Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2006. 11. 02. csütörtök 17:21  #24
WildHorse WildHorse
Jól mondod.
Én is soxor éreztem , hogy amikor elmeséltem egy történetet ami velem történt nem hitték el néhányan pedig igaz volt.
Sajnos sok ember nagyon bizalmatlan a neten, mert már soxor ráfázott...
2006. 11. 02. csütörtök 17:16  #23
Törölt felhasználó (62015)
ismerős a dolog hogy ha elmondod ill. leírod milyen vagy, honnan jöttél stb. nem akarják elhinni mintha olyan nem is létezne.....
2006. 11. 02. csütörtök 17:01  #22
Törölt felhasználó (368273)
Nyugodj meg, hogy a való életben is hazudnak az emberek, közvetlenül a másik szemébe is! Akkor a net miért lenne kivétel, hm? Nem működik itt sem másként.
2006. 02. 03. péntek 14:39  #21
MM4 MM4
Köszönöm a válaszokat, de nem azért írtam...

Ez a fórumozás a szórakozás egy fajtája, semmi több. Persze ez lehet vicces, lehet tanulságos stb. Viszont ha megfigyelitek ellentétes vélemények (kötözködők)nélkül minden topic kihal. Szvsz a szerepjátszás akár úgy is, hogy egy fajta sarkított véleményt teszek magamévá, úgy is hogy esetleg másnak adom ki magam lehet szórakoztató. Természetesen vannak határok, durvának lenni, anyázni nem stílusos, megalázni valakit undorító.
De egy egyébként szofisztikáltabb véleményt kisarkítani az érvek és a vita kedvéért szerinetem szabad. A nem váltásról, annyit: nagyon nagy körültekintés és ügyesség kellene hozzá, hogy valaki mondjuk 10 hsz alatt ne bukjon le.

22-es hsz az én teljes és valódi véleményem arról a témáról. És pl. megfontolásra ajánlom azoknak akik úgy gondolják, hogy a SZÉPSÉGET képletekbe lehet foglalni.

Ami itt e fórumon legjobban fölbosszantott az az volt amikor egy topicban egy lány 3.-nak fiút keresett és az egyik értelmes (akit utána sokáig cikiztem) azt irta, hogy azért nem érdemli meg a vágyott dolgot, mert szerinte nem elég szép...

A pofám majdnem leszakadt.
2006. 02. 03. péntek 10:14  #20
 xxxjani xxxjani
Én biztosan nem értettelek félre, mert nem volt mit félreérteni. Pontosan tudom, hogy nem bántó szándékkal, vagy hivalkodásból hozod fel a bulkat , csak éppen leírtam ,hogy szeretnék én is pár embert személyesen megismerni. Én is a h.sz. ek alapján (és ami a sorok közt van) próbálok következtetéseket levonni. :)
wave
2006. 02. 03. péntek 07:50  #19
 xxxjani xxxjani
eljen Szivesen találkoznék én is 1-2 fórumátorral személyesen , de 4-5-(6) órás buliért 1napot utazni + szállás stb.
(Ez egy válasz ZENO1 üzenetére (2006. 02. 03. péntek 06:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 02. 03. péntek 06:48

Kedves -KRISZTA-

A #19-es hozzászólásodat szívesen a nevem alá másolnám.
-Nagyon jó!
A #21-es ben, túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, a személyes kontaktusnak!
Nem minden fórumozó teheti, hogy a fővárosba utazzon, esetleg vízumot is kérjen ehhez.
Eddigi itteni olvasataim alapján tisztellek titeket, téged és vivant.
Ezen az sem változtatna, ha személyesen találkoznánk.
A buli állandó felemlegetése a kirekesztettség érzését kelti bennem, és még sok, sok gg-s fórumozóban.
Üdv!
2006. 02. 03. péntek 06:48  #18
ZENO1 ZENO1

Kedves -KRISZTA-

A #19-es hozzászólásodat szívesen a nevem alá másolnám.
-Nagyon jó!
A #21-es ben, túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, a személyes kontaktusnak!
Nem minden fórumozó teheti, hogy a fővárosba utazzon, esetleg vízumot is kérjen ehhez.
Eddigi itteni olvasataim alapján tisztellek titeket, téged és vivant.
Ezen az sem változtatna, ha személyesen találkoznánk.
A buli állandó felemlegetése a kirekesztettség érzését kelti bennem, és még sok, sok gg-s fórumozóban.
Üdv!
2006. 02. 03. péntek 06:22  #17
Törölt felhasználó (7767)
eljen smile
(Ez egy válasz MM4 üzenetére (2006. 02. 02. csütörtök 23:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 02. 02. csütörtök 23:20
Tapasztalataim szerint egy nő kívánatoságát számomra nem az alkata, kora, haja színe stb. határozza meg. Hanem a rám gyakorolt hatása, aminek része az igényesség, ami az abszolút szélsőségeket kizárja.
De pl. rengeteg nő szenved a súlyától pedig talán pont a "nagy" feneke a legsexibb rajta. Vagy azért mert az általa ideálisnak tartottnál kisebb a cicije, pedig erről senki nem tehet. És attól még egy robbanó sexbomba lehet.

Ellenkező végletként ismertem olyan srácot is, akit csak a szőke punciszőrzet tudott igazán lázba hozni. (Nesze neked csupaszpunci.)

Én két szótól meg egy nézéstől sokkal jobban lázba jövök mint a Playboy összes macájától együttvéve.
2006. 02. 02. csütörtök 23:25  #16
Törölt felhasználó (10061) VIP Admin
Jó látni,hogy vannak még emberek,akiket nem a külsőség ragad meg elsősorban és kizárólagosan.... Kösz, hogy olvashattalak..
(Ez egy válasz MM4 üzenetére (2006. 02. 02. csütörtök 23:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 02. 02. csütörtök 23:20
Tapasztalataim szerint egy nő kívánatoságát számomra nem az alkata, kora, haja színe stb. határozza meg. Hanem a rám gyakorolt hatása, aminek része az igényesség, ami az abszolút szélsőségeket kizárja.
De pl. rengeteg nő szenved a súlyától pedig talán pont a "nagy" feneke a legsexibb rajta. Vagy azért mert az általa ideálisnak tartottnál kisebb a cicije, pedig erről senki nem tehet. És attól még egy robbanó sexbomba lehet.

Ellenkező végletként ismertem olyan srácot is, akit csak a szőke punciszőrzet tudott igazán lázba hozni. (Nesze neked csupaszpunci.)

Én két szótól meg egy nézéstől sokkal jobban lázba jövök mint a Playboy összes macájától együttvéve.
2006. 02. 02. csütörtök 23:20  #15
MM4 MM4
Tapasztalataim szerint egy nő kívánatoságát számomra nem az alkata, kora, haja színe stb. határozza meg. Hanem a rám gyakorolt hatása, aminek része az igényesség, ami az abszolút szélsőségeket kizárja.
De pl. rengeteg nő szenved a súlyától pedig talán pont a "nagy" feneke a legsexibb rajta. Vagy azért mert az általa ideálisnak tartottnál kisebb a cicije, pedig erről senki nem tehet. És attól még egy robbanó sexbomba lehet.

Ellenkező végletként ismertem olyan srácot is, akit csak a szőke punciszőrzet tudott igazán lázba hozni. (Nesze neked csupaszpunci.)

Én két szótól meg egy nézéstől sokkal jobban lázba jövök mint a Playboy összes macájától együttvéve.
2006. 02. 02. csütörtök 22:52  #14
MM4 MM4
170 magas, 63 kiló, 105/63/102 méretekkel megáldott, hosszú, fekete hajú szépség

Miért, nem ilyen vagy??? Ki mondta???
Összetörtem, becsaptál!!!
2006. 02. 02. csütörtök 21:00  #13
Törölt felhasználó (7767)
Tudom....És köszönöm:)
(Ez egy válasz xxxjani üzenetére (2006. 02. 02. csütörtök 20:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 02. 02. csütörtök 20:49
Van aki így is szeret! Nyugi! wink vigyor2
2006. 02. 02. csütörtök 20:59  #12
MM4 MM4
Bonakoztassátok ki minden tuljdonságotokat
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2006. 02. 02. csütörtök 19:23), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator vazelinator VIP Admin
2006. 02. 02. csütörtök 19:23
Lehet néha szeretni a net névtelenségét..
De nem becsapva a másikat...
Én szemlélek csak:)

Magam vagyok itt is:) Csak egyes tuljdonságokat nem bonakoztathatok ki moderátorság miat:)

Mardok agyatlan gyilkologép:)
2006. 02. 02. csütörtök 20:49  #11
 xxxjani xxxjani
Van aki így is szeret! Nyugi! wink vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 02. 02. csütörtök 20:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2006. 02. 02. csütörtök 20:44
Engem a nagy Tom utalt ide be, mert egy nagyon hazug, kétszínű, kezelését megszakító elmebeteg, hermafrodita lélek vagyok, aki már-már életcélját leli fel a mások becsapásában, és térdeit veri a röhögéstől a billentyűzet mögött, miközben áldozatai hörögve rúgnak utolsókat. Én vagyok az, aki álnokul szét"b@szom" képeimmel a topikokat, meg az is, aki valótlanságok hosszú sorával gazdagítom bűneim lajstromát, ahol a legenyhébb az, hogy elszippantom mások elől az éltető levegőt, lehervasztom a mosolyt galádul az ártatlanul GG-ző szeplőtelenek arcáról, sátáni vigyorral vezetem tévútra az őszintén kitárulkozókat, mea culpa, MEA MAXIMA CULPA!!!
Irgalmam ura, ne hagyj el!
Kedves Vazi, remélem, a legkeményebb penzumot szabod ki rám, e rettenetes bűnökért...Ámen.
2006. 02. 02. csütörtök 20:44  #10
Törölt felhasználó (7767)
Engem a nagy Tom utalt ide be, mert egy nagyon hazug, kétszínű, kezelését megszakító elmebeteg, hermafrodita lélek vagyok, aki már-már életcélját leli fel a mások becsapásában, és térdeit veri a röhögéstől a billentyűzet mögött, miközben áldozatai hörögve rúgnak utolsókat. Én vagyok az, aki álnokul szét"b@szom" képeimmel a topikokat, meg az is, aki valótlanságok hosszú sorával gazdagítom bűneim lajstromát, ahol a legenyhébb az, hogy elszippantom mások elől az éltető levegőt, lehervasztom a mosolyt galádul az ártatlanul GG-ző szeplőtelenek arcáról, sátáni vigyorral vezetem tévútra az őszintén kitárulkozókat, mea culpa, MEA MAXIMA CULPA!!!
Irgalmam ura, ne hagyj el!
Kedves Vazi, remélem, a legkeményebb penzumot szabod ki rám, e rettenetes bűnökért...Ámen.
2006. 02. 02. csütörtök 19:23  #9
vazelinator vazelinator VIP Admin
Lehet néha szeretni a net névtelenségét..
De nem becsapva a másikat...
Én szemlélek csak:)

Magam vagyok itt is:) Csak egyes tuljdonságokat nem bonakoztathatok ki moderátorság miat:)

Mardok agyatlan gyilkologép:)
2006. 02. 02. csütörtök 15:25  #8
MM4 MM4
Még jó... wink
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2006. 02. 02. csütörtök 15:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 02. 02. csütörtök 15:20
Még jó hogy Én Én vagyok.... wink wave
2006. 02. 02. csütörtök 15:20  #7
Moncy Moncy
Még jó hogy Én Én vagyok.... wink wave
2006. 02. 02. csütörtök 15:03  #6
MM4 MM4
Jól hazudni szerintem nagyon nehéz. Egyébként hazugnak lenni szabad. Szólásszabadság...
2006. 02. 02. csütörtök 15:01  #5
MM4 MM4
Biztos, hogy hülye vagyok, de tényleg nem értettem. Hedrixboy hozzászólása óta értem. Lassan kapcsolok, mint a falusi telefon(a '70-es években).

Szvsz meglehetősen sok meglett hölgy tizen éves fiú itt a lapon. Személyeskedni nem akarok. Néhány hozzászólás mindenkit lebuktat, ha figyelsz. Aki megszívta hát lelke rajta.
/ 5