Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2024. 03. 24. vasárnap 09:20  #19452
Jamesbond007 Jamesbond007
Bocs ezt nem nektek akartam
2024. 03. 24. vasárnap 09:18  #19451
Jamesbond007 Jamesbond007
Elég érdekes eszme futtatás főleg ugy hogy te fent vagy a társkeresőn ráadásul egyedul
Ebből nekem az jön le hogy neked lehet neki nem
(Ez egy válasz Sexi Milf üzenetére (2024. 03. 24. vasárnap 07:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 24. vasárnap 07:39
Nagyon izgalmas egy swinger club. Privátban szívesen beszélgetünk veletek, írjatok, ha gondolod. Mi is csak kb. másfél éve kezdtük.
2024. 03. 24. vasárnap 09:17  #19450
Pali92 Pali92
Sziasztok. Bár voltunk párszor hármasban, viszont közeli baráttal. Nàla tudtuk, hogy megmarad a diszkréció. Most barátnője van és nem akarunk bekavarni neki. Gondolkozunk, hogy keressünk esetleg mást. Mi ezt az egészet szeretnénk titokba tartani. Nem is akarjuk nagy dobra verni, meg izgalmasabb is számunkra. A kérdés az lenne, hogy kinek mi a tapasztalata diszkrécióval kapcsolatban?
2024. 03. 24. vasárnap 09:01  #19449
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Az egyik oldalt már leírták, azaz legalább kiderül, hogy lelépne-e vagy sem. De a másik oldalra nem írt senki - ha nem lép le, de a te fejedben ez fog kattogni, akkor az ugyanúgy kivégezheti a kapcsolatot.
Lehet, hogy ebben a helyzetben szerencsésebb lenne hármasban belevágni...
(Ez egy válasz GameOver8 üzenetére (2024. 03. 24. vasárnap 07:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 24. vasárnap 07:34
Mennyire szokott baj lenni abból, ha valakik úgy kezdenek neki, hogy :
8 éve vagyunk együtt, ő 16 volt, én 18, amikor összejöttünk, neki én voltam az első.
Régóta tudja, hogy engem ez izgat, de úgy igazából sose történt semmi, mert mondta, hogy neki ez fura.
Mostanában viszont elkezdte pedzegetni, hogy kíváncsi milyen lenne mással és ha már úgy is van egy ilyen vágyam, akkor végülis megélhetnénk.
Most jelezte azt is, hogy van egy szimpatikus kollégája, aki elmenne vele, fűzögeti, kapcsolatban van egyébként a csávó.
Na, valahol nekem is tetszik, de tartok attól, hogy mi van, ha le fog lépni a palival?
Ha lett volna már pár barátja akkor nem lenne ilyen aggodalmam, de így kicsit fura, főleg, hogy elsőre nem hármas lenne, hanem kettesben találkoznának és azt modntam neki, hogy ha jól sikerül az első, lehet majd rendszeres is ez a dolog.
Mit gondoltok?
2024. 03. 24. vasárnap 08:46  #19448
scary8106 scary8106
Ez pontosan így van .
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2024. 03. 24. vasárnap 07:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 24. vasárnap 07:48
A dolog vegtelenul egyszeru. Ha nem vagy neki eleg akkor le fog lepni vagy ezzel vagy egy masikkal. Csak ido kerdese. Ha nem mesz bele a jatekba akkor a hatad mogott fogja megelni a vagyait. De miert lepne le amikor melleted szabad lehet? Veled egyszerre kap meg mindent. Bolond aki ezt feladja.
2024. 03. 24. vasárnap 07:48  #19447
Krumplisteszta Krumplisteszta
A dolog vegtelenul egyszeru. Ha nem vagy neki eleg akkor le fog lepni vagy ezzel vagy egy masikkal. Csak ido kerdese. Ha nem mesz bele a jatekba akkor a hatad mogott fogja megelni a vagyait. De miert lepne le amikor melleted szabad lehet? Veled egyszerre kap meg mindent. Bolond aki ezt feladja.
(Ez egy válasz GameOver8 üzenetére (2024. 03. 24. vasárnap 07:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 24. vasárnap 07:34
Mennyire szokott baj lenni abból, ha valakik úgy kezdenek neki, hogy :
8 éve vagyunk együtt, ő 16 volt, én 18, amikor összejöttünk, neki én voltam az első.
Régóta tudja, hogy engem ez izgat, de úgy igazából sose történt semmi, mert mondta, hogy neki ez fura.
Mostanában viszont elkezdte pedzegetni, hogy kíváncsi milyen lenne mással és ha már úgy is van egy ilyen vágyam, akkor végülis megélhetnénk.
Most jelezte azt is, hogy van egy szimpatikus kollégája, aki elmenne vele, fűzögeti, kapcsolatban van egyébként a csávó.
Na, valahol nekem is tetszik, de tartok attól, hogy mi van, ha le fog lépni a palival?
Ha lett volna már pár barátja akkor nem lenne ilyen aggodalmam, de így kicsit fura, főleg, hogy elsőre nem hármas lenne, hanem kettesben találkoznának és azt modntam neki, hogy ha jól sikerül az első, lehet majd rendszeres is ez a dolog.
Mit gondoltok?
2024. 03. 24. vasárnap 07:39  #19446
Sexi Milf Sexi Milf
Nagyon izgalmas egy swinger club. Privátban szívesen beszélgetünk veletek, írjatok, ha gondolod. Mi is csak kb. másfél éve kezdtük.
(Ez egy válasz Grandanse üzenetére (2024. 03. 12. kedd 14:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 12. kedd 14:25
Bár nálunk még nem történt meg, de engem nagyon izgat a gondolat, hogy feleségemet jól megdugja egy pasi. Természetesen én is aktív részt vennék benne. Volt időszak amikor kerestünk is párt vagy pasit, de most alább hagyott a lendület. Viszont klub látogatását tervezzük, ebben van valakinek tapasztalata? Milyen a légkör stb. Kezdő párnak.
2024. 03. 24. vasárnap 07:34  #19445
GameOver8 GameOver8
Mennyire szokott baj lenni abból, ha valakik úgy kezdenek neki, hogy :
8 éve vagyunk együtt, ő 16 volt, én 18, amikor összejöttünk, neki én voltam az első.
Régóta tudja, hogy engem ez izgat, de úgy igazából sose történt semmi, mert mondta, hogy neki ez fura.
Mostanában viszont elkezdte pedzegetni, hogy kíváncsi milyen lenne mással és ha már úgy is van egy ilyen vágyam, akkor végülis megélhetnénk.
Most jelezte azt is, hogy van egy szimpatikus kollégája, aki elmenne vele, fűzögeti, kapcsolatban van egyébként a csávó.
Na, valahol nekem is tetszik, de tartok attól, hogy mi van, ha le fog lépni a palival?
Ha lett volna már pár barátja akkor nem lenne ilyen aggodalmam, de így kicsit fura, főleg, hogy elsőre nem hármas lenne, hanem kettesben találkoznának és azt modntam neki, hogy ha jól sikerül az első, lehet majd rendszeres is ez a dolog.
Mit gondoltok?
2024. 03. 13. szerda 09:21  #19444
twostrokeguy twostrokeguy
A légkört előre nem lehet megmondani meg attól is függ, hogy ti mit visztek magatokkal. Mindenki volt kezdő az elején, szóval nem megugorhatatlan lépés smile Nem fogják a homlokotokra írni, hogy kezdők vagytok. Én nagyon izgultam az első alkalommal, olyan volt a klubba lépni, mint amikor vizsgázni mentem az egyetemen. Aztán szerencsére feloldódtam smile Viszont tapasztalt swingerezőként is volt olyan, hogy nem jól sült az este. Érdemes (amennyire lehet) pihenten menni és a klubon kívül hagyni a hétköznapi problémákat. És csak akkor szabad menni, amikor teljesen stabil a kapcsolat, ha bármi feszültség van köztetek, akkor először azt kell megoldani.
(Ez egy válasz Grandanse üzenetére (2024. 03. 12. kedd 14:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 12. kedd 14:25
Bár nálunk még nem történt meg, de engem nagyon izgat a gondolat, hogy feleségemet jól megdugja egy pasi. Természetesen én is aktív részt vennék benne. Volt időszak amikor kerestünk is párt vagy pasit, de most alább hagyott a lendület. Viszont klub látogatását tervezzük, ebben van valakinek tapasztalata? Milyen a légkör stb. Kezdő párnak.
2024. 03. 12. kedd 19:48  #19443
jirzi jirzi
A világon az egyik legjobb dolog Mindkettőnket izgat Rendszeresen megéljük
(Ez egy válasz Grandanse üzenetére (2024. 03. 12. kedd 14:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 12. kedd 14:29
Természetesen a témánál maradva, milyen egy klubban a feleségedet mással, másokkal látni.
2024. 03. 12. kedd 14:29  #19442
Grandanse Grandanse
Természetesen a témánál maradva, milyen egy klubban a feleségedet mással, másokkal látni.
2024. 03. 12. kedd 14:25  #19441
Grandanse Grandanse
Bár nálunk még nem történt meg, de engem nagyon izgat a gondolat, hogy feleségemet jól megdugja egy pasi. Természetesen én is aktív részt vennék benne. Volt időszak amikor kerestünk is párt vagy pasit, de most alább hagyott a lendület. Viszont klub látogatását tervezzük, ebben van valakinek tapasztalata? Milyen a légkör stb. Kezdő párnak.
2024. 03. 12. kedd 10:08  #19440
twostrokeguy twostrokeguy
Szerintem van ilyen, hogy a korábbi ritka, izgalmas tevékenység a gyakoribbá válással veszít az izgalmából. És azt is el tudom képzelni, hogy (akár csak tudat alatt), de zavar, hogy neki van külső partnere, neked meg nincs.
(Ez egy válasz Rodzilla91 üzenetére (2024. 03. 09. szombat 12:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 09. szombat 12:36
Sziasztok! A tapasztalataimat szeretném leírni, hátha valaki hasonlót megélt már; az elmúlt pár hónapban feleségemmel kissé nyitottabbá tettük a házasságunkat. Izagató mindkettőnk számára a gondolat, hogy “kölcsön adjuk” a másikat valakinek. Neki rendszeres szex partnere lett. Ez engem kezdetben nagyon felizgatott, de ez egyre inkább alábbhagyni bizonyul. Talán az izgalmassága vált megszokottá, nem is tudom, de az érzés érdekes. Azóta a mi szexuális életünk is forróbbá vált, tehát mindenképp érezzük a pozitív hatást
2024. 03. 11. hétfő 23:34  #19439
Szmille Szmille
Neki rendszeres szexpartnere volt.......Már jóval az egyezségetek elött!!!Szerintem....csak legalizálta a dolgot! Egy igazi társ nem magára hagyja hanem támogatja a partnerét....
(Ez egy válasz Rodzilla91 üzenetére (2024. 03. 09. szombat 12:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 09. szombat 12:36
Sziasztok! A tapasztalataimat szeretném leírni, hátha valaki hasonlót megélt már; az elmúlt pár hónapban feleségemmel kissé nyitottabbá tettük a házasságunkat. Izagató mindkettőnk számára a gondolat, hogy “kölcsön adjuk” a másikat valakinek. Neki rendszeres szex partnere lett. Ez engem kezdetben nagyon felizgatott, de ez egyre inkább alábbhagyni bizonyul. Talán az izgalmassága vált megszokottá, nem is tudom, de az érzés érdekes. Azóta a mi szexuális életünk is forróbbá vált, tehát mindenképp érezzük a pozitív hatást
2024. 03. 11. hétfő 21:50  #19438
Krumplisteszta Krumplisteszta
Ezert tiltast fogsz kapni. Az adminok harapnak ra ha valaki tarskeresozik az egyik "nem tarskereso" topicban.
2024. 03. 09. szombat 14:46  #19437
Rodzilla91 Rodzilla91 VIP
Persze! Szívesen!
(Ez egy válasz upaupa üzenetére (2024. 03. 09. szombat 13:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 09. szombat 13:54
én ennek élem meg a perceit épp, a legelső lépés történt meg a héten, most épp az elcsendesülten feldolgozásnak adunk időt, nagyjából hasonló a helyzetem mint neked, de azért sokban merőben más, beszélünk privátban ?
2024. 03. 09. szombat 13:54  #19436
upaupa upaupa
én ennek élem meg a perceit épp, a legelső lépés történt meg a héten, most épp az elcsendesülten feldolgozásnak adunk időt, nagyjából hasonló a helyzetem mint neked, de azért sokban merőben más, beszélünk privátban ?
(Ez egy válasz Rodzilla91 üzenetére (2024. 03. 09. szombat 12:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 09. szombat 12:41
…túl hosszúnak tűnik, amit írtam, kissé feldarabolta a rendszer
2024. 03. 09. szombat 12:41  #19435
Rodzilla91 Rodzilla91 VIP
…túl hosszúnak tűnik, amit írtam, kissé feldarabolta a rendszer
2024. 03. 09. szombat 12:37  #19434
Rodzilla91 Rodzilla91 VIP
Az én részemről még nem került harmadik, illetve már negyedik személy a képbe, de az érzés, hogy kaptam csajozási engedélyt (akár haza is hozhatom, hogy kialakuljon a hármas vonzalom), nagyon izgalmas
(Ez egy válasz Rodzilla91 üzenetére (2024. 03. 09. szombat 12:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 09. szombat 12:36
Sziasztok! A tapasztalataimat szeretném leírni, hátha valaki hasonlót megélt már; az elmúlt pár hónapban feleségemmel kissé nyitottabbá tettük a házasságunkat. Izagató mindkettőnk számára a gondolat, hogy “kölcsön adjuk” a másikat valakinek. Neki rendszeres szex partnere lett. Ez engem kezdetben nagyon felizgatott, de ez egyre inkább alábbhagyni bizonyul. Talán az izgalmassága vált megszokottá, nem is tudom, de az érzés érdekes. Azóta a mi szexuális életünk is forróbbá vált, tehát mindenképp érezzük a pozitív hatást
2024. 03. 09. szombat 12:36  #19433
Rodzilla91 Rodzilla91 VIP
Sziasztok! A tapasztalataimat szeretném leírni, hátha valaki hasonlót megélt már; az elmúlt pár hónapban feleségemmel kissé nyitottabbá tettük a házasságunkat. Izagató mindkettőnk számára a gondolat, hogy “kölcsön adjuk” a másikat valakinek. Neki rendszeres szex partnere lett. Ez engem kezdetben nagyon felizgatott, de ez egyre inkább alábbhagyni bizonyul. Talán az izgalmassága vált megszokottá, nem is tudom, de az érzés érdekes. Azóta a mi szexuális életünk is forróbbá vált, tehát mindenképp érezzük a pozitív hatást
/ 974