Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Mindenki más habitussal megy swingerklubba. Van akit az izgat hogy másokat lásson, megint másokat csak az izgatja hogy őt, őket lássák szex közben. És van aki a hármas, sőt többes örömöknek él. Meséld el klubos tapasztalatod!
Pár fontos gondolat fórumtársaidtól:
- "…bulik minőségét és hangulatát a vendégek generálják, nem a hely"
- "…olvasni kell a programokat, hogy épp milyen este van és akkor nincs meglepetés"
- "…van mikor panaszkodtak máshol párocskák, hogy alig van szóló nő, és hogy egy szombati páros estén hogy-hogy van szólóban férfi! Azt persze elfelejti az aki ennek hangot adott, hogy mi van ha a férfi azért "szóló" mert a kedves párja épp egy párocskával van"
- "…nőtársaimnak pedig tudomásul kell venni, hogy klubban egy nő igen is legyen kezdeményező"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Ne személyeskedj, hiszen nem vagyunk egyformák!

Az eddigi hozzászólások

2011. 08. 26. péntek 19:29  #23
Ron79 Ron79
Vicces vagy wink De Ők ott élnek, mármint közel ahhoz a Berlináréhoz vigyor3
Sajna a 70 euró nem nekünk átlagpénztárcájú magyarnak van kitalálva, de még szerintem ott is drága hely!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 08. 26. péntek 18:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797483)
2011. 08. 26. péntek 18:18
Ja? Hogy ti csakúgy ellengettek Berlinbe és kipengettek 70EUR-t? Hát persze! Hogy nem jutott ez eddig eszembe???

Na, hát én ezt a helyet biztosan kihagyom.

Mennyi az út oda nyolc-tíz óra? Oda -vissza egy egész nap. Semmiség egy Walkür-csaj megdugásáéert igazán nem sok!

A beugróért pedig szerintem már egy Thaiföldön szexrabszolgát is lehet venni. De Ukrajnában is talán. smile mf2
2011. 08. 26. péntek 18:18  #22
Törölt felhasználó (797483)
Ja? Hogy ti csakúgy ellengettek Berlinbe és kipengettek 70EUR-t? Hát persze! Hogy nem jutott ez eddig eszembe???

Na, hát én ezt a helyet biztosan kihagyom.

Mennyi az út oda nyolc-tíz óra? Oda -vissza egy egész nap. Semmiség egy Walkür-csaj megdugásáéert igazán nem sok!

A beugróért pedig szerintem már egy Thaiföldön szexrabszolgát is lehet venni. De Ukrajnában is talán. smile mf2
2011. 08. 26. péntek 18:18  #21
Törölt felhasználó (797483)
Ja? Hogy ti csakúgy ellengettek Berlinbe és kipengettek 70EUR-t? Hát persze! Hogy nem jutott ez eddig eszembe???

Na, hát én ezt a helyet biztosan kihagyom.

Mennyi az út oda nyolc-tíz óra? Oda -vissza egy egész nap. Semmiség egy Walkür-csaj megdugásáéert igazán nem sok!

A beugróért pedig szerintem már egy Thaiföldön szexrabszolgát is lehet venni. De Ukrajnában is talán. smile mf2
2011. 08. 26. péntek 10:26  #20
julius11 julius11
Na , hogy tetszik a honlap smile )
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 08. 26. péntek 04:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797483)
2011. 08. 26. péntek 04:19
Ennek a Kék Lagunának nincsen honlapja? Nem találok ilyen swinger klubot.
2011. 08. 26. péntek 07:51  #19
ravenna ravenna
Ricsi, miért ne lenne???

http://wellness-pärchenclub-blaue-lagune.de/

ime....
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 08. 26. péntek 04:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797483)
2011. 08. 26. péntek 04:19
Ennek a Kék Lagunának nincsen honlapja? Nem találok ilyen swinger klubot.
2011. 08. 26. péntek 04:19  #18
Törölt felhasználó (797483)
Ennek a Kék Lagunának nincsen honlapja? Nem találok ilyen swinger klubot.
2011. 08. 22. hétfő 17:20  #17
julius11 julius11
sziasztok,
Tehát így történt:
Szombat este ujra elmentünk a KékLagunába.
Elötte felhívtam öket biztos ami zicher, bejelenkeztem a barátom nevében is. Ekkor derült ki, hogy a múlt szombaton nem véletlenül nem láttam szóló pasikat. Mivel ez csak egy páros klub. Persze nem zavarták el, ha egy pár valakit vitt magával, de ö csak a párral lehet együtt, vagy kifejezett meghívásra valaki mással. Nyomulás nincs.
Na, pont tízkor értünk be, ekkor már volt vagy 10 páros ott. Többsége kint grillezett az udvaron, a meztelenség különbözö fázisában, de 3 páros a jakuzziban adott az élményeknek. Bár itt nem szabad kefélni, de nagyon úgy nézett ki mindha azt tennék. Nyalás falás is volt majd az egyik hölgyet kényeztették a férje meg a másik pár a jakuzzi szélén.
Mi ezt a gyertyafényes asztal mellett eszegetve borozgatva néztük, kb 4 méterröl. Aztán mi ist medencébe ugrottunk , vizalatti masszázs mellett a barátnömet meg ketten maszírozgattuk, persze ott ahol legjobb volt neki.
Aztán Jakuzzi ugyanez a játék, ahol is mi felültünk a szélére, majd barátnöm mindkettönket felváltva oboázott persze nyilvánosan a többi leskelödö örömére.
Majd lementünka pincébe, ahol a nagy és kissebb csataterek vannak. A nagy (6 méter) ágyon már egy páros javába nyalakodott. Mi is lefoglaoltuk az ágy másik végét, ahol a csajt közrefogtuk elöröl hátulról minden testhelyzetben. Közben befeküdt mellénk még három páros, ugyhogy elég zsúfolt lett az ágy. A múlt héten nem volt semmi ilyen, most meg nagy tömegszex alakult ki. MIndenki a saját párjával gyúrta, némi átnyúlkálás, simogatás volt.
A haveromnak valami nem smakkolt, (válófélbe van, költözik, akhilleszín- szakadásból éppen felépülöben, két új barátnö nyomul stb) talán tíz percet ha állt a nem kicsi fütyköse, aztán félárbócon egész este.
Ilyet még nem láttam nála, pedig már egypár puncit elnyüttünk együtt ( lásd képeink)
Az elözök ismétlése, kis szaunazással. A köv .akcióa lengöpados szobában. Nömnek nagyon bejött, többször is elment mig be nem jött egy idösebb úr, a norvég házaspárból akikkel elötte jót csevegtünk. Épp az utolsó élvezésnél hideg kezével simogatni kezdte a csajt, ö meg lemerevedett, egy régebbi üldözési mániája jött elö.
Na mindegy, ez is elmúlt egy kis szauna után. aztán még befejeztük ketten az egyik óriási ágyon. A haver csak nézöként volt jelen, még kiszivattyuzni sem tudta a csajom. Engem annál inkább. Másodszor is. Igy aztán újabb fürdés a medencében (vizalatti masszázs vizsugárral meg az ujjainkkal wink ) hajnali kettökor,zárórakor hazaindultunk. Nekünk nagyon jól sikerült, a barátunk pedig szárazon maradt, de állítása szerint, mégis nyugis élmény volt.
2011. 08. 21. vasárnap 15:14  #16
ravenna ravenna
Egy kicsikét nézz utána a kluboknak. Mindig találsz ismertetőt hogy milyen helyiségek vannak, illetve fotókat is. Ebből azért egy picit felderíthető hogy melyik hely, nagyjából mit nyújt.
Vannak helyek szinte az összes klubban ahol félre lehet vonulni. Hogy Tata, vagy másik klub jó-e? Ez nagyon egyéntől függő és az ott levő társaságtól kialakuló dolog.
Az pedig hogy "mit csináljatok" ne másoktól várd el. Magatokért mentek, nem? smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 08. 21. vasárnap 14:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (813662)
2011. 08. 21. vasárnap 14:18
Hát mondjuk teljes mértékben igazad van!De vannak külön szobák is a klubba?Tudsz nekünk valami tanácsot adni hova menjünk(Tata jó?),meg hogy elsőként mit csináljunk ha elmegyünk a klubba.
2011. 08. 21. vasárnap 14:18  #15
Törölt felhasználó (813662)
Hát mondjuk teljes mértékben igazad van!De vannak külön szobák is a klubba?Tudsz nekünk valami tanácsot adni hova menjünk(Tata jó?),meg hogy elsőként mit csináljunk ha elmegyünk a klubba.
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2011. 08. 21. vasárnap 14:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 21. vasárnap 14:08
Jacuzziban? Hát nem tudom, ez szerinted illő dolog?
Ha egy étteremben olyan pohárból kapnál vizet, amelyiken látszik hogy elötte más ivott belőle, szóvá tennéd-e?
Egyetlen klubban, fürdőben sem illő dolog jakuzziban dugni. Bár tény, vannak akik megteszik, később meg épp ők háborodnak fel azon hogy nem tiszta a víz, és idegen spermcsomók úszkálnak a nyakában....
2011. 08. 21. vasárnap 14:08  #14
ravenna ravenna
Jacuzziban? Hát nem tudom, ez szerinted illő dolog?
Ha egy étteremben olyan pohárból kapnál vizet, amelyiken látszik hogy elötte más ivott belőle, szóvá tennéd-e?
Egyetlen klubban, fürdőben sem illő dolog jakuzziban dugni. Bár tény, vannak akik megteszik, később meg épp ők háborodnak fel azon hogy nem tiszta a víz, és idegen spermcsomók úszkálnak a nyakában....
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 08. 21. vasárnap 14:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (813662)
2011. 08. 21. vasárnap 14:02
Köszi Ravenna!És a klubba bárhol lehet akármit csinálni a párommal?Jacuzziba is lehet dugni,stb ?
2011. 08. 21. vasárnap 14:02  #13
Törölt felhasználó (813662)
Köszi Ravenna!És a klubba bárhol lehet akármit csinálni a párommal?Jacuzziba is lehet dugni,stb ?
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2011. 08. 21. vasárnap 13:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 21. vasárnap 13:26
Miért néznének ki Titeket, persze hogy mehettek. Hiszen ugye egy klubban bármi lehet, de nem teszik kötelezővé hogy mit kell bevállalnotok.
2011. 08. 21. vasárnap 13:26  #12
ravenna ravenna
Miért néznének ki Titeket, persze hogy mehettek. Hiszen ugye egy klubban bármi lehet, de nem teszik kötelezővé hogy mit kell bevállalnotok.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 08. 21. vasárnap 12:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (813662)
2011. 08. 21. vasárnap 12:30
Sziasztok!Érdeklődnénk hogy mi szívesen szeretkeznénk mások láttára,de párcserére nem lennénk hajlandóak!Szerintetek ennek ellenére is mehetnénk swingerklubba?Nem néznének ki hogy mindenkit elutasítunk?Köszi előre is az információkat!
2011. 08. 21. vasárnap 12:30  #11
Törölt felhasználó (813662)
Sziasztok!Érdeklődnénk hogy mi szívesen szeretkeznénk mások láttára,de párcserére nem lennénk hajlandóak!Szerintetek ennek ellenére is mehetnénk swingerklubba?Nem néznének ki hogy mindenkit elutasítunk?Köszi előre is az információkat!
2011. 08. 20. szombat 13:07  #10
julius11 julius11
Ma is megyünk és visszük a barátomat is. beszámoló utána
2011. 08. 20. szombat 13:06  #9
julius11 julius11
OK, ha már a tapasztalatokról szól, akkor ezt ide is beteszem, mart rossz rovatba irtam smile
a mult szombaton történt

No akkor egy friss swinger élmény.
Barátnömmel- aki velem ellentétben még nem volt swingerclubban-elhatároztuk már egy ideje ,hogy elmegyünk.
Az interneten kinéztünk egyet és szombat este nyolcra elmentünk. Elözetes bejelentkezésre 60 € volt ka beugró két személyre. Benne büfé(szuper finom olasz stílusu volt) + italok -sör,bor, kavé stb (koktélok extra fizetendök).
Mi voltunk a harmadik páros, késöbb e´rkezett még vagy öt pár. 3 páros harmincas volta a többiek 40-50-ig.
Kifejezettetn bombázó nök, vagy adonis pasik nem voltak, de senkinek sem kellett elbujnia.
Kaja ismerkedés, italozás uszás pezsgöfürdés szaunázás többekkel közösen. De amugy semmi több!! Ezen az estén nem voltak párcserék, vagy be(a)szállók. Mindenestere én kipróbáltam minden lehetö helyet (lengöpados kurálás, szoláriumbaszás, nagy hentergö.) Csak a vízben nem tettük be, ezt kifejezetten tiltotta a házirend. Persze a petting minden formálya ment a vízben. Összességében jól sikerült este volt, egy kicsi csalódással, de a partnernöm nem is volt ráhangolódva az idegenre. Pedig nem ez lenne az elsö neki -lásd képsorozatok wink
Még elmegyünk szerintem, legfeljebb viszünk társaságot is magunkkal biztos ami tuti.
Még mielött valaki megkérdezi hol volt: http://wellness-pärchenclub-blaue-lagune.de/gallerie.html
2011. 08. 20. szombat 09:53  #8
ravenna ravenna
Akkor jó este volt azért!
Végül is, amit leírtál erről szól a swinger. Ez is benne van.
Érdemes lenne olvasgatnod egy weblapot, amit nem reklámozhatok itt de van benne ama stílus, amit gyakoroltatok és egy serkentő ital neve smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 08. 20. szombat 06:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797483)
2011. 08. 20. szombat 06:46
A Tik-takban voltunk.

Nagyon kellemes, zeg-zugos, áttekinthetetlen belső tér rengeteg lehetőség arra, hogy félrevonuljatok. A tulaj nagyon kedvesen és lelkesen fogadott minket, körbevezetett, elmagyarázott mindent, szerintem egy kicsit sokat is időzött el egy-egy részlet elmagyarázásánál, de azoknak, akik először vannak lent erre biztosan szüksége van.

A nemek aránya szinte 1:1-hez volt. Egy idősebb úr járkált tök egyedül, de ő is nagyon tapintatos volt. Álpárok itt is voltak: a srác bejött egy (ki tudja hol szedte fel, kövér) csajjal aztán a bárpultban magára hagyta és odajött hozzánk barátkozni.

Andi kicsit nehezen oldódott fel. A harmadik koktél után még mindig csak a Jakuzziba mentünk be, pedig az emeleten már elkezdődött az élet. A jakuzziban viszont nagyon kellemes meglepetés ért minket. Egy éjfeketehajú, égszínkék szemű tinédzserlány megkérdezte, hogy bejöhet-e mellénk és csókolózhat-e Andival. A farkam egyből a vízfelszinére emelkedett. Rövidesen előkerült a lány barátja is és felmentünk az emeletre. Isteni volt.

Először a leányzó érdeklődött a rá jellemző kedves rámenősséggel, hogy kinyalhatja-e Andit, majd a srác baszta meg Drágámat elölről-hátulról, végül a srác kérésére ketten is voltunk egy lyukban. A feketehajú istennőt kinyaltam, megdugtam. Aztán egy kicsit visszacsréltük a párjainkat, végül a kedves, Sylvia Kristel -hasonmás tinédzser csaj leszopott.

Utána még iszogattunk és beszélgettünk, sőt még párommal kefétünk is egyet a vízágyon, miközben a függönyös szobában vagy négy-öt pár szeretkezett egyszerre és nagyon izgatóak voltak, de mi már fáradtak voltunk igazán felizgulni és beszállni (hely sem volt már bent).

A szolgáltatások közé tartozik, hogy ott alhattunk. A pár akik rajtunk kívül ott éjszakáztak még hajnali négyig döngették egymást, amit mi a hajnali hatos kefélésünkkel viszonoztunk, de már párcserére nem vállalkoztunk. Reggel szendvics, narancslé és kávé várt a pulton. Nagyon kedves gesztus!

Nagyon kellemes környezet, kicsit nehezen megközelíthető, távoli helyen, lelkes és kedves személyzet. Mindenkinek ajánlom!
2011. 08. 20. szombat 06:46  #7
Törölt felhasználó (797483)
A Tik-takban voltunk.

Nagyon kellemes, zeg-zugos, áttekinthetetlen belső tér rengeteg lehetőség arra, hogy félrevonuljatok. A tulaj nagyon kedvesen és lelkesen fogadott minket, körbevezetett, elmagyarázott mindent, szerintem egy kicsit sokat is időzött el egy-egy részlet elmagyarázásánál, de azoknak, akik először vannak lent erre biztosan szüksége van.

A nemek aránya szinte 1:1-hez volt. Egy idősebb úr járkált tök egyedül, de ő is nagyon tapintatos volt. Álpárok itt is voltak: a srác bejött egy (ki tudja hol szedte fel, kövér) csajjal aztán a bárpultban magára hagyta és odajött hozzánk barátkozni.

Andi kicsit nehezen oldódott fel. A harmadik koktél után még mindig csak a Jakuzziba mentünk be, pedig az emeleten már elkezdődött az élet. A jakuzziban viszont nagyon kellemes meglepetés ért minket. Egy éjfeketehajú, égszínkék szemű tinédzserlány megkérdezte, hogy bejöhet-e mellénk és csókolózhat-e Andival. A farkam egyből a vízfelszinére emelkedett. Rövidesen előkerült a lány barátja is és felmentünk az emeletre. Isteni volt.

Először a leányzó érdeklődött a rá jellemző kedves rámenősséggel, hogy kinyalhatja-e Andit, majd a srác baszta meg Drágámat elölről-hátulról, végül a srác kérésére ketten is voltunk egy lyukban. A feketehajú istennőt kinyaltam, megdugtam. Aztán egy kicsit visszacsréltük a párjainkat, végül a kedves, Sylvia Kristel -hasonmás tinédzser csaj leszopott.

Utána még iszogattunk és beszélgettünk, sőt még párommal kefétünk is egyet a vízágyon, miközben a függönyös szobában vagy négy-öt pár szeretkezett egyszerre és nagyon izgatóak voltak, de mi már fáradtak voltunk igazán felizgulni és beszállni (hely sem volt már bent).

A szolgáltatások közé tartozik, hogy ott alhattunk. A pár akik rajtunk kívül ott éjszakáztak még hajnali négyig döngették egymást, amit mi a hajnali hatos kefélésünkkel viszonoztunk, de már párcserére nem vállalkoztunk. Reggel szendvics, narancslé és kávé várt a pulton. Nagyon kedves gesztus!

Nagyon kellemes környezet, kicsit nehezen megközelíthető, távoli helyen, lelkes és kedves személyzet. Mindenkinek ajánlom!
2011. 08. 16. kedd 15:23  #6
Jade_ Jade_
Szia amlaa

Kérdezném, hogy sikerült-e lemennetek egy klubba, vagy teljesen kimaradt az életetekből és csak mint vágyként szerepel még?
2011. 07. 23. szombat 17:04  #5
Törölt felhasználó (741955)
Párommal gyakran megyünk klubokba, sőt, egy ilyenben ismerkedtünk meg smile Szóval mindenképpen csak ajánlani tudjuk, jó szórakozás, és közelebb hozhat a párodhoz. Ma este is megyünk, ha szeretnétek csatlakozni, üzenetben elértek és tudunk egyeztetni. Jó szórakozást,
borntobe & black velvet
2011. 07. 22. péntek 03:24  #4
amlaa amlaa
köszi az eddigi válaszokat. Nem fogunk semmiképpen sem visszalépni, mindenképpen megyünk, csak először kicsit félünk, hogy mire is számítsunk smile
/ 288