Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2017. 06. 16. péntek 10:34  #13179
Törölt felhasználó (1568852)
Megírtuk azt gondolsz amit akarsz. Ha nem hát nem. Hidd el van aki nem variál ennyit, mert szeretne megismerni minket. A lehetőség adott, de a szabályokat ez esetben mi írjuk, ha nem tetszik, a te dolgod.
Épp ez a lényeg, ezért kell beszélgetni hogy kiderüljön ugyanúgy gondolkodunk e, ez esetben nem. Nincs ebből semmi probléma, te is keresel mást, mi is bízunk benne hogy ránk talál majd az aki elfogadja a feltételeinket. Ha nem, az sem a te dolgod, nem a te gondod. Ezzel mi ezt lezártnak tekintjük, nem is értjük miért kell nekünk itt magyarázkodni......
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 16. péntek 08:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (876539)
2017. 06. 16. péntek 08:01
Még mielőtt minden fórumozó a mennyekbe magasztalna, elmondom, hogy nem kértem tőletek fotót.
Sőt, én küldtem alkatos testfotót, arckitakarással
engedtessék már meg nekem is, hogy meggyőződjek egy pár valódiságáról, hogy valóban nő és férfi,nempedig csak egy unatkozó bi pasi, aki úgy akar pasit fogni magának, hogy párként felregisztrál ide és pasizik..
esetetekben erről lassan kezdek meggyőződni!
Küldtem fotót és elérhetőséget.
Lehetne rejtett számról is jelentkezni, ha ennyire szupertitkosak akartok maradni.
Persze ha hazug az adatlapotok, akkor nem tudtok jelentkezni...mert ha nincs nő, csak egy unatkozó pasi.... na úgy nehéz!
2017. 06. 16. péntek 10:33  #13178
koma72 koma72
Sokak számára az az izgató ha megdugják a párjukat.... De engem az izgat ha Én dughatom meg a párjukat.... smile circling
2017. 06. 16. péntek 10:28  #13177
Törölt felhasználó (1568852)
eljen
(Ez egy válasz Bayernpaar üzenetére (2017. 06. 16. péntek 07:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 16. péntek 07:39
Mi egyetértünk veletek ezen a téren,mi sem küldünk előre képeket.
Ránk nem jellemző,hogy "ráírunk" valakire inkább csak jelentkezőkre várunk.Ráérünk,nem akarunk mindenáron mindenkivel lefeküdni.Mi úgy állunk ehhez a dologhoz,hogy mi felkínáltunk egy lehetőséget és,ha van rá komoly jelentkező akkor írjon nekünk egy bemutatkozást és küldjön arcképes fotót.Ha valaki ezt nem vállalja akkor nincs miről beszélni.Ha szimpatikus fotó alapján akkor személyesen találkozunk (nincs skype,facebook,viber) ha így is szimpatikusak vagyunk egymásnak akkor mehet a dolog.
Tudom,hogy ez a hozzáállás sokaknak nem szimpatikus és nem ez a leggyorsabb módja a partner keresésnek,de mi legalább őszinték vagyunk,nem hitegetünk és nem beszélünk mellé.Ha valaki nem szimpatikus megmondjuk,ha kép vagy személyes találkozó után nem vagyunk szimpatikusak a másik félnek,ellenvetések nélkül elfogadjuk.Nálunk ez a módszer idáig bevált és működik,tehát továbbra is ennél maradunk.
Szép napot mindenkinek!
2017. 06. 16. péntek 08:01  #13176
Törölt felhasználó (876539)
Még mielőtt minden fórumozó a mennyekbe magasztalna, elmondom, hogy nem kértem tőletek fotót.
Sőt, én küldtem alkatos testfotót, arckitakarással
engedtessék már meg nekem is, hogy meggyőződjek egy pár valódiságáról, hogy valóban nő és férfi,nempedig csak egy unatkozó bi pasi, aki úgy akar pasit fogni magának, hogy párként felregisztrál ide és pasizik..
esetetekben erről lassan kezdek meggyőződni!
Küldtem fotót és elérhetőséget.
Lehetne rejtett számról is jelentkezni, ha ennyire szupertitkosak akartok maradni.
Persze ha hazug az adatlapotok, akkor nem tudtok jelentkezni...mert ha nincs nő, csak egy unatkozó pasi.... na úgy nehéz!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 15. csütörtök 22:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1568852)
2017. 06. 15. csütörtök 22:51
Szia!
Azt hiszem ennek a beszélgetésnek nem itt van a helye, mi leírtunk mindent az elején, tudattuk a feltételeket. Lehet többen lennének akik élvezkődnének a fotóinkon mint így, de az elveinkből egyenlőre nem engedünk.
Ha így nem sikerül, akkor majd talán átgondoljuk a dolgot. Talán. De fotót akkor se küldünk előre!
2017. 06. 16. péntek 07:39  #13175
Bayernpaar Bayernpaar
Mi egyetértünk veletek ezen a téren,mi sem küldünk előre képeket.
Ránk nem jellemző,hogy "ráírunk" valakire inkább csak jelentkezőkre várunk.Ráérünk,nem akarunk mindenáron mindenkivel lefeküdni.Mi úgy állunk ehhez a dologhoz,hogy mi felkínáltunk egy lehetőséget és,ha van rá komoly jelentkező akkor írjon nekünk egy bemutatkozást és küldjön arcképes fotót.Ha valaki ezt nem vállalja akkor nincs miről beszélni.Ha szimpatikus fotó alapján akkor személyesen találkozunk (nincs skype,facebook,viber) ha így is szimpatikusak vagyunk egymásnak akkor mehet a dolog.
Tudom,hogy ez a hozzáállás sokaknak nem szimpatikus és nem ez a leggyorsabb módja a partner keresésnek,de mi legalább őszinték vagyunk,nem hitegetünk és nem beszélünk mellé.Ha valaki nem szimpatikus megmondjuk,ha kép vagy személyes találkozó után nem vagyunk szimpatikusak a másik félnek,ellenvetések nélkül elfogadjuk.Nálunk ez a módszer idáig bevált és működik,tehát továbbra is ennél maradunk.
Szép napot mindenkinek!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 15. csütörtök 22:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1568852)
2017. 06. 15. csütörtök 22:51
Szia!
Azt hiszem ennek a beszélgetésnek nem itt van a helye, mi leírtunk mindent az elején, tudattuk a feltételeket. Lehet többen lennének akik élvezkődnének a fotóinkon mint így, de az elveinkből egyenlőre nem engedünk.
Ha így nem sikerül, akkor majd talán átgondoljuk a dolgot. Talán. De fotót akkor se küldünk előre!
2017. 06. 15. csütörtök 22:51  #13174
Törölt felhasználó (1568852)
Szia!
Azt hiszem ennek a beszélgetésnek nem itt van a helye, mi leírtunk mindent az elején, tudattuk a feltételeket. Lehet többen lennének akik élvezkődnének a fotóinkon mint így, de az elveinkből egyenlőre nem engedünk.
Ha így nem sikerül, akkor majd talán átgondoljuk a dolgot. Talán. De fotót akkor se küldünk előre!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 15. csütörtök 13:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (876539)
2017. 06. 15. csütörtök 13:00
lehet hogy másképp keresve több sikeres találatotok lehetne.
Ha ti is vállalnátok magatokat és nem csak elvárásaitok hanem kölcsönös és egyenrangúként ismerkednétek, hamarabb lennének értelmes jelentkezők és ha valakit elutasítotok az jobban elviselné, mint ahogy ti most teszitek.
ezt csak tanácsként és nem sérülten kioktatásként írtam!
2017. 06. 15. csütörtök 20:15  #13173
Caracas79 Caracas79
Álmodozni jó.Egy kicsit szebbé válik tőle az élet.Szép napot!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 15. csütörtök 17:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1396652)
2017. 06. 15. csütörtök 17:52
Szia!
Ne ábrándozz,mindig is Ők maradnak sajnos többségben!
2017. 06. 15. csütörtök 17:52  #13172
Törölt felhasználó (1396652)
Szia!
Ne ábrándozz,mindig is Ők maradnak sajnos többségben!
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 06. 15. csütörtök 17:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 15. csütörtök 17:21
Szia!Remélem,hogy rövid időd belül csak valós szándékú emberek maradnak itt,és eltűnnek a hazudozók!
2017. 06. 15. csütörtök 17:21  #13171
Caracas79 Caracas79
Szia!Remélem,hogy rövid időd belül csak valós szándékú emberek maradnak itt,és eltűnnek a hazudozók!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 14. szerda 18:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1396652)
2017. 06. 14. szerda 18:41
És vannak komoly,valóban ismerkedni vágyó házaspárok is,akik mernek,akarnak találkozni is,csak nem mindenkivel,és nem mindenáron.
2017. 06. 15. csütörtök 13:02  #13170
Törölt felhasználó (876539)
Bocsánat Nata, nem a te hozzászólásodhoz akartam írni, hanem ehhez, vagyis BundiLizáékhoz. Félrement a kattintás, ne haragudj
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 14. szerda 22:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1568852)
2017. 06. 14. szerda 22:00
Szia!
A félreértések elkerülése végett amit itt írsz ugye nem rólunk írod, hisz nem is találkoztunk, nem is ismerünk, nem is beszéltünk.
Csak mert írásodnak köszönhetően máris kapunk hideget meleget!
2017. 06. 15. csütörtök 13:00  #13169
Törölt felhasználó (876539)
lehet hogy másképp keresve több sikeres találatotok lehetne.
Ha ti is vállalnátok magatokat és nem csak elvárásaitok hanem kölcsönös és egyenrangúként ismerkednétek, hamarabb lennének értelmes jelentkezők és ha valakit elutasítotok az jobban elviselné, mint ahogy ti most teszitek.
ezt csak tanácsként és nem sérülten kioktatásként írtam!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 14. szerda 22:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1574052)
2017. 06. 14. szerda 22:18
Teljesen úgy jön le. Bár a visszautasítás elkeseredettségében sok olyat mondanak itt emberek, amik köszönő viszonyban sincsenek a valósággal.
2017. 06. 15. csütörtök 10:27  #13168
Törölt felhasználó (1568852)
Köszönjük a tájékoztatást!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 15. csütörtök 09:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 06. 15. csütörtök 09:47
Az illető egy troll, akármit ír, semmi nincs köszönőviszonyban a valósággal. Nyugodtan nézd meg a korábbi hozzászólásait. Nem egyedüli, bár lehet a több nick mögött ugyanaz az ember áll. Kicsit meghasadt személyiség, akivel csúnyán elbánt az élet. hol nőnek, hol férfinak adja ki magát, attól függ mi a téma. Semmi esetre sem párról van szó, még mielőtt azzal jönne.
A legjobb figyelmen kívül hagyni a megnyilvánulásait, vagy a helyén kezelni. alien2
2017. 06. 15. csütörtök 09:47  #13167
Törölt felhasználó (69371)
Az illető egy troll, akármit ír, semmi nincs köszönőviszonyban a valósággal. Nyugodtan nézd meg a korábbi hozzászólásait. Nem egyedüli, bár lehet a több nick mögött ugyanaz az ember áll. Kicsit meghasadt személyiség, akivel csúnyán elbánt az élet. hol nőnek, hol férfinak adja ki magát, attól függ mi a téma. Semmi esetre sem párról van szó, még mielőtt azzal jönne.
A legjobb figyelmen kívül hagyni a megnyilvánulásait, vagy a helyén kezelni. alien2
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 15. csütörtök 05:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1568852)
2017. 06. 15. csütörtök 05:22
Még csak a visszautasítás miatt sem lehet, ugyanis egyáltalán nem beszéltünk. Nem emlékszünk rá. Talán az eddigi hozzászólàsaink sarkallta erre a megnyílvánulàsra az úriembert.
2017. 06. 15. csütörtök 05:22  #13166
Törölt felhasználó (1568852)
Még csak a visszautasítás miatt sem lehet, ugyanis egyáltalán nem beszéltünk. Nem emlékszünk rá. Talán az eddigi hozzászólàsaink sarkallta erre a megnyílvánulàsra az úriembert.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 14. szerda 22:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1574052)
2017. 06. 14. szerda 22:18
Teljesen úgy jön le. Bár a visszautasítás elkeseredettségében sok olyat mondanak itt emberek, amik köszönő viszonyban sincsenek a valósággal.
2017. 06. 14. szerda 22:18  #13165
Törölt felhasználó (1574052)
Teljesen úgy jön le. Bár a visszautasítás elkeseredettségében sok olyat mondanak itt emberek, amik köszönő viszonyban sincsenek a valósággal.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 14. szerda 22:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1568852)
2017. 06. 14. szerda 22:00
Szia!
A félreértések elkerülése végett amit itt írsz ugye nem rólunk írod, hisz nem is találkoztunk, nem is ismerünk, nem is beszéltünk.
Csak mert írásodnak köszönhetően máris kapunk hideget meleget!
2017. 06. 14. szerda 22:00  #13164
Törölt felhasználó (1568852)
Szia!
A félreértések elkerülése végett amit itt írsz ugye nem rólunk írod, hisz nem is találkoztunk, nem is ismerünk, nem is beszéltünk.
Csak mert írásodnak köszönhetően máris kapunk hideget meleget!
2017. 06. 14. szerda 21:21  #13163
Törölt felhasználó (1568852)
Olvasva a hozzászólásokat úgy érzem jó helyen vagyunk hisz aki itt hozzászól nagy vonalakban ugyanarról panaszkodik. Tehát úgymond kárvallottja azon emberek butaságának, akik más jóhiszeműségét kihasználják.
Szóval csak vagyunk páran akik komolyan gondoljuk ezt.
2017. 06. 14. szerda 18:41  #13162
Törölt felhasználó (1396652)
És vannak komoly,valóban ismerkedni vágyó házaspárok is,akik mernek,akarnak találkozni is,csak nem mindenkivel,és nem mindenáron.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 06. 14. szerda 18:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 14. szerda 18:35
Szervusz!Van aki sikerélmény miatt hazudja magát csajnak/párnak,mert így lesznek,akik érdeklődnek iránta a civil életben ellentétben,vannak akik alapvetően pszichopaták vagy "csupán" idétlen hülyegyerekek,kik az anyjuk kukkolása közben maszturbálnak,és ennyiben ki is merül a nemi életük,és vannak az álcázott bi-, és homoszexuálisok,kik hazugsággal akarnak potyafarkat ide meg oda.Írtam egy közeli hirdető párnak,kik harmadikat kerestek.Délután 4-5 között hazaérek,és már azért fáradt vagyok,ezért amikor hétközben kaptam üzenetet ,azt a felelet kapták tőlem/amit komolyan is gondoltam/,hogy hétvégén találkozzunk,mert akkor tuti kipihent vagyok.Erre újabb és újabb levelet kapok,ami már kezdett bőszíteni,és már az elvileg heteroszexuális férj engem mint heteroszexuális férfit biszexuális oralizálásra meg kézimunkára invitál egyre türelmetlenebbül.Itt szakadt nálam el a cérna,és bár nem tartom ellenségemnek a meleg közösséget,de akkor egy hatalmas lebuzizással elhajtottam a bús 3.14-csába.Sértve éreztem magam,mert egy egy turbó homár feleséget hazudott,hogy behálózzon.Gyűlölöm a másokat tudatosan becsapókat,mert a bizalmat lopják el az emberek lelkéből,ami a társadalom kohéziós ereje lehetne.sokan emiatt szkeptikusak a másik szavahihetőségében,mert a sok görcsös b.szni akaró már minden mindegy,a cél szentesíti az eszközt alapon hazudozik össze-vissza.
2017. 06. 14. szerda 18:35  #13161
Caracas79 Caracas79
Szervusz!Van aki sikerélmény miatt hazudja magát csajnak/párnak,mert így lesznek,akik érdeklődnek iránta a civil életben ellentétben,vannak akik alapvetően pszichopaták vagy "csupán" idétlen hülyegyerekek,kik az anyjuk kukkolása közben maszturbálnak,és ennyiben ki is merül a nemi életük,és vannak az álcázott bi-, és homoszexuálisok,kik hazugsággal akarnak potyafarkat ide meg oda.Írtam egy közeli hirdető párnak,kik harmadikat kerestek.Délután 4-5 között hazaérek,és már azért fáradt vagyok,ezért amikor hétközben kaptam üzenetet ,azt a felelet kapták tőlem/amit komolyan is gondoltam/,hogy hétvégén találkozzunk,mert akkor tuti kipihent vagyok.Erre újabb és újabb levelet kapok,ami már kezdett bőszíteni,és már az elvileg heteroszexuális férj engem mint heteroszexuális férfit biszexuális oralizálásra meg kézimunkára invitál egyre türelmetlenebbül.Itt szakadt nálam el a cérna,és bár nem tartom ellenségemnek a meleg közösséget,de akkor egy hatalmas lebuzizással elhajtottam a bús 3.14-csába.Sértve éreztem magam,mert egy egy turbó homár feleséget hazudott,hogy behálózzon.Gyűlölöm a másokat tudatosan becsapókat,mert a bizalmat lopják el az emberek lelkéből,ami a társadalom kohéziós ereje lehetne.sokan emiatt szkeptikusak a másik szavahihetőségében,mert a sok görcsös b.szni akaró már minden mindegy,a cél szentesíti az eszközt alapon hazudozik össze-vissza.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 13. kedd 22:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2017. 06. 13. kedd 22:23
Erről persze nem a GG tehet ugye, az tuti.
De hogy tényleg mennyi a nethuszár, magát csajnak író, félidióta barom van nemcsak itt, hanem szinte mindenhol, az biztos.
Az egyik barátunk mesélte, miközben a párom melleivel játszadozott, hogy elhívta egy pár. Elmet. Az utolsó vonattal. Egy faszi fogadta. A feleség éjszakás lett. De hamár itt van, aludjon ott, hátha belefél egy kis bi.
Na ez a szívás.
2017. 06. 14. szerda 08:26  #13160
Törölt felhasználó (876539)
Sziasztok!

Fórumon láttam ma egy beírásotokat
Ezt nem lehet válasz nélkül hagynom!!!
Íme itt feherhollo75
smile

Nem mai a regisztrációm, nehogy arra gondoljatok, hogy csak ezért létrehoztam volna egy adatlapot.
A véletlen megszólításotok fórumos válaszra serkentett.

Mint látom adatlapotokon ti szóló pasit és nem párt kerestek..
Mi alapvetően jól működő, swingerklubra és többesre nyitott házaspár vagyunk
Mivel jártunk már klubban és szoktunk mi is bevenni szolo pasit, így tudom, tapasztalom, milyen idióták a beugró pasik...
Nálunk is van tiltólistán pár pasas, akik édeskettesre meg análvágyakkal, meg pisilj a számba kívánságokkal perverziókkal éltek és érkeztek hozzánk.Van helyzet klubban, amikor csak a férfitagunk száll be párhoz.

Ilyenkor Ő NEM ILYEN.
Hanem beszállásomkor a pár kényelme, vágyi és elképzelései számítanak, SEMMI MÁS!
Nem egy senki 3-ik, de alapból egy 3-iknak az élő vibrátornak kell lennie, nem pedig direktorkodni

Mindenkinek jó keresgélést, és fel a fejjel, a világban kevesebb a hülye mint az értelmes, csak minden hülye nagyon az tud lenni és többnek látszanak!!! nyes DD
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 14. szerda 05:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1568852)
2017. 06. 14. szerda 05:01
Sajnálom ami veletek (is) történt. Ezek szerint tényleg ritka mint a fehér holló itt az olyan pasi, aki normális gondolkodású. Ha a párod helyében lettem volna, biztosan elküldöm melegebb éghajlatra ezt a mókust.
Már arra gondoltam, hogy mások okulására ezen uraknak a nevét ki kellene írni valahová, csak tudom az lenne a vége, hogy 1 nap múlva mi is ott lennénk mert el mertünk utasítani valakit aki nem tetszett, ezért tuti kamusok vagyunk. Rettenetesen dühítő az hogy egyes emberek mennyire ......!!!!!
Mindenesetre sok sikert a továbbiakban nektek, és nekünk is smile
/ 997