Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

elszakadtál otthonról? lehet lakik közeledben valaki.

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2020. 11. 03. kedd 17:20  #6377
Törölt felhasználó (4446742)
Hello
Hölgy vagy pár Londonban esetleg?
Jóképű 25 éves srác vagyok smile
2020. 11. 03. kedd 07:26  #6376
Törölt felhasználó (4276692)
Sziasztok, párokkal ismerkednénk elsö sorban, de ff. Is szóba jöhet ha szimpatikus a hölgy tagnak. Báyern részröl.
2020. 11. 02. hétfő 19:55  #6375
Moto80 Moto80
sziasztok

Szívesen ismerkednék Nürnberg és környékén hölggyel,párral... crazya Hely megoldaható circling
2020. 11. 02. hétfő 17:51  #6374
Attila43 Attila43
Sziasztok!
Én Linz és környékén keresnék hölgyet vagy párt,de úgysincs ... wink
2020. 11. 02. hétfő 17:47  #6373
clausz clausz
Sziasztok Nitra Szlovakban esetleg valaki szopna ma este?
2020. 11. 02. hétfő 13:14  #6372
patkany1 patkany1
Hali.! Esetleg Ausztria, Enzersdorf környékén bi, aktív ferfi(ak) ? Vékony, csupasz, pasz, volnék, gun
2020. 11. 02. hétfő 12:41  #6371
Tartós kapcsi. Tartós kapcsi.
Sziasztok. Bodensee +150 km,lanyt,párt keresek. Peiv levelet kérnék. Köszönöm. Szép napot.
2020. 11. 01. vasárnap 16:51  #6370
O.Schmidt O.Schmidt
Sziasztok! Kitzbühel, St.Johann in Tirol, Fieberbrunn környékén élő Hölgy,pár lenne itt?
Minden este ráérek, utazni tudok.
2020. 11. 01. vasárnap 16:13  #6369
Törölt felhasználó (4445522)
Szia mindenkinek, kedves part keresünk.
2020. 11. 01. vasárnap 16:12  #6368
Kissarpi123 Kissarpi123
Elvittèk köszönöm.
(Ez egy válasz Kissarpi123 üzenetére (2020. 10. 24. szombat 19:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 10. 24. szombat 19:26
Sziasztok tudom nem ide való , de ha valakinek szüksége van 4 Dotz alufelnire Michlen gumikkal /205/55/16/ szívesen elajándékozom mert csak útban van. Helyileg Salzburg. Akit érdekel írjon privátban. Ha maradhat köszönöm ha nem akkor is.
2020. 11. 01. vasárnap 12:57  #6367
egypar8486 egypar8486
Sziasztok . Németben elő nőket párokat keresünk a két ünnep között smile 2-3 párra van hely pár napra (:
2020. 10. 31. szombat 19:05  #6366
Tartós kapcsi. Tartós kapcsi.
Sziasztok. Lányok- párok. Utazz velem Svájcba Ausztrián és Németországon keresztül,és fizess természetben. Priv.üzit várok. Köszönöm. Sziasztok.
2020. 10. 31. szombat 18:09  #6365
Törölt felhasználó (4394762)
Sziasztok. Pforzheim és környékén keresek vékony alkatú bi passzív srácot vagy ilyen tagú párt
2020. 10. 31. szombat 13:39  #6364
Törölt felhasználó (907397)
LONDONBÓL hölgy vagy pár?
2020. 10. 30. péntek 18:53  #6363
Törölt felhasználó (4394762)
Üdv . Pforzheim környékéről szintén bi nyitott srác esetleg pár van?
2020. 10. 30. péntek 13:01  #6362
Moto80 Moto80
sziasztok

Nürnberg és környékén ismerkednék,hölggyel párral aki mer találkozni is... crazya
2020. 10. 30. péntek 12:14  #6361
Törölt felhasználó (935633)
Igazából ennek a topiknak semmi értelme. Mindenki keres de senki nem talál. Furcsa emberek furcsa elvárásokkal.
2020. 10. 30. péntek 10:26  #6360
K. Krisz30 K. Krisz30
Sziasztok! Valaki a hétvégén? Péntek szombat este? Ausztria Wels
2020. 10. 30. péntek 04:51  #6359
O.Schmidt O.Schmidt
Sziasztok!
Ausztriában, Zell am See - Saalfelden - Kitzbühel környékén ismerkednék hölggyel vagy párral.
2020. 10. 29. csütörtök 19:57  #6358
monat80 monat80
Sziasztok,FIU,LÁNY,PÁR?
/ 594