Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2004. 11. 09. kedd 15:12  #4
Junior23... Junior23...
Van abban valami amit mondasz!!!
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2004. 11. 09. kedd 15:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 09. kedd 15:06
Junszi na nekem nem ingem.. úgyhogy nem is veszem magamra wink

Amúgy hogy a topic címében szereplő kérdésre válaszoljak: CSAKIS ÖNMAGADHOZ érdemes hűségesnek lenned!!
2004. 11. 09. kedd 15:06  #3
Moncy Moncy
Junszi na nekem nem ingem.. úgyhogy nem is veszem magamra wink

Amúgy hogy a topic címében szereplő kérdésre válaszoljak: CSAKIS ÖNMAGADHOZ érdemes hűségesnek lenned!!
(Ez egy válasz Junior23... üzenetére (2004. 11. 09. kedd 12:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 09. kedd 12:40
Nos.Én sosem voltam a hűség mintaképe mert az eddigi barátnőim közül az összeset megcsaltam.Most van egy lány akivel 11hónapja eggyütt vagyunk és vele még nem tettem meg de nem is szándékszom mert megkapok mindent tőle.Ebből jöttem rá arra hogy nem én voltam a hibás hanem azok a lányok akiket megcsaltam mert nem adtak meg nekem mindent amire szükségem volt.Az a baj a legtöbb lánnyal hogy szeretnek nagyokat mondani de amikor ott a helyzet akkor fülük-farkuk behuzzák és lapitanak.Akinek nem inge nem veszi magára
2004. 11. 09. kedd 14:38  #2
Junior23... Junior23...
Kedves Lina24.Ezzel ismét megmutattad hogy milyen nagyon primitiv vagy!De ennyire?Istenem a sötétség árad belőled.Csak rá kellett nézni a képedre!
2004. 11. 09. kedd 12:40  #1
Junior23... Junior23...
Nos.Én sosem voltam a hűség mintaképe mert az eddigi barátnőim közül az összeset megcsaltam.Most van egy lány akivel 11hónapja eggyütt vagyunk és vele még nem tettem meg de nem is szándékszom mert megkapok mindent tőle.Ebből jöttem rá arra hogy nem én voltam a hibás hanem azok a lányok akiket megcsaltam mert nem adtak meg nekem mindent amire szükségem volt.Az a baj a legtöbb lánnyal hogy szeretnek nagyokat mondani de amikor ott a helyzet akkor fülük-farkuk behuzzák és lapitanak.Akinek nem inge nem veszi magára
/ 4