Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Eszmecsere a harmadikat kereső párok tapasztalatairól

Az eddigi hozzászólások

2010. 05. 31. hétfő 13:26  #122
vazelinator vazelinator VIP Admin
kezdésnek, jó a hivatásos azt kapsz mit kinéztél, ha mégsem az jön elzavarod haza.
illetve nem kell szimpátiát és érzelmeket bele vinni, bele kavarni.
nem fecölsz bele egy halom időt hogy megtaláld az ideált.
sok minden szol mellette.
(Ez egy válasz Tama73 üzenetére (2010. 05. 26. szerda 14:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 26. szerda 14:26
Hogy nehéz megfelelő partnert találni azt már sajna mi is megtapasztaltuk. Tele van a társkereső rovat, de egyszerűen szerintünk lehetetlen. Mikor leírod : nem dohányzó, vékony, kisfarkú, szerintetek kik jelentkeznek?
100 kg tól felfelé, nagyfarkú (legalábbis ezt írják) ja és megkérdezik gond-e ha dohányzik. A másik, lányt is keresünk, na ez meg a legnehezebb. Eddig csak kamusokkal találkoztunk, persze vegyél fel msn-re, küldj képet, és mikor írjuk hogy nem levelezni szeretnénk hanem telefonon eggyeztesünk és találkozzunk, na ekkor hirtelen bedöglik a gép, hirtelen eltünik. Szóval nehéz de nem adjuk fel, csak találunk valakit, fiút-lányt.
Már mi is gondoltunk hivatásosra, de ezért fizetni? nem tudjuk. Igaz akkor csak lányt szeretnénk, de nem tudjuk megéri-e. Én már beszéltem eggyel és korrektnek tünt, elmondtuk mit szeretnénk, kezdők vagyunk és úgy tünt megértette, ő elmondta mennyi, mitfog tenni naggyából és kész. Még gondolkodunk rajt, de ahogy eddig ki néz lasan rászájuk magunkat.
A legjobb mikor találsz hírdetőt, írsz neki, leírod ki vagy milyen vagy ha esetleg nem látná a képeken, mit szeretnénk, és már bocsánat de a taplója válaszra sem méltat, hogy bocsi de nem. És mikor megírjuk neki hogy akkor minek vagy itt hogyha még arra sem veszed a fáradtságot hogy válaszolj, akkor meg hebeg habog, hogy őőőőő meg izé.
Szóval nagyon nehéz találni megfelelő partnert 3.-nak. De nem adjuk fel.
Sok sikert mindenkinek wave
Ha sikerült akkor tartunk beszámolót. vigyor2
2010. 05. 30. vasárnap 21:40  #121
Tozzie Tozzie
Sziasztok!

Mit kerestek?
Hátha megfelelek...

Max azt mondjuk, hogy nem egymást kerestük...
(Ez egy válasz Michellelany üzenetére (2010. 05. 03. hétfő 16:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 03. hétfő 16:51
Mi is néztünk hívatásos fiút,csak szerintem fiúban nehezebb találni .ennek több oka is van ! 1, A legtöbb fiú bi vagy pénzért elmegy fiúkkal is,nálunka bi fiú kizárt ( mégha nem is ér hozzám ) . 2, feleségem valahogy úgy érzi ,hogy ne kelljen már fizetni azért,hogy valaki elmegy vele (hiszen nem csúnya stb... ) (igaza van talán) a 3, meg fiúban a hivatásos ha az első két pontnak megfelel úgy érzi ő azért kellene ,mert én nem tudom megdugni a páromat és ezt már a beszélgetésnél érezni a hangján. Az ember ha nem akar leadni az elvárásokból,akkor nehéz normális fiút találni. Nem azért mert nincsen rendes hanem mert lehet a rendes ,nem tetszik éppen, avgy aki jól néz ki az gizda vagy hasonló. Korban,alkatban,gondolkodásban, kell,hogy egyezenek az elvárások és igazság szerint, szerintem, a 3.személynek jobban kell tudnia alkalmazkodni. Ez persze a legtöbb jelentkezőnek szúrja a szemét ,mert ő ugyan úgy akar irányítani ,de az az igazság mi nem azért szeretnénk fiút,hogy életünk része legyen, hanem hogy szexben legyen egy közös kis emlékünbk,úgy ahogyan azt mi szeretnénk. És éppen ezért nehéz találni,mert van amikor Ő mást akar,másképpen képzeli már a MEGISMERKEDÉST IS (képcsere,msn, és maga az aktus stb..) ! Nincsen ezzel semmi baj, hiszen mások vagyunk. Csak ezért is mondom,hogy nem könnyű.És ezért mondja a legtöbb szoló is,hogy nehéz párt találni. A másik ok meg az ,hogy ha valaki nem tetszik,vagy nem szipmi, rossz megírni,hogy húú bocs de nem tetszel. Pláne ha vissza kérdez e-mailban : mi a baj? miért ? milyet kerestek ? Most erre mit írjak. Hááát igazat . Ennyi. Nekünk is volt olyna amikor azt mondta a srác : Bocsi de nem,mert mást szeretnék, nem ilyesmit . Viszont tök normális volt,és ezt nem bunkón közölte. Normálisan elköszöntünk sok sikert egymásnak és ennyi !
2010. 05. 30. vasárnap 21:33  #120
Törölt felhasználó (455681)
sziasztok! igen van és nagyon gyakori!!!!!!!!
(Ez egy válasz pár8476 üzenetére (2010. 05. 29. szombat 21:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 29. szombat 21:46
Nem tudjuk kinek tűnt fel eddig, általános e vagy sem. ?
Azonban nálunk elég elterjedt, 10 ből 9.Férfi :
Kettesben a lánnyal lehetne?
NEM B+
PÁR8476
Veletek is van ilyen?
Nem értik vagy nem akarják vagy barátnőt keresnek?
Na de könyörgöm, más feleségében, barátnőjében?
2010. 05. 29. szombat 21:46  #119
pár8476 pár8476
Nem tudjuk kinek tűnt fel eddig, általános e vagy sem. ?
Azonban nálunk elég elterjedt, 10 ből 9.Férfi :
Kettesben a lánnyal lehetne?
NEM B+
PÁR8476
Veletek is van ilyen?
Nem értik vagy nem akarják vagy barátnőt keresnek?
Na de könyörgöm, más feleségében, barátnőjében?
2010. 05. 29. szombat 21:43  #118
pár8476 pár8476
Sziasztok!Mi is átéltünk hasonlót.
Benne vagyunk egyéb játékokban is, és ha csak lányt kerestek....
Szóval ha gondoljátok ....
Külön is.
Mivel nem társkereső, a pontok helyét gondoljátok oda.
Képeinket megtaláljátok.
(Ez egy válasz Tama73 üzenetére (2010. 05. 26. szerda 14:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 26. szerda 14:26
Hogy nehéz megfelelő partnert találni azt már sajna mi is megtapasztaltuk. Tele van a társkereső rovat, de egyszerűen szerintünk lehetetlen. Mikor leírod : nem dohányzó, vékony, kisfarkú, szerintetek kik jelentkeznek?
100 kg tól felfelé, nagyfarkú (legalábbis ezt írják) ja és megkérdezik gond-e ha dohányzik. A másik, lányt is keresünk, na ez meg a legnehezebb. Eddig csak kamusokkal találkoztunk, persze vegyél fel msn-re, küldj képet, és mikor írjuk hogy nem levelezni szeretnénk hanem telefonon eggyeztesünk és találkozzunk, na ekkor hirtelen bedöglik a gép, hirtelen eltünik. Szóval nehéz de nem adjuk fel, csak találunk valakit, fiút-lányt.
Már mi is gondoltunk hivatásosra, de ezért fizetni? nem tudjuk. Igaz akkor csak lányt szeretnénk, de nem tudjuk megéri-e. Én már beszéltem eggyel és korrektnek tünt, elmondtuk mit szeretnénk, kezdők vagyunk és úgy tünt megértette, ő elmondta mennyi, mitfog tenni naggyából és kész. Még gondolkodunk rajt, de ahogy eddig ki néz lasan rászájuk magunkat.
A legjobb mikor találsz hírdetőt, írsz neki, leírod ki vagy milyen vagy ha esetleg nem látná a képeken, mit szeretnénk, és már bocsánat de a taplója válaszra sem méltat, hogy bocsi de nem. És mikor megírjuk neki hogy akkor minek vagy itt hogyha még arra sem veszed a fáradtságot hogy válaszolj, akkor meg hebeg habog, hogy őőőőő meg izé.
Szóval nagyon nehéz találni megfelelő partnert 3.-nak. De nem adjuk fel.
Sok sikert mindenkinek wave
Ha sikerült akkor tartunk beszámolót. vigyor2
2010. 05. 26. szerda 21:28  #117
Törölt felhasználó (295546)
Elég sokan írták, hogy nehéz találni, akkor egymással kell próbálkozni... És lesz majd ott is meglepetés....
2010. 05. 26. szerda 14:26  #116
Tama73 Tama73 VIP
Hogy nehéz megfelelő partnert találni azt már sajna mi is megtapasztaltuk. Tele van a társkereső rovat, de egyszerűen szerintünk lehetetlen. Mikor leírod : nem dohányzó, vékony, kisfarkú, szerintetek kik jelentkeznek?
100 kg tól felfelé, nagyfarkú (legalábbis ezt írják) ja és megkérdezik gond-e ha dohányzik. A másik, lányt is keresünk, na ez meg a legnehezebb. Eddig csak kamusokkal találkoztunk, persze vegyél fel msn-re, küldj képet, és mikor írjuk hogy nem levelezni szeretnénk hanem telefonon eggyeztesünk és találkozzunk, na ekkor hirtelen bedöglik a gép, hirtelen eltünik. Szóval nehéz de nem adjuk fel, csak találunk valakit, fiút-lányt.
Már mi is gondoltunk hivatásosra, de ezért fizetni? nem tudjuk. Igaz akkor csak lányt szeretnénk, de nem tudjuk megéri-e. Én már beszéltem eggyel és korrektnek tünt, elmondtuk mit szeretnénk, kezdők vagyunk és úgy tünt megértette, ő elmondta mennyi, mitfog tenni naggyából és kész. Még gondolkodunk rajt, de ahogy eddig ki néz lasan rászájuk magunkat.
A legjobb mikor találsz hírdetőt, írsz neki, leírod ki vagy milyen vagy ha esetleg nem látná a képeken, mit szeretnénk, és már bocsánat de a taplója válaszra sem méltat, hogy bocsi de nem. És mikor megírjuk neki hogy akkor minek vagy itt hogyha még arra sem veszed a fáradtságot hogy válaszolj, akkor meg hebeg habog, hogy őőőőő meg izé.
Szóval nagyon nehéz találni megfelelő partnert 3.-nak. De nem adjuk fel.
Sok sikert mindenkinek wave
Ha sikerült akkor tartunk beszámolót. vigyor2
2010. 05. 26. szerda 11:54  #115
krisz984 krisz984
Szia.
Ez most kinek szólt?
2010. 05. 25. kedd 08:38  #114
krisz984 krisz984
Sziasztok.

Nos, olvasgattam az itt lévő hsz-eket és gondoltam én is teszek egy nyilatkozatot smile
27-éves heteró srác vagyok. 2 éve voltam először 3-asba és meg kell, hogy mondjam, van valami, ami nagyon megfogott benne. Az, amikor a hölgy tagon látszik az élvezet, hogy 2 pasi elégíti ki nah az eszméletlenül szép és erotikus látvány. De nagyon sokan sajnos csak azt nézik, hogy fúúú 1 ingyen numera vagy a másik oldalról hogy fúú neki vastagabb, mint a páromnak.
Holott szerintem ez az egész arról kellene, hogy szóljon, hogy tisztán az élvezet és a szex domináljon és ne a bizonyitási vágy.

Remélem nem túl összevissza volt, amit írtam smile

Krisz
2010. 05. 15. szombat 21:46  #113
Törölt felhasználó (96042)
röviden, imádjuk!!!!!!!!! smile
2010. 05. 10. hétfő 23:53  #112
Michellelany Michellelany
Gábor Nemkötömozorrodra is csak képgyűjtő ! Ígéretek földje : )
2010. 05. 05. szerda 18:44  #111
Michellelany Michellelany
Igen Tom ,igazad van !
(Ez egy válasz Michellelany üzenetére (2010. 05. 04. kedd 10:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 04. kedd 10:07
" Igaz hogy 44 éves, 168 magas és 73kg. Szívesen csatlakoznék hozzátok 3.nak " ezzel jelentkeztek erre a hírdetésünkre ::: " max 30 éves korig keresünk fiút !!!! (az úr? se cm-be se kg nem felel meg az általunk megadott határértékeknek ,hiszen férfit keresünk,nem kislányt) Amikor vissza írtunk,hogy gratula ,eddig te vagy a nyertes hülyeség határán, vita lett : ) Most itt tartunk ! :Ennyi idősen is jó erőben vagyok, 44éve aktívan sportolok, a farkam ha kell egyfolytában áll 1-2órát is. Ellenben Önnel fiatal ember, nekem 30évesen nem kellett segítséget kérni más férfitól a barátnőm kielégítésére. Van aki még 70-80évesen is aktív, kezdjen el aggódni.

Nagyon vágja miről szól egy hármas együttlét !!! Ajánlom figyelmébe mindenkinek az urat !!! Biztos élvezetes hármas együttlétre vezetne a vele való " barátság " és együttlét !!! Most is párt keres ,hiszen neki erről szól a hármas : ))) Hogy ő a 44 éves istenkirálycsászár,aki olyan aktívan sportól 44 éve (73 kg ,biztos szállkásít éppen) ,megmutatja ,hogyan kell kielégíteni egy nőt, jelen esetben párunkat ,akivel élünk ! Hajrá. Igazán szimpatikus hozzáállás !

Sok szerencsét a keresgéléshez !

(végre egy topic, amiben a címben szereplő témának megfelelően írjátok meg tapasztalataitokat! sok igazságot és valós problémákat feszegettek, túl nagy illúziótok ne legyen a "harmadik" beszállóval kapcsolatban! ez is olyan, mint az élet egyéb területei: nehéz megtalálni az optimálist, a mindenben megfelelő partnert! de feladni nem kell, mert a türelem és a kitartás majdnem mindig meghozza az eredményt! azon meg ne csodálkozzatok, hogy sok pasi -esetenként nő is- el van szállva önmagától, vagy nincs önkritikája, vagy éppen erőszakosabb a kelleténél, ill. azt gondolja hogy minden szempontból ő az ideális "harmadik" a szexben! aki meg pénzért kínálja "szolgáltatásait", azt gyorsan felejtsétek el, mert csak magatokat csapjátok be erkölcsileg és anyagilag is!) :tom smile
2010. 05. 05. szerda 14:49  #110
surdapapa surdapapa
bocsiiii


de az alkalmi szexpartner keresős-ben nem lehetett ezt a poént kihagyni!
wink hehe
(Ez egy válasz Michellelany üzenetére (2010. 05. 04. kedd 10:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 04. kedd 10:07
" Igaz hogy 44 éves, 168 magas és 73kg. Szívesen csatlakoznék hozzátok 3.nak " ezzel jelentkeztek erre a hírdetésünkre ::: " max 30 éves korig keresünk fiút !!!! (az úr? se cm-be se kg nem felel meg az általunk megadott határértékeknek ,hiszen férfit keresünk,nem kislányt) Amikor vissza írtunk,hogy gratula ,eddig te vagy a nyertes hülyeség határán, vita lett : ) Most itt tartunk ! :Ennyi idősen is jó erőben vagyok, 44éve aktívan sportolok, a farkam ha kell egyfolytában áll 1-2órát is. Ellenben Önnel fiatal ember, nekem 30évesen nem kellett segítséget kérni más férfitól a barátnőm kielégítésére. Van aki még 70-80évesen is aktív, kezdjen el aggódni.

Nagyon vágja miről szól egy hármas együttlét !!! Ajánlom figyelmébe mindenkinek az urat !!! Biztos élvezetes hármas együttlétre vezetne a vele való " barátság " és együttlét !!! Most is párt keres ,hiszen neki erről szól a hármas : ))) Hogy ő a 44 éves istenkirálycsászár,aki olyan aktívan sportól 44 éve (73 kg ,biztos szállkásít éppen) ,megmutatja ,hogyan kell kielégíteni egy nőt, jelen esetben párunkat ,akivel élünk ! Hajrá. Igazán szimpatikus hozzáállás !

Sok szerencsét a keresgéléshez !

(végre egy topic, amiben a címben szereplő témának megfelelően írjátok meg tapasztalataitokat! sok igazságot és valós problémákat feszegettek, túl nagy illúziótok ne legyen a "harmadik" beszállóval kapcsolatban! ez is olyan, mint az élet egyéb területei: nehéz megtalálni az optimálist, a mindenben megfelelő partnert! de feladni nem kell, mert a türelem és a kitartás majdnem mindig meghozza az eredményt! azon meg ne csodálkozzatok, hogy sok pasi -esetenként nő is- el van szállva önmagától, vagy nincs önkritikája, vagy éppen erőszakosabb a kelleténél, ill. azt gondolja hogy minden szempontból ő az ideális "harmadik" a szexben! aki meg pénzért kínálja "szolgáltatásait", azt gyorsan felejtsétek el, mert csak magatokat csapjátok be erkölcsileg és anyagilag is!) :tom smile
2010. 05. 05. szerda 10:41  #109
Michellelany Michellelany
Kibékültünk : )))
(Ez egy válasz Michellelany üzenetére (2010. 05. 04. kedd 10:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 04. kedd 10:07
" Igaz hogy 44 éves, 168 magas és 73kg. Szívesen csatlakoznék hozzátok 3.nak " ezzel jelentkeztek erre a hírdetésünkre ::: " max 30 éves korig keresünk fiút !!!! (az úr? se cm-be se kg nem felel meg az általunk megadott határértékeknek ,hiszen férfit keresünk,nem kislányt) Amikor vissza írtunk,hogy gratula ,eddig te vagy a nyertes hülyeség határán, vita lett : ) Most itt tartunk ! :Ennyi idősen is jó erőben vagyok, 44éve aktívan sportolok, a farkam ha kell egyfolytában áll 1-2órát is. Ellenben Önnel fiatal ember, nekem 30évesen nem kellett segítséget kérni más férfitól a barátnőm kielégítésére. Van aki még 70-80évesen is aktív, kezdjen el aggódni.

Nagyon vágja miről szól egy hármas együttlét !!! Ajánlom figyelmébe mindenkinek az urat !!! Biztos élvezetes hármas együttlétre vezetne a vele való " barátság " és együttlét !!! Most is párt keres ,hiszen neki erről szól a hármas : ))) Hogy ő a 44 éves istenkirálycsászár,aki olyan aktívan sportól 44 éve (73 kg ,biztos szállkásít éppen) ,megmutatja ,hogyan kell kielégíteni egy nőt, jelen esetben párunkat ,akivel élünk ! Hajrá. Igazán szimpatikus hozzáállás !

Sok szerencsét a keresgéléshez !

(végre egy topic, amiben a címben szereplő témának megfelelően írjátok meg tapasztalataitokat! sok igazságot és valós problémákat feszegettek, túl nagy illúziótok ne legyen a "harmadik" beszállóval kapcsolatban! ez is olyan, mint az élet egyéb területei: nehéz megtalálni az optimálist, a mindenben megfelelő partnert! de feladni nem kell, mert a türelem és a kitartás majdnem mindig meghozza az eredményt! azon meg ne csodálkozzatok, hogy sok pasi -esetenként nő is- el van szállva önmagától, vagy nincs önkritikája, vagy éppen erőszakosabb a kelleténél, ill. azt gondolja hogy minden szempontból ő az ideális "harmadik" a szexben! aki meg pénzért kínálja "szolgáltatásait", azt gyorsan felejtsétek el, mert csak magatokat csapjátok be erkölcsileg és anyagilag is!) :tom smile
2010. 05. 04. kedd 10:07  #108
Michellelany Michellelany
" Igaz hogy 44 éves, 168 magas és 73kg. Szívesen csatlakoznék hozzátok 3.nak " ezzel jelentkeztek erre a hírdetésünkre ::: " max 30 éves korig keresünk fiút !!!! (az úr? se cm-be se kg nem felel meg az általunk megadott határértékeknek ,hiszen férfit keresünk,nem kislányt) Amikor vissza írtunk,hogy gratula ,eddig te vagy a nyertes hülyeség határán, vita lett : ) Most itt tartunk ! :Ennyi idősen is jó erőben vagyok, 44éve aktívan sportolok, a farkam ha kell egyfolytában áll 1-2órát is. Ellenben Önnel fiatal ember, nekem 30évesen nem kellett segítséget kérni más férfitól a barátnőm kielégítésére. Van aki még 70-80évesen is aktív, kezdjen el aggódni.

Nagyon vágja miről szól egy hármas együttlét !!! Ajánlom figyelmébe mindenkinek az urat !!! Biztos élvezetes hármas együttlétre vezetne a vele való " barátság " és együttlét !!! Most is párt keres ,hiszen neki erről szól a hármas : ))) Hogy ő a 44 éves istenkirálycsászár,aki olyan aktívan sportól 44 éve (73 kg ,biztos szállkásít éppen) ,megmutatja ,hogyan kell kielégíteni egy nőt, jelen esetben párunkat ,akivel élünk ! Hajrá. Igazán szimpatikus hozzáállás !

Sok szerencsét a keresgéléshez !

(végre egy topic, amiben a címben szereplő témának megfelelően írjátok meg tapasztalataitokat! sok igazságot és valós problémákat feszegettek, túl nagy illúziótok ne legyen a "harmadik" beszállóval kapcsolatban! ez is olyan, mint az élet egyéb területei: nehéz megtalálni az optimálist, a mindenben megfelelő partnert! de feladni nem kell, mert a türelem és a kitartás majdnem mindig meghozza az eredményt! azon meg ne csodálkozzatok, hogy sok pasi -esetenként nő is- el van szállva önmagától, vagy nincs önkritikája, vagy éppen erőszakosabb a kelleténél, ill. azt gondolja hogy minden szempontból ő az ideális "harmadik" a szexben! aki meg pénzért kínálja "szolgáltatásait", azt gyorsan felejtsétek el, mert csak magatokat csapjátok be erkölcsileg és anyagilag is!) :tom smile
2010. 05. 04. kedd 08:34  #107
Lillus Lillus
Ezzel nagyon egyet tudok érteni. Mi végül nem hirdetésben találtunk harmadikat de próbálkoztunk azzal is. Gyakorlatilag nem tudok újat hozzátenni Michellelany-ék történetéhez. Aki normálisnak tűnt, azzal valahogy szívesen elkávézgattam volna az élet nagy dolgairól csevegve, de hogy úgy tekintsek rá, mint akivel szívesen ágyba bújnék, na az nem ment.
Aki kinézetben megfelelt volna azon én is azt éreztem, hogy: "Na majd én megmutatom, hogy hogy kell jól megdugni a ribancot." Volt aki ezt a szót le is írta. Nos hát, ha még ribanc is lennék, akkor sem erről szólna a történet, hanem valóban arról, hogy maximálisan tudjon alkalmazkodni hozzánk. Ha azt mondom neki, hogy ugorjon a kútba, akkor ne értetlenkedjen, vagy ellenkezzen, hanem azt kérdezze, hogy melyikbe és hányszor, meg milyen gyorsan. Na ez az amiből hiány van. És ha ezt valamilyen módon közlöd, akkor még neked kell magad kellemetlenül érezned. És volt még egy harmadik eset. Aki nagyjából nézett is ki valahogy meg értette is, hogy mit várunk tőle, azon pedig érződött, hogy vérprofi. Nem hivatásos, de nagyüzemi ágyrajáró. Gondolom mindenkinek ír, és mivel jó, akad is a horgára kapás. Egy párral leveleztünk és akik nekünk írtak és nagyüzeminek tűntek, azokról kiderült, hogy nekik is írtak. A hivatásos meg szóba sem került. Ugyan felszedtem pár kilót az utóbbi években de azért ott még nem tartok, hogy én fizessek sexért.
Végül más megoldást választottunk ami nem kevés harcomba került. de mivel nem az én ötletem volt, így én mondhattam azt, hogy ok, akkor nem smile vigyor2
(Ez egy válasz Michellelany üzenetére (2010. 05. 03. hétfő 16:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 03. hétfő 16:51
Mi is néztünk hívatásos fiút,csak szerintem fiúban nehezebb találni .ennek több oka is van ! 1, A legtöbb fiú bi vagy pénzért elmegy fiúkkal is,nálunka bi fiú kizárt ( mégha nem is ér hozzám ) . 2, feleségem valahogy úgy érzi ,hogy ne kelljen már fizetni azért,hogy valaki elmegy vele (hiszen nem csúnya stb... ) (igaza van talán) a 3, meg fiúban a hivatásos ha az első két pontnak megfelel úgy érzi ő azért kellene ,mert én nem tudom megdugni a páromat és ezt már a beszélgetésnél érezni a hangján. Az ember ha nem akar leadni az elvárásokból,akkor nehéz normális fiút találni. Nem azért mert nincsen rendes hanem mert lehet a rendes ,nem tetszik éppen, avgy aki jól néz ki az gizda vagy hasonló. Korban,alkatban,gondolkodásban, kell,hogy egyezenek az elvárások és igazság szerint, szerintem, a 3.személynek jobban kell tudnia alkalmazkodni. Ez persze a legtöbb jelentkezőnek szúrja a szemét ,mert ő ugyan úgy akar irányítani ,de az az igazság mi nem azért szeretnénk fiút,hogy életünk része legyen, hanem hogy szexben legyen egy közös kis emlékünbk,úgy ahogyan azt mi szeretnénk. És éppen ezért nehéz találni,mert van amikor Ő mást akar,másképpen képzeli már a MEGISMERKEDÉST IS (képcsere,msn, és maga az aktus stb..) ! Nincsen ezzel semmi baj, hiszen mások vagyunk. Csak ezért is mondom,hogy nem könnyű.És ezért mondja a legtöbb szoló is,hogy nehéz párt találni. A másik ok meg az ,hogy ha valaki nem tetszik,vagy nem szipmi, rossz megírni,hogy húú bocs de nem tetszel. Pláne ha vissza kérdez e-mailban : mi a baj? miért ? milyet kerestek ? Most erre mit írjak. Hááát igazat . Ennyi. Nekünk is volt olyna amikor azt mondta a srác : Bocsi de nem,mert mást szeretnék, nem ilyesmit . Viszont tök normális volt,és ezt nem bunkón közölte. Normálisan elköszöntünk sok sikert egymásnak és ennyi !
2010. 05. 03. hétfő 16:51  #106
Michellelany Michellelany
Mi is néztünk hívatásos fiút,csak szerintem fiúban nehezebb találni .ennek több oka is van ! 1, A legtöbb fiú bi vagy pénzért elmegy fiúkkal is,nálunka bi fiú kizárt ( mégha nem is ér hozzám ) . 2, feleségem valahogy úgy érzi ,hogy ne kelljen már fizetni azért,hogy valaki elmegy vele (hiszen nem csúnya stb... ) (igaza van talán) a 3, meg fiúban a hivatásos ha az első két pontnak megfelel úgy érzi ő azért kellene ,mert én nem tudom megdugni a páromat és ezt már a beszélgetésnél érezni a hangján. Az ember ha nem akar leadni az elvárásokból,akkor nehéz normális fiút találni. Nem azért mert nincsen rendes hanem mert lehet a rendes ,nem tetszik éppen, avgy aki jól néz ki az gizda vagy hasonló. Korban,alkatban,gondolkodásban, kell,hogy egyezenek az elvárások és igazság szerint, szerintem, a 3.személynek jobban kell tudnia alkalmazkodni. Ez persze a legtöbb jelentkezőnek szúrja a szemét ,mert ő ugyan úgy akar irányítani ,de az az igazság mi nem azért szeretnénk fiút,hogy életünk része legyen, hanem hogy szexben legyen egy közös kis emlékünbk,úgy ahogyan azt mi szeretnénk. És éppen ezért nehéz találni,mert van amikor Ő mást akar,másképpen képzeli már a MEGISMERKEDÉST IS (képcsere,msn, és maga az aktus stb..) ! Nincsen ezzel semmi baj, hiszen mások vagyunk. Csak ezért is mondom,hogy nem könnyű.És ezért mondja a legtöbb szoló is,hogy nehéz párt találni. A másik ok meg az ,hogy ha valaki nem tetszik,vagy nem szipmi, rossz megírni,hogy húú bocs de nem tetszel. Pláne ha vissza kérdez e-mailban : mi a baj? miért ? milyet kerestek ? Most erre mit írjak. Hááát igazat . Ennyi. Nekünk is volt olyna amikor azt mondta a srác : Bocsi de nem,mert mást szeretnék, nem ilyesmit . Viszont tök normális volt,és ezt nem bunkón közölte. Normálisan elköszöntünk sok sikert egymásnak és ennyi !
(Ez egy válasz feherbt üzenetére (2010. 05. 03. hétfő 16:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 03. hétfő 16:41
Sziasztok!

Akkor mesélek én is, és még itt az elején lelövöm a poént: sikerrel zárult. finom

Mi lányt kerestünk harmadiknak. Ide most be lehetne másolni az összes eddigi
panaszaitokat, mert mi is ezekkel találkoztunk. Több mint egy évig voltunk fent
két társkeresőn is párhuzamosan. Azonnali fényképcserék, msn, virtuális csókok, stb, de amikor
arra került volna a sor, hogy találkozzunk, mindig visszaléptek.
Gondolom sok fiatal lány úgy van vele, hogy divat ez a leszbis téma, jó móka lesz,
aztán mikor oda kerülne a sor, akkor jön a megijedés!

Szóval egy évnyi kínlódás után 'rendeltünk' egy hivatásost (nevezzük Ritának)!
A hölgy teljesen korrekt és profi volt! Megbeszéltük a játékszabályokat (a pasit, mármint engem,
kényeztethet a két hölgy, de én a Ritát nem), és azt is elmondtuk hogy még soha nem csináltuk ezért
van bennünk (főleg bennem) egy kis stressz. smile
Lépésről lépésre haladt és folyamatosan figyelt ránk, nehogy bárki is sérülhessen (lelkileg).
Kb. 10 perc után a két lány olyan 'összeszokott' párost alkottak, hogy elmondani nem tudom,
mekkora élményt kaptam. Talán úgy tudnám leírni, hogy úgy éreztem magam mintha az év pornófilmjének a főszerelője lettem volna.
Ami az egészben a legjobban tetszett, hogy láttam, hogy a Rita is élvezi. A csiklója hatalmasra duzzadt és totál 'csuszkás' lett Ő is! beka2
2010. 05. 03. hétfő 16:41  #105
feherbt feherbt
Sziasztok!

Akkor mesélek én is, és még itt az elején lelövöm a poént: sikerrel zárult. finom

Mi lányt kerestünk harmadiknak. Ide most be lehetne másolni az összes eddigi
panaszaitokat, mert mi is ezekkel találkoztunk. Több mint egy évig voltunk fent
két társkeresőn is párhuzamosan. Azonnali fényképcserék, msn, virtuális csókok, stb, de amikor
arra került volna a sor, hogy találkozzunk, mindig visszaléptek.
Gondolom sok fiatal lány úgy van vele, hogy divat ez a leszbis téma, jó móka lesz,
aztán mikor oda kerülne a sor, akkor jön a megijedés!

Szóval egy évnyi kínlódás után 'rendeltünk' egy hivatásost (nevezzük Ritának)!
A hölgy teljesen korrekt és profi volt! Megbeszéltük a játékszabályokat (a pasit, mármint engem,
kényeztethet a két hölgy, de én a Ritát nem), és azt is elmondtuk hogy még soha nem csináltuk ezért
van bennünk (főleg bennem) egy kis stressz. smile
Lépésről lépésre haladt és folyamatosan figyelt ránk, nehogy bárki is sérülhessen (lelkileg).
Kb. 10 perc után a két lány olyan 'összeszokott' párost alkottak, hogy elmondani nem tudom,
mekkora élményt kaptam. Talán úgy tudnám leírni, hogy úgy éreztem magam mintha az év pornófilmjének a főszerelője lettem volna.
Ami az egészben a legjobban tetszett, hogy láttam, hogy a Rita is élvezi. A csiklója hatalmasra duzzadt és totál 'csuszkás' lett Ő is! beka2
2010. 05. 03. hétfő 11:45  #104
Törölt felhasználó (62862)
Legalább ti akkor válaszoltok......de ez nem mindenkire igaz.,ez tapasztalat!
(Ez egy válasz pár8476 üzenetére (2010. 04. 30. péntek 16:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 30. péntek 16:51
Isten hozott a partnerkeresés virtuális világában smile smile smile
Kitarás!! smile
2010. 04. 30. péntek 20:35  #103
Michellelany Michellelany
ÁÁÁ , most megy a sértődés és mi vagyunk a bunkók , mert nem azt írtuk : köszönjük de nem. Hanem véleményt írtunk vissza hogy minek jelentkezik 44 évesen a max 30 korhatárig. Stb....
(Ez egy válasz pár8476 üzenetére (2010. 04. 30. péntek 16:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 30. péntek 16:51
Isten hozott a partnerkeresés virtuális világában smile smile smile
Kitarás!! smile
/ 50