint kiderült, nékik is három gyermekük van, mint nekünk, és ők is már csütörtök reggelétől romantikus hosszúhétvégéjüket töltik, mint mi. Ha már megindul egy beszélgetés, természetes, hogy lopva felmértük egymást. Szabolcs mackós testalkatú, izmos, bár kissé pocakosodó, közel 185 centi magas, vidám tekintetű, barna hajú ám enyhén kopaszodó kobakú férfi, míg Karola viszonylag alacsony termetű, nőiesen telt, talán kicsit erősebb testalkatú, nem túl nagy de szép kerek cicikkel és természetes vörös hajjal rendelkező vidám nő.
2012. 07. 12. csütörtök 17:40  #327
Nyúlmedve Nyúlmedve
Egy történet, melyben van bőséggel fantázia, ám ott bujkál benne a valóság… nem is túl rejtetten.

0.
Tükör


Nyitok egy pezsgőt? Jó lesz? Nem baj, ha édes?
Szeretjük! - Jött az egyöntetű válasz, szinte egyszerre.
Új barátaink meglepő módon hasonló ízléssel, mentalitással voltak megáldva, mint mi. A szaunában ismerkedtünk meg vélük. Asszonykámmal gyermekeinkről beszélgettünk, az iskola körüli ügyes-bajos dolgokról, mikor is bekapcsolódott a beszélgetésünkbe egy velünk közel egykorú pár hölgy tagja. Elsőre rosszallóan felvontam szemöldökömet, mit szólnak bele a mi beszélgetésünkbe, ám, hamar kiderült, hogy nem a kotnyeleskedés, hanem a közös téma az, mely miatt belefolyt Karola a beszélgetésünkbe. Sőt, hamarost férje, Szabolcs is aktív, vidám részese lett az egyre oldottabb, jó hangulatú társalgásunknak. Mint kiderült, nékik is három gyermekük van, mint nekünk, és ők is már csütörtök reggelétől romantikus hosszúhétvégéjüket töltik, mint mi. Ha már megindul egy beszélgetés, természetes, hogy lopva felmértük egymást. Szabolcs mackós testalkatú, izmos, bár kissé pocakosodó, közel 185 centi magas, vidám tekintetű, barna hajú ám enyhén kopaszodó kobakú férfi, míg Karola viszonylag alacsony termetű, nőiesen telt, talán kicsit erősebb testalkatú, nem túl nagy de szép kerek cicikkel és természetes vörös hajjal rendelkező vidám nő.
2012. 07. 12. csütörtök 17:36  #326
Nyúlmedve Nyúlmedve
1.
Hajának eredeti vörös mivoltáról mi sem árulkodott jobban, mint szépen nyírt, fazonigazított punciszőre. Ez meg is lepett, mármint a szín, mert ritkán látni kishazánkban eredeti vörös hajú és vörös punciszőrű nőt. Akarva akaratlan elkezdtem Karola színét és punciszőrének fazonját asszonykám imádott kis bozontjához hasonlítani. Meglepő, szinte ugyanaz az árnyalata hajúknak és punciszőrüknek is. Látom, Szabolcs is akarva, akaratlan felfedezte a hasonlóságot, és tekintete ide-oda cikázik a két nő puncija közt. Mint az enyém is. Azonban a puncijuk formája közt van különbség. Az asszonykám puncija húsosabb, olyan teltebb, „homlokosabb” bár, míg Karoláé homlokos szintúgy, de inkább olyan kitárulkozósabb látványt nyújt kevésbé húsos nagyajkai miatt.
És bár beszélgettünk aktívan, az összehasonlítgatás azonban nem hagyott engem hidegen, és merevedni kezdek. Gyorsan felülök, és felhúzom egyik lábam, hogy valamennyire takarjam egyre keményedő merevségemet. Feleségem azonban ölembe ejti kezét, és jó hangosan megjegyzi, hogy milyen viccesek vagyunk mi, férfiak. Ekkor veszem észre, hogy Szabolcs magára húzott törülközője is jókora (hűűű, gondolom, jó nagy szerszáma lehet) sátrat formáz. A két nő hangosan nevet rajtunk, szinte kötekedően kárörvendően, míg mi férfiak inkább csak zavartan.
Feleségem és Karola összenéznek, kacsintanak, majd Karola enyhén széjjelebb tárja combjait, míg asszonykám hanyatt fekszik, és egyik lábát a följebb lévő fekvőrészre rakja. Tekintetem, no meg Szabolcsé is ide-oda cikázik a két nőn.
Rekedten tudok csak megszólalni.
- Jól van, na, csak feltűnt, hogy nem csak a hajatok színe hasonlít, hanem a punciszörötöké is. És akárhogyan is nézzük, nincs férfi, ki ne lepődne meg ilyen hasonlóságon.
Szabolcs is rákontrázott:
- Azt hittem, hogy csak én vagyok oly szerencsés ember a világon, hogy közvetve ilyenem van, erre itt vagytok ti, és most, hétköznap összeakadunk ebben a jó kis ruhamentes szaunában, és láthatom, Péter hasonló csodát birtokol, kényeztethet Diának köszönhetően, mint én! Hát most komolyan. Mennyi ennek a valószínűsége?
2012. 07. 12. csütörtök 17:34  #325
Nyúlmedve Nyúlmedve
2.
No igen. És ez nem jöhetett volna létre, ha nincs Esztergom! Kiáltott fel viccelődve asszonykám.
És mindez nem jöhetett volna létre, ha nincsenek a felmenőitek szerencsés génkapcsolódása, tromfoltam rá én is…
Eddig is oldott volt a beszélgetés, de ezután még oldottabbá, és még nyíltabbá vált.
Ezután már minden más szaunakabinba, zuhanyzóba, medencébe, pihenőbe együtt mentünk tovább, miközben tényleg mindenről jókat beszélgettünk, és vettünk górcső alá sokféle témát.
Egészen intim, kényes témákat is olyan nyugalommal tárgyaltunk ki, mintha az időjárásról beszélgettünk volna.
Kérdezték, mi voltunk-e már másik párral? Mondtuk, nem, bár beszélgettünk róla, de egyenlőre még odáig jó lenne eljutni, hogy másokkal egy helységben, mások előtt szeretkezünk. Bevallottuk, van bennünk egy kis vágy, hogy mások is lássanak minket szex-játszadozásaink közben.
Karola nekünk szegezte a kérdést hamar, kerek perec. Van kedvetek előttünk játszadozni?
Asszonykám megszorította kezem, láttam rajta, nem tud hirtelen mit válaszolni. Láttam testén, merev mellbimbóin, arcán, hogy izgatott már egy ideje, ám, a kérdéstől egészen elpirult. Így én kérdeztem inkább vissza:
- Mégis, hogy venné ki magát, hogy mi simogatjuk egymást, csókolózunk, franciázunk, játszadozunk, szeretkezünk, Ti meg csak néztek minket. Ez olyan ciki érzés lenne mégis…
Karola úgy tűnt, számított kérdésemre, mert válasza hamar jött.
- Van egy játékunk, amit tükörnek hívunk. Be kell, hogy valljuk, ez nem magyar találmány, egy spanyol netes oldalon olvastunk róla, és vettük át, az elnevezést, és a játék szabályait is. Ezt játszottuk már más párokkal is, és van két másik gyerekes pár, akikkel rendszeresen összejárunk, és játsszuk ezt a játékot.
No meg néha mást is… tette hozzá sejtelmes mosollyal Szabolcs.
- Nem, most nem arra a bizonyos továbbfejlesztésre gondolok, szólt rá Karola Szabolcsra, hanem az igazi, eredeti játékra! Először mondjuk el az alapszabályt Dórának és Sanyinak. Szerintem tetszeni fog nekik. Ha nem, remélhetőleg akkor sem haragszanak meg ránk, amiért felkínáltuk nekik segítségünket, társaságunkat.
Tehát arról van szó, hogy adott két túlfűtött pár. Amit az egyik pár csinál, azt kell tennie a másik párnak is. Ha az első pár tagjai csókolóznak, akkor csókolózni, ha franciáznak akkor franciázni, ha szeretkezni, akkor szeretkezni, ha bármi mást játszadoznak, akkor meg azt a játszadozást kell tennie a második párnak. Ezért hívják tükörnek ezt a szex-játszadozást. Na, hogy tetszik nektek? Erre vágytatok, vagy ilyesmire?
Ránéztem asszonykámra, és próbáltam az arcáról, a tekintetéről olvasni. Meglepett, amit láttam. Tűz vörös volt az arca, ám a szeme vágytól csillogott. Szemembe néz, egy kis kósza mosolyt látok szája szegletében, és halkan csak annyit mond: - Hááát, igazándiból meg próbálhatnánk, ha Te is akarod. Nekem tetszik az ötlet. És biztonságosnak tűnik…
2012. 07. 12. csütörtök 17:33  #324
Nyúlmedve Nyúlmedve
3.
Megcsókoltam, majd ránéztem Szabolcsra, és rákérdeztem. – Ma este mit csináltok? Meghívhatunk egy tükrözésre titeket? De csak tükrözésre!
Naná, hogy meg, válaszolt szinte kórusban Szabolcs és Karola.
A szaunázás után még ki-ki elugrott szobájába lezuhanyozni, átöltözni.
Este együtt mentünk el vacsorázni. Beszélgettünk sok mindenről, ám a tükrözés témáját kerültük mind a négyen. Már az is izgatóan hatott reánk, hogy bár tudtuk, mire készülünk, de „AZT” a témát játékosan mindig elkerültük. Pedig hű, voltak pikáns témák, nem is egy, se nem kettő…
Este 11 körül aztán úgy éreztem, itt az idő, lépjünk a tettek mezejére. Mindannyian kellemesen szalonspiccesek voltunk, de azért megkérdeztem Szabolcsékat, van-e kedvük velünk egy jót pezsgőzni, mert van pár üveg behűtve a hűtőnkben. Szaporán bólingattak, helyeseltek, hogy milyen remek az ötlet, így felkerekedtünk, és felmentünk négyesben a mi szobánkba.
Az első üveg pezsgőt szinte percek alatt megittuk, elvégre mi az négy embernek?
Vettem elő a másodikat, amikor asszonykám felállt, és elcibál engem a fürdőszobáig, és csak annyit szól vissza a meglepett Szabolcsnak és Karolának, hogy sürgős zuhanyozásra van szüksége, mert mégis csak leizzadt, de addig, míg mi zuhanyozunk, Szabolcs nyissa ki a második pezsgőt, és töltse szét a poharakba.
Menet közben asszonykám előkapja a szekrényből a fehérneműs táskánkat. Gyorsan zuhanyozunk, én meg is borotválkozom, nehogy borostám megszúrja, kidörzsölje az én drága feleségem finom bőröcskéjét.
Amikor kilépünk a fürdőszobából, szinte lemerevednek vendégeink. Szó mi szó, nagyon dögösen néz ki párocskám. Vörös francia típusú csipke bugyi, és vörös kis csipke topp van rajta. Imádom, amikor ez van rajta.
De nem hagyok sok időt a szájtátásra, megszólalok:
- A tükör lényege az ugyanolyan cselekvés, így Ti jöttök a zuhanyzással.
Nem kell kétszer mondanom, sietve vonulnak be a fürdőszobába, azonban figyelmemet az sem kerüli el, hogy Karola egy kisebb táskát is bevisz magával.
Készültek, gondolom magamban, de asszonykám is észreveszi a táskát, és fülembe súgja hasonló szavakkal saját gondolatát.
- Figyeled, Ők is öltözködni fognak.
Szabolcsék pikk-pakk lezuhanyoznak, és átöltöznek.
Szabolcs egy, az enyémhez hasonló fekete hosszabb szárú alsónadrágban van, ám Karola is tud. Egy fekete kis tanga bugyit és egy apró kis fekete csipke melltartót vett fel.
Lehajolok az asztalra és mindenkinek a kezébe adok egy-egy pezsgős poharat.
- Egészségünkre!
Még állva, ám viccelődve kortyolgatjuk el pezsgőnket. Érződik azonban a vibrálás, a feszültség a levegőben. Szinte vágy és szex illata van a levegőnek. Amikor elfogy a pezsgő, előveszek egy csokilikőrt, és szólok Szabolcsnak, Ő nem ihatja meg az egészet! Egy-két centit hagyjon a pohara alján. Körbenézve mindenki arcán látom, tudják, hogy mit szeretnék majd…
A szobánkhoz tartozó kis nappaliban két darab kényelmes karfás fotel, egy kis asztal, és egy két személyes karfás pamlag van.
2012. 07. 12. csütörtök 17:28  #323
Nyúlmedve Nyúlmedve
4.
Az asztalt arrébb toltam, majd a két fotelt egymás mellé toltam, úgy, hogy nem volt köztük több, mint 50-60 centi távolság. Megfogtam asszonykám kezét, és leültettem a fotelba, én elé térdeltem, úgy, hogy meg tudjam csókolni. Szabolcsék követték példánkat. Amikor Karola leült, és Szabolcs elé térdelt, odahajoltam feleségemhez, és megcsókoltam az ajkait. Először csak lágyan, majd egészen tüzesen, vadul. Majd elkezdtem csókolgatni nyakát, és szép lassan elindultam a mellkasa irányába, miközben kezeimmel lehajtottam minkét vállpántját. Amikor elértem a csipke top szélét, azt szép lassan fogaimmal megfogtam, és lejjebb húztam, míg elő nem bukkant két csodálatosan szép kerek kebel. Lágyan elkezdtem csókolgatni, nyalogatni körbe, körbe, majd az izgalomtól merev, kemény mellbimbókat szívni, csókolni. Asszonykám felsóhajtott, karjaival átölelte nyakamat. Imádja, ha kényeztetem a cicijeit.
Aztán toppot levettem, és felállítottam a székből asszonykámat. Megfogtam a bugyi két szélét, és lehúztam drágaságomról. Megfogtam asszonykám csodás csípőjét, megfordítottam, hogy nékem háttal legyen, és miközben újra csókoltam nyakát, kezeimmel masszíroztam melleit, pocakját, ponciját, combjait.
Arra ügyeltem, hogy simogatásaim közben vendégeink felé nézzen, és kihasználhassa az alkalmat, had nézelődhessen Ő is. Mellettem ugyanezt tette Szabolcs is Karolával. Ahogyan kedvesem és én is kéjtől feszülten és kíváncsian figyeltük Szabolcsékat, láttam, hogy Szabolcsék is erősen figyelnek minket. Szinte ittuk egymás látványát.
Mikor úgy éreztem, itt az ideje váltani, asszonykámat rátérdepeltettem a fotel szélére, felsőtestével meg ráhajtotta a fotel alacsony háttámlájára. Így térdepelve, enyhe terpeszben popsiját hivalkodóan felém mutathatta, és mintha tudta volna (hát persze hogy tudta!) hogy imádom ezt a látványt, még enyhén ringatta is csípőjét. Szabolcs enyhén megkocogtatta vállam, és intett, lépjünk hátrébb egy kicsit. Megérte. Ilyen csodás látványt. Két csodás, kerek, pucsító női popó látványában gyönyörködhettünk. Nem minden napi látvány. Dagadó férfiasságommal alig bírtam, és láttam, Szabolcs is nyújtózkodik rendesen darabos férfiasságával.
Visszaléptem asszonykámhoz, és szinte ész nélkül kezdtem el simogatni, csókolgatni fantasztikusan szép, kerek popsiját, miközben kezemmel vénuszdombját kis és nagyajkait masszíroztam. Nem bírván tovább ellenállni kelyhe hívogatásának, arcomat puncijába fúrtam, nyelvemmel szinte lefetyelve kezdtem nyalni ajkait, lucskos lukacskáját. Másodpercek alatt hangos nyögéssel élvezett el. Mintha a gyönyörének hangja lett volna a katalizátor, mellettünk Karola is apró sikkantással adta át magát a gyönyör hullámainak.
Felálltam, és asszonykám mögé léptem, majd puncijába dugtam farkamat, és keményen dugni kezdtem csodás punciját, miközben kezeimmel kerek csípőjébe kapaszkodtam. Szabolccsal egy ütemre dugtunk.
/ 47