Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Holdvilágnál tali egy erdő szélén...

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2026. 04. 05. vasárnap 00:47  #54477
Lacka2315 Lacka2315
Reptèrnèl a bejáratnál állo pár ?
2026. 04. 05. vasárnap 00:46  #54476
Pervi bi Pervi bi
Szegeden keresek férfit sok minden izgat !
2026. 04. 05. vasárnap 00:03  #54475
Norbi2419 Norbi2419
Sziasztok nincs kedve valakinek leszopni most? 20kerben
2026. 04. 04. szombat 22:26  #54474
Cuckpár3 Cuckpár3
Szia, igen szerintem is nagyon jól sikerült.
(Ez egy válasz Mp080 üzenetére (2026. 04. 04. szombat 13:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 04. szombat 13:51
Ismét volt lehetőségem találkozni Veletek. Öltöző fülke kukkolás után, parkolóban csodás kölcsönös francia. Isteni finom punci. Mindketten elélveztünk!
2026. 04. 04. szombat 22:23  #54473
Egyszerűsrác28 Egyszerűsrác28
Reptéren van innen valaki ?
2026. 04. 04. szombat 22:03  #54472
Lorderon 1983 Lorderon 1983
Ez sok minden függvénye amúgy!
De az tény sokan vissza járnak ugyan oda akkor is ha nem választ kaptak!
(Ez egy válasz Freecee0121 üzenetére (2026. 04. 04. szombat 20:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 04. szombat 20:40
Nah akkor patt helyzet lett a végeredmény nyes
2026. 04. 04. szombat 21:44  #54471
Ypovi Ypovi
A Francia barátnönk jött hozzánk, érte voltunk a reptéren. Nem voltunk csak 10 percet.
(Ez egy válasz Sanyamrl üzenetére (2026. 04. 04. szombat 19:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 04. szombat 19:49
de kár hazajöttem.Jó lett volna csak beszélgetni is akár
2026. 04. 04. szombat 20:50  #54470
Qrtom Qrtom
Szia
Te is tudod olyan nincs hogy kíváncsi heteró. eplus2
kocsog az nyes
(Ez egy válasz Al-Ass-andra üzenetére (2026. 04. 04. szombat 19:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 04. szombat 19:31
Reptér is hasonló hely. Forgalmas, családok, motorosok, kutya sétáltatók mégis éjjel-nappal történik ott valami, főleg a buzik között. Bocsánat kíváncsi heterok között.
2026. 04. 04. szombat 20:40  #54469
Freecee0121 Freecee0121
Nah akkor patt helyzet lett a végeredmény nyes
(Ez egy válasz Lorderon 1983 üzenetére (2026. 04. 04. szombat 20:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 04. szombat 20:31
Igen van olyan is!
Ezt nem vitatom, de volt alkalom hogy tényleg sokan jártunk kint!
2026. 04. 04. szombat 20:31  #54468
Lorderon 1983 Lorderon 1983
Igen van olyan is!
Ezt nem vitatom, de volt alkalom hogy tényleg sokan jártunk kint!
(Ez egy válasz Freecee0121 üzenetére (2026. 04. 04. szombat 20:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 04. szombat 20:29
Szerintem annyira sok autó nincs ,inkább csak kergetőzés és egy autó többször bepróbálkozik
2026. 04. 04. szombat 20:29  #54467
Freecee0121 Freecee0121
Szerintem annyira sok autó nincs ,inkább csak kergetőzés és egy autó többször bepróbálkozik
(Ez egy válasz Lorderon 1983 üzenetére (2026. 04. 04. szombat 20:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 04. szombat 20:15
Tegnap nekem is ennyi volt, köszi még vagyunk!
Ok, el jöttem!
Ez ennyi lenne, de bár 10 percenként új autónak el mondani és abba hagyni biztos idegesítő lehet!
2026. 04. 04. szombat 20:28  #54466
Freecee0121 Freecee0121
Szerintem ha megvan a banda el lehet úgy bújni ,hogy ne találják meg. Ha meg annyira nyílt a hely akkor oda fognak menni nincs mit tenni . Ha csak beszélgetni megyünk ki ismerősökkel akkor nem kell bújócskázni . Persze sok pasi úgy van vele nem érti meg nem sexelni vagyunk akkor ott per pillanat , nah utána jön a világítás nyes . Fura gondolkodás mód az ,hogy ha egy hölgy is ül az autóban biztos sex lesz nyes
(Ez egy válasz Lorderon 1983 üzenetére (2026. 04. 04. szombat 20:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 04. szombat 20:15
Tegnap nekem is ennyi volt, köszi még vagyunk!
Ok, el jöttem!
Ez ennyi lenne, de bár 10 percenként új autónak el mondani és abba hagyni biztos idegesítő lehet!
2026. 04. 04. szombat 20:25  #54465
Egyszerűsrác28 Egyszerűsrác28
Sziasztok! Ma este nő vagy pár egy laza kalandra Bp-en ?
2026. 04. 04. szombat 20:15  #54464
Lorderon 1983 Lorderon 1983
Tegnap nekem is ennyi volt, köszi még vagyunk!
Ok, el jöttem!
Ez ennyi lenne, de bár 10 percenként új autónak el mondani és abba hagyni biztos idegesítő lehet!
(Ez egy válasz Freecee0121 üzenetére (2026. 04. 04. szombat 20:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 04. szombat 20:02
Kb 20 km körben a reptér nem értem miért pont mindenki szeme láttára kell csinálni. Legyen az kíváncsi hetero ,hetero vagy hetero pár . Van olyan eldugott rész ahol nem járnak családok stb . Engem az zavar kegyetlen mód ,ha hölgy ismerőssel vagyunk kint , és nemet mondunk ,akkor odaállnak autóval és folyamat telibe világítják az autónkat . Sok pár emiatt nem is akar már kijárni . Ha egymagam megyek ki megállok messzebb autóval lekapcsolom a világítást és oda sétálok . Érdekes mód eddig egy pár sem harapta le a fejem meg nem küldtek el a sóhivatalba . Max annyi volt bocsi nem keresünk most senkit ,de beszélgetni beszélhetünk .
2026. 04. 04. szombat 20:02  #54463
Freecee0121 Freecee0121
Kb 20 km körben a reptér nem értem miért pont mindenki szeme láttára kell csinálni. Legyen az kíváncsi hetero ,hetero vagy hetero pár . Van olyan eldugott rész ahol nem járnak családok stb . Engem az zavar kegyetlen mód ,ha hölgy ismerőssel vagyunk kint , és nemet mondunk ,akkor odaállnak autóval és folyamat telibe világítják az autónkat . Sok pár emiatt nem is akar már kijárni . Ha egymagam megyek ki megállok messzebb autóval lekapcsolom a világítást és oda sétálok . Érdekes mód eddig egy pár sem harapta le a fejem meg nem küldtek el a sóhivatalba . Max annyi volt bocsi nem keresünk most senkit ,de beszélgetni beszélhetünk .
(Ez egy válasz Al-Ass-andra üzenetére (2026. 04. 04. szombat 19:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 04. szombat 19:31
Reptér is hasonló hely. Forgalmas, családok, motorosok, kutya sétáltatók mégis éjjel-nappal történik ott valami, főleg a buzik között. Bocsánat kíváncsi heterok között.
2026. 04. 04. szombat 19:51  #54462
Sanyamrl Sanyamrl
2026. 04. 04. szombat 19:49  #54461
Sanyamrl Sanyamrl
de kár hazajöttem.Jó lett volna csak beszélgetni is akár
(Ez egy válasz Ypovi üzenetére (2026. 04. 04. szombat 17:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 04. szombat 17:50
10 perc múlva A reptérnél leszünk. Érdemes bemenni?
2026. 04. 04. szombat 19:47  #54460
Sanyamrl Sanyamrl
pl ma is kinn voltam.a fehér Renault is szőke nő , ügyesen lepippantott.volt még kb 6 autó ,2 én jöttek oda
(Ez egy válasz Al-Ass-andra üzenetére (2026. 04. 04. szombat 19:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 04. szombat 19:31
Reptér is hasonló hely. Forgalmas, családok, motorosok, kutya sétáltatók mégis éjjel-nappal történik ott valami, főleg a buzik között. Bocsánat kíváncsi heterok között.
2026. 04. 04. szombat 19:35  #54459
Bisexferj40 Bisexferj40
Hali. Valaki belváros mostanában?
2026. 04. 04. szombat 19:31  #54458
Al-Ass-andra Al-Ass-andra
Reptér is hasonló hely. Forgalmas, családok, motorosok, kutya sétáltatók mégis éjjel-nappal történik ott valami, főleg a buzik között. Bocsánat kíváncsi heterok között.
(Ez egy válasz Freecee0121 üzenetére (2026. 04. 04. szombat 18:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 04. 04. szombat 18:31
Ird be kecskehegyi parkoló. Kékútnál balra be . Ha nyugis a helyzet még a rendőrök sem mennek ki. De napnyugta előtt nem érdemes menni mert nagy a forgalom . Túristák ,családok stb . Sőt még túra utvolal is vezet onnan. Tehát ha fényes nappal menne vmi hülyeség annak tutti rendőrségi megjelenés a vége . Azzal meg nem kellene elcseszni a helyet
/ 2947