Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2006. 04. 11. kedd 17:19  #13
Törölt felhasználó (7767)
2006. 04. 11. kedd 17:10  #12
Törölt felhasználó (7767)
eljen vigyor2
2006. 04. 11. kedd 15:14  #11
 Gorcsev Iván Gorcsev Iván
tom,na nehogymár 1.db-puszival beérdmár a mai világban,hamár keményen dolgozol érte,habár az attól is függ,hogy melyik testrészre gondoltál a puszival kapcsolatban,én nem az arcomra gondolnám,hanem esetleg egy méterrel alább/minimum/ nyes eljen
2006. 04. 11. kedd 13:58  #10
Moncy Moncy
"...egy nő valahol 30 éves kora után kezd valóban nő lenni. Ez előtt a divatmánia, a férjkeresés, a nevelt gátlások, a tapasztalatlanság mind mind gátolja abban, hogy igazi nagybetűs NŐ legyen..."

ITT AZ IGAZSÁG!!! wave wave worship worship
2006. 04. 11. kedd 13:44  #9
Törölt felhasználó (7767)
Megkérek szépen valakit az adminok közül, hogy a címben szereplő "m"-et szíveskedjék "n"-re változtatni, mert ez így közszeméremsértés[:)]. Köszönöm: Katinka
2006. 04. 11. kedd 09:47  #8
 Gorcsev Iván Gorcsev Iván
A férfinél bármennyivel lehet fiatalabb egy nő,de idősebb mint a férfi az nem lehet még egy évvel sem,én tudom,tapasztaltam,mert ha egy nő idősebb a hapinál,akkor csak idő kérdése,hogy mikor keres a hapi magának egy fiatalabb nőt! A reális korkülönbség szerintem,hogy a nő legyen fiatalabb úgy 6-10-évvel,ez a természetes,és a nők egyébként is gyorsabban öregednek mint a férfiak,ez tény,és nem én találtam ki!
2006. 04. 11. kedd 09:41  #7
Lion74 Lion74
Tökre egyetértek veled mindenben én 11 éve élek a nálam jóval idősebb asszonykámmal és ez így teljesen tuti. Az általad leírtak miatt most sem vágyom nálam fiatalabb lányokra.
A fiatal csajok idősebb pasira hajtása szerintem is csak a pénzügyi lehetőségekre vezethető vissza.
2006. 04. 11. kedd 07:18  #6
menyus 100 menyus 100
Szerintem tökmindegy hány évesek a pár tagjai!Az a lényeg hogy megértség egymást, és a kapcsolatba jólérezék magukat!Nálam egy év különbség van az én javamra, és 20éve vagyunk házasok!!
2006. 04. 11. kedd 07:05  #5
menyus 100 menyus 100
Nem akkarok okoskodni, de a nagykorkülömbség nem mostani talállmány.Álltalába az 1945 előtt a 10 éves korkülömbség álltalános volt a párokközöt.Mert a férfi embernek elöszőr megkellet teremteni az anyagi hátteret és csak utána volt nősülés.
2006. 04. 11. kedd 01:28  #4
Törölt felhasználó (14576)
Korkülönbség helyesen :-)
Lehet szidni hogy szóvá tettem ;-)
Egyébként a kiscsajoknak szerintem az idősebb pasi a trófea... Azzal lehet dicsekedni. Egyébként az idősebbeknek jobban van pénzük is általában mint a vele egykorúaknak, tehát anyagilag is jobban megtérül a "befektetés".
2006. 04. 10. hétfő 23:49  #3
s s
Persze a kátránypapirt és a trancsirozást kamionnal. tekintve hogy aligha járok mással arra...és kihagytam azt is hogy én meg hülye barom mindig azt válaszotlam a csaj kérdésére -ami igy hangzott hogy "de ugye nembaj hoyg vele is találkozok"- hogy jajj ugyanmár. Valamit nagyon elbaszhattam...
2006. 04. 10. hétfő 23:47  #2
s s
Helo!
Érdekes a topic. Nekem nem volt még nagy korkülömbségem kapcsolatban, viszont volt egy csajom 16 éves koromban. 7 hónapig jártunk, aztán szakitott velem és kb 1 hét nem telt bele de már a legjobb barátnője ecsetelte nekem suliban hogy azzal a 22 éves faszival jött össze aki eddig a "legjobb barátja" volt a nagyannya falujában. Hát hogy őszinte legyek, még most is felbasz agyilag ha erre gondolok.. Szerelmes voltam a csajba, és amikor arra járok legszívesebben kátránypapírt csinálnék a gyerekből, vagy legalább a "csúcsszuper tuningolt opeljét" széttrancsirozni- Egyébként fertelem és undoritó ami a mai világban történik. Mert korkülönbség. 14 éves kiscsaj 22évessel... meg hallottam ám cifrábbakat is. És ne hagyjuk ki azt a részét se a dolognak hogy a legtöbb ilyen ember csak azért jön össze a legalább 5 évvel fiatalabb kiscsajjal hogy friss, szűz puncit kapjon. Meg lehetne érteni ha a csávó max. 17 lenne, és max 2 évvel fiatalabbakat keresne... De talán ami ezen felül múl, az a faji keveredés., azm egm ár egy külön téma. Szerintem
2006. 04. 10. hétfő 22:59  #1
selectormen selectormen
A mai világban nem ritkaság ,a párkapcsolatban a "nagy" korkülömbség .
Szerintetek mennyi a maximum? Van a ti kapcsolatotokban müködig a nagy korkülömbség?
/ 4