Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Mindenki más habitussal megy swingerklubba. Van akit az izgat hogy másokat lásson, megint másokat csak az izgatja hogy őt, őket lássák szex közben. És van aki a hármas, sőt többes örömöknek él. Meséld el klubos tapasztalatod!
Pár fontos gondolat fórumtársaidtól:
- "…bulik minőségét és hangulatát a vendégek generálják, nem a hely"
- "…olvasni kell a programokat, hogy épp milyen este van és akkor nincs meglepetés"
- "…van mikor panaszkodtak máshol párocskák, hogy alig van szóló nő, és hogy egy szombati páros estén hogy-hogy van szólóban férfi! Azt persze elfelejti az aki ennek hangot adott, hogy mi van ha a férfi azért "szóló" mert a kedves párja épp egy párocskával van"
- "…nőtársaimnak pedig tudomásul kell venni, hogy klubban egy nő igen is legyen kezdeményező"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Ne személyeskedj, hiszen nem vagyunk egyformák!

Az eddigi hozzászólások

2011. 11. 12. szombat 16:03  #83
Nanuq Nanuq
Ennyire konkrét nem akarok lenni, de ha voltál TikTakban és elmész ebbe a klubba utána el tudod dönteni! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 11. péntek 16:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (774139)
2011. 11. 11. péntek 16:59
Ex Tik-Takos társasággal és személyzettel? Mit értesz ez alatt ? Itt is folyamatosan Neoton famillia és Zámbó Jimmy számok mennek,oda-vissza ??? Remélem ide azért már jutot,más zene is... vigyor5
2011. 11. 12. szombat 16:02  #82
Nanuq Nanuq
Kedves Valaki8!

Minden klubban vannak lenn szóló,egyedül vagy akár barátnővel oda érkező nők, lányok. Hogy mikor-hol mennyien az ugye megjósolhatatlan. De fura mód a klubok "páros este" programjain sokkal kevésbé vannak szóló lányok mint amkor a lehetőségek nyitottabbak.
(Ez egy válasz Valaki8 üzenetére (2011. 11. 12. szombat 12:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 12. szombat 12:30
Olyan Budapesti swinger klubról tud valaki, ahová szóló lányok is járnak?
2011. 11. 12. szombat 12:30  #81
Valaki8 Valaki8
Olyan Budapesti swinger klubról tud valaki, ahová szóló lányok is járnak?
2011. 11. 11. péntek 16:59  #80
Törölt felhasználó (774139)
Ex Tik-Takos társasággal és személyzettel? Mit értesz ez alatt ? Itt is folyamatosan Neoton famillia és Zámbó Jimmy számok mennek,oda-vissza ??? Remélem ide azért már jutot,más zene is... vigyor5
(Ez egy válasz Nanuq üzenetére (2011. 11. 11. péntek 16:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 11. péntek 16:24
Jó hely az a Fatasy Klub. Egyébként meg "ex" Tiktakos társasággal és személyzettel ( !!! ) is fogtok találkozni. Ez nem gond, csak érdekesség.
2011. 11. 11. péntek 16:24  #79
Nanuq Nanuq
Jó hely az a Fatasy Klub. Egyébként meg "ex" Tiktakos társasággal és személyzettel ( !!! ) is fogtok találkozni. Ez nem gond, csak érdekesség.
2011. 11. 11. péntek 15:21  #78
Törölt felhasználó (822957)
Itt a honlapja. www.fantasyswinger.hu
2011. 11. 11. péntek 14:56  #77
delfin0407 delfin0407
Mi a Tik Takban voltunk párszor. Az elég kellemes hely. A honlapján találtok fotókat. A személyzet barátságos, ahogyan az oda látogató emberek is.
2011. 11. 11. péntek 14:01  #76
zsozs70 zsozs70
esetleg van honlapja hogy megkukoljuk??
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 10. csütörtök 17:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (822957)
2011. 11. 10. csütörtök 17:43
Szia. Mi már többször jártunk ott.Nagyon kellemes a hely.Aranyosak a házigazdák,az étel kitűnő és a vendéglátás is.
Alsó szinten van a nagy társalgó, masszázs és a svédasztal,az emeleten van három nagy csoportosuláshoz való helyiség ,és két zárható szoba. Minden szinten van zuhanyzó és wc.Hatalmas eldugott parkolójuk is van.Gyere el és nézd meg személyesen.Szia.
2011. 11. 10. csütörtök 17:43  #75
Törölt felhasználó (822957)
Szia. Mi már többször jártunk ott.Nagyon kellemes a hely.Aranyosak a házigazdák,az étel kitűnő és a vendéglátás is.
Alsó szinten van a nagy társalgó, masszázs és a svédasztal,az emeleten van három nagy csoportosuláshoz való helyiség ,és két zárható szoba. Minden szinten van zuhanyzó és wc.Hatalmas eldugott parkolójuk is van.Gyere el és nézd meg személyesen.Szia.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 10. csütörtök 16:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (819517)
2011. 11. 10. csütörtök 16:38
Egyszer már majdnem mentünk........tudnál róla valamit mondani mik a helyi adottságok? crazya
2011. 11. 10. csütörtök 16:38  #74
Törölt felhasználó (819517)
Egyszer már majdnem mentünk........tudnál róla valamit mondani mik a helyi adottságok? crazya
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 10. csütörtök 15:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (822957)
2011. 11. 10. csütörtök 15:00
Szia.Most hétvégén nagyon valószínű hogy ráérek és a barátnőmmel mi is ellátogatnánk a klubba.Ott akár összefuthatnánk.
2011. 11. 10. csütörtök 15:00  #73
Törölt felhasználó (822957)
Szia.Most hétvégén nagyon valószínű hogy ráérek és a barátnőmmel mi is ellátogatnánk a klubba.Ott akár összefuthatnánk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 10. csütörtök 13:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (819517)
2011. 11. 10. csütörtök 13:31
Hétvégén úgy hallottam a Piliscsévi club fél áron lesz,érdemes lenne kihasználni,jön valaki?
2011. 11. 10. csütörtök 13:31  #72
Törölt felhasználó (819517)
Hétvégén úgy hallottam a Piliscsévi club fél áron lesz,érdemes lenne kihasználni,jön valaki?
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2011. 11. 10. csütörtök 10:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 10. csütörtök 10:41
végre egy normális mindenre kiterjedő tájékoztato segítség.köszi mi biztos lemegyünk mert szeretjük a swingert
2011. 11. 10. csütörtök 10:41  #71
zsozs70 zsozs70
végre egy normális mindenre kiterjedő tájékoztato segítség.köszi mi biztos lemegyünk mert szeretjük a swingert
(Ez egy válasz tibika2 üzenetére (2011. 11. 10. csütörtök 01:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 10. csütörtök 01:06
Végre eljutottunk a Club Paradise-be! Nagyon kellemes csalódás volt, mert szerintem szuperül van berendezve, tiszta, jó az atmoszférája, oéyan "emberléptékű" - és ami a lényeg nagyon jó, szinte vállogatott volt a közönsége! Nagyon jók a szobák, különösen a tükrös, meg a "királyi szoba" tetszett, de mindegyik kitűnő. De talán a medence vonzotta a legtöbb embert. kellemes 33 fokos volt és sokan játszottak benne, de (ott) nem dugtak! Tiszta volt a víz is, működött a szauna, és egyáltalán nagyon jól éreztük magunkat (és egymáséit...) Igaz, normál napon voltunk, de a tulaj azt mondja, hogy a BI napon is elégedettek az emberek. Egyik csütörtököt a 40 felettieknek tartják, (persze, mehetnek fiatalabbak is) a másik csütörtökön inkább a fiatalabbaknak... (Azt mondja a tulajnő, hogy egyre több fiatal keresi az idősebb hölgyeket, pasikat...mert ők nem csak "dugni" akarnak, hanem "szeretkezni" tanulnak a tapasztaltaktól! Milyen igazuk van? Már én is tanítanék... smile ) Ma is csüt. van, lehet, hogy lemegyünk ismét...most a BI-re finom Amitől legjobban féltem, az az, hogyan találok oda... Nos, könnyen és gyorsan oda találtunk, az autópályáról a benzinkút után lefordultam jobbra a nagyáruházaknál, 2 körforgalom jött és balra végig a Budapesti úton a kb 8 km-es jelzésnél az Y elágazódásnál balra és 3 zöld tábla jelezte az utcákat, a középső, második utca a Hóvirág utca, s annak végében van az 50-e szám. (vagy 55? minden esetre, jobbra az utca végében, - több autó állt a ház előtt. Egyébként nincs kiírva semmi. Azért jó, hogy vittem magammal a telószámukat.) Bp Belvárosából kb 15 perc alatt értünk oda - igaz este volt.
Szerintem ez a hely hamar népszerű lesz, - ha így marad minden... Állítólag lesz masszőr is, csak nem tudom milyen napo(ko)n. (Én férfi létemre nagyon szeretem és nappal úgysem érek rá masszörizálni). (Persze az is kérdés, hogy milyen lesz a masször és hogyan, mit csinál, - de van bizalmam már hozzájuk). Szerintem harcra fel és ha lesz infótok, kiváncsian várjuk, nektek hogy jött be... smile
2011. 11. 10. csütörtök 07:14  #70
ravenna ravenna
Csak hogy az információ teljes legyen, a Club Paradise régebben Spirit néven futott, csak tulajdonos, illetve klubvezető váltás történt. Maga a hely csak annyit, hogy az étekőzőből a kör alakú pihenő felkerült a bejárattal szembe.
Amúgy valóban szép hely, a szobákra tagoltság kedvező a pároknak, és talán az egyetlen hely a 3majom klubon kívül ahol van bi nap is.
A hely népszerű volt régebben is, most nem tudom mennyire az, de van egy negatívuma. Ha olyan létszámmal megy, amennyi szekrényük van ( 25 ja jól emlékszem) akkor az odaérkező autókból már közlekedni se lehet. Parkolóhely egyszerűen nincs....
2011. 11. 10. csütörtök 01:06  #69
tibika2 tibika2
Végre eljutottunk a Club Paradise-be! Nagyon kellemes csalódás volt, mert szerintem szuperül van berendezve, tiszta, jó az atmoszférája, oéyan "emberléptékű" - és ami a lényeg nagyon jó, szinte vállogatott volt a közönsége! Nagyon jók a szobák, különösen a tükrös, meg a "királyi szoba" tetszett, de mindegyik kitűnő. De talán a medence vonzotta a legtöbb embert. kellemes 33 fokos volt és sokan játszottak benne, de (ott) nem dugtak! Tiszta volt a víz is, működött a szauna, és egyáltalán nagyon jól éreztük magunkat (és egymáséit...) Igaz, normál napon voltunk, de a tulaj azt mondja, hogy a BI napon is elégedettek az emberek. Egyik csütörtököt a 40 felettieknek tartják, (persze, mehetnek fiatalabbak is) a másik csütörtökön inkább a fiatalabbaknak... (Azt mondja a tulajnő, hogy egyre több fiatal keresi az idősebb hölgyeket, pasikat...mert ők nem csak "dugni" akarnak, hanem "szeretkezni" tanulnak a tapasztaltaktól! Milyen igazuk van? Már én is tanítanék... smile ) Ma is csüt. van, lehet, hogy lemegyünk ismét...most a BI-re finom Amitől legjobban féltem, az az, hogyan találok oda... Nos, könnyen és gyorsan oda találtunk, az autópályáról a benzinkút után lefordultam jobbra a nagyáruházaknál, 2 körforgalom jött és balra végig a Budapesti úton a kb 8 km-es jelzésnél az Y elágazódásnál balra és 3 zöld tábla jelezte az utcákat, a középső, második utca a Hóvirág utca, s annak végében van az 50-e szám. (vagy 55? minden esetre, jobbra az utca végében, - több autó állt a ház előtt. Egyébként nincs kiírva semmi. Azért jó, hogy vittem magammal a telószámukat.) Bp Belvárosából kb 15 perc alatt értünk oda - igaz este volt.
Szerintem ez a hely hamar népszerű lesz, - ha így marad minden... Állítólag lesz masszőr is, csak nem tudom milyen napo(ko)n. (Én férfi létemre nagyon szeretem és nappal úgysem érek rá masszörizálni). (Persze az is kérdés, hogy milyen lesz a masször és hogyan, mit csinál, - de van bizalmam már hozzájuk). Szerintem harcra fel és ha lesz infótok, kiváncsian várjuk, nektek hogy jött be... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 09. szerda 21:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797483)
2011. 11. 09. szerda 21:57
...és akkor ha már magunkban vagyunk és elment a látogató(10)nk, megkérdezem megint:

Club Paradise biszex napján járt valaki közületek? Nagyon érdekelne... múltkor végülis nem mentünk el.
2011. 11. 09. szerda 21:57  #68
Törölt felhasználó (797483)
...és akkor ha már magunkban vagyunk és elment a látogató(10)nk, megkérdezem megint:

Club Paradise biszex napján járt valaki közületek? Nagyon érdekelne... múltkor végülis nem mentünk el.
2011. 11. 08. kedd 13:34  #67
Törölt felhasználó (433079) VIP
2011. 11. 08. kedd 13:12  #66
simit simit
...
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 08. kedd 10:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (433079) VIP
2011. 11. 08. kedd 10:50
De ezeket Te mind tudod, és ezért írtad megjegyzésed ide, és nem privát levélbe,
2011. 11. 08. kedd 10:50  #65
Törölt felhasználó (433079) VIP
De ezeket Te mind tudod, és ezért írtad megjegyzésed ide, és nem privát levélbe,
(Ez egy válasz simit üzenetére (2011. 11. 08. kedd 10:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 08. kedd 10:17
miért itt kell személyes üziket küldeni??? ott a belső levél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szomoru1
2011. 11. 08. kedd 10:37  #64
Törölt felhasználó (433079) VIP
Egyrészt azért, mert nem tartom követendőnek azt a egyesek által kedvelve és rendszeresen űzött gyakorlatot, hogy a nyilvános lapon igyekszenek a jobb arcukat mutatni( már amennyire telik Tőlük), privátban pedig a legmocskosabb trágárkodásokat okádják a fórumban nekik ellentmondó fejére. ( számtalan példát tudnék idézni, ha megsérteném a levéltitkot )
Másrészt mert nem titkolom a véleményem.
Harmadrészt, mert a fórumb hozzászólásainak 80 % a Így végződik:
(Ez egy válasz simit üzenetére (ma 10.17), amit ide kattintva olvashatsz)
Ez azért van így, hogy a érthető legyen, a post mire reagál. És ez jól is van így.
(Ez egy válasz simit üzenetére (2011. 11. 08. kedd 10:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 08. kedd 10:17
miért itt kell személyes üziket küldeni??? ott a belső levél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szomoru1
/ 288