Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Holdvilágnál tali egy erdő szélén...

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

ma 05:57  #58761
kméti lala kméti lala
Hétfőn délelőtt Kecskemét v.környéken van valaki aki orálisan kielégítene.írj megyek
ma 05:42  #58760
bandy28 bandy28
Sziasztok! 25 vagy 26-a este Debrecenbe a Nagyerdőre női ruhában ki mennék! 42 éves bi uni pasi vagyok! Minden jóba benne vagyok! Írj privátban és egyeztetünk!
ma 05:09  #58759
weritas99 weritas99
Sziasztok. Ma napkozben keresek Budapesten illetve kozvetlen közelében hölgyet vagy párt, aki szivesen ismerkedne autóban, szabadban, búvohelyen esetleg a saját lakásában is fogadna. Privátban keressetek.
ma 05:07  #58758
NudisSrác19 NudisSrác19
Sziasztok!
Egy kicsit extrém..vannak olyan lányok/párok akik ki használnák a nagy dobozos autóm tereit?
FuckMaster útnak indul!
Üzenetben várom a jelentkezőket!
ma 04:16  #58757
BigBox75 BigBox75
Pápa és Veszprém között valaki?
ma 03:49  #58756
Ujferfi Ujferfi
Hajdúszoboszlón járok, van esetleg innen valaki? Esetleg a környékről? Debrecen, Nyíregyháza?
ma 00:02  #58755
Grandioso Grandioso
Épp akartam kérdezni, hogy nincs-e valakinek jóféle kúrós képe a háttérben landoló Ruszlánnal? smile
(Ez egy válasz bttm99 üzenetére (tegnap 12:23), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 12:23
Reptér infó: Ma és holnap délután újra jön az Antonov. 14 és 17 óra között várható. Sok lesz a civil, gyerekes család kint. És valszeg a rendőrség is ki fog menni. Kérlek, mindet csak ésszel vagy ha lehet inkább ma-holnap semmit se
tegnap 23:38  #58754
jack_r jack_r
hello Bp 9 ker környéke?
tegnap 23:11  #58753
Zsuzska0905 Zsuzska0905
Sziasztok! Szombaton este 9 utan a reptéren leszek! Aktív férfiakat keresnêk! Ha úgy érzed írj bátran! Egyeztessünk! Imádom ha mindenhol gecis lehetek!
tegnap 22:57  #58752
Al-Ass-andra Al-Ass-andra
Azért a rendőrség nem valószínű, csak azért mert sok ember kijár oda, vagy mert egy ilyen gép jön....
A legtöbb akció amúgy is estefelé vagy este történik ott.
(Ez egy válasz bttm99 üzenetére (tegnap 12:23), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 12:23
Reptér infó: Ma és holnap délután újra jön az Antonov. 14 és 17 óra között várható. Sok lesz a civil, gyerekes család kint. És valszeg a rendőrség is ki fog menni. Kérlek, mindet csak ésszel vagy ha lehet inkább ma-holnap semmit se
tegnap 22:50  #58751
Robikaa11 Robikaa11
Hello! Valaki XI kerben?
tegnap 22:50  #58750
Robikaa11 Robikaa11
Hello! Valaki XI kerben?
tegnap 21:27  #58749
ffivagyok ffivagyok
Bp17 ker. parltak part korny??
tegnap 21:26  #58748
BAGGIO18 BAGGIO18
Sziasztok!
Holnap Budapesten leszek. Ha valaki egy kis huncutkodással dobná fel amúgy is forró napot, írjon egy üzenetet. Sportos, massszírozni szerető pasi vagyok jó fantáziával.
tegnap 21:02  #58747
unibipasi78 unibipasi78
Hétfő délelőtt rá érő aktív pasit srácot ketesek aki jönne vagx jár Monor Gomba fele hely ban 14 óráig rá érek.
tegnap 19:59  #58746
ffivagyok ffivagyok
Bp. 17 ker körny?? ECSER? ~~~ Reptér kifutó vége.... sehol senki?...
tegnap 18:44  #58745
peppa peppa
Sziasztok ma este Tát 117 es út mellett ? Sétálgatni fogok csajosban
tegnap 18:43  #58744
Porsche Porsche
Budaörs es kornyeke ? 11ker?
tegnap 18:42  #58743
siófoki pasi siófoki pasi
Sziasztok! Balaton déli part, kabriózás, fotózás, szex, kaland? smile Lányok, párok.
tegnap 18:29  #58742
szexpartnert szexpartnert VIP
De jó lenne ma este a Csepel sziget, vagy környékén, hölgyel vagy párral.
Autós kaland is érdekelne.
/ 2939