Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2006. 06. 25. vasárnap 00:06  #53
WildHorse WildHorse
Az ideális szerintem 3-5 év,de a kivétel erősíti a szabályt egy barátom barátnője 10 évvel volt fiatalabb tőle mégsem értek meg, hogy 10 évig együtt legynek mert a srác megcsalata a lányt aki talán meg is bocsájotta volna neki de sokáig gondolkodott a csávó és most már másnak szült gyereket a lány.
A barátom meg azóta nem tér magához, most van egy kapcsija ahol a csaj szintén 10 évvel fiatalabb tőle, mégsem boldog mert ez a csaj sem elmében sem kinézetben nem olyan jó mint aki volt hiába hasonlít rá külsőleg valamennyire....
Hiába próbáltam a másik csajról lebeszélni nem sikerült annyira rajta volt a barátomon a rózsaszín köd, hogy meg sem hallotta amit mondtam.... boxer shakehead schmoll2
2006. 06. 24. szombat 13:06  #52
Dr.Gorcsev Iván Dr.Gorcsev Iván
Addig nincs gond a korkülönbséggel,amig a szex jól működik,ha már nem akkor nagy a gáz/propánbután/
2006. 06. 24. szombat 09:33  #51
Jane091 Jane091
Ennek vagyok a hive én is. Nincs idális korkülönbség. Ha igazán szeretik egymást a két fél akkor ott nincs galiba! Mi nyagyon jól megvagyunk együtt, már 3 éve.
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2006. 06. 22. csütörtök 17:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 22. csütörtök 17:31
Ha jól olvastam valahol a hsz-edet akkor Te most épp az érettség küszöbén vagy igaz?
Sok barátod volt már? Előtted az élet...Én is csak 30 fele jöttem rá sok minden dologra, legfőképp a különböző korkülömbség jó és rossz oldalára.
Egy a lényeg, ha igazán szívünk mélyéből szeretjük a párunkat nem szabad h. a kor függvénye legyen.
2006. 06. 22. csütörtök 17:31  #50
Moncy Moncy
Ha jól olvastam valahol a hsz-edet akkor Te most épp az érettség küszöbén vagy igaz?
Sok barátod volt már? Előtted az élet...Én is csak 30 fele jöttem rá sok minden dologra, legfőképp a különböző korkülömbség jó és rossz oldalára.
Egy a lényeg, ha igazán szívünk mélyéből szeretjük a párunkat nem szabad h. a kor függvénye legyen.
(Ez egy válasz Jane091 üzenetére (2006. 06. 22. csütörtök 17:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 22. csütörtök 17:10
Szerintem sincs ideális korkülönbség! A barátom és én köztem is 5 év van és semmi probléma nincs köztünk!
2006. 06. 22. csütörtök 17:10  #49
Jane091 Jane091
Szerintem sincs ideális korkülönbség! A barátom és én köztem is 5 év van és semmi probléma nincs köztünk!
2006. 06. 22. csütörtök 15:38  #48
Teenboy Teenboy VIP
worship teljesen egyetértek veled, de szívesen cserélnék veled, mert én pont ellentétje vagyok amit mondasz, tehát én 20 vagyok és egy korodbeli hölggyel szívesen lennék együtt, te meg egy korombeli lánnyal mi? wink
2006. 04. 29. szombat 12:56  #47
 Gorcsev Iván Gorcsev Iván
Az ideális korkülönbség azt hiszem,hogy ilyen,én vagyok 42-éves,a csaj meg legyen max-20-éves,na igy lenne az ideális,meghát azért ebben nagy szerepet játszik az úgynevezett "lóvé" is,és még azt mondják,hogy a pénz nem boldogit,ezt az idióták szokták mondani,meg a degeneráltak!
2006. 04. 24. hétfő 12:40  #46
jazzanova jazzanova
Szinte mindenben egyet kell értenem veled.
Még huszönöt sem voltam mikor Ő harminc múlt.
Most én leszek már harminc , és bizony szép éveket tudhatok magunk mögött , és a jövőre nézve is jók a kilátások .Egy hímből , egy igazi nő csinál férfit szerintem .Céltudatos,megfontolt,inteligens és kedves...
Nem tudom mitől egészen más egy érettebb nő , de ha csak megsímogat is lúdbőrözöm , úgy ér hozzám , ahogy előtte senki.
Nem szeretem a zöld barackot azt hiszem .

2006. 04. 17. hétfő 13:35  #45
Törölt felhasználó (195087)
Szia! Mintha, a számból vetted volna ki a mondatokat! :-) Én is ugyanezt gondolom erről a témáról! Én 21 éves vagyok, a párom 31, és nagyon jól megvagyunk!
2006. 04. 15. szombat 15:56  #44
Törölt felhasználó (38040)
Én most főiskolás vagyok. Egy év és elvégzem. Szocpedesként engem is kiküldött az iskola gyakorlatra, egy helyi középiskola kolijába. Nem volt túl sok kedvem , de muszály na... Amikor a buszon mentem a csoporttársaimmal ,észrevettem egy gyönyörű kisangyalt, a legszebb szemekkel amiket valaha csak láttam:) Csinos volt, szép világosbarna hosszú hajjal, ami leomlott a vállára:) Karcsú és gyönyörű és áááá... Tökéletes:D Imádkoztam magamban, hogy csak ne ő száljon le hamarabb:D Addig is hagy nézegessem:D
Aztán odaértünk a kolihoz:( Leszálltam és elébattyogtam a a gyakhelyemnek, de egy cigire még rágyújtottam. És az a gyönyörű kismackó azokkal a vadító szemekkel, és azzal a karcsú tökéletes testével ellibeg előttem, rámmosolyog és bemegy a koliba:D Eldobtam a cigit, bementem, elmentem a terembe ahol a foglalkozást tartamon kellet. És nemsokkal később ő is belibbent:D Minden alkalommal ot volt, de kiderült, hogy van köztünk majdnem hét év. Kicsivel több mint hat, na:) Aztán leadtam az órákat és eónem mentem a koliba többet:( Amíg a következő gyakorlatomon nem oda küldtek megint:) Újra láttam és titokban na, de beleszerettem:) Aztán egyszer valami nagyon rossz álldumával elkértem a számát, de már szívem szerint akkor megcsókoltam volna:D Ideadta:D Az jó volt, de megtudtam ,hogy van barátja:( Beszélgettünk később telefonon. Sokat. Aztán egyszer oda terelődött a téma, hogy tetszem neki:D Még akkor teccettem meg, amikor először látott a buszon:):):):) És akart is valamit, de azt hitte, hogy nagyon fiatalnak fogom tartani:D Szó szót követett, találkoztunk, beszéltünk:) Ennek már jó ideje:D Azóta otthagyta a barátját(jó,tom erről lehetne vitatkozni, de most nem ezért írtam ezt le:D ), velem van, és szerelmes vagyok:D És érzem ,hogy ő is az:D Nagyon fontos nekem, eccerűen imádom:D És nem számít a kor, a távolság, semmilyen akadály, ha két ember szereti egymást:D Főleg ,hogyha már olyan, mintha fentről is direkt segítenének;D
2006. 04. 12. szerda 19:51  #43
SweetyGirl SweetyGirl
Csak azt felejted el,hogy abban korban ahhoz ment hozzá az illető,aki elvette a szűzességét.Félreérted,nem arról van szó,hogy nem fogja fel mi a szex.Arról beszéltem,hogy felelőtlen vágnak bele,nem gondolva a következményekre.Pl abban a korban amiről te beszélsz elég rendesen megalázták azt,aki hűtlen volt,vagy nem szüzen ment férjhez,kissé másképp működtek akkoriban a dolgok,kár is ezzel érvelni,és még egyszer hozzáteszem,hogy NEM erről szól a topic.
2006. 04. 12. szerda 19:07  #42
Moncy Moncy
Neeeem dehogy.. majd az asszony cseréli le a "vén" férjét két 20 éves fiatal bikára... nyes nyes nyes nyes nyes
2006. 04. 12. szerda 18:50  #41
 Gorcsev Iván Gorcsev Iván
Benne éltem,ebben éltem 20-évesen,akkor a csaj 30-volt,de ez örök tanulság nekem,most 42-éves vagyok a feleségem most 30-éves,na ez oké szerintem,és van is két gyermekünk!!!!!!!!!!!!!!
2006. 04. 12. szerda 18:28  #40
roxx roxx
Általánosítasz, nem is kicsit...Azért az emberi kapcsolatok ennél sokkal árnyaltabbak szerintem...
2006. 04. 12. szerda 18:26  #39
menyus 100 menyus 100
eljen eljen nyes nyes
2006. 04. 12. szerda 18:18  #38
 Gorcsev Iván Gorcsev Iván
Gyerekek! Ódákat irtok feleslegesen,hát nehogy már például: a férfinél tizen évvel idősebb nővel éljen az ember fia,hát ez kacsamese meg poén egyben,csak a muja és irányitható hapik vannak jóval idősebb nőkkel,amely nők úgy harcolnak a fiatalabb hapiért,mint egy Bengáli anyatigris,én voltam 2-évig,de régen, egy nállam 10-évvel idősebb nővel,hozzáteszem jó picsa volt,de mikor léptem,akkor eljátszotta az öngyilkost,kár volt,semmi nem változott! Azért az ember ha egy mód van rá,akkor ne az "anyját" vegye nőül,hanem válassza a természetességet! Na meg arról nem is beszélve,hogy sok fiatal azért keres jóval idősebb nőt,mert nem talál magának fiatalabbat,és az idősebb nőknek azért sok udvarlás nemigen kell,fekszenek egy kis idő múlva ahogy az elő van irva! És még egy rossz dolog,"részemről" sok nőnek már van gyermeke és szinte azonos korú partnere van,hát az ilyen meg nekem egyszerűen undoritó,és kiábránditó-no comment! Másik drasztikus eset,siófokon vagyok a strandon,és látom,hogy 65-éves,de két kiló arany ékszerrel felvértezett öregurak 20-éves lánnyal kézenfogva sétálnak a parton,na ez az igazi hányinger,mert a hapikának már a nyelve is csak percekre álhat fel/talán/ alol meg már halott!!
2006. 04. 12. szerda 18:06  #37
Törölt felhasználó (17632)
Érdekes, vajon miért gondoljuk azt manapság, hogy az ember 15 évesen még éretlen a szexre? Más kultúrákban ilyenkor már rég férhez adták a lányt... sőt európában is nagyon sokáig így volt (Shakespeare Júliája a történetben pl pont 15 éves). Mi több, a természet/Isten/evolúció is úgy alkotott meg minket, hogy ebben a korban ez már természetes legyen. Mi az amit 17-18 éves korában képes valaki felfogni, amit 15 éves korában nem?
(Ez egy válasz SweetyGirl üzenetére (2006. 04. 12. szerda 13:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 04. 12. szerda 13:27
Ez igaz,csak tudod szomorú,hogy manapság akkor menő egy fiatal,ha már nem szűz...Ha egy 15 évesnek próbálnád megmagyarázni,hogy éretlen a szexre csak nagy boci szemekkel nézne rád...De sajnos ilyen világot élünk.De nem is lehet más a hozzááállásuk,ha a médiában mindenfelé ezt suggalják.Pl hogyan lehetne értelmes gondolkodású kamasz abból, aki ilyen idióta vérfröcskölős mesét néz...Na de mindegy nem erről szól a topik!De ebben igazat adok neked!
2006. 04. 12. szerda 17:08  #36
Törölt felhasználó (37307) VIP
kinek kell egy 20 éves pasi? bundas49@citromail.hu
2006. 04. 12. szerda 17:04  #35
Muela Muela
Igazad van, talán a 10-12 év különbség kimeriti az ideális fogalmát! Ilyet esetben talán nem lesz elhanyagolt a nő és a sexuális igények hasonlósan változnak és akár érkezhettek hasonló nevelési környezetből is!
2006. 04. 12. szerda 14:24  #34
Gero19 Gero19
Én 19 éves vagyok és idöseb éret NŐt keresek szexre irjatok msn-en:gero5@freemail.hu vagy emailra ugyan ezen a cimen

/ 4