Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2017. 04. 14. péntek 10:46  #12939
Törölt felhasználó (1309402)
Olvassatok vissza ebben a fórumban, és sok hasznos tanácsot találtok. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 04. 12. szerda 04:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1622752)
2017. 04. 12. szerda 04:37
Sziasztok.Mi mèg ujjak vagyunk itt es minket is izgat a 2fiu 1lany fel allàs.Ès ha szex közben mikor fel hozom akkor nagyon be nedvesedik.Adjatok tanàcsot mit ès hogyan csinaljuk ha be megyünk.
2017. 04. 12. szerda 13:01  #12938
Glob112 Glob112
beka2 Újak beka3 Teeee nyes
(Ez egy válasz zenitó üzenetére (2017. 04. 12. szerda 12:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 12. szerda 12:38
Nem vagytok ti ujjak,mert azok a kezeteken vannak.
2017. 04. 12. szerda 12:38  #12937
zenitó zenitó
Nem vagytok ti ujjak,mert azok a kezeteken vannak.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 04. 12. szerda 04:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1622752)
2017. 04. 12. szerda 04:37
Sziasztok.Mi mèg ujjak vagyunk itt es minket is izgat a 2fiu 1lany fel allàs.Ès ha szex közben mikor fel hozom akkor nagyon be nedvesedik.Adjatok tanàcsot mit ès hogyan csinaljuk ha be megyünk.
2017. 04. 12. szerda 04:37  #12936
Törölt felhasználó (1622752)
Sziasztok.Mi mèg ujjak vagyunk itt es minket is izgat a 2fiu 1lany fel allàs.Ès ha szex közben mikor fel hozom akkor nagyon be nedvesedik.Adjatok tanàcsot mit ès hogyan csinaljuk ha be megyünk.
2017. 04. 11. kedd 04:31  #12935
jirzi jirzi
Szépen összefoglaltad.Nagyjából a kezdetek mindenkinél így zajlanak. Vagyis azt gondolom hogy így lenne perfeckt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 04. 09. vasárnap 22:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1568852)
2017. 04. 09. vasárnap 22:19
Szia.
Az érzés amiket leírsz nagyon valóságos, szerintem sokan átélték már azok közül akik kipróbálták a hármast.
Én is! Hozzátéve azt, hogy a páromnak én voltam az első, úgyhogy szerintem nekem volt igazán mit kockáztatnom.
Párom mindig is élvezte velem a szeretkezést, de nem tudhattam hogy egy másik férfi mit hoz ki belőle.
Az első alkalomkor,(amit itt már leírtam) élveztük a szexet. Jól éreztük magunkat, a fiatal ember többször is kielégítette a páromat. Akkor ott ez jó volt. DE másnap azt hittem megőrülök azoktól a gondolatoktól amiket itt leírtál. Elmondtam a páromnak, nagyon sokat beszélgettünk róla, mire rájöttem a lényegre. EZÉRT CSINÁLTUK!!!!! Hogy ő minél jobban élvezze!
Ha pedig amiatt elhagy mert a másik jobban kielégíti, vagy nagyobb a szerszáma akkor nem szeret, nem szerelmes beléd.
Viszont, ha megvan a lehetőség hogy ezt az élvezetet megkapja úgy hogy közben veled a szerelmével élhet, akkor mindenki boldog lehet. Te megadtál mindent a kedvesednek, még azt is amire egyedül nem vagy képes, Ő pedig boldog lesz hisz minden téren ki vannak elégítve a vágyai, érzelmi valamint szexuális téren is.
2017. 04. 10. hétfő 19:47  #12934
hariyani hariyani
" Valószínűnek tartom, hogy mindez úgy sikerült , hogy nem voltak komoly érzelmek egymás iránt!"
Szerintem nagyon komoly érzelmek vannak azoknál a pároknál,akiknél nincs semmi gond a hármasban.Sikerült,mert csak arra figyeltek és azt tartották célnak,hogy a párjuk egy olyan élményben részesüljön amiben kettesben nem sikerülne.Semmi gond azzal,hogy egy kis féltékenység előtört.Van ez így régóta swingerező pároknál is.(A farokméret egy baromság,hisz nem akar senki minden nap kaviárt enni)
(Ez egy válasz vili1953 üzenetére (2017. 04. 08. szombat 10:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 08. szombat 10:32
Szeretnék hozzászólni ehhez a témához! Nálunk megtörtént ez a felállás, két pasi + 1 csaj. A csaj 7 éve a párom, és úgy gondoltuk (mivel elméletben, fatáziában mindkettőnket izgatott ez a felállás) hogy kipróbáljuk. Mikor fantáziálni szoktunk róla mindketten felizgultunk. Igazi érzelmi, stabil, biztos kapcsolatnak nevezném a miénket. Nagy nehezen sikerült szereznünk egy pasit. Eljött az idő az otthonunkban fogadtuk az illetőt és ott is történt meg az esemény! Viszont!! Csak félig jutottunk el, mert miattam félbe kellett szakítani az egészet. Iszonyú azt élesben látni, érezni hogy a feleséged egy másik pasi farkát cumizza, egy vadidegen ember dugja, csókolja stb... Mindez a fantáziában teljesen másképp mutatkozik. Senkinek nem kívánom azt az érzést amit én ott , akkor átéltem.Előtte egy csomó fórumot (többek között ezt is) átnéztünk, olvastunk, és ahol azt írták, hogy érzelmi kapcsolatba nem fér bele egy ilyen hármas szex, egy harmadik mi is kinevettük. Hisz mi is úgy voltunk ezzel, hogy mind ketten akarjuk, szeretnénk, vágyunk rá mi bajunk származhat?.. Hmm... Mindketten kegyetlenül megbántuk. Soha többé fantázia, soha többé hármas!! Most nyalogatjuk egymás illetve saját sebeinket! Minden bizonnyal immáron tapasztalatból állíthatom, hogy ha valakinek őszinték az érzései a párjával szemben az nem tudja elviselni, azt hogy egy harmadik fél uralja őt. Úgy érzem, hogy egy életen keresztül, cipelni fogjuk ezt a lelki terhet, megrázkódtatást a vállainkon. Aki még ezt élesben nem próbálta ki , csak gondolkodik ezen, annak csak jó tanács! inkább a mi hibánkból tanuljon, soha nem akarja a saját bőrén ezt tapasztalni! Ezt senkinek nem kívánom! Bánjuk azt a napot is mikor csak elgondolkodtunk ezen az egészen! Minden tiszteletem azoké akik ezt végig tudták csinálni!! Valószínűnek tartom, hogy mindez úgy sikerült , hogy nem voltak komoly érzelmek egymás iránt!
2017. 04. 10. hétfő 16:01  #12933
Törölt felhasználó (1309402)
Teljes mértékben egyetértek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 04. 09. vasárnap 09:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1376682)
2017. 04. 09. vasárnap 09:37
Ha a párod egy hatalmas hímtagon szeretne lovagolni,akkor szerintem(főleg ezek után)úgy is megteszi ha majd adódik egy lehetősége smile
Két lehetőséged van : -1 beszéltek a vágyairól és elfogadod azt a tényt hogy mindenki nem lehet pöcskirály,és te részese leszel a dolognak,ugyanis ,,ajándékozni is öröm,, smile Kutyaharapást szőrével...
-2 mindig benned marad a kétely,hogy biztos arra a nagy farkú férfira vágyik és maradsz a kisebbségi komplexusoddal,és a tüske mindig benned lesz:(
Akkor mi a jobb?szerintem legyél hős...add meg neki a lehetőséget és ha ezek után egy nagy farkú pasi miatt elhagy,akkor hagyni kell,hadd vigye a víz...biztos kapsz majd olyan csajt aki neked(szerintem te egy jó pasi vagy...sokan szeretnének ilyent smile és a méretednek fog őrülni...amúgy is egy ember nem attól ember,hogy mit hord a gatyában.Fel a fejjel! Belőled csak 1 van,lehet rosszabb v jobb de pont ilyen nincs,ennek a tudatában emeld fel a fejed és hidd el:NEM RONTOTTÁL EL SEMMIT! mindennek megvan a miértje,nincsenek véletlenek...
2017. 04. 10. hétfő 15:32  #12932
ravenna ravenna VIP Admin
off Valahogy erről szól egy "fórum" hogy pro-kontra megbeszéltek dolgokat!
2017. 04. 09. vasárnap 23:02  #12931
Törölt felhasználó (1568852)
Ja! Persze a te vágyad is!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 04. 09. vasárnap 22:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1568852)
2017. 04. 09. vasárnap 22:19
Szia.
Az érzés amiket leírsz nagyon valóságos, szerintem sokan átélték már azok közül akik kipróbálták a hármast.
Én is! Hozzátéve azt, hogy a páromnak én voltam az első, úgyhogy szerintem nekem volt igazán mit kockáztatnom.
Párom mindig is élvezte velem a szeretkezést, de nem tudhattam hogy egy másik férfi mit hoz ki belőle.
Az első alkalomkor,(amit itt már leírtam) élveztük a szexet. Jól éreztük magunkat, a fiatal ember többször is kielégítette a páromat. Akkor ott ez jó volt. DE másnap azt hittem megőrülök azoktól a gondolatoktól amiket itt leírtál. Elmondtam a páromnak, nagyon sokat beszélgettünk róla, mire rájöttem a lényegre. EZÉRT CSINÁLTUK!!!!! Hogy ő minél jobban élvezze!
Ha pedig amiatt elhagy mert a másik jobban kielégíti, vagy nagyobb a szerszáma akkor nem szeret, nem szerelmes beléd.
Viszont, ha megvan a lehetőség hogy ezt az élvezetet megkapja úgy hogy közben veled a szerelmével élhet, akkor mindenki boldog lehet. Te megadtál mindent a kedvesednek, még azt is amire egyedül nem vagy képes, Ő pedig boldog lesz hisz minden téren ki vannak elégítve a vágyai, érzelmi valamint szexuális téren is.
2017. 04. 09. vasárnap 22:19  #12930
Törölt felhasználó (1568852)
Szia.
Az érzés amiket leírsz nagyon valóságos, szerintem sokan átélték már azok közül akik kipróbálták a hármast.
Én is! Hozzátéve azt, hogy a páromnak én voltam az első, úgyhogy szerintem nekem volt igazán mit kockáztatnom.
Párom mindig is élvezte velem a szeretkezést, de nem tudhattam hogy egy másik férfi mit hoz ki belőle.
Az első alkalomkor,(amit itt már leírtam) élveztük a szexet. Jól éreztük magunkat, a fiatal ember többször is kielégítette a páromat. Akkor ott ez jó volt. DE másnap azt hittem megőrülök azoktól a gondolatoktól amiket itt leírtál. Elmondtam a páromnak, nagyon sokat beszélgettünk róla, mire rájöttem a lényegre. EZÉRT CSINÁLTUK!!!!! Hogy ő minél jobban élvezze!
Ha pedig amiatt elhagy mert a másik jobban kielégíti, vagy nagyobb a szerszáma akkor nem szeret, nem szerelmes beléd.
Viszont, ha megvan a lehetőség hogy ezt az élvezetet megkapja úgy hogy közben veled a szerelmével élhet, akkor mindenki boldog lehet. Te megadtál mindent a kedvesednek, még azt is amire egyedül nem vagy képes, Ő pedig boldog lesz hisz minden téren ki vannak elégítve a vágyai, érzelmi valamint szexuális téren is.
(Ez egy válasz csak együtt üzenetére (2017. 04. 09. vasárnap 04:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 09. vasárnap 04:43
Próbáljátok már néha leírni úgy,hogy egyetértek. Egészen mást jelent mint az egyet értek.
2017. 04. 09. vasárnap 20:12  #12929
Törölt felhasználó (1574052)
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 04. 09. vasárnap 20:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (929799)
2017. 04. 09. vasárnap 20:02
Passzívan,hogy mi közben ne csináljunk semmit,olyan még valóban nem volt,érdekes élmény lehet.A topic címe is ez
2017. 04. 09. vasárnap 20:02  #12928
Törölt felhasználó (929799)
Passzívan,hogy mi közben ne csináljunk semmit,olyan még valóban nem volt,érdekes élmény lehet.A topic címe is ez
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 04. 09. vasárnap 19:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1574052)
2017. 04. 09. vasárnap 19:47
A másik topikban pedig azt írod, hogy jó volna látni egy másik pár szerelmeskedését, mert még nem volt szerencséd hozzá.... Itt meg, hogy volt már részetek benne, mert így kezdtétek.
Picikét ellentmondásos vigyor2
2017. 04. 09. vasárnap 19:47  #12927
Törölt felhasználó (1574052)
A másik topikban pedig azt írod, hogy jó volna látni egy másik pár szerelmeskedését, mert még nem volt szerencséd hozzá.... Itt meg, hogy volt már részetek benne, mert így kezdtétek.
Picikét ellentmondásos vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 04. 09. vasárnap 18:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (929799)
2017. 04. 09. vasárnap 18:59
Mi sem egyből párcserével kezdtük,az első hirdetésünk még csak párcsere nélküli közös szexre korlátozódott,mikor láttuk,hogy megy,akkor léptünk tovább,olyanokat kerestünk,ahol,lehetett átsimogatni,esetleg orál,és mikor ez sem volt gond,akkor cseréltünk párt.Lehet itt is hasznos lett volna megnézni a határokat.
2017. 04. 09. vasárnap 19:45  #12926
Törölt felhasználó (1574052)
A másik topikban pedig azt írod, hogy jó volna látni egy másik pár szerelmeskedését, mert még nem volt szerencséd hozzá.... Itt meg, hogy volt már részetek benne, mert így kezdtétek.
Picikét ellentmondásos vigyor2
Bocsika! csibi 79-nek szólt!
Még egyszer bocsika.
(Ez egy válasz oldboy999 üzenetére (2017. 04. 09. vasárnap 19:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 09. vasárnap 19:42
Vili, azt tanácsolnám, hogy kutya harapást szőrivel. De az asszonykádnak az akció félbeszakításával mély sebeket ejtettél. Nem fog belemenni még egy hasonló szituációba. Ne legyen igazam. És a féltékenységed a kapcsolatodat szét fogja erodálni. Az asszonyka, ha akar úgy is félre lép, mert megsértetted. A nők azt mondják, nem a méret számít, hanem a technika. Miért nem kötöttétek ki, hogy a párod csak náladnál kisebb farkat fogadhat be? Lehet kisebbel is úgy döngetni az asszonykádat, hogy téged felül lepipál. Akkor is féltékeny leszel?
2017. 04. 09. vasárnap 19:42  #12925
oldboy999 oldboy999
Vili, azt tanácsolnám, hogy kutya harapást szőrivel. De az asszonykádnak az akció félbeszakításával mély sebeket ejtettél. Nem fog belemenni még egy hasonló szituációba. Ne legyen igazam. És a féltékenységed a kapcsolatodat szét fogja erodálni. Az asszonyka, ha akar úgy is félre lép, mert megsértetted. A nők azt mondják, nem a méret számít, hanem a technika. Miért nem kötöttétek ki, hogy a párod csak náladnál kisebb farkat fogadhat be? Lehet kisebbel is úgy döngetni az asszonykádat, hogy téged felül lepipál. Akkor is féltékeny leszel?
(Ez egy válasz vili1953 üzenetére (2017. 04. 09. vasárnap 07:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 09. vasárnap 07:51
Látom nagyon sokan írtatok hideget, meleget a beszámolómra, történetemre. Összességében én csak a saját tapasztalataimat írtam le. Én senkit nem szeretnék semmire biztatni, mindenkinek szíve joga eldönteni , hogy mit tesz , vállal a kapcsolatán belül. Hogy kisajátítom a párom??? Nem hinném, hisz akkor még az esélyét sem adtam volna meg annak hogy kipróbáljuk. Mint írtam, mind kettőnket izgatott a dolog, és alapos átbeszélést követően vágtunk bele. Lehetséges, hogy a párom nem bánta meg, és csak amiatt mutatja ahogy ti mondjátok, hogy nekem ne legyen még rosszabb ez az egész. Természetesen én is benne voltam a játékban, én is részese voltam , viszont egyáltalán nem tudtam élezni az egészet. Lehetséges , hogy önbizalom hiány miatt vagy pont akkor tört rám a féltékenység ..nem tudom, de nem élveztem. Ami még a témához kapcsolódik, az az hogy a harmadik pasi akit bevontunk, elég nagy mérettel áldotta meg a sors. Csak hogy értsétek.. Nekem sem mikro péniszem van (18 cm) viszont a vendégpasinak (22cm)elég vastag szerszáma volt. Lehetséges hogy a kisebbségi érzés miatt jöttem zavarba, és emiatt kellett megszakítanom az egészet, nem amiatt mert kisajátítom a páromat magamnak. Ne mondja már nekem egy férfitársam sem azt , hogy együtt él a párjával x ideje kettesben szexelnek, egyszer csak jön egy harmadik aki láthatóan sokkal jobb testi adottságokkal rendelkezik(esetlegesen sokkal jobban megtudja megdugni a párját mint ő x év alatt) akkor az egy pasinak nem önbizalomromboló.... Ugyan már ..aki ezt állítja az gyanítom nem állít igazat. Én sem gondoltam , hogy ez lesz belőle. Mégis így sült el. Utána jönnek akarva , akaratlanul a fura gondolatok mint pl.: én már ezek után biztos nem leszek elég neki, ha velem x év alatt nem tudott így élvezni valamiért (lehetséges hogy a méretbeli különbségek miatt) , akkor ezek után , hogy fog, lehet hogy a harmadik pasi sokkal jobban bejött neki mint én..stb...stb.. És jön a teljes önbizalomhiány ami ezidáig nem volt. Mindezzel amit itt leírtam ezzel nem ÁLTALÁNOSÍTANI szeretnék ezek kizárólag saját tapasztalatok, vélemények a hármas szexel kapcsolatosan. Szerettem volna én is pozitív élményekről beszámolni, de sajnos nem így alakult. Lehetséges , hogy azzal túl lőttem a célon azzal, hogy "Ki ne próbálja senki ezért vagy azért" ezért elnézést kérek, és javítanék is a következő mondatommal: Én jómagam, sajnos negatív élményekkel gazdagodtam, és úgy érzem ,hogy érzelmi kapcsolaton belül még egyszer ilyenbe nem vágnék bele.
2017. 04. 09. vasárnap 18:59  #12924
Törölt felhasználó (929799)
Mi sem egyből párcserével kezdtük,az első hirdetésünk még csak párcsere nélküli közös szexre korlátozódott,mikor láttuk,hogy megy,akkor léptünk tovább,olyanokat kerestünk,ahol,lehetett átsimogatni,esetleg orál,és mikor ez sem volt gond,akkor cseréltünk párt.Lehet itt is hasznos lett volna megnézni a határokat.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 04. 08. szombat 22:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 04. 08. szombat 22:04
"Mi ezért is nem megyünk bele olyanokkal,akik még nem voltak ilyenbe"
Valahol mindenkinek el kell kezdeni. Aztán vagy lesz folytatás, vagy nem. alien2
2017. 04. 09. vasárnap 16:19  #12923
maarimar maarimar
eljen worship
2017. 04. 09. vasárnap 14:58  #12922
LeonKatja LeonKatja
Köszi, hogy megosztottad a sztoridat, tanulságos!
Azt ugyan nem fogom bizonygatni, hogy őszinte, tiszta érzelmekkel is lehet többest játszani, mert az előttem szólók és a saját tapasztalatunk is azt mutatja, hogy igen.
Ami a méreted miatti komplexusodat illeti, ha frankón 18 centi, akkor nem is értem. (Ugye Te is tudod, hogy a párválasztás összetettebb annál, hogy 18 vagy 20 centi a cerka? wink )
A sebeid nyalogatása csak arra jó, hogy sose gyógyuljon be, plusz "nyalsz" egy-két jó mélyet a barátnőd lelkén is, amivel stabilan életben tartod a lelkiiemeret furdalását.
Szerinted ez így korrekt?
Van az úgy, hogy nem jön be a produkció. Amíg fejben mozizunk, addig kellemes, de ha reálissá válik, arca lesz, mosolya, csókja, akkor kényelmetlenné válhat. Ez az a szituáció, amit előre át kell alaposan beszélni, és ezért köszi még egyszer a sztorit, mert aki bele akar vágni, esetleg kapott plusz információt.
(Ez egy válasz vili1953 üzenetére (2017. 04. 09. vasárnap 07:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 09. vasárnap 07:51
Látom nagyon sokan írtatok hideget, meleget a beszámolómra, történetemre. Összességében én csak a saját tapasztalataimat írtam le. Én senkit nem szeretnék semmire biztatni, mindenkinek szíve joga eldönteni , hogy mit tesz , vállal a kapcsolatán belül. Hogy kisajátítom a párom??? Nem hinném, hisz akkor még az esélyét sem adtam volna meg annak hogy kipróbáljuk. Mint írtam, mind kettőnket izgatott a dolog, és alapos átbeszélést követően vágtunk bele. Lehetséges, hogy a párom nem bánta meg, és csak amiatt mutatja ahogy ti mondjátok, hogy nekem ne legyen még rosszabb ez az egész. Természetesen én is benne voltam a játékban, én is részese voltam , viszont egyáltalán nem tudtam élezni az egészet. Lehetséges , hogy önbizalom hiány miatt vagy pont akkor tört rám a féltékenység ..nem tudom, de nem élveztem. Ami még a témához kapcsolódik, az az hogy a harmadik pasi akit bevontunk, elég nagy mérettel áldotta meg a sors. Csak hogy értsétek.. Nekem sem mikro péniszem van (18 cm) viszont a vendégpasinak (22cm)elég vastag szerszáma volt. Lehetséges hogy a kisebbségi érzés miatt jöttem zavarba, és emiatt kellett megszakítanom az egészet, nem amiatt mert kisajátítom a páromat magamnak. Ne mondja már nekem egy férfitársam sem azt , hogy együtt él a párjával x ideje kettesben szexelnek, egyszer csak jön egy harmadik aki láthatóan sokkal jobb testi adottságokkal rendelkezik(esetlegesen sokkal jobban megtudja megdugni a párját mint ő x év alatt) akkor az egy pasinak nem önbizalomromboló.... Ugyan már ..aki ezt állítja az gyanítom nem állít igazat. Én sem gondoltam , hogy ez lesz belőle. Mégis így sült el. Utána jönnek akarva , akaratlanul a fura gondolatok mint pl.: én már ezek után biztos nem leszek elég neki, ha velem x év alatt nem tudott így élvezni valamiért (lehetséges hogy a méretbeli különbségek miatt) , akkor ezek után , hogy fog, lehet hogy a harmadik pasi sokkal jobban bejött neki mint én..stb...stb.. És jön a teljes önbizalomhiány ami ezidáig nem volt. Mindezzel amit itt leírtam ezzel nem ÁLTALÁNOSÍTANI szeretnék ezek kizárólag saját tapasztalatok, vélemények a hármas szexel kapcsolatosan. Szerettem volna én is pozitív élményekről beszámolni, de sajnos nem így alakult. Lehetséges , hogy azzal túl lőttem a célon azzal, hogy "Ki ne próbálja senki ezért vagy azért" ezért elnézést kérek, és javítanék is a következő mondatommal: Én jómagam, sajnos negatív élményekkel gazdagodtam, és úgy érzem ,hogy érzelmi kapcsolaton belül még egyszer ilyenbe nem vágnék bele.
2017. 04. 09. vasárnap 14:05  #12921
Törölt felhasználó (1568352)
Teljes mértékben igazad van,amit írok tapasztalatból mondom.Én már sok párnál voltam 3.-4. és rendeteg nő volt az életemben.A faszom is nagyobb az átlagnál,és tudom is használni.Valóban nem jön be minden nőnek-nem bírja a "kiképzést" még ha addig szerette volna is, míg ki nem própálta.Pl:pár hónapja találkoztam egy régi csajommal akivel 7 évig voltunk együtt"parti-is"minden működött anno.Mikor mentem pisilni jött mint a pincsi.....Nézte ahogy pisilek......Mire a szexre került volna a sor,köszi de ezt inkább kihagyom,Azért becsületből leszopott......De van a másik véglet is aki tényleg szereti és bírja-kívánja is.Amúgy a vékonyabb alkatu nők jobban szeretik-bírják,az én tapasztalatom szerint.A mostani sem van már oda érte,ezért is "válunk"pont a napokban.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 04. 09. vasárnap 09:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1376682)
2017. 04. 09. vasárnap 09:37
Ha a párod egy hatalmas hímtagon szeretne lovagolni,akkor szerintem(főleg ezek után)úgy is megteszi ha majd adódik egy lehetősége smile
Két lehetőséged van : -1 beszéltek a vágyairól és elfogadod azt a tényt hogy mindenki nem lehet pöcskirály,és te részese leszel a dolognak,ugyanis ,,ajándékozni is öröm,, smile Kutyaharapást szőrével...
-2 mindig benned marad a kétely,hogy biztos arra a nagy farkú férfira vágyik és maradsz a kisebbségi komplexusoddal,és a tüske mindig benned lesz:(
Akkor mi a jobb?szerintem legyél hős...add meg neki a lehetőséget és ha ezek után egy nagy farkú pasi miatt elhagy,akkor hagyni kell,hadd vigye a víz...biztos kapsz majd olyan csajt aki neked(szerintem te egy jó pasi vagy...sokan szeretnének ilyent smile és a méretednek fog őrülni...amúgy is egy ember nem attól ember,hogy mit hord a gatyában.Fel a fejjel! Belőled csak 1 van,lehet rosszabb v jobb de pont ilyen nincs,ennek a tudatában emeld fel a fejed és hidd el:NEM RONTOTTÁL EL SEMMIT! mindennek megvan a miértje,nincsenek véletlenek...
2017. 04. 09. vasárnap 09:37  #12920
Törölt felhasználó (1376682)
Ha a párod egy hatalmas hímtagon szeretne lovagolni,akkor szerintem(főleg ezek után)úgy is megteszi ha majd adódik egy lehetősége smile
Két lehetőséged van : -1 beszéltek a vágyairól és elfogadod azt a tényt hogy mindenki nem lehet pöcskirály,és te részese leszel a dolognak,ugyanis ,,ajándékozni is öröm,, smile Kutyaharapást szőrével...
-2 mindig benned marad a kétely,hogy biztos arra a nagy farkú férfira vágyik és maradsz a kisebbségi komplexusoddal,és a tüske mindig benned lesz:(
Akkor mi a jobb?szerintem legyél hős...add meg neki a lehetőséget és ha ezek után egy nagy farkú pasi miatt elhagy,akkor hagyni kell,hadd vigye a víz...biztos kapsz majd olyan csajt aki neked(szerintem te egy jó pasi vagy...sokan szeretnének ilyent smile és a méretednek fog őrülni...amúgy is egy ember nem attól ember,hogy mit hord a gatyában.Fel a fejjel! Belőled csak 1 van,lehet rosszabb v jobb de pont ilyen nincs,ennek a tudatában emeld fel a fejed és hidd el:NEM RONTOTTÁL EL SEMMIT! mindennek megvan a miértje,nincsenek véletlenek...
(Ez egy válasz vili1953 üzenetére (2017. 04. 09. vasárnap 07:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 09. vasárnap 07:51
Látom nagyon sokan írtatok hideget, meleget a beszámolómra, történetemre. Összességében én csak a saját tapasztalataimat írtam le. Én senkit nem szeretnék semmire biztatni, mindenkinek szíve joga eldönteni , hogy mit tesz , vállal a kapcsolatán belül. Hogy kisajátítom a párom??? Nem hinném, hisz akkor még az esélyét sem adtam volna meg annak hogy kipróbáljuk. Mint írtam, mind kettőnket izgatott a dolog, és alapos átbeszélést követően vágtunk bele. Lehetséges, hogy a párom nem bánta meg, és csak amiatt mutatja ahogy ti mondjátok, hogy nekem ne legyen még rosszabb ez az egész. Természetesen én is benne voltam a játékban, én is részese voltam , viszont egyáltalán nem tudtam élezni az egészet. Lehetséges , hogy önbizalom hiány miatt vagy pont akkor tört rám a féltékenység ..nem tudom, de nem élveztem. Ami még a témához kapcsolódik, az az hogy a harmadik pasi akit bevontunk, elég nagy mérettel áldotta meg a sors. Csak hogy értsétek.. Nekem sem mikro péniszem van (18 cm) viszont a vendégpasinak (22cm)elég vastag szerszáma volt. Lehetséges hogy a kisebbségi érzés miatt jöttem zavarba, és emiatt kellett megszakítanom az egészet, nem amiatt mert kisajátítom a páromat magamnak. Ne mondja már nekem egy férfitársam sem azt , hogy együtt él a párjával x ideje kettesben szexelnek, egyszer csak jön egy harmadik aki láthatóan sokkal jobb testi adottságokkal rendelkezik(esetlegesen sokkal jobban megtudja megdugni a párját mint ő x év alatt) akkor az egy pasinak nem önbizalomromboló.... Ugyan már ..aki ezt állítja az gyanítom nem állít igazat. Én sem gondoltam , hogy ez lesz belőle. Mégis így sült el. Utána jönnek akarva , akaratlanul a fura gondolatok mint pl.: én már ezek után biztos nem leszek elég neki, ha velem x év alatt nem tudott így élvezni valamiért (lehetséges hogy a méretbeli különbségek miatt) , akkor ezek után , hogy fog, lehet hogy a harmadik pasi sokkal jobban bejött neki mint én..stb...stb.. És jön a teljes önbizalomhiány ami ezidáig nem volt. Mindezzel amit itt leírtam ezzel nem ÁLTALÁNOSÍTANI szeretnék ezek kizárólag saját tapasztalatok, vélemények a hármas szexel kapcsolatosan. Szerettem volna én is pozitív élményekről beszámolni, de sajnos nem így alakult. Lehetséges , hogy azzal túl lőttem a célon azzal, hogy "Ki ne próbálja senki ezért vagy azért" ezért elnézést kérek, és javítanék is a következő mondatommal: Én jómagam, sajnos negatív élményekkel gazdagodtam, és úgy érzem ,hogy érzelmi kapcsolaton belül még egyszer ilyenbe nem vágnék bele.
/ 997