Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

elszakadtál otthonról? lehet lakik közeledben valaki.

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

2020. 06. 07. vasárnap 08:15  #5920
Törölt felhasználó (3791792)
Üdv ma Ettlingen Malsch környékén lenne passzív fiú ?
2020. 06. 07. vasárnap 01:05  #5919
Törölt felhasználó (1039022)
Szép estét mindenkinek hölgyek párok frickenhausen
2020. 06. 06. szombat 21:14  #5918
Törölt felhasználó (4241432)
Ok,mama,papa.
Akik ismernek tudják,hogy nem vergődünk,hozzáteszem a lejáratási kampányod idejét múlta,kép nélkül,új regisztrációval ne kapkodd a levegőt!Azért szívesen elnézed a feleségem popsiját,még annyira futja az erődből..javaslom keressetek valami nyugdíjas elfoglaltságot,
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 06. 06. szombat 20:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4333522)
2020. 06. 06. szombat 20:14
Meg szanok rad 1 percet aztan eleg belöled !!!! a vergölödest azt te nyomod !! csak vissza kell nezned amiket beirogattal !! Mar mindenfelet beirsz hogy rad-ratok figyeljenek, de ugy latszik nem nagyon ugranak arra a finiparosra !!! Talan ha a földön jarnatok akkor bizonyara irnanak nektek! gunyos1
A (hozzaszolasok )- ban is csak beszologatsz az itt levöknek !! ugyhogy vegyel vissza a lendületböl !!
2020. 06. 06. szombat 20:14  #5917
Törölt felhasználó (4333522)
Meg szanok rad 1 percet aztan eleg belöled !!!! a vergölödest azt te nyomod !! csak vissza kell nezned amiket beirogattal !! Mar mindenfelet beirsz hogy rad-ratok figyeljenek, de ugy latszik nem nagyon ugranak arra a finiparosra !!! Talan ha a földön jarnatok akkor bizonyara irnanak nektek! gunyos1
A (hozzaszolasok )- ban is csak beszologatsz az itt levöknek !! ugyhogy vegyel vissza a lendületböl !!
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 06. 06. szombat 15:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4241432)
2020. 06. 06. szombat 15:47
Nagyon úgy néz ki,hogy benneteket sok minden érdekel!Ha engem kérdeztek csak a vergődéseteket látom+a helyesírás is fejtörést okoz.Többre mennétek ha leélnétek azt a rövid időt és hagynátok másoknak teret,akik valójában tudnák az oldalt használni!
2020. 06. 06. szombat 18:26  #5916
Tartós kapcsi. Tartós kapcsi.
Sziasztok. Juni 12 péntek Svájc-Magyarország viszonylatban utazok. Pár velem tarthat. Hölgy kellemessé tehetné utunkat. Priv.üzibe reagálj. Köszönöm.
2020. 06. 06. szombat 15:47  #5915
Törölt felhasználó (4241432)
Nagyon úgy néz ki,hogy benneteket sok minden érdekel!Ha engem kérdeztek csak a vergődéseteket látom+a helyesírás is fejtörést okoz.Többre mennétek ha leélnétek azt a rövid időt és hagynátok másoknak teret,akik valójában tudnák az oldalt használni!
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 06. 06. szombat 15:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4333522)
2020. 06. 06. szombat 15:20
Picit lentebb azt irtatok (ami nincs) tehat van vagy nincs ? mind1 nem a mi gondunk.
2020. 06. 06. szombat 15:20  #5914
Törölt felhasználó (4333522)
Picit lentebb azt irtatok (ami nincs) tehat van vagy nincs ? mind1 nem a mi gondunk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 06. 06. szombat 10:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4241432)
2020. 06. 06. szombat 10:00
Van wink
2020. 06. 06. szombat 14:34  #5913
Törölt felhasználó (3155262)
Valaki most Zeven és környékén?
2020. 06. 06. szombat 10:54  #5912
Törölt felhasználó (4198142)
Üdv.Ausztria(Tirol)Hölgyek,párok?
2020. 06. 06. szombat 10:00  #5911
Törölt felhasználó (4241432)
Van wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 06. 06. szombat 09:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4333522)
2020. 06. 06. szombat 09:51
Ami nincs azt nem kell keresni.
2020. 06. 06. szombat 10:00  #5910
Törölt felhasználó (4241432)
Azt nem írtuk,hogy max.40.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 06. 06. szombat 09:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4241432)
2020. 06. 06. szombat 09:00
Kellemes társaságot keresünk ma estére! Ami nincs xD
2020. 06. 06. szombat 09:51  #5909
Törölt felhasználó (4333522)
Ami nincs azt nem kell keresni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 06. 06. szombat 09:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4241432)
2020. 06. 06. szombat 09:00
Kellemes társaságot keresünk ma estére! Ami nincs xD
2020. 06. 06. szombat 09:36  #5908
LeonKatja LeonKatja
Sziasztok,
Miután a krízis Németországban bedöntötte a Clubokat, aktív, tabumentes játszótársakat keresünk privát partykhoz. Grillezés/bogrács, FKK, lazulás, és ami belefér. nyes
Persze, ha végre nyár lesz hehe
Részletek az oldalunkon. wink
2020. 06. 06. szombat 09:36  #5907
Boyka00 Boyka00
Sziasztok ingolstadtba valaki? Szép napot!
2020. 06. 06. szombat 09:00  #5906
Törölt felhasználó (4241432)
Kellemes társaságot keresünk ma estére! Ami nincs xD
2020. 06. 05. péntek 18:43  #5905
Törölt felhasználó (877117)
Bécs és környéke
Tisztelt Hölgyeim, és Hparok.
Ha egy jó masszázsra vagytok csak irjatok.
2020. 06. 05. péntek 17:28  #5904
Törölt felhasználó (4149192)
Sziasztok!Regensburgban ismerkednék,párral,nővel...nudizmust,swingerezést kedvelőkkel.
2020. 06. 05. péntek 15:21  #5903
Törölt felhasználó (4198142)
Üdv.Ausztria(Tirol)Hölgyek,párok?
2020. 06. 05. péntek 14:55  #5902
cuca13 cuca13
Sziasztok
paromnak keresnek csajszit ,not,holgyet....szulinapi meglpi lennel
Bad Durrheim kornyekerol
2020. 06. 05. péntek 13:17  #5901
Törölt felhasználó (3791792)
Üdv ma este Pforzheim es környékéről valaki? Fiúk lányok párok?
/ 594