Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Bármilyen erotikus történet jöhet!
Akár igaz, akár nem, jelentősége nincs, sokkal lényegesebb az olvashatóság és a szórakoztatás.
Tartalmilag NEM lehetnek a történetek:
- kizárólag meleg témájúak,
- bármelyik nem számára durván megalázóak, véresek, vagy az emberi élet kioltására mutatóak,
- politikai és vallási vonalvezetésűek,
- faji hovatartozást feszegetőek.

Az eddigi hozzászólások

2012. 01. 05. csütörtök 06:28  #282
Törölt felhasználó (805295) VIP
3. rész

Mikor mindenki együtt volt..s lepakolta a holmiját.. másik sarokban nagyon szolíd világítás egy asztal ami roskadozott óvszer olajak péniszgyűrűk stb stb.. megkértem mindenkit vegyen magához mindent s óvszert is használjanak(majd) matracokra telepedtünk.. s leoltottam a villanyt egy szabály volt mindenki azzal szerelmeskedik akit ér és úgy ahogy akarja totál mindegy nőt vagy férfit.. az volt a kikötés hogy férfi a férfit nem.. más nem.. Hogy még izgalmasabb legyen a játék a szemekés bekötöztük...a selyemsálakkal.. négykézláb tapogatoztam.. azt hiszem egy női testet érintett a kezem... s ami vicces egy férfi erős keze is ezen a testen vándorolt.. megérintette az enyém s megfogta..együtt simogattuk a melleit... majd éreztem hogy valaki az én lábam is megérintette.. s lassan csusztatta fel a bokámon a kezét.. meglepő s izgalmas volt az érintés... éreztem ahogy cirógatóan fedezi fel.. ha jól érzem női kezek... egyre határozotabban simogat.. már a meleg ajkát is érzem a hátamon nyelvét ..csúsztatja rajtam.. miközben a kezei a melleim markolják.. az én kezem már a férfi farkát simogatja.. mert oda helyezte.. s ő a másik nő puncikáját nyalta... miközben én a melleit nyalogattam s szívogattam be... halk sóhaja egyértelmű jelzés volt.. hogy tetszik neki... az engem érintő kezek s ajkak is rendesen felizgattak vonaglottam a vágytól.. kéjesen kínáltam a puncikám az ajkának.. akartam .. hogy mohón nyalja... s az én ajkam is rátapadt valakinek a szájára.. enyhén szétnyitotta az én nyelvem hatolt az ő szájába... finoman szopogatta a nyelvem majd erőteljesen csókolt.. közben nyalták a puncikám a popsimban egy vibrátort éreztem amitől hatalmasat sóhajtottam.. a puncikámat nyaló hölgyet erőteljesen dugja valaki éreztem az ütemes mozgást ahogy őt dugták... közben egy férfi farkával cirógatta a az arcomat s a nőét akivel csókoloztam.. felváltva szoptuk.. majd a számba élvezett.. le is nyeltem a spermát.. tetszett a férfi kellemes hangja... miután elélvezett megcsókolt.. bilincset tett a kezemre... és mostmár ő nyalt.. simogatta minden porcikám ölelt s csókolt.. közben éreztem hogy egy nő a számra ül s a férfi halkan mondta nyald a popsiját.. ő a csaj nuniját izgatta.. a csaj ráült a számra smohón ringatta a popsiját s lihegett mert a pasi ujjazta közben.. éreztem hogy belém hatol.. erőteljesen kefélte szét a puncikámat a bilincs a kezemen.. és a nő az ajkamon ül.. pár kéz a melleim is simogatta... nem bírtam tovább én is elélveztem.. ott vonaglottam a férfit nem érdekelte most(már) a popsikámat kefélte tovább.. éreztem hogy az ajkamon ülő nő teste megfeszül majd elernyed.. és a számba élvezett... crazya
2012. 01. 05. csütörtök 06:20  #281
Törölt felhasználó (805295) VIP
2. rész

Még csak 2 óra van..de már így is a torkomban dobog a szívem.. elhelyeztem az utolsó kellékeket s indultam a barátnőimért.. 16 órára beszéltük meg a talit.. a nyugatinál.. 17 leszünk.. 3 barátnőm 4 nő és 9 férfi a gg-ről.. és ÉN.. Nagy számok törvénye itt is beigazolodott.. 3 nő és 7 férfi állt az óra alatt.. és az én egyik barátnőm sem tudott jönni.. pasija mégsem engedi .. mindegy.. így is jó lesz.. Mikor megérkeztünk a raktárépületekhez kicsit szkeptikusak voltak.. szerintem kellően féltek hova megyünk.. bent viszont elült a félelem az arcokról.. körbe vezettem őket s elképedtek... tetszett nekik.. levettük a kabátokat mobilokat táskákat mindenki kint hagyta az előtérben s bementünk az egyik helyiségben.. baráságos s nagyon hangulatos volt... figyeltem arra.. hogy kevés ital fogyjon.. senki ne igya részegre magát crazya (nem a részegségtől akarok mámoros lenni) kellemes zene s huncut játékok biztosították a fesztelen hangulatot.. ismerkedtünk egymással"élőben(is)" örültem .. hogy a barátnőim is elégedettek a felhozattal s a perverz szobám lakói is ámultak "mennyi jótest hever a gg-n kiaknázatlanul" nyes nyes (ez képletes volt) Volt zene játékok tánc hangulat tetőfokán lehalkítottam a zenét megkértem mindenkit vetkőzzön le mutattam merre van a toalet a tusoló névre szóló törölközők köntösök s szoba papucsok.. tusfürdők stb stb stb stb.. s aki végzett az jöjjön át a másik helyiségbe..
2012. 01. 05. csütörtök 06:15  #280
Törölt felhasználó (805295) VIP
Fikció (ha valaki mást mond.. azt letagadom) nyes mf2

Izgatottan készülödök... nem tudom mit vegyek fel s (majd) mit fogok le.. meddig engedjem szabadra a vágyaim... már egy hónapja megbeszéltük az én perverz kis szobám(gg-n) lakóival.. hogy tartunk egy ilyen chates bulit.. Milyen az az ilyen.. hehe (szeretnétek tudni ugye) nyes nyes Nos.. napi szinte szoktunk írni a vágyainkról (beteljesült és a beteljesülentlenekről) perverziókról stb stb... nekem--> az az nem csak nekem--> van egy olyan vágy ami izgalmas s kiszeretnénk próbálni...
Természetesen "én" hívtam meg hozzánk pár nőt és férfit a szobából (s pár olyan barátnőmet akik kaphatóak ilyen őrültségekre..) aki (k)nem csak korrekt testtel rendelkezik.. de mentálisan is helyén tudja kezelni majd ezt a chates bulit.. az egyik raktár épületünkben apuék zártbulikat szoktak tartani ahol van szellőző és ici pici diszkrét ablakok... a 2 tágas tiszta nagy tér.. ideális lesz.. hiszen van mellette hely a tisztálkodásra is... Pár alkalmazottunkat apám a rendelkezésemre bocsájtotta azt hiszi pizsamapartit szervezek a barátosnéimmal.. (ha tudnááá) berendeztük a helyiségeket.. az egyikbe pár kanapé.. asztal.. italok.. sós rágcsálnivalók.. a zenelejátszó stb stb.. másikba pár matrac.. az egyik sarokba pici hangulat világítás egy kis asztal.. amin óvszer péniszgyűrű síkosítók vibrátorok olajok (lesznek)... aztán lepedők törölközők selyemsálak.. bilincsek..korbács az a lightos fajta...stb stb... finom
2012. 01. 03. kedd 20:08  #279
dori123 dori123
Erre nagyot élveztem...
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 01. 03. kedd 06:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2012. 01. 03. kedd 06:43
2. rész
Doki kedves hangon annyit mondott ez egy kicsit hideg lesz s kellemetlen.. de hamar meglesz... behunytam a szemem összeszorítottam a fogam.. és vártam.. hogy túl legyek a vizsgálaton.. próbáltam elterelni a figyelmem.. arra gondolni vajon milyen a doki meztelenül.. vajon izmos.. Milyen lehet a testét végigsimítani s azután végigcsókolnám… és ahogy így álmodoztam éreztem hogy bizsereg a testem a mellbimbóm megkeményedik.. Doktor rekedt hangon (az a zavart rekedtség féle) azt mondta kész is kinyithatom a szemem.. kinyitottam ő rám nézett egyenesen a szememben.. zavarban volt.. én nem.. azt mondtam szeressen.. ő azt hitte rosszul hallja amit éppen mondok.. levette a gumikesztyűt s megmosta a kezét.. én visszafeküdtem... hozzám lépett szakértő kezei csodát műveltek a puncikámmal lüktetett a nedves puncim amit már ajka is mohón nyalt nyelve körkörösen nyalta kívül s belül a vágytól izzó puncikám.. kértem kössön ki s keféljen szét.. nem volt nehéz dolga a vizsgáló asztalon már kiterülten feküdtem... csak rögziteni kellett .. hogy el ne fussak.. Szóval ott feküdtem kiterülve.. az ingem letépte melltartóm elvágta.. megragadta a melleim szívta s mohón csókolta.. majd határozottan belém nyomta a kemény farkát s elkezdte vadul baszni a puncikám.. meztelen melleim közé is betette a farkát azt is megdugta majd a számat.. doki zavara már sehol sem volt élvezte hogy alatta vonaglok a kéjtől s kedvére baszhatja mindenem.. lihegtem.. teszett.. hogy végre van egy olyan férfi aki így veszi birtokba a testem s meri szétkefélni... vadul járt ki és be a kemény farka a nedves vágytól remegő puncikámba harapott ölelt csókolt .. lihegve jelezte mindjárt elmegy az én testemmel együtt feszült az övé... együtt mentünk el... ő nem engedett el.. kikötözve hagyott.. szép kényelmesen megmosakodott.. s visszatért a testemhez s órákig játszott vele.. 3 betegét küldte el ilyen - olyan ürüggyel.. nyes
Több órás "édesjáték" után kioldozta a szétkefélt testem.. megcsókolt s annyit mondott..a rabom vagy... holnap este várlak.. s ez parancs volt -->nem kérés..
hm... szóval így indult a történet .. s ma már nem tudom.. hogyan lépjek ki ebből az érdekes kapcsolatból.. mert tényleg a rabja vagyok mf2
2012. 01. 03. kedd 06:43  #278
Törölt felhasználó (805295)
2. rész
Doki kedves hangon annyit mondott ez egy kicsit hideg lesz s kellemetlen.. de hamar meglesz... behunytam a szemem összeszorítottam a fogam.. és vártam.. hogy túl legyek a vizsgálaton.. próbáltam elterelni a figyelmem.. arra gondolni vajon milyen a doki meztelenül.. vajon izmos.. Milyen lehet a testét végigsimítani s azután végigcsókolnám… és ahogy így álmodoztam éreztem hogy bizsereg a testem a mellbimbóm megkeményedik.. Doktor rekedt hangon (az a zavart rekedtség féle) azt mondta kész is kinyithatom a szemem.. kinyitottam ő rám nézett egyenesen a szememben.. zavarban volt.. én nem.. azt mondtam szeressen.. ő azt hitte rosszul hallja amit éppen mondok.. levette a gumikesztyűt s megmosta a kezét.. én visszafeküdtem... hozzám lépett szakértő kezei csodát műveltek a puncikámmal lüktetett a nedves puncim amit már ajka is mohón nyalt nyelve körkörösen nyalta kívül s belül a vágytól izzó puncikám.. kértem kössön ki s keféljen szét.. nem volt nehéz dolga a vizsgáló asztalon már kiterülten feküdtem... csak rögziteni kellett .. hogy el ne fussak.. Szóval ott feküdtem kiterülve.. az ingem letépte melltartóm elvágta.. megragadta a melleim szívta s mohón csókolta.. majd határozottan belém nyomta a kemény farkát s elkezdte vadul baszni a puncikám.. meztelen melleim közé is betette a farkát azt is megdugta majd a számat.. doki zavara már sehol sem volt élvezte hogy alatta vonaglok a kéjtől s kedvére baszhatja mindenem.. lihegtem.. teszett.. hogy végre van egy olyan férfi aki így veszi birtokba a testem s meri szétkefélni... vadul járt ki és be a kemény farka a nedves vágytól remegő puncikámba harapott ölelt csókolt .. lihegve jelezte mindjárt elmegy az én testemmel együtt feszült az övé... együtt mentünk el... ő nem engedett el.. kikötözve hagyott.. szép kényelmesen megmosakodott.. s visszatért a testemhez s órákig játszott vele.. 3 betegét küldte el ilyen - olyan ürüggyel.. nyes
Több órás "édesjáték" után kioldozta a szétkefélt testem.. megcsókolt s annyit mondott..a rabom vagy... holnap este várlak.. s ez parancs volt -->nem kérés..
hm... szóval így indult a történet .. s ma már nem tudom.. hogyan lépjek ki ebből az érdekes kapcsolatból.. mert tényleg a rabja vagyok mf2
2012. 01. 03. kedd 06:34  #277
Törölt felhasználó (805295)
Vágy ami hozzá"köt" s karjaiba zár.
Amikor megérkeztem a rendelőbe nem volt senki a váróban. A váró barátságos (nem rideg) a rendelő felé mentem.. ajtaja nyitva volt.. bementem.. az orvos sehol.. zavarban voltam.. lassan szemügyre vettem.. Barátnőm már említette .. hogy nem csak a nőgyógyász helyes a rendelő is barátságos.. nyugalmat áraszt.. Még mindig sehol senki ..az ablakhoz léptem..Szép az idő.. január van s olyan mintha tavasz lenne.. egy kisgyerek mosolygó arcát néztem.. élezte ezt a hirtelen jött jó időt.. anyukája meg azt .. hogy levegőre viheti smile ))) Halk köhögés zökkentett vissza a valóságban.. kínomban magyarázkodni kezdtem.. ő nevetve annyit mondott.. igen.. szép az idő smile ))) nem csoda ha az ablakhoz vonzott nyes pasi nem volt sármos.. nem az esetem..(barátnőm ízlése nem olyan mint az enyém.. ezt mindig elfelejtem) de a szeme.. a hangja okéka volt
Köszöntem neki s kérdezte mi a gond.. (gond.. jöttem.. mert hiányom van .. na jó .. ezt így nem mondhatom)
hm a szokásos vizsgálatok s gyógyszert íratni..
Amikor a bugyimat is levettem.. és a székre raktam a nadrág mellé.. elindultam, hogy felüljek a vizsgálóágyra. Felfeküdtem az ágyra.. két lábam beakasztottam.. kezeimet hasamra tettem.. és behunytam a szemeim s megnyaltam az ajkam.. egy halk sóhajra lettem figyelmes.. opsz ez nem direkt volt... doki mosolygot.. persze persze.. ingerlik itt a szegény férfit.. Ott feküdtem széttárt lábakkal.. meztelenül nyes
2011. 12. 23. péntek 07:07  #276
Törölt felhasználó (786849)
Tovább , légyszi.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 22. csütörtök 09:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (828201)
2011. 12. 22. csütörtök 09:18
Netti.
Múltkor megkért, hogy vigyem be a városba, a kisebbik gyermekét vitte valami sportversenyre, és el vannak késve, amúgy sem tudja, hová is kell menni pontosan. Egyébként is már figyelgettem egy ideje, lévén, hogy a szemben lévő házban lakik. 38-40 körül lehet, van két fia, az idősebbik már gimnazista. A férje nemzetközi fuvarokat járó kamionsofőr. Ennek ellenére valószínűleg nincs elhanyagolva, hiszen nagyon ad magára, meg ugyebár beszélnek ezt-azt az emberek. Ha valami mesterember érkezik hozzá, fél óránként ruhát cserél, természetesen kihívó darabokkal tarkítva. Megjelent már egy-két ici-pici ránc a szemei mellett, de ettől csak még vonzóbb lett smile

Mindig, minden lehetőséget kihasznál a flörtölésre, nagyon szereti húzni a férfi fantáziáját.

A férje hozott nekem egy GPS-t a múltkor, hogy nézzem már meg, tudok-e kezdeni vele valamit, mert nem működik megfelelően. Aztán ő el is ment, talán Spanyolba, ezt most nem tudom, de amikor itthon volt is a kamionját cirógatta az asszonyka helyett. Megcsináltam a készüléket, fel is hívtam, hogy mi legyen vele, mondta, nyugodtan dobjam át, a felesége otthon van, kifizeti. Rendben.
Bekopogtam, megvártam, hogy ajtót nyissanak. Netti mint utóbb kiderült, egyedül volt otthon, egy melegítőnadrágban, és egy fehér pólóban nyitott ajtót, bentről kellemes sütiillat csapta meg az orrom. harsányan, ahogy szokott, beinvitált. Megláttam a két mellbimbóját a póló alatt a hideg hatására megkeményedve, azonnal nyelnem kellett egy nagyot. Kérdezte miújság, hogy vagyok, sikerült-e megcsinálni a navigációt. Mondtam neki, hogy nem volt vele semmi komolyabb, majd megkérdeztem, hogy ő éppen mivel foglalatoskodik, bár egyértelmű volt. Elmagyarázta, hogy milyen sütiket csinál éppen, de nem tudtam figyelni, hisz a fenekét nézegettem, ami irtózatosan szexin domborodott a melegítőnadrág alatt. Alighanem észrevehette, hogy stírölöm, hisz a következő kérdést szegezte nekem, amitől azt hittem, hanyattesem:
- Ki szoktad nyalni? - mutatta a kezében lévő csokimázas tálat, huncut vigyorral. Mondanom sem kell, hogy alig tudtam kinyögni egy szót, miközben tudat alatt cselekedve keltem fel az asztaltól, és elindultam felé:
-Mutasd. - A kezembe nyomta a tálat, de előtte azért a mutatóujjával kitörölt belőle egy darabot, és lenyalta.
-Sejtettem, hogy nagyon jól csinálod. - Mondtam, majd szorosan a háta mögé léptem, és rámutattam a sütire, amit már épp darabolt:
- Megkóstolhatom?
- Hát, ha mered... - felelte, miközben fenekét a már keményedő farkamhoz préselte és finoman megriszálta.
- ..Gy....gyerekek? - nyögtem fel.
- Még iskolában - lihegte, és felém fordult, miközben a szemembe nézett, és megfogta a fenekem. Erre én is megmarkoltam az övét, és finoman feltettem a pultra, majd végigsimítottam a hátát. Erre csak halkan pihegett, láttam, hogy tetszik neki, nagyon szereti, de már régen lehetett benne része. Finoman beletúrtam a hajába, majd végighúztam az ujjam a válla előtt, a melle mellett lefelé az oldalán, a csípője felé....
Folyt k
2011. 12. 22. csütörtök 16:31  #275
Törölt felhasználó (795017)
A férfi szívesen felkereste volna Sabinát, de nem talált ürügyet, amivel Terezának indokolhatta volna elutazását. Így aztán Sabina jött el Zürichbe. Szállodában vett ki szobát. Tomas munkaidő után érkezett a hotelba, felhívta Sabinát a portáról, majd felment hozzá. Nyílt az ajtó, s gyönyörű, hosszú lábán ott állt előtte levetkőzve Sabina; mindössze bugyi és melltartó volt rajta. Meg egy fekete keménykalap. Sokáig, mozdulatlanul nézte a férfit, és nem szólalt meg. Tomasnak nem jött ki hang a torkán. Hirtelen rádöbbent, hogy meg van rendülve. Levette Sabina fejéről a keménykalapot, és az éjjeliszekrényre tette. Aztán anélkül, hogy egyetlen szót szóltak volna, szeretkeztek.“
„így fest a pillanat mikor a szerelem születik:a nő nem tud ellenállni a hangnak,mely rémült lelkét szólongatja,hogy lépjen ki;a férfi nem tud ellenállni a nőnek,akinek lelke fogékonnyá vált a hangjára.”
„Tudja, hogy manapság nevetségesnek tartják, ha az ember eloltott lámpánál szeretkezik, s ezért égve hagyja a kis fényt az ágy fölött. Hanem amikor Sabinába hatol, becsukja a szemét. A gyönyör, mely eltölti, sötétséget követel. Ez a sötétség makulátlan, tiszta, nincs benne gondolat és látomás, ez a sötétség végtelen és határtalan, ez a sötétség maga a végtelenség, amit mindnyájan magunkban hordozunk.“

Én is keresem az én „Sabina“-m, aki vár és aki nem fél megélni a vágyait, aki a fülembe súgja legvadabb vágyait, de mindeközben férfi lehetek mellette, aki kéjesen sóhajt fel egy kis fenék paskolás utan, és mind inkább magára (magába húz ) mert érezni akar. Akivel minden egyes alkalommal felfedezhetjük egymás testét, beleremeg ahogy végigcsókolom minden porcikáját és nyilasat. Aki csak leteper és engedi hogy bőséges olajjal bekenve kényeztessem annyira sikamlós bőrét, hogy szinte észrevehetetlen lenne, amint a merevedő farkam valamelyik kéjes nyílásába hatol. Akivel tul lehet lépni saját erkölcsi határainkat.
2011. 12. 22. csütörtök 09:18  #274
Törölt felhasználó (828201)
Netti.
Múltkor megkért, hogy vigyem be a városba, a kisebbik gyermekét vitte valami sportversenyre, és el vannak késve, amúgy sem tudja, hová is kell menni pontosan. Egyébként is már figyelgettem egy ideje, lévén, hogy a szemben lévő házban lakik. 38-40 körül lehet, van két fia, az idősebbik már gimnazista. A férje nemzetközi fuvarokat járó kamionsofőr. Ennek ellenére valószínűleg nincs elhanyagolva, hiszen nagyon ad magára, meg ugyebár beszélnek ezt-azt az emberek. Ha valami mesterember érkezik hozzá, fél óránként ruhát cserél, természetesen kihívó darabokkal tarkítva. Megjelent már egy-két ici-pici ránc a szemei mellett, de ettől csak még vonzóbb lett smile

Mindig, minden lehetőséget kihasznál a flörtölésre, nagyon szereti húzni a férfi fantáziáját.

A férje hozott nekem egy GPS-t a múltkor, hogy nézzem már meg, tudok-e kezdeni vele valamit, mert nem működik megfelelően. Aztán ő el is ment, talán Spanyolba, ezt most nem tudom, de amikor itthon volt is a kamionját cirógatta az asszonyka helyett. Megcsináltam a készüléket, fel is hívtam, hogy mi legyen vele, mondta, nyugodtan dobjam át, a felesége otthon van, kifizeti. Rendben.
Bekopogtam, megvártam, hogy ajtót nyissanak. Netti mint utóbb kiderült, egyedül volt otthon, egy melegítőnadrágban, és egy fehér pólóban nyitott ajtót, bentről kellemes sütiillat csapta meg az orrom. harsányan, ahogy szokott, beinvitált. Megláttam a két mellbimbóját a póló alatt a hideg hatására megkeményedve, azonnal nyelnem kellett egy nagyot. Kérdezte miújság, hogy vagyok, sikerült-e megcsinálni a navigációt. Mondtam neki, hogy nem volt vele semmi komolyabb, majd megkérdeztem, hogy ő éppen mivel foglalatoskodik, bár egyértelmű volt. Elmagyarázta, hogy milyen sütiket csinál éppen, de nem tudtam figyelni, hisz a fenekét nézegettem, ami irtózatosan szexin domborodott a melegítőnadrág alatt. Alighanem észrevehette, hogy stírölöm, hisz a következő kérdést szegezte nekem, amitől azt hittem, hanyattesem:
- Ki szoktad nyalni? - mutatta a kezében lévő csokimázas tálat, huncut vigyorral. Mondanom sem kell, hogy alig tudtam kinyögni egy szót, miközben tudat alatt cselekedve keltem fel az asztaltól, és elindultam felé:
-Mutasd. - A kezembe nyomta a tálat, de előtte azért a mutatóujjával kitörölt belőle egy darabot, és lenyalta.
-Sejtettem, hogy nagyon jól csinálod. - Mondtam, majd szorosan a háta mögé léptem, és rámutattam a sütire, amit már épp darabolt:
- Megkóstolhatom?
- Hát, ha mered... - felelte, miközben fenekét a már keményedő farkamhoz préselte és finoman megriszálta.
- ..Gy....gyerekek? - nyögtem fel.
- Még iskolában - lihegte, és felém fordult, miközben a szemembe nézett, és megfogta a fenekem. Erre én is megmarkoltam az övét, és finoman feltettem a pultra, majd végigsimítottam a hátát. Erre csak halkan pihegett, láttam, hogy tetszik neki, nagyon szereti, de már régen lehetett benne része. Finoman beletúrtam a hajába, majd végighúztam az ujjam a válla előtt, a melle mellett lefelé az oldalán, a csípője felé....
Folyt k
2011. 12. 19. hétfő 21:03  #273
kívánós kata kívánós kata
Kedves Hazafi!
Remélem a 4. részben derekasan helyt fogsz állni!Már várom a folytatást! crazya
2011. 12. 18. vasárnap 11:35  #272
Törölt felhasználó (427062)
Úgy kezdödött hogy kaptunk egy hétvézét egy ilyen árubemutats izétől összel igénybe is vettük. Szeretünk kirándulni pláne jó időben igy kitatátuk hogy elmegyünk a közeli kilátóhoz. Nyár vége jó idő és mivel hétkönap kevés ember. Többször megálltunk néha egy kis simi meg csók de semmi komolyabb. Amikor megláttam hogy milyen magas a kilátó nem sok kedvem volt felmenni, de ha már itt vagyunk akkor irány. Mentem elöl és éreztem hogy a barátom nagyon nézi a fenekem (egy mini szoknya volt rajtam) ettöl kicsi beindultam meg a környék is romantikus volt. Egyszer végig simizte a combom egészen fel ami nagyon izgatott. De leállitottam mert még meg lát valaki. Amikor fel értünk rámnézett és azt mondta nagyon kívánlak. Én mosolyegtam és elfordultam rá könyököltem a korlátra, de simizte a fenekem. Ekkor már teljesen nedves voltam. Kérdeztem mit szeretnél? Téged. Mondtam hogy jó , Elkapta a kezem hogy menjünk le az erdőbe. Mondtam hogy nem. Itt akarom. Olyan kerek szemeket még nem láttam. Totál zavarban volt a nagy fiú. Néztem kifelé és kérdeztem hogy na mi lesz?
Itt? Igen. Igy ahogy nézek kifelé. Akkor már kapcsolt mit szeretnék. Fel hajtotta a szoknyám ami nem volt tul hosszú és félre huzta a bugyim. Ekkor már nagyon kívántam. Mögém jött szorosan és teljesen benyomta. Azt hittem rögtön elmegyek. Nem vettük észre hogy más is jön felfelé. Egy középkoru pár volt. az alattunk levő szinten voltak a pasinak nem volt kedve mászni de a nő mondta hogy feljön. A párom kiakarta húzni de nem engedtem mondtam hogy jöjjön teljesen közel. Szinte hozzám volt tapadva amikor a nő felért. Köszönt és a másik irányba nézett de engem nagyon izgatott. Fokozetosan masziroztam a hüvejemmel a farkát. Amikor a nő flénk fordult akkor vette le hogy mi van. Elösször meglepődött csak kacsintott egyet, és nem rohant lefelé csak nézett minket. A párom ekkor ment el amitöl szinte én is azonnal. Mosolygott és további kellemes nézelődést kívánt. és lement.
Utána este láttuk egymást az étteremben. Mosolygott és integetett. Nagyon cikin éreztem magam de megérte.
2011. 12. 16. péntek 15:24  #271
Törölt felhasználó (805295)
2.rész

Elfektette az űlést s igyekezett megszabadítani a ruháimtól. meztelen melleimet harabdálta.. elő vette a farkát s rám parancsolt.. hogy szopjam le... én finoman az ajkamhoz emeltem s gyengéden nyalogattam.. ő megragadta a hajam s tövig nyomta a farkát a számba... élvezte.. hogy nyögök s mondom.. hogy ne már.. Majd megcsókolt..kis idő múlva a számtól a nyakamon keresztül a melleimet vette célba.. ahol nyelvével hosszan elidőzött rózsaszín mellbimbóimon.. hátradöntött.. és végig csókolta testem minden egyes zegzúgát.. Kezével lábaim közé nyomult.. szeméremajkaimat széthúzva ujja máris becsúszott nedves puncimba... Hamarosan szájával is elért a vénuszdombomig... ahol nyelvével rátalált a csiklómra, és erőteljes lefetyelésbe kezdett. Nyelve körkörösen játszadozott csiklómon.. hol szájával rátapadva erős szívásokkal Ujjai közben egyre mélyebben hatoltak puncimba majd felegyenesedett s azt mondta.. mond azt .. hogy basszál szét.. mondtam. és mondtam igen akarom.. hogy szátkefélj...teljesen belém nyomta s vadul kefélt.. smikor érezte hogy mindjárt elmegyek Lassan mozgott bennem.. kiélveztük.. hogy a kemény farka szinte felnyársal Lassan a szenvedély teljesen elragadott bennünket. minden mozdulattal csak ízlelgettük és szeretgettük egymást. Felültem és én az ölében lovagoltam kemány farkán.. ringadtam vadul a csipőmet mohón toltam a melleim a szájába.. mikor majdnem elment lecsúsztam a farkáról s a melleim közé szorítottam s picit megkefélte. kezeimbe vettem a farkát hátra húztam a bőrt s finoman nyaltam és szoptam.. majd jó mélyen bevettem s kértem dugja meg a szám.. nyögöt élvezte szám melegét. Fejemet megfogva irányított tempónk egyre gyorsabb lett. Néha egy-egy szívással izgattam még jobban őt megragadott kivette a számból a farkát.. és hátulról jó mélyen a puncikámba dugta mikor végigért bennem vadul kefélt.. harapta a nyakam.. s azt súgta: ... tudtam.. hogy erre vágysz... az enyém vagy.. szorosan fogta a csípőmet.. és egyre hevesebb mozdulatokk kefélte szét a puncikám..élveztem ... nyögtem.. (tényleg mindig ilyen férfira vágytam) farka egyre beljebb nyomult bennem. Ujjaival melleim markolták.. eluralkodott rajtunk a szenvedély.. már nem volt megállás... egyszerre élveztünk el...
Sajnos az úriember idősebb.. de tudom .. hogy a rabszolgája vagyok.. imádom a perverz vágyait!!!!
mf1
2011. 12. 16. péntek 15:20  #270
Törölt felhasználó (805295)
Fikció !! nyes nyes (ha valaki úgy érzi magára ismert a véletlen műve...)
1. rész
Ismerkedéssel nincs gondom simán megy nem beszélek mellé ha valaki nem tetszik egyből jelzem...
Nos ez a férfiú nem értette a nem szót naponta írt 2-3 undok levelet és némelyik topic-ban egy egy cinikust megjegyzést... addig addig piszkált míg fel nem keltette az érdeklődésem.. ki ez az idióta s mit merészel nem is ismer s folyton oltógat stb stb... így indult a mi kis "románcuk" egyik levél követte a másikat.. szó szó-t már skypon is... úgy hozta a sors .. hogy itt fehérváron volt dolga.. és ha mér itt van élőben is "szívhatnánk egymás vérét " nyes Na lényeg a lényeg nem ragozom tovább(mert megkapom ez sem erotikus) nos... ott ül előttem..jobban szemügyre vettem... nem volt ronda.. de nem az esetem.. hangja kellemes... és mosolygós a szeme.. keze tiszta... nyes Miután megittuk a kávét Laci felajánlotta hazavisz.. mert nincs ideje órákat dumcsizni.. sajnos dolga van.. és ugye az eső is szakadt .. Kocsiban fáztam benyomta a fűtást.. megcirógatta a nedves hajam.. én persze játszottam az eszem s nevetve azt mondtam tudjad hol a helyed.. lábhoz.(itt megjegyezném.. mi a szürke hétköznapokban is így diskurálunk ha úgy van kedvünk..)szívjuk egymás vérét(képletesen) ..Elindultunk.. na nem a belváros felé.. a kis dög Pentellén állt meg a kis erdős résznél... Miután megállt nem sokáig húzta az időt.. Vadul megcsókolt és azt mondta.. Most magamévá teszlek te kis ...... Na persze majd pont te... nevetnem kell.. s már markolta a mellem.. Csókja szenvedélyes volt és volt tüzes.. ami kellően beindított finom
2011. 12. 16. péntek 08:49  #269
kukac 8 kukac 8
Vadócka ezek mind csak álmok inkább ébredj fel és légy a valoságban
2011. 12. 16. péntek 08:03  #268
Edina37 Edina37
Én a magam részéről szurkolok neked hogy sikerüljön worship wave wave wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 16. péntek 05:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 12. 16. péntek 05:57
2.rész

Szinte most is látom.. mikor hozzám ért(csak puszi volt és kezemet fogta) mikor elöszőr szólt hozzám.. nem is a mondandó a hangszín volt az ami oly kedves és nyugtató volt... A Kezdet ami vég (is) hiszen a vesztem okozza.. mivel nincs fegyverem ellene.. meztelen lelkem tálcán kínálom neki.. na de hogy is volt a kezdet.. hm....
Láttam a fórumon.. tetszett határozott okos.. stb stb... Sokszor játszadoztam a gondolattal.. milyen lehet a csókja.. milyen mikor a karjaiba zárja meztelen testem és milyen az mikor a vágytól megfeszülve azt súgja Maradj velem Anna... nyes nyes (egyből a közepében--> jellemző rám)Olyan depressziós.. unalmas napjaim voltak s vannak is (mostanában).. sokszor nem tudom mit akarok/szeretnék.. Ezért döntöttem úgy hogy.. hogy kicsit kényeztetem magam és pihenek picit.. (persze apuéknak azt mondtam fáradt vagyok..) nyes Próbáltam túlélni a magányt.. a hosszú álmos őszt.. majd jön ez a vacaak hideg hosszú tél.. Imádom Itt az oldalon kiélni a mocskos fantáziám.. a vágyaimat boncolni.. ismeretlen emberekkel beszélgetni .. mennyi rokonlélek ..hasonló vágyak ábrándok.. kínok.. magány s szomorúság.. volt idő mikor élveztem ha néha idegen leste a meztelen testem.. önző voltam.. csak a vágyaimnak éltem.. jó "itt" idegen környezetben lenni ..ahol nem ismernek. Beszippantani idegen ismeretlen emberek hálószoba titkát.. amit olyan előszeretettel fednek fel egy idegen előtt. ... Élvezem az itt létet.. mióta megismertem őt.. tombol bennem a nő... Vannak vitáink hosszú elmés beszélgetéseink -->s igen.. jelen van a szex is.. persze most még csak képletesen.. Szeretem mikor nézi a meztelen testem.. tudom hogy szereti a mikor szeretem magam.. s remélem átfut az agyán a vibrátor helyett ő is kényeztethetné... látom a szemében a vágyat.. s remélem fogok majd arról is írni (hamarosan)milyen az -->mikor ő érinti vágytól izzó testemet....
- hm... ugye nem kell sokat várnom???
2011. 12. 16. péntek 05:57  #267
Törölt felhasználó (805295)
2.rész

Szinte most is látom.. mikor hozzám ért(csak puszi volt és kezemet fogta) mikor elöszőr szólt hozzám.. nem is a mondandó a hangszín volt az ami oly kedves és nyugtató volt... A Kezdet ami vég (is) hiszen a vesztem okozza.. mivel nincs fegyverem ellene.. meztelen lelkem tálcán kínálom neki.. na de hogy is volt a kezdet.. hm....
Láttam a fórumon.. tetszett határozott okos.. stb stb... Sokszor játszadoztam a gondolattal.. milyen lehet a csókja.. milyen mikor a karjaiba zárja meztelen testem és milyen az mikor a vágytól megfeszülve azt súgja Maradj velem Anna... nyes nyes (egyből a közepében--> jellemző rám)Olyan depressziós.. unalmas napjaim voltak s vannak is (mostanában).. sokszor nem tudom mit akarok/szeretnék.. Ezért döntöttem úgy hogy.. hogy kicsit kényeztetem magam és pihenek picit.. (persze apuéknak azt mondtam fáradt vagyok..) nyes Próbáltam túlélni a magányt.. a hosszú álmos őszt.. majd jön ez a vacaak hideg hosszú tél.. Imádom Itt az oldalon kiélni a mocskos fantáziám.. a vágyaimat boncolni.. ismeretlen emberekkel beszélgetni .. mennyi rokonlélek ..hasonló vágyak ábrándok.. kínok.. magány s szomorúság.. volt idő mikor élveztem ha néha idegen leste a meztelen testem.. önző voltam.. csak a vágyaimnak éltem.. jó "itt" idegen környezetben lenni ..ahol nem ismernek. Beszippantani idegen ismeretlen emberek hálószoba titkát.. amit olyan előszeretettel fednek fel egy idegen előtt. ... Élvezem az itt létet.. mióta megismertem őt.. tombol bennem a nő... Vannak vitáink hosszú elmés beszélgetéseink -->s igen.. jelen van a szex is.. persze most még csak képletesen.. Szeretem mikor nézi a meztelen testem.. tudom hogy szereti a mikor szeretem magam.. s remélem átfut az agyán a vibrátor helyett ő is kényeztethetné... látom a szemében a vágyat.. s remélem fogok majd arról is írni (hamarosan)milyen az -->mikor ő érinti vágytól izzó testemet....
- hm... ugye nem kell sokat várnom???
2011. 12. 16. péntek 05:50  #266
Törölt felhasználó (805295)
Ugye nem kell sokáig várnom.. !!?? :P 1. rész

Lassan elfelejtem azt milyen mikor egy férfi érint.. a csókok íze.. az ölelések melege.. lassan homályos emlékként derengenek bennem..több mint félév telt el.. és semmi?? Pici maszat itt .. egy vad éjszaka a hazug pasival s ennyi???? Brrrrhhh..Sokszor ide menekülök a magány elől .. várok rá(akár órákat) s gondolatban ízekre szedem Őt. Hm... megbabonázott az elméje és a lénye magával ragad.. szeretem a hangja finomságát mikor testem orgazmusba rándul össze.... Tudom hogy az is közre játszik ő nem (csak)"úgy" akar /szeretne (engem)s persze nagy szerepet játszik az egészben a tiltott gyümölcs ténye nyes
Néha undok és rideg velem--> na nehogy már készpénznek vegyem a figyelmét.. nem akar egy lenni a sok
"lovag " közt.. Pedig tudom/érzem.. hogy kötödik hozzám...
Mikor két ember között fizikai vágyon is túl mutat a kapocs.. mikor nincs a miértre magyarázat.. egyszerűen hátra kell dölni és élvezni ameddig tart!!!!
Van mikor depis vagyok s néha átkozom a percet.. mikor megengedtem magamnak azt a luxust.. hogy elragadjon ez az őrjítő szenvedély... az a bizonyos vágy..ami a karjaiba zár.. nyes
Talán ennél még az is jobb volt.. míkor csak vágyakoztam s nem ismertem a gyönyört.. amivel megajándékoz..mert mikor nincs SZENVEDEK !!!!!!!
2011. 12. 15. csütörtök 21:27  #265
kívánós kata kívánós kata
Csak az a kár,hogy lassú volt a pincér! vigyor2
2011. 12. 15. csütörtök 20:02  #264
dori123 dori123
Ennek a történetnek olyan mesebeli hangulata van. Lett folytatása, együtt vagytok még?
2011. 12. 08. csütörtök 09:56  #263
Törölt felhasználó (805295)
igen.. nagyon tetszett... crazya
még még még.....
(Ez egy válasz Aky üzenetére (2011. 12. 08. csütörtök 09:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 12. 08. csütörtök 09:34
2. rész:

A fiú ujjaival lágyan masszírozta a lány vénuszdombját, miközben ő a fiút kényeztette. Ekkor a fiú levette a sálat a lányt lefektette az ágyon, fölé térdelt és vadul csókolni kezdte. A lány oldalra fordította a fejét, hogy a csókokat a nyakára kapja, majd a fiú haladt lefelé a kulcscsonton, egy kicsit időzött a lány mellein, nyelvével köröket írt le a bimbóján és gyengéden szopkodta, kezével pedig a lányt simogatta. A lány kezeit a fiú fejéra tette és nyomta lefelé. Mindketten égtek a vágytól. Egyre hangosabban vették a levegőt. A fiú a lány talptól indulva csókolgatta a lábát, lassan haladva a belső combján. Amikor a vaginához ért ujjait megnyalta és a lányhoz érintette. Simogatta, enyhén széthúzta az ajkakat és nyelvét alulról fölfelé mozgatta a lány nedves és forró vaginájában. Egyik ujját lassan bedugta, ki-be mozgatta és közben szájával kényeztette kedvesét aki kezével a fiú haját túrta. Amikor a lány már nem bírta tovább magához húzta a fiút. Merev pénisze érintette a lányhoz ért. Vadul csókolták egymást. A fiú benedvesítette ékességét és a lassan bedugta. A gyönyörtől becsukták szemüket. Lassan mozogtak, érezték egymás minden centiméterét. Csodálatos élményben volt részük. Lélegzetük szaporább volt, halkan nyögdécseltek. A fiú kihúzta dagadó péniszét a lány felkelt és négykézlábra ereszkedett a fiú előtt, kezét a fenekére rakta, várta a fiú behatolását. Ő a lány csípőjére rakta kezét és gyengéden mozgott ki-be. Fokozatosan gyorsított a tempón, simogatta a lány hátát és masszírozta a melleit. Újból váltottak. A lány meglovagolta a fiút, ütemesen mozgatta a csípőjét kezét izmos mellkasára rakta. Később a fiú felült, simogatta az ölében ringatózó lányt aki a gyönyör felé vezető úton járt. A fiú szájával a lány melleit kényeztette és kellemes szavakat súgott a fölébe. Egyszer csak hangosan nyögtek föl, megszorították egymást, fejüket hátrahajtva mély lélegzetek közepette élték meg az orgazmust. A szeretkezés után még hosszasan kényeztették egymást csókokkal simogatással...
/ 47