Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2017. 06. 05. hétfő 13:15  #13099
Törölt felhasználó (104575)
Nem részletezted, milyen hármasban voltatok ? Plusz egy lány ? Vagy plusz egy fiú ? Nagyon nem mindegy.
(Ez egy válasz fiatalsráác üzenetére (2017. 06. 05. hétfő 10:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 05. hétfő 10:42
Kedves sokat megélt fórumlakók!

A tanácsotokat és a véleményeteket szeretném kikérni. A húszas évei elején járó fiatalember vagyok, és a témába vágó problémával küzdök. Igen tudom, nem kéne feltétlen problémaként gondoljak a dologra. Sajnos beteges módon izgat, az ha a párom mással lenne, akár látnám, akár nem látnám, amiben Ő egyébként benne is lenne. Viszont úgy gondolom, hogy ezt hosszú távon nagyon megbánnám és nagyon nagyot csalódnék főleg magamban. Szeretnék valahogy megszabadulni ettől a vágytól, hogy ez izgat, nem tudom van e erre mód, lehetőség, valaki átélt már hasonlót. Mielőtt jönnétek azzal, hogy éljem meg a vágyaim, hozzátenném hogy már voltunk hármasban, tetszett is jó is volt, de ezek a gondolatok csak egyre tovább haladnak, már nem elégszem meg a hármas gondolatával, azt szeretném ha megcsalna stb... . Leakarnám valahogy ezt egy életre zárni magamban, habár jelenleg nem tudom elképzelni, hogy ez lehetséges lenne.

Az értelmes segítőkész hozzászólásokat előre is köszönöm !
2017. 06. 05. hétfő 12:59  #13098
cbrrr cbrrr
Szerintem ez egy elso osztalyu megfogalmazas. Minden szavaval egytetertek!
2017. 06. 05. hétfő 11:57  #13097
Törölt felhasználó (69371)
Szerintem már rég meg is csalt. És ezt most tök komolyan írom. Szóval a vágyad teljesült, lehet olyan jól, hogy nem is tudsz róla. alien2
(Ez egy válasz fiatalsráác üzenetére (2017. 06. 05. hétfő 10:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 05. hétfő 10:42
Kedves sokat megélt fórumlakók!

A tanácsotokat és a véleményeteket szeretném kikérni. A húszas évei elején járó fiatalember vagyok, és a témába vágó problémával küzdök. Igen tudom, nem kéne feltétlen problémaként gondoljak a dologra. Sajnos beteges módon izgat, az ha a párom mással lenne, akár látnám, akár nem látnám, amiben Ő egyébként benne is lenne. Viszont úgy gondolom, hogy ezt hosszú távon nagyon megbánnám és nagyon nagyot csalódnék főleg magamban. Szeretnék valahogy megszabadulni ettől a vágytól, hogy ez izgat, nem tudom van e erre mód, lehetőség, valaki átélt már hasonlót. Mielőtt jönnétek azzal, hogy éljem meg a vágyaim, hozzátenném hogy már voltunk hármasban, tetszett is jó is volt, de ezek a gondolatok csak egyre tovább haladnak, már nem elégszem meg a hármas gondolatával, azt szeretném ha megcsalna stb... . Leakarnám valahogy ezt egy életre zárni magamban, habár jelenleg nem tudom elképzelni, hogy ez lehetséges lenne.

Az értelmes segítőkész hozzászólásokat előre is köszönöm !
2017. 06. 05. hétfő 10:42  #13096
fiatalsráác fiatalsráác
Kedves sokat megélt fórumlakók!

A tanácsotokat és a véleményeteket szeretném kikérni. A húszas évei elején járó fiatalember vagyok, és a témába vágó problémával küzdök. Igen tudom, nem kéne feltétlen problémaként gondoljak a dologra. Sajnos beteges módon izgat, az ha a párom mással lenne, akár látnám, akár nem látnám, amiben Ő egyébként benne is lenne. Viszont úgy gondolom, hogy ezt hosszú távon nagyon megbánnám és nagyon nagyot csalódnék főleg magamban. Szeretnék valahogy megszabadulni ettől a vágytól, hogy ez izgat, nem tudom van e erre mód, lehetőség, valaki átélt már hasonlót. Mielőtt jönnétek azzal, hogy éljem meg a vágyaim, hozzátenném hogy már voltunk hármasban, tetszett is jó is volt, de ezek a gondolatok csak egyre tovább haladnak, már nem elégszem meg a hármas gondolatával, azt szeretném ha megcsalna stb... . Leakarnám valahogy ezt egy életre zárni magamban, habár jelenleg nem tudom elképzelni, hogy ez lehetséges lenne.

Az értelmes segítőkész hozzászólásokat előre is köszönöm !
2017. 06. 04. vasárnap 16:28  #13095
Törölt felhasználó (104575)
Sajnálhatod. De az is kérdéses ám, hogy nem mindenki alkalmas erre a beszállok egy párhoz projektre. Gondolok itt arra, hogy egy csajt, feleséget, mégiscsak "egyszerűbb" úgy megdugni, hogy nincs ott, nem nézi, nem száll be a férjemuram.Pár alkalom azért nem jött létre nálunk sem, mert a pl masszőr azt mondta, őt zavarná ha más valaki is jelen lenne, meg a szokásos, "először" kettesben lenne a fiatalember a barátnőmmel.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 04. vasárnap 16:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1978812)
2017. 06. 04. vasárnap 16:23
Sziasztok az én életemből sajnos kimaradt az ilyesmi ! Egy szimpatikus párhoz szívesen csatlakoznék rendszeresen .
2017. 06. 04. vasárnap 16:23  #13094
Törölt felhasználó (1978812)
Sziasztok az én életemből sajnos kimaradt az ilyesmi ! Egy szimpatikus párhoz szívesen csatlakoznék rendszeresen .
2017. 06. 04. vasárnap 16:08  #13093
Törölt felhasználó (104575)
Ezzel persze nem azt akartam mondani, hogy a többi sráccal bármi probléma lett volna, akár szimpátia, akár más téren.
Érdekesség, hogy volt köztük olyan, aki már volt párszor nálunk. Na nem mintha siettettem volna a dolgot, de még másfél óra múlva is mindenki úgy volt, mint az elején. Mikor kimentem innivalóért, mondtam is, aztán mire visszajövök, ez ne így legyen ám !
Persze nem történt semmi.
2017. 06. 04. vasárnap 15:14  #13092
Törölt felhasználó (1241192)
Nekünk is pont ilyen a barátunk. Miníg tudunk miröl beszélgetni. Engem is tiszteletben tart és a kedvesemmel is tisztelettudó. worship Nem csak akkor beszélünk ha jön hozzánk hanem időnként küld a kedvesemnek egy üzenetet hogy pl:hiányoztok vagy csak annyit hogy imádlak, vagy pár kedves szót ha épp eszébe jutottunk. Nem csak egy egyszerü szexpartner hanem tényleg több annál. Van ezen az oldalon olyan akivel még előttünk volt kapcsolata és eddig mindenki jó véleménnyel volt róla.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 03. szombat 17:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2017. 06. 03. szombat 17:47
Nekunk az úgynevezett "5-ik' barátunk volt valami hasonló típus, amiről szerintem Te írsz.
Ha megbeszéltük, pontosan jött, pedig vagy 80 km ert kocsikázott.
Velem is kimondottan jól kijött, mondhatni jó haverok lettünk, pedig összesen 6 szor nálunk.
Sosem úgy jöt, hogy na jó, megkürom a nődet oszt itt se vagyok.
A párommal is úgy bánt, mintha az ő barátnője lett volna arra az egy, másfél órára.
2017. 06. 03. szombat 23:17  #13091
Caracas79 Caracas79
Szervusz!Úgy látszik,hogy az úriembert klónozni kell,és mindenki megtalálja a kéjsóvár számítását! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 03. szombat 17:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2017. 06. 03. szombat 17:47
Nekunk az úgynevezett "5-ik' barátunk volt valami hasonló típus, amiről szerintem Te írsz.
Ha megbeszéltük, pontosan jött, pedig vagy 80 km ert kocsikázott.
Velem is kimondottan jól kijött, mondhatni jó haverok lettünk, pedig összesen 6 szor nálunk.
Sosem úgy jöt, hogy na jó, megkürom a nődet oszt itt se vagyok.
A párommal is úgy bánt, mintha az ő barátnője lett volna arra az egy, másfél órára.
2017. 06. 03. szombat 23:17  #13090
Caracas79 Caracas79
Sziasztok!Üdítő örömhírt is olvasni!Kívánom,hogy minél tovább élvezzétek egymás kéjes társaságát!!
(Ez egy válasz titkos117 üzenetére (2017. 06. 03. szombat 16:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 03. szombat 16:30
Írtunk korábban is a fórumba, de inkább regisztráltunk új néven - anonimitásunk miatt.
Egy örömhírt szeretnénk közölni, ne csak negatív bejegyzésekkel legyen tele a fórum. Nem volt könnyű de találtunk valakit akivel összejött minden. Kb talán 3-4 hónapja kezdtünk keresgélni. Találkoztunk több jelölttel is, de az akcióig nem jutottunk el eddig. De végre igen. Már nagyon vártuk, és úgy érezzük nagyon is jól sült el. Rövid beszélgetés - itt még szerintem kicsit zavarba volt mindenki, azután szexi fehérnemű elő, kis előjáték, vibrizés, franciázás, dugás ... mindenki élvezte.
A harmadik fél szimpatikus volt, jóképű, barátságos. Egyáltalán nem volt tolakodó, a feleség kedvére próbált járni mindig és addig nem is csinált semmit amit a hölgy azt nem mondta ok - hiába biztatta a férj. Reméljük lesz folytatás is.
Igaz hogy egy ilyen hármas kapcsolat csak a testiségről/szexről szól, de feltétlenül szükséges hozzá bizonyos fokú intelligencia mindenki részéről. Nem tudjuk hogy sokaknál érzelmi üresség e a jellemző vagy inkább az IQ hiánya.
Sokan jelentkeztek nálunk is, lehet hogy részben szerencsénk volt, hogy a sok jelentkező közül sikerült kiszűrni a megfelelő partnert.
2017. 06. 03. szombat 19:01  #13089
Törölt felhasználó (1568852)
Sziasztok.
Ezek szerint akkor lassan aki türelmes megtalálja a keresett partnert. Az hogy mennyire lesz tartós már más helyzet.
Mindenesetre mi azért szeretünk itt olvasgatni mert reményteli tőle a keresgélés.
2017. 06. 03. szombat 17:47  #13088
Törölt felhasználó (104575)
Nekunk az úgynevezett "5-ik' barátunk volt valami hasonló típus, amiről szerintem Te írsz.
Ha megbeszéltük, pontosan jött, pedig vagy 80 km ert kocsikázott.
Velem is kimondottan jól kijött, mondhatni jó haverok lettünk, pedig összesen 6 szor nálunk.
Sosem úgy jöt, hogy na jó, megkürom a nődet oszt itt se vagyok.
A párommal is úgy bánt, mintha az ő barátnője lett volna arra az egy, másfél órára.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 06. 02. péntek 17:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 02. péntek 17:37
Sziasztok!Mint egykori,és remélhetőleg jövendőbeli feleségkényeztető úgy látom,hogy mint harmadik félnek kimondottan nagy a felelőssége van abban minden házibarátnak,hogy a pár mindkét tagja számára ne lelki traumát,megalázottságot okozó dolog legyen a feleségmegdugás,hanem éppen ellenkezőleg!Mindenki számára élete egyik legkiemelkedőbb,élvezetes élménye!Ezt az élményt fejlett érzelmi és szexuális szint által megadva nagyon nagy hálában lehet része a "bikának"!Kár,hogy sok agresszív,a férjet lenéző és nélkülözni akaró,vagy éppen idióta hülye gyerek miatt sok pár már nem mer válaszolni a jelentkező levélre!!
2017. 06. 03. szombat 16:41  #13087
Törölt felhasználó (1594052)
de jó nektek smile beka2
(Ez egy válasz titkos117 üzenetére (2017. 06. 03. szombat 16:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 03. szombat 16:30
Írtunk korábban is a fórumba, de inkább regisztráltunk új néven - anonimitásunk miatt.
Egy örömhírt szeretnénk közölni, ne csak negatív bejegyzésekkel legyen tele a fórum. Nem volt könnyű de találtunk valakit akivel összejött minden. Kb talán 3-4 hónapja kezdtünk keresgélni. Találkoztunk több jelölttel is, de az akcióig nem jutottunk el eddig. De végre igen. Már nagyon vártuk, és úgy érezzük nagyon is jól sült el. Rövid beszélgetés - itt még szerintem kicsit zavarba volt mindenki, azután szexi fehérnemű elő, kis előjáték, vibrizés, franciázás, dugás ... mindenki élvezte.
A harmadik fél szimpatikus volt, jóképű, barátságos. Egyáltalán nem volt tolakodó, a feleség kedvére próbált járni mindig és addig nem is csinált semmit amit a hölgy azt nem mondta ok - hiába biztatta a férj. Reméljük lesz folytatás is.
Igaz hogy egy ilyen hármas kapcsolat csak a testiségről/szexről szól, de feltétlenül szükséges hozzá bizonyos fokú intelligencia mindenki részéről. Nem tudjuk hogy sokaknál érzelmi üresség e a jellemző vagy inkább az IQ hiánya.
Sokan jelentkeztek nálunk is, lehet hogy részben szerencsénk volt, hogy a sok jelentkező közül sikerült kiszűrni a megfelelő partnert.
2017. 06. 03. szombat 16:34  #13086
pasi-békés pasi-békés
Mi most készülünk átmenni a pár házzal arrébb lakó idősebb barátunkhoz.Nem voltunk már kora tavasz óta.Már szinte remegünk az izgalomtól,most végeztünk a punci borotválással. Erotikus órák várnak ránk.-))))
2017. 06. 03. szombat 16:30  #13085
titkos117 titkos117
Írtunk korábban is a fórumba, de inkább regisztráltunk új néven - anonimitásunk miatt.
Egy örömhírt szeretnénk közölni, ne csak negatív bejegyzésekkel legyen tele a fórum. Nem volt könnyű de találtunk valakit akivel összejött minden. Kb talán 3-4 hónapja kezdtünk keresgélni. Találkoztunk több jelölttel is, de az akcióig nem jutottunk el eddig. De végre igen. Már nagyon vártuk, és úgy érezzük nagyon is jól sült el. Rövid beszélgetés - itt még szerintem kicsit zavarba volt mindenki, azután szexi fehérnemű elő, kis előjáték, vibrizés, franciázás, dugás ... mindenki élvezte.
A harmadik fél szimpatikus volt, jóképű, barátságos. Egyáltalán nem volt tolakodó, a feleség kedvére próbált járni mindig és addig nem is csinált semmit amit a hölgy azt nem mondta ok - hiába biztatta a férj. Reméljük lesz folytatás is.
Igaz hogy egy ilyen hármas kapcsolat csak a testiségről/szexről szól, de feltétlenül szükséges hozzá bizonyos fokú intelligencia mindenki részéről. Nem tudjuk hogy sokaknál érzelmi üresség e a jellemző vagy inkább az IQ hiánya.
Sokan jelentkeztek nálunk is, lehet hogy részben szerencsénk volt, hogy a sok jelentkező közül sikerült kiszűrni a megfelelő partnert.
2017. 06. 03. szombat 14:42  #13084
Bayernpaar Bayernpaar
"De szerencsére azért vannak komolyan gondolkodó pasik is akik tudják miről szól a hármas igazán."
Bízunk benne,hogy igazatok van! smile
Jövőhét szombaton kiderül,hogy ilyen pasit találtunk-e.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 03. szombat 08:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1568852)
2017. 06. 03. szombat 08:22
Szia!
Teljesen igazad van. Mi is így látjuk, sajnos elmegy a kedve egy idő után azoknak a pároknak is akik komolyan gondolják.
De szerencsére azért vannak komolyan gondolkodó pasik is akik tudják miről szól a hármas igazán.
2017. 06. 03. szombat 12:20  #13083
Caracas79 Caracas79
Sziasztok!Először is köszönöm a dicséretet!másodsorban meg szerény véleményem szerint mind a hármas,mind a párcserés,cuckold,biszex...,de még a hagyományosnak mondható heteroszexuális alapú minden téren monogám kapcsolathoz emocionálisan magasan fejlett emberi lények szükségeltetnek!!Úgy vélem/bár a tévedés jogát fent tartva /,hogy nagyon sokan teljesen képtelenek erre.Érzelmileg üresek,ami cinizmusban,gúnyban,és sokszor fizikai erőszakban is megnyilvánul.Per pillanat ennyire beteg pszichésen ez a társadalom.Most látom a legnagyobb szakadékot az emberek között.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 03. szombat 08:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1568852)
2017. 06. 03. szombat 08:22
Szia!
Teljesen igazad van. Mi is így látjuk, sajnos elmegy a kedve egy idő után azoknak a pároknak is akik komolyan gondolják.
De szerencsére azért vannak komolyan gondolkodó pasik is akik tudják miről szól a hármas igazán.
2017. 06. 03. szombat 08:22  #13082
Törölt felhasználó (1568852)
Szia!
Teljesen igazad van. Mi is így látjuk, sajnos elmegy a kedve egy idő után azoknak a pároknak is akik komolyan gondolják.
De szerencsére azért vannak komolyan gondolkodó pasik is akik tudják miről szól a hármas igazán.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 06. 02. péntek 17:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 02. péntek 17:37
Sziasztok!Mint egykori,és remélhetőleg jövendőbeli feleségkényeztető úgy látom,hogy mint harmadik félnek kimondottan nagy a felelőssége van abban minden házibarátnak,hogy a pár mindkét tagja számára ne lelki traumát,megalázottságot okozó dolog legyen a feleségmegdugás,hanem éppen ellenkezőleg!Mindenki számára élete egyik legkiemelkedőbb,élvezetes élménye!Ezt az élményt fejlett érzelmi és szexuális szint által megadva nagyon nagy hálában lehet része a "bikának"!Kár,hogy sok agresszív,a férjet lenéző és nélkülözni akaró,vagy éppen idióta hülye gyerek miatt sok pár már nem mer válaszolni a jelentkező levélre!!
2017. 06. 02. péntek 21:48  #13081
Gyugyu62 Gyugyu62
Szia! Teljesen igazad van! smile
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 06. 02. péntek 17:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 02. péntek 17:37
Sziasztok!Mint egykori,és remélhetőleg jövendőbeli feleségkényeztető úgy látom,hogy mint harmadik félnek kimondottan nagy a felelőssége van abban minden házibarátnak,hogy a pár mindkét tagja számára ne lelki traumát,megalázottságot okozó dolog legyen a feleségmegdugás,hanem éppen ellenkezőleg!Mindenki számára élete egyik legkiemelkedőbb,élvezetes élménye!Ezt az élményt fejlett érzelmi és szexuális szint által megadva nagyon nagy hálában lehet része a "bikának"!Kár,hogy sok agresszív,a férjet lenéző és nélkülözni akaró,vagy éppen idióta hülye gyerek miatt sok pár már nem mer válaszolni a jelentkező levélre!!
2017. 06. 02. péntek 21:47  #13080
Gyugyu62 Gyugyu62
Szia! Teljesen igazad van! smile
/ 997